About us

Veiklą pradėjome, kaip veiksmo kamerų „GoPro“ importuotojas dar 2008-aisiais. Visuomet stengėmės būti profesionalūs ir maksimaliai išpildyti klientų lūkesčius - nenuostabu, jog vėliau įmonę ir pavadinome - UAB „Promaksa“.

Šiuo metu esame daugiausiai bepiločių orlaivių Lietuvoje parduodanti įmonė. Mūsų moto – „Get The Best“ (gauk geriausią) puikiai atspindi mūsų požiūrį į darbą – patys renkamės ir savo klientams siūlome tik patikrintus produktus, savo rinkų lyderius ir flagmanus – „GoPro“ kameras, „GoPOLE“ ir „SP-Gadgets“ aksesuarus, „Pebble“ išmaniuosius laikrodžius, „DJI“ bepiločius orlaivius – dronus, bei jų aksesuarus, taip pat „PolarPro“ filtrus.

Visa mūsų parduodama produkcija savo darbą atlieka sunkiomis sąlygomis – vandenyno dugne, Dakaro ralio smėlynuose ar vėjuotą dieną virš miesto šventės, tad negalime praleisti esminio kadro tik dėl techninių problemų, to neleidžiame ir savo klientams, todėl jiems parenkame tokią techniką, kuri visapusiškai išpildytų jų poreikius.

Patys nuolat naudojame savo produkciją, puikiai žinome visus naudojimo niuansus, tad visada konsultuojame iš asmeninės patirties, o ne brošiūros. Taip pat bendradarbiaujame su didele dalimi Lietuvos sportininkų, padedame jiems fiksuoti savo pasiekimų akimirkas sudėtingiausiomis sąlygomis.