3DR Iris+
3DR Iris+

Promaksa pataria

Dėka pažangių technologijų IRIS+ valdyti itin paprasta.

3DR Iris+

799 €

899 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 14-24 darbo dienų.

GoPro 3/3+/4

12 mėn.

Laukiame atvykstančios siuntos - susisiekiteŠią prekę pristatome nemokamai per lpexpress.lt terminalą.

3DR IRIS+, tai Jūsų aero-operatorius: jame yra viskas ko Jums reikia norint fotografuoti ir filmuoti iš naujų, nuostabių perspektyvų. Bepilotis orlaivis IRIS+ sukurtas pasaulyje žinomiausio PIXHAWK autopiloto pagrindu gaminamo 3DR kompanijos. IRIS+ tampa robotu, kuris skris tiksliai ten, kur Jūs nukreipsite, o kameros stabilizatorius atkurs stabiliai nufilmuotus vaizdus.

Dėka pažangių technologijų IRIS+ valdyti itin paprasta. Jį galite valdyti nuotoliniu valdikliu arba su pažangiausa „3PV Follow Me“ technologija paverčiant IRIS+ savo asmeniniu autonomiškai skrendančiu aero-operatoriumi. Dar daugiau, su bet kuriuo Android prietaisu, skrydžių planavimas tampa neįtikėtinai paprastas: jeigu galite brėžti liniją pirštu, reiškia Jūs galite valdyti bepilotį orlaivį!

Bepilotis IRIS+ orlaivis su prijungta filmavimo kamera ore išbūna 16 minučių. Visą rinkinį sudaro: paruoštas skrydžiui IRIS+ su Pixhawk autopiloto sistema, didelės talpos baterija, antžeminės stotelės radijo komplektas, baterijos įkroviklis ir nuotolinis valdymo pultas.

Bepilotis IRIS+ orlaivis yra pirmasis bepilotis kvadrakopteris, turintis „FOLLOW ME“ funkciją, kuri suteikia galimybę sekti paskui filmuojamą objektą autonomiškai. Tokiu būdu IRIS+ tampa Tavo asmeniniu operatoriumi iš paukščio skrydžio. Dar daugiau – išmaniosios aplikacijos TOWER pagalba Tu gali nustatyti IRIS+ poziciją ir atstumus skrydžio metu.

zemelapis

Aplikacija TOWER (Droid Planner 3), skirta išmaniesiems telefonams ir planšetėms su ANDROID operacine sistema, leidžia pirštu braižymo pagalba planuoti autonominius skrydžius, kurie filmavimui atlieka virtualaus kabelio funkciją. Tokiu būdu Tu tampi savo video režisieriumi ir sutaupai labai daug laiko ir jėgų skraidyti ir tuo pačiu filmuoti norimą sceną. Jeigu gali brėžti liniją pirštu, reiškia Tu gali nufilmuoti sceną tiksliai taip, kaip ją įsivaizduoji. Tau belieka tik stebėti visą filmavimo procesą. Esant reikalui gali koreguoti skrydį. Nenumatytais atvejais vos vieno mygtuko spragtelėjimu tą pačią akimirką perimamas skrydžio valdymas į savo rankas.

Aero_4

 

 Bepilotis orlaivis IRIS+ sukurtas vieno pažangiausio ir labiausiai naudojamo bepilotėms sistemoms autopiloto PIXHAWK pagrindu. Šis autopilotas išsiskiria savo autonominio skrydžio galimybėmis ir patvarumu. IRIS+ PIXHAWK pagalba tampa idealiu įrankiu norint nufilmuoti dramatiškiausias scenas, priverčiančias žiūrovus sustingti ir žavėtis Tavo sukurta video kompozicija.

IRIS+ yra viskas, ko gali prireikti filmavimui: NERIBOTAS autonominio skrydžio taškų skaičius, 14 skrydžio rėžimų, nemokama programinė įranga visoms operacinėms sistemoms, Hero GoPro 3, 3+ ir 4 kameroms pritaikytas TAROT stabilizatorius ir LiveView vaizdo tiesioginės transliacijos per GoPro kamerą įranga. Taip pat yra galimybė prijungti trečiosios šalies įrenginius specialių paslaugų teikimui: žemėlapių sudarymui, terminių kamerų atvaizdams ir dar daugiau.

IRIS+ tinka ir pradedantiesiems, ir profesionalams: modeliuotojams, aero-fotografams ir filmuojantiems vaizdinius iš paukščio skrydžio.

Taigi, jei norite pradėti fotografuoti ir filmuoti iš paukščio skrydžio arba tiesiog atėjo laikas atsinaujinti įrangą, siūlome - IRIS+.

Video

TECHNINIAI DUOMENYS:

16-22 minučių skrydžio ore*.

Maksimali įrangos apkrova – 400 gr.

4 integruoti kryptiniai LED indikatoriai.

Vienas būsenos LED indikatorius.

Nuotolinis valdymo pultas su integruotu telemetrinių duomenų būsenos ekranu.

Savaime prisiveržiantys propeleriai lengvam ir greitam surinkimui.

*Skrydžio laikas priklauso nuo oro sąlygų ir skraidymo stiliaus.

Pastaba: GoPro kamera į šį rinkinį neįtraukta. GoPro kamera perkama atskirai.

Pakuotėje:

Paruoštas skristi multikopteris IRIS+.

Baterija ir įkroviklis.

Siųstuvas su antžeminės stotelės radijo rinkiniu.

Papildomos ilgosios atraminės kojos.

Įrankių rinkinys.

Naudojimo instrukcija ir skrydžio valdymo atmininė.

Į komplektaciją kamera neįeina

Susijusios prekės