Specialios nuolaidos nauja DJI nuolaidos GoPro nuolaidos Ekspozicinės, panaudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Phantom 4 Pro+ v2.0 ir ankstesni modeliai nauja Mavic 2 Pro ir Zoom / Air serija DJI Spark DJI Goggles akiniai OSMO Pocket / Mobile 2 stabilizatoriai nauja Ronin-S / M / MX stabilizatoriai nauja Inspire 2 / PRO bepiločiai Matrice 600 / 200 / 100 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Žaisliniai Tello dronai Yuneec dronai Parrot dronai 3DR Robotics dronai HEXO+ dronas Flytrex LIVE 3G GPS logger'is XIRO dronai GoPro Fusion kamera nauja HERO7 video kameros nauja HERO6 video kameros nauja HERO5 video kameros Session 5 video kamera HERO4 video kameros HERO video kameros HERO3 / HERO3+ kamerų priedai KARMA dronas Papildomi priedai ir aksesuarai Garmin laikrodžiai ir kameros TomTom kameros ir navigacijos nauja Brinno kameros 360fly 4K veiksmo kamera Filtrai bepiločiams orlaiviams GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai Mikrofonas Kiti aksesuarai Ninebot by Segway riedžiai nauja Nibebot by Segway paspirtukai Xiaomi paspirtukai Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja Kitų gamintojų dėklai Lowepro Kuprinės ir Dėklai nauja iPad nauja iPhone nauja Pebble Time Pebble Ausinės sportui Ausinės su lankeliu Moteriškos ausinės Bevielės ausinės Raiščiai telefonui Atminties kortelės GNARBOX - SSD montažui nauja Vidvie baterijų bankai RAM amerikietiški laikikliai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms The Pirate Bay gero garso ausinės RC hobio prekės Stabilizatoriai Priedai
DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas
DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas
 • DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas
 • DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas
 • DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas
 • DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas

Promaksa pataria

Dėl drono komplektacijos, kainos bei pristatymo terminų prašome kreiptis asmeniškai.

DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas

Dėl šios prekės kainos prašome teirautis vadybininkų.
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie Prašome susisiekti asmeniškai darbo dienos.
Techninė informacija:

Laukiame atvykstančios siuntos - susisiekite

Daugiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija

MAVIC 2 ENTERPRISE DUAL

Sukurtas įgalinti ir tarnauti

Suprojektuotas įgalinti naują darbininkų kartą, DJI Mavic 2 Enterprise yra aukščiausia įrankio išraiška, kuris duoda daugiau nei iš jo tikimasi, kad susidorotų su šiuolaikinės darbo vietos įšūkiais ir poreikiais.

Jis suteikia tokias funkcijas kaip:
♦Priartinanti kamera
♦Dviguba kamera (termo kamera ir įprasta kamera)
♦Ocusync 2.0 sistema
♦Keičiami aksesuarai
♦Apsaugota slaptažodžiu
♦DJI AirSense sistema

DJI MAVIC 2 ENTERPRISE DUAL

♦Matomas ir terminis vaizdas
♦Integruota radiometrinė FLIR® kamera
♦Reguliuojami parametrai dėl spinduliavimo ir atspindinčių paviršių
♦Keletas atvaizdavimo rėžimų: FLIR MSXTM Infraraudonųjų spindulių + matomo vaizdo

Dirbkite be apribojimų. Perženkite savo ribas

Atrakinkite naujas skrydžio galimybes su papildoma jungtimi1 kuri leidžia prie drono prijungti papildomus įrenginius, taip padėdama jums siekti geriausių rezultatų įvairiose kritinėse misijose

M2E Prožektorius

Raskite ir nukreipkite pasiklydusius asmenis reikiama kryptimi, padedami prožektoriaus, kuris pagerins matomumą prasto apšvietimo aplinkoje

M2E Garsiakalbis

Bendraukite su komandomis dirbančiomis ant žemės kritinėse situacijose, efektyviai vesdami pilotus ir darbininkus operacijos metu.

M2E Švyturys

Kai skrydžio saugumas yra pagrindinis prioritetas.

Jūsų skrydžio saugumas mums yra svarbiausia.

Nuo pakilimo iki nusileidimo, buvo ištobulinta tai kaip jūs bendraujate su dronu ir aplinka, užtikrinant saugų ir produktyvų skrydi bet kuriuo metu.

Jūsų orlaivio duomenys jūsų kontrolėje.

Tiesiog įveskite slaptažodį, kad gautumėte prieigą prie visų jūsų įrenginio galimybių ir funkcijų. Toks paprastas ir intuityvus prisijungimo būdas užtikrina saugų ryšį su dronu ir jo vidine atmintimi, taip apsaugant nuo jautrios informacijos nutekėjimo.

Visada žinokite kas vyksta oro erdvėje aplink jūsų droną.

Išvenkite pavojų su DJI AirSense sistema, kuri padidina oro erdvės aplink droną saugumą iškart ir realiu laiku jums praneša apie netoli esančius, žmonių valdomus orlaivius.

Skiskite saugiau nei bet kada anksčiau.

Patobulinta skrydžio autonomiškumo sistema suteikia kliūčių atpažinimą2 visomis kryptimis, pažangi kliūčių aptikimo sistema susidedanti iš 8 aukštos raiškos vaizdo jutiklių ir 2 infraraudonųjų spindulių jutiklių esančių orlaivio šonuose . Rezultatas? Galingas jutiklių rinkinys įvertinantis santykinį greitį ir atstumą iki objekto, kad galėtumėte skristi ir kyboti ore su daugiau stabilumo ir tikslumo nei bet kada anksčiau, ir atvirose erdvėse ir sudėtingoje aplinkoje.

