Specialios nuolaidos nauja DJI nuolaidos GoPro nuolaidos Ekspozicinės, panaudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Phantom 4 Pro+ v2.0 ir ankstesni modeliai nauja Mavic 2 Pro ir Zoom / Air serija DJI Spark DJI Goggles akiniai OSMO Pocket / Mobile 2 stabilizatoriai nauja Ronin-S / M / MX stabilizatoriai nauja Inspire 2 / PRO bepiločiai Matrice 600 / 200 / 100 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Žaisliniai Tello dronai Yuneec dronai Parrot dronai 3DR Robotics dronai HEXO+ dronas Flytrex LIVE 3G GPS logger'is XIRO dronai GoPro Fusion kamera nauja HERO7 video kameros nauja HERO6 video kameros nauja HERO5 video kameros Session 5 video kamera HERO4 video kameros HERO video kameros HERO3 / HERO3+ kamerų priedai KARMA dronas Papildomi priedai ir aksesuarai Garmin laikrodžiai ir kameros TomTom kameros ir navigacijos nauja Brinno kameros 360fly 4K veiksmo kamera Filtrai bepiločiams orlaiviams GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai Mikrofonas Kiti aksesuarai Ninebot by Segway riedžiai nauja Nibebot by Segway paspirtukai Xiaomi paspirtukai Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja Kitų gamintojų dėklai Lowepro Kuprinės ir Dėklai nauja iPad nauja iPhone nauja Pebble Time Pebble Ausinės sportui Ausinės su lankeliu Moteriškos ausinės Bevielės ausinės Raiščiai telefonui Atminties kortelės GNARBOX - SSD montažui nauja Vidvie baterijų bankai RAM amerikietiški laikikliai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms The Pirate Bay gero garso ausinės RC hobio prekės Stabilizatoriai Priedai
DJI Phantom 4 orlaivis
DJI Phantom 4 orlaivis
  • DJI Phantom 4 orlaivis
  • DJI Phantom 4 orlaivis
  • DJI Phantom 4 orlaivis
  • DJI Phantom 4 orlaivis
  • DJI Phantom 4 orlaivis
  • DJI Phantom 4 orlaivis

Promaksa pataria

  • Automatiškas kliūčių išvengimas.
  • Judančių objektų automatinis sekimas naudojant "ActiveTrack" funkciją.
  • "TapFly" funkcija, leižia nurodyti automatinio skrydimo kryptį vieno piršto prilietimu.
  • Smart Return Home - grįžimas namo išvengiant kliūčių
  • 28 min. skrydžio laikas, maksimalus atstumas kliūčių neturinčiose teritorijose 3,5 km.
  • Maksimalus greitis 72km/h
  • Vizualus pozicionavimas iki 10m.

DJI Phantom 4 orlaivis / dronas

970 €

1 599 €

su PVM
* kaina parduotuvėje gali skirtis nuo kainos internete
Prekę turime sandėlyje, galima užsisakyti internetu.
Pristatymas 1-2 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 2 h. ago
Techninė informacija:

DJI Global

D-P4

12 mėn.

Prašome teirautis - susisiekite

DJI Phantom 4 orlaivis / dronas

Šią prekę per LPexpress.lt terminalą PRISTATOME NEMOKAMAI.

Susijusios prekės:

Kaina: 970 €     Sutaupote: 629 €

Daugiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija

DJI Phantom 4

DJI Phantom 4 pasižymi išdirbtomis, elegantiškomis linijomis ir patobulintu korpusu, kuris leidžia jau klasika virtusias Phantom 4 formas atrasti iš naujo. Išskirtinis dėmesys detalėms ir uoliai šlifuotas komponentų įvaizdis suteikia nepriekaištingai išbaigtos ir kokybiškos skraidančios kameros įvaizdį.

Pagrindinės Funkcijos.

Skrydis spustelėjimu

Nuo šiol skraidymas su Phantom yra paprastas kaip niekada. Du kartus palieskite ekraną ir Jūs jau ore. Kliūtis fiksuojanti sistema pasirūpins Phantom saugumu kelionės metu, o grįžimo namo mygtukas užtikrins, jog orlaivis Jus pasieks saugiau nei bet kada.

Vizualinis sekimas

Aktyvaus sekimo rėžimas nuo šiol leis Jums automatiškai sekti norimą objektą, tam neprireiks jokių papildomų priemonių, o kliūčių fiksavimo sistema neleis Phantom nuklysti. Nauji, įspūdingi kadrai jau laukia Jūsų.

Ore išbūkite ilgiau

Patobulintos elektronikos, inovatyvių komponentų integracijos sprendimų ir dar didesnės baterijos dėka su naujuoju Phantom patirsite 25% ilgesnį skrydžio džiaugsmą.

