DJI nuolaidos GoPro nuolaidos Naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Išskirtinė akcija nauja Phantom 4 PRO+ / ADV+ / Phantom 3 nauja Mavic Pro / Platinum serija nauja Mavic Air serija DJI Spark DJI Goggles akiniai OSMO / OSMO Mobile serija nauja Ronin-M / Ronin-MX stabilizatoriai Inspire 2 / PRO bepiločiai nauja Matrice 600 / 200 / 100 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI Care dronų draudimas Tello serija Yuneec dronai Parrot dronai 3DR Robotics dronai HEXO+ dronas Flytrex LIVE 3G GPS logger'is XIRO dronai GoPro Fusion kamera nauja HERO6 video kameros nauja HERO5 video kameros Session 5 video kamera HERO4 video kameros HERO video kameros HERO3 / HERO3+ kamerų priedai KARMA dronas Papildomi priedai ir aksesuarai Garmin laikrodžiai ir kameros TomTom kameros ir navigacijos nauja Brinno kameros 360fly 4K veiksmo kamera Ninebot by Segway nauja Filtrai bepiločiams orlaiviams GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai Mikrofonas Kiti aksesuarai Nibebot by Segway paspirtukai Xiaomi paspirtukai Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja Kitų gamintojų dėklai Lowepro Kuprinės ir Dėklai nauja iPad nauja iPhone nauja Pebble Time Pebble Ausinės sportui Ausinės su lankeliu Moteriškos ausinės Bevielės ausinės Raiščiai telefonui Atminties kortelės GNARBOX - SSD montažui nauja Vidvie baterijų bankai RAM amerikietiški laikikliai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms The Pirate Bay gero garso ausinės RC hobio prekės Bearponcho

Apie Promaksą

Padedame aktyviems žmonėms užfiksuoti jų gražiausias gyvenimo akimirkas suteikdami tam tinkamiausius įrankius. 

 

Ką mes darome

 • Prekiaujame foto bei video ir aktyvaus laisvalaikio įranga, parduotuvėse ir internetu;
 • Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, remontuojame;
 • Nuomojame kameras ir dronus;
 • Teikiame media paslaugas – kuriame skaitmeninį turinį, daugiausiai verslui;

 

3 svarbiausios vertybes: 

 • Pagalba ir paslaugumas – kolegai, klientui, draugui; 
 • Pozityvus požiūris;
 • Žingeidumas veiklos kompetencijų erdvėje, bendravime ir apskritai gyvenime.

Visi Promaksos kolektyvo žmonės yra labai draugiški ir paslaugūs, vienas kitam padedame. Beabejo darome klaidas ir iš jų mokomės - juk jei suklydome reiškia kažko nežinojome – ir tai tampa pamoka, o tai padeda mums tapti geresniais. Svarbiausia būti žmogiškais, o visa kita galima išmokti. Apskritai, net nevartojame žodžio “darbas” – norime, kad mūsų veikla ir įranga tiesiog sukurtų džiaugsmą ir kitas pozityvias emocijas klientams.

 

Mūsų kredo – būkime profesionalūs ir maksimaliai išpildykime klientų lūkesčius!

Gūdžiais 2008-aisiais Lietuvoje Youtube dar nebuvo populiarus. Jaunam ir aktyviam motociklų entuziastui, Antanui Petrauskui, kilo mintis įsigyti mažą filmavimo kamerą. Ieškant internete, Amerikoje pavyko rasti Oregon “šovinio formos” skaitmeninę kamerą, tvirtinamą prie motociklinio šalmo (sensoriaus dydis 0.3 MPx, video raiška net 640x480@30fps). Kadangi vienos kameros siuntimas buvo brangus - užsisakė 3 kameras, vieną sau ir dvi draugams. Tuo metu GoPro išleido pirmąjį kokybišką skaitmeninės veiksmo kameros HERO1 modelį (iki tol HERO 35mm buvo skaitmeninis fotoaparatas, o Digital HERO – galėjo įrašinėti tik iki 10 sec. trukmės video). Tuo metu technologiškai pažangus ir kokybiškas GoPro HERO1 modelis tapo vienu iš sėkmės faktorių pačiam GoPro, tiek ir naujam verslui lietuviškoje rinkoje. Rekomendacijos sklido iš lūpų į lūpas.


Tai po truputį tapo visos ir komandos misija - suteikti aktyviems žmonėms geriausius įrankius ir įrangą, su kuria galėtų įsiamžinti brangias gyvenimo akimirkas ir dalintis jomis su draugais ir pasauliu. Visuomet stengėmės būti profesionalūs ir maksimaliai išpildyti klientų lūkesčius – tad vėliau įmonę ir pavadinome - UAB „Promaksa“.

 

Šiuo metu esame daugiausiai bepiločių orlaivių Lietuvoje parduodanti įmonė. Atstovaujame ir prekiaujame mūsų pačių ir laiko patikrintomis, laisvalaikyje naudojamomis ir sporte gerai žinomomis prekinių ženklų priemonėmis: „GoPro“ kameromis, „RAM Mounts“ „Joby“ „GoPOLE“ ir „SP-Gadgets“ aksesuarais, „Pebble“ išmaniaisiais laikrodžiais, „DJI“ bepiločiais orlaiviais – dronais, bei jų aksesuarais, „PolarPro“ filtrais, „NineBot by Segway“ riedžiais. Patys naudojame produkciją, žinome naudojimo niuansus, tad visada konsultuojame ne “iš brošiūros”, o iš asmeninės patirties.

 Stengiamės bendradarbiauti su kuo daugiau Lietuvos atletų, padedame jiems įamžinti jų pergales. Įrangai tenka dideli išbandymai – kameros filmuoja vandenyno dugną, Dakaro ralio smėlynus ar audringose Lietuvos padangėse.

 

Kuo tu gali prisidėti 

Tikime, kad žmogiškos savybės daug svarbiau nei profesiniai įgūdžiai. Netiek svarbu ką moki atlikti šiandien, svarbiau ką nori išmokti ir ką nuveikti ateityje.


Šiuo metu mums reikalinga pagalba:

 • Remontuojant dronus ir kameras;
 • Aptarnaujant klientus parduotuvėse;
 • Prižiūrint internetinę svetainę;
 • Ruošiant internetinę komunikaciją – tekstus ir vizualius maketus;
 • Video montažui ir grafiniam video apipavidalinimui;
 • Populiarinant DJI, GoPro ir kitą įrangą socialiniuose tinkluose.


Jei nori prie mūsų prisijungti - nufilmuok 3-is argumentus atsakant į klausimą, kodėl nori prisijungti prie komandos, ir 3-is priežastis, kodėl esi nuostabus. Video nuorodos laukiame el. paštu labas/ETA/promaksa.lt