Itin lengvai aptikite ir išvenkite kliūčių

Pažangi piloto asistavimo sistema3 padeda dronui intuityviai aptikti objektus net ir mažiausio judesio metu, tai leidžia jums lengvai apskristi kliūtis, tai ypač aktualu ankštose erdvėse.

Ištobulintas filmavimas ir fotografavimas taktinėms ir praktinėms užduotims

Vaizdo fiksavimo sistema buvo sukurta galvojant apie dvi užduotis; padėti pilotams nedidelio atstumo misijose; ir užtikrinti kat užfiksuota vaizdo medžiaga yra dar labiau tinkama ir patikima, nei kada anksčiau.

Supraskite ir išnaudokite savo duomenų galią.

Stebėkite besivystančius scenarijus realiu laiku, stebėkite ir matuokite objektus esančius teritorijoje saugiau ir efektyviau, kad galėtumėte padaryti informuotus sprendimus naudodami:

♦FLIR MSX
♦Konkrečios vietos temperatūros matavimas
♦Teritorijos temperatūros matavimai

Veikia su aiškumu ir patobulintu vaizdu

Patobulintam vaizdo aiškumui visoje jūsų užfiksuotoje medžiagoje, Isotherm padeda jums tiksliai išmatuoti temperatūra įvairiems objektams ir įvaruose scenarijuose.

Priartinkite ir atitolinkite vaizdą

Visada būkite prie pat veiksmo, bet toli nuo pavojaus. DJI Mavic 2 Enterprise turi 2x optinio ir 3x skaitmeninio priartinimo kamerą, kuri leidžia jums veikti pakankamai arti kiek reikia misijai, bet tuo pačiu metu laikytis saugaus atstumo.

Duomenys, kuriais galite pasitikėti.

Kaip ir jūsų iOS ar Android įrenginys, GPS laiko žyma užregistruoja laiką ir datą, kada buvo darytos nuotraukos, taigi galite šia informaciją naudoti pramoninio lygio reikmėms, kur tikslumas ir punktualumas yra itin svarbūs.

Sulankstomas , kompaktiškas, portabilus

Sveriantis 905 g DJI Mavic 2 Enterprise yra greitai sulankstomas ir lengvai įsidedą į transportavimo krepšį, suteikdamas jums lengvai pasiekiamą ir transportuojamą galingą įrankį darbui, kad ir kur bebūtumėte.

Savaime šylančios baterijos nepalankioms sąlygoms.

Nepraraskite galios net ir sudėtingiausiomis sąlygomis turėdami komplektą išmanių, savaime besišildančių baterijų darbui net ir neigiamose temperatūrose.

Padarykite daugiau įvairiose srityse.

Ieškojimas ir gelbėjimas

Efektyviai suraskite dingusius ar paklydusius žmones, vietose kurias būtų sudėtinga apžiūrėti plika akimi.

Gaisrų gesinimas

Pastebėkite plintančias liepsnas ir gelbėkite gygybes su daugiau mobilumo nei bet kada anksčiau

Teisėsauga

Išlaikykite bendrąją tvarka ir lengvai koordinuokite komandų darbą

Reagavimas į ekstremalias situacijas

suraskite dingusius žmones ir greitai reaguokite į besivystančią situaciją.

Elektros linijų apžiūros

Saugiai vykdykite itin svarbios infrastruktūros dalie priežiurą ir inspekcijas taupydami laiką ir gerindami efektyvumą.

Mobilaus ryšio bokštų inspektavimas

Vykdykite apžiūras su dar daugiau saugumo ir efektyvumo.

Tiltų apžiūros

Pamatykite didesnį paveikslą susidedantį iš sudėtingų struktūrų, be poreikio būti prie pat ar ant jų.

1. Kai kuriais atvejais modulinių priedų naudojimas gali reikalauti papildomų leidimų. Prašome tai pasitikrinti vietinėse instancijose.
2. Daugiapusis kliūčių aptikimas veikia į kairę/dešinę, viršų/apačią ir pirmyn/atgal. bet nepadengia visų 360 laipsnių aplink droną.
3. Prašome atkreipti dėmesį, kad APAS šiuo metu neveikia su DJI Mavic 2 Dual versijoja, o tik su Zoom modeliu.
4. Dėl vietinių reglamentų, kai kurios šalys nepalaiki 5.8 GHz dažnio signalo.
5. Be kliūčių ir trigdžių, FCC reglamento teritorijose. Maksimalus skrydžio atstumas naudojamas apibūdinti signalo stiprumui ir atsparumui. Visada pilotuokite savo droną tiesiogino matomumo zonoje, nebent turite atitinkamus leidimus.
6. Pasiekiamas, skrendant pastoviu 25 km/val greičiu, be vėjo. Praktinis skrydžio laikas gali keistis priklausomai nuo aplinkos, skrydžio rėžimu naudojimo, ar papildomų priedų.

Priedai

Susijusios prekės

 • Ribotas kiekis

  Turintys visas originalių DJI Goggles funkcijas ir dvigubą 1080p HD ekraną, DJI Goggles RE palaiko Sphere pano vaizdą ir vietinę vaizdo medžiagos peržiūrą, suteikdamas dar tobulesnę 'FPV' patirtį.

  599 €
 • nuolaida
  Nebegaminama

  Naujas, ilgesnio skrydžio laiko ir tyliau skrendantis Mavic Pro Platinum kolkas yra geriausias DJI sukurtas kompaktiškas nešiojamas dronas.

  1 399 € 1 599 €
 • nuolaida
  Ribotas kiekis

  Įtraukiantis pirmojo asmens vaizdas (FPV), pora 1920×1080 HD ekranų ir galvoss judesių sekimo funkcija, leidžianti pažvelgti į pasaulį iš viršaus.

  399 € 549 €