Sportinis rėžimas

Naujasis Sportinis rėžimas Jūsų pultelį pavers aštria vairolazde ir leis džiaugtis greičio teikiamais malonumais. Naujas, integruotas vaizdo stabilizatorius, arčiau tobulo svorio centro sutelkta baterijų pozicija, kiek pagerintas variklių reakcijos laikas, bei nauja skrydžio valdymo programa – visas šis junginys yra atsakingas už itin tikslų ir saugų orlaivio manevravimą dideliu greičiu. 

Pagrindinių mazgų aprašymai.

Orlaivis:

•Patobulinimai aerodinamikoje ir stabilume

Liekna ir aptaki forma padeda Phantom 4 slysti oru dar švelniau. Integruota vaizdo stabilizavimo sistema kartu su kamera leido geriau išcentruoti visa orlaivį, taip suteikdama dar nematytą stabilumą Jūsų kadrams.

•Skirtingi skrydžių rėžimai

Nuo šiol pasirinkti Jums tinkamiausią skrydžio rėžimą itin paprasta: norite visiškai bazinio valdymo stabiliam kadrui, ar itin dramatiško, didelio greičio ir manevringumo reikalaujančio valdymo – visa tai pasiekiama mygtuko paspaudimu.

•Ilgai ir toli – toks nuo šiol bus Jūsų skrydis

Skriskite 28 minutes*, t.y. 25% ilgiau nei su Phantom 3 Professional. Mėgaukitės 5 kilometrų** skridimo atstumu su visiška kontrole ir aiškiu, 720p HD kokybės vaizdu iš integruotos kameros.

*Ramiomis, pastovaus greičio sąlygomis. **Maksimalus atstumas gali skirtis priklausomai nuo skraidymo apylinkių reliefo ir kitų sąlygų.

Vaizdas.

•Kliūčių fiksavimas ir išvengimas

Patobulintais jutikliais, bei vaizdo analizavimo sistema ginkluotas naujasis Phantom geba pats išvengti jo kelyje pasitaikiusių kliūčių. Taip pat, DJI patobulino sistemas tiesiog būtinas saugiam skraidymui viduje – dabar vietoj 3 metrų aukščio, kurį leido patirti Phantom 3, galėsite ramiai pasiekti 10 metrų.

•Spausk ir skrisk

Phantom 4 reaguoja į palietimus. Žvelgdami į savo vaizdo stebėjimo ekraną, du kart palieskite vietą, į kurią norite nukreipti savo orlaivį. Šis, saugomas savo jutiklių sistemos, be jokių problemų pasuks Jūsų norimu kursu.

•Aktyvus sekimas

Naudojant aktyvaus sekimo rėžimą, Jūsų Phantom 4 pats atpažins nurodyto objekto formą, ją įsimins ir visiškai natūraliai ją seks, užtikrindamas aiškų ir ryškų kadrą. Jokių GPS imtuvų, apyrankių ar švyturių neprireiks.

Kamera.

•Aukštos kokybės kamera

Filmuokite ryškius ir aiškius 4k raiškos vaizdus 30fps arba Full HD 1080p raiškos vaizdus su 120fps tiems tobuliems sulėtinimams – visa tai užtikrins nauja, dramatiškai patobulintas kameros lešis.

•Profesionalus apdirbimas

Skirtingų vaizdo filtrų sistema leis Jums pasirinkti tobulą spalvų gamą, nuo pačių paprasčiausių, iki profesionalų rinkos standartais virtusių D-Log ir Cine-D. Fotografams bus suteikta galimybė fiksuoti akimirkas 12 megapixelių raiška, Adobe DNG RAW formatu.

•Integruotas vaizdo stabilizatorius

Patobulintas trijų ašių vaizdo stabilizatorius pašalins visas nepageidaujamas vibracijas ar svyravimus, leisdamas kamerai fiksuoti tolygius ir elegantiškus kadrus, nepaisant orlaivio atliekamų manevrų.

Papildomos funkcijos.

•Rafinuota skrydžio pozicijos sistema

Phantom 4 naudoja GPS ir GLONASS pozicionavimo sistemas kartu, taip itin greitai pasiekdamas palydovus ir užtikrindamas labia aiškią poziciją ore.

•Automatiniai skrydžio žurnalai

Phantom 4 automatiškai fiksuoja visas kiekvieno skrydžio detales, tad visada galima pasitikrinti turėtas sąlygas.

