DJI nuolaidos GoPro nuolaidos Naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Phantom 4 PRO+ / ADV+ / Phantom 3 nauja Mavic Pro / Platinum serija nauja Mavic Air serija DJI Spark DJI Goggles akiniai OSMO / OSMO Mobile serija nauja Ronin-M / Ronin-MX stabilizatoriai Inspire 2 / PRO bepiločiai nauja Matrice 600 / 200 / 100 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI Care dronų draudimas Yuneec dronai Parrot dronai 3DR Robotics dronai HEXO+ dronas Flytrex LIVE 3G GPS logger'is XIRO dronai GoPro Fusion kamera nauja HERO6 video kameros nauja HERO5 video kameros Session 5 video kamera HERO4 video kameros HERO video kameros HERO3 / HERO3+ kamerų priedai KARMA dronas Papildomi priedai ir aksesuarai Garmin laikrodžiai ir kameros TomTom kameros ir navigacijos nauja Brinno kameros 360fly 4K veiksmo kamera Ninebot by Segway nauja Filtrai bepiločiams orlaiviams GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai Mikrofonas Kiti aksesuarai Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja Kitų gamintojų dėklai Lowepro Kuprinės ir Dėklai nauja iPad nauja iPhone nauja Pebble Time Pebble Ausinės sportui Ausinės su lankeliu Moteriškos ausinės Bevielės ausinės Raiščiai telefonui Atminties kortelės GNARBOX - SSD montažui nauja Vidvie baterijų bankai RAM amerikietiški laikikliai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms The Pirate Bay gero garso ausinės RC hobio prekės
TomTom Bandit bazinė pakuotė
TomTom Bandit bazinė pakuotė
  • TomTom Bandit bazinė pakuotė
  • TomTom Bandit bazinė pakuotė
  • TomTom Bandit bazinė pakuotė
  • TomTom Bandit bazinė pakuotė
  • TomTom Bandit bazinė pakuotė
  • TomTom Bandit bazinė pakuotė
  • TomTom Bandit bazinė pakuotė
  • TomTom Bandit bazinė pakuotė
  • TomTom Bandit bazinė pakuotė
  • TomTom Bandit bazinė pakuotė

Promaksa pataria

1080P 30/60 kadrų per sekundę, GPS imtuvas, akcelerometras, giroskopas, USB jungtis ir kortelių skaitytuvas įmontuota baterijoje

TomTom Bandit bazinė pakuotė

369 €

su PVM
Prekė nebegaminama. Alternatyvų teiraukitės mūsų vadybininkų.

1LB0.001.00

24 mėn.

Prekyboje nebeturimeSkubame pristatyti, jog dar vienas visiems gerai žinomas gamintojas žengia į rinką su naujomis veiksmo kameromis. TomTom pristato savo naują įrenginį skambiu pavadinimu – TomTom Bandit. Tai konkurencingas įrenginys iki šiol esančioms veiksmo kameroms.

 

Vaizdo kokybė

Su TomTom Bandit jūs galėsite mėgautis geros kokybės vaizdo įrašais. Taip pat galėsite pasirinkti kaip įrašinėti vaizdą iš kelių variantų: 720P 60/120 kadrų per sekundę, 1080P 30/60 kadrų per sekundę, 2.7K 30 kadrų per sekundę, 4K 15 kadrų per sekundę. Su Bandit galėsite užfiksuoti iki 10 kadrų per sekundę nuotraukas. Taip pat gamintojas nurodo, jog filmavimo paleidimui ir sustabdymui yra atskiri mygtukai.

 

Fiksuokite vaizdus po vandeniu

Šis įrenginys yra atsparus vandeniui iki 50 metrų, tam nereikia specialaus dėklo, tačiau reikia vandeniui nepralaidaus objektyvo gaubto (jis įeina į premium pakuotę). Be šio gaubto atsparumas vandeniui IPX7.

      

 

 Taip pat TomTom sukūrė tikrai vertą dėmesio priedą filmavimui po vandeniu. Tai plūduriuojantis apsauginis dėklas, kurio dėka kameros nereikės laikyti vandens paviršiuje, ji plūduriuos pati. Šis priedas į pakuotes neįeina, jį reikia įsigyti atskirai.

 

 

Lengvai dalinkitėužfiksuotais kadrais

Nuo šiol, specialios programėlės pagalba video redaguoti taps dar lengviau. TomTom anonsuoja, jog Bandit įrenginiu nufilmuotus vaizdus redaguoti taip paprasta, tereikia tik pakratyti išmanųjį telefoną, taip pat lengvai pažymėti svarbesnes vietas filmuotoje medžiagoje ir nieko nelaukus tuo pat metu savo įrašais pasidalinti su draugais ar bendraminčiais.

 

     

 

Išskirtinis dizainas

Šios veiksmo kameros išvaizda nenustebino – tokių formų kameras jau yra pristatę kiti gamintojai, tačiau TomTom Bandit skiriasi savo baterija. Joje yra įmontuota USB jungtis bei kortelių skaitytuvas, todėl šį įrenginį galima lengvai prijungti prie kompiuterio. Tai yra gan didelis pliusas, nes nereikia papildomai ieškoti jokių laidų, kad sujungti įrenginį su kompiuteriu. Ši veiksmo kamera palaiko iki 128 GB atminties korteles, tai yra pranašumas prieš kai kuriuos veiksmo kamerų gamintojus.

 

                    

 

 

               

 

Kaip ir priklauso GPS įrangos gamintojui, šis įrenginys turi GPS bei dar kelis įrenginius filmavimą padarančius patogesniu – tai giroskopas, slėgio matuoklis bei akcelerometras.

 

Video

Techninės charakteristikos

Vaizdas

720P

60/120 kadrų per sekundę

1080P

30/60 kadrų per sekundę

2.7K

30 kadrų per sekundę

4K

15 kadrų per sekundę

Nuotraukos raiška

16 MP

Nuotraukų seka

10 kadrų per sekundę

Kita

Wi-Fi

Yra

GPS imtuvas

Yra

Aukštimatis

Yra

Akcelerometras

Yra

Giroskopas

Yra

Slėgio matuoklis

Yra

Atsparumas vandeniui

Iki 50 m su vandeniui nepralaidžiu objektyvo gaubtu, IPX7 be vandens nepralaidaus objektyvo gaubto

Atminties kortelė

MicroSD, iki 128 GB

Baterijos darbo laikas

3 valandos

TomTom Bandit

IPX7 drėgmei atsparus objektyvo dangtelis

1900 mAh prijungiamas akumuliatorius

Bazinis paviršiaus laikiklis (1x1)

GoPro adapteris