DJI nuolaidos GoPro nuolaidos Naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Išskirtinė akcija nauja Phantom 4 PRO+ / ADV+ / Phantom 3 nauja Mavic Pro / Platinum serija nauja Mavic Air serija DJI Spark DJI Goggles akiniai OSMO / OSMO Mobile serija nauja Ronin-M / Ronin-MX stabilizatoriai Inspire 2 / PRO bepiločiai nauja Matrice 600 / 200 / 100 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI Care dronų draudimas Tello serija Yuneec dronai Parrot dronai 3DR Robotics dronai HEXO+ dronas Flytrex LIVE 3G GPS logger'is XIRO dronai GoPro Fusion kamera nauja HERO6 video kameros nauja HERO5 video kameros Session 5 video kamera HERO4 video kameros HERO video kameros HERO3 / HERO3+ kamerų priedai KARMA dronas Papildomi priedai ir aksesuarai Garmin laikrodžiai ir kameros TomTom kameros ir navigacijos nauja Brinno kameros 360fly 4K veiksmo kamera Ninebot by Segway nauja Filtrai bepiločiams orlaiviams GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai Mikrofonas Kiti aksesuarai Nibebot by Segway paspirtukai Xiaomi paspirtukai Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja Kitų gamintojų dėklai Lowepro Kuprinės ir Dėklai nauja iPad nauja iPhone nauja Pebble Time Pebble Ausinės sportui Ausinės su lankeliu Moteriškos ausinės Bevielės ausinės Raiščiai telefonui Atminties kortelės GNARBOX - SSD montažui nauja Vidvie baterijų bankai RAM amerikietiški laikikliai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms The Pirate Bay gero garso ausinės RC hobio prekės Bearponcho
Naujasis GoPro KARMA Grip
2017-02-01 |

Iki dabar visi matėme daugybe vaizdo įrašų darytų su GoPro kameromis, kur dėl drebėjimo ir kratymo būna sunku suvokti, kas iš tikro vyksta. Nors elektroninis vaizdo stabilizavimas naujosiose Hero5 kamerose tikrai padeda tačiau rezultatai visgi yra nepalyginami su Karma Grip pagalba išgautais vaizdais.

 

Nors €350 nėra labai pigu, tačiau kaina yra konkurencinga kitų 3-ašių stabilizatorių, esančių rinkoje, atžvilgiu, ir suteikia daug daugiau lankstumo naudojant GoPro kameras.

 

Šis stabilizatorius yra paruoštas naudoti su Hero5 Black kameromis, bet jei turite Hero4 Black arba Silver kameras galite įsigyti tam skirtą įdėklą už €35, taip pat neužilgo laukiamas ir įdėklas skirtas Hero5 Session kameroms. Kadangi Karma Grip tiesiogiai susijungia su kamera per USB-C ir Micro-HDMI lizdus, jie sudaro bendrą sistemą kuri suteikia ir maitinimą kamerai, ir jos valdymą nuo stabilizatoriaus rankenos.

 

Ant rankenos yra mygtukai įjungimui, filmavimo bei fotografavimo rėžimams keisti, paleisti ir sustabdyti filmavimą taip pat ir kameros pasvirimo kampo užraktą, kuris taip pat rodo baterijos išsikrovimo lygį. Įprastai kamera visada būna nukreipta į priekį, nesvarbu kaip belaikytumėte rankeną, bet nuspaudus palinkimo užrakto mygtuką, kalite ja nukreipti žemyn ar aukštyn nuo horizonto, ir tuomet išlaiko kamerą toje pozicijoje. Spustelėjus du kartus, kamera seks jūsų judesius, taigi galite judėti aplink norimą objektą išlaikydami jį kadre.

 

Kontroliuoti kameros palinkimo kampą atskirai galimybės deja nėra. Karma Grip taip pat negali būti pastatytas ir ant rankenos neturi tvirtinimo trikojui. Tačiau GoPro pridėjo tvirtinimo žiedą kuris dedasi tarp rankenos ir kameros, kuris leidžią stabilizatorių pritvirtinti prie bet kurio GoPro arba kitų gamintojų laikikliu kurie naudoja atitinkamą jungtį.

 

Žvelgiant toliau GoPro žada prailginimo kabelį kuris sujungs stabilizatorių ir kamerą. Taip galėtumėte uždėti stabilizatorių ant šalmo ar kitų laikiklių, o rankeną pritvirtinti prie kūno ar kuprinės patogiam įjungimui ir valdymui.

 

Baterija yra į kraunama, suteikia apie valanda ir 45 minutes veikimo, ir užtrunka 6 valandas, kad pilnai įkrauti naudojant 1 Ampero srovės įkroviklį. Ganėtinai ilgas įkrovimo laikas atsižvelgiant į tai jog baterija yra integruota, bet naudojant GoPro Supercharger įkroviklį, turėtu sutrumpėti iki dviejų valandų. USB-C jungtis naudojama įkrauti stabilizatorių ir kamerą, bet taip pat gali būti naudoja ir perkelti medžiaga iš kameros, neišimant jos ir Karma Grip.

 

Nors kameros elektroninis stabilizavimas ir stipriai sušvelnina vaizdą, bet norint jį naudoti filmavimo rezoliucija negali būti didesnė nei 2.7K ir kadrų per sekundę skaičius negali viršyti 60. Karma Grip panaikina šiuos limitus ir leidžia pilnai išnaudoti visas kameros galimybes.

 

Nors garso iš stabilizatoriaus dažniausiai nesigirdės, tačiau filmuojant labai tylioje aplinkoje kameros mikrofonai jį vis tiek užfiksuos, deja ši problema yra visuose mažuose stabilizatoriuose skirtuose veiksmo kameroms ar mobiliesiems telefonams, kuriuose motorai yra prie pat įrenginio.

Trumpas foto reportažas:

Susiję produktai