•Integruoti navigavimo prietaisai

Dvigubi kompaso ir inercijos matavimo (IMUs) moduliai leidžia Phantom 4 pastoviai tikrinti savo poziciją ore ir prireikus, ignoruoti netikslius duomenis. Daugiau rūpesčio savo padėtimi reiškia mažiau avarijų.

•Naujoko rėžimas

Niekas negasdina naujo piloto labiau, nei pamesti savo orlaivį. To išvengti padės naujoko rėžimas, kuris leis užbrėžti aukščio ir skrydžio atstumo ribas, neleisiančias dronui dingti iš Jūsų akiračio. Su tobulėjančiais įgudžiais, šie parametrai galės augti iki jausitės visiškai savimi užtikrintas.

•Prisitaikantis valdymo pultas

Be išimties visi valdymo pulto elementai gali būti pritaikyti pagal Jūsų poreikius – susikurkite Sau patogią piloto kabiną.

DJI GO

•DJI GO

DJI GO rasite viską, ko Jums gali prireikti norint skristi, kurti, dalintis ir bendrauti. Ši programa veikia su Phantom, Inspire, Osmo, bei kitomis serijomis.

•SDK papildymai

DJI Dėka DJI SDK, Phantom 4 yra atviras programinės ir skrydžio įrangos patobulinimams.

Viskas ko Jums reikia - vienoje kuprinėje

Specialiai Phantom 4 sukūrėme kuprinę, kuri ne tik saugiai priglaus Jūsų Phantom 4, bet ir visas papildomas baterijas, kroviklius ir net 15 colių skersmens nešiojamąjį kompiuterį. Toks paketas leis Jums kurti visur.

Skraidykite ramiai

DJI Care Protection Plan yra su Jumis tam, kad leistų ramiai skraidyti ir nesijaudinti dėl žalos, nepasisekus skrydžiui. Orlaivis, stabilizavimo sistema ar kamera – įvykus netikėtam nuokrypiui, visa tai nesunkiai pakeisime.

Video

Bepilotis Orlaivis

Svoris (Su Baterija)1380 g
Maksimalus Kilimo Greitis6 m/s (Sportiniame rėžime)
Maksimalus Leidimosi Greitis4 m/s (Sportiniame rėžime)
Maksimalus Greitis20 m/s (Sportiniame rėžime)
Maksimalus Veikimo Aukštis Virš Jūros Lygio19685 pėdos (6000 m)
Maksimalus Skrydžio LaikasVidutiniškai 28 minutes
Funkcionavimo Temperatūros Ribos32° to 104° F (0° to 40° C)
Palydovinė sistemaGPS / GLONASS
Kabojimo TikslumasVertikalus: 
+/- 0.1 m (Kai "Vision Positioning" aktyvuotas) or +/-0.5 m
Horizontalus: 
+/- 0.3 m ( Kai "Vision Positioning" aktyvuotas) or +/-1.5 m

KLIŪČIŲ VENGIMO SISTEMA

Kliūties Fiksavimo Ribos2 - 49 pėdos (0.7 - 15 m)
Veikimo AplinkaPaviršius su aiškia struktūra ir pakankamas apšvietimas (lux > 15)

KAMERA

Sensorius1/2.3” Naudingų pikselių:12 M
Lešis"FOV"Matymo Kampas 94° 20 mm ( 35 mm formato atitikmuo ) f/2.8 fokusuoja į ∞
ISO Ribos100 - 3200 ( filmuojant ) 100 - 1600 ( fotografuojant )
Elektroninio Užrakto Greitisnuo 8 s iki 1/8000 s
Maksimalus Nuotraukos Dydis4000×3000
Fotografavimo RėžimaiVienas kadras
Fotografavimas serijomis: 3 / 5 / 7 kadrai
Automatinio išlaikymo kadravimas "AEB": 3 / 5 kadrai su 0.7 EV Paklaida
"Time-lapse"
HDR
Filmavimo RėžimaiUHD: 4096×2160 (4K) 24 / 25p
3840×2160 (4K) 24 / 25 / 30p
2704×1520 (2.7K) 24 / 25 / 30p
FHD: 1920×1080 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120p
HD: 1280×720 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60p
Maksimalus Vaizdo Duomenų Įrašymo Greitis60 Mbps
Palaikomos Failų SistemosFAT32 ( ≤ 32 GB ); exFAT ( > 32 GB )
FotografijųJPEG, DNG ( RAW )
Vaizdo ĮrašųMP4 / MOV ( MPEG – 4 AVC / H.264 )
Palaikomos SD KortelėsMicro SD, Max capacity: 64GB. Class 10 or UHS-1 rating required
Veikimo Temperatūra32° to 104° F ( 0° to 40° C )

ĮKROVIKLIS

Voltažas17.4 V
Galia100 W