yra sandėlyje
Delkin Cardreader CFexpress Aluminum
Delkin Cardreader CFexpress Aluminum

Promaksa pataria

Delkin Cardreader CFexpress Aluminum

Delkin Cardreader CFexpress Aluminum

Kaina:

81 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 4-8 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 8 min.
Techninė informacija:

Delkin

DDREADER-54

814373022756

24 mėn.

susisiekite dėl tikslaus pristatymo termino


Įvertinkite produktą:

Delkin Cardreader CFexpress Aluminum

Šią prekę pristatome nemokamai per Omniva paštomatus.

Prekės aprašymas

Gamintojo „Delkin Devices“ siūlomame „CFexpress“ antrosios kartos atminties kortelių skaitytuve su USB 3.1 jungtimi dera kompaktiškumas ir stulbinamas duomenų perdavimo greitis.

Šis skaitytuvas specialiai sukurtas tiems, kurie kelionėje stengiasi neapsikrauti, tačiau nori turėti įrenginį, tenkinantį aukštus transliavimo, kino ir fotografijos pramonėje naudojamoms „CFexpress“ B tipo atminties kortelėmis keliamus reikalavimus.

Naujos kartos greitis

Skaitytuvas su antrosios kartos USB 3.1 sąsaja užtikrina net profesionaliems fotografams ir videografams tinkamą greitį. Naudojant šį įrenginį, net ir didelius failus, tokius kaip didelės raiškos RAW vaizdai, 8K, 4K, HD ir 3D vaizdo įrašai, galima siųsti greitai ir veiksmingai. Failai perkeliami iki 10 GB/s greičiu (du kartus greičiau, nei naudojant USB 3.0)
Išnaudokite visas „CFexpress“ kortelių teikiamas galimybes ir dramatiškai sumažinkite failų perkėlimo laiką, taip supaprastindami darbo procesus. (Pastaba. Su šiuo atminties kortelių skaitytuvu nedera XQD, „CFast 2.0“ ir „CompactFlash“ atminties kortelės.)

Visapusė apsauga

Iš anoduoto aliuminio pagaminto skaitytuvo privalumas – tvirtesnės medžiagos, kurios užtikrina patikimą apsaugą ir prailgina tarnavimo laiką. Įrenginyje taip pat įtaisyta daugybė nuo perkaitimo apsaugančių šilumos šalintuvų. Lyginant su šiuo įrenginiu, kiti atminties kortelių skaitytuvai greičiau sugenda ar pažeidžiami dėl įprasto nusidėvėjimo. Be to, šiame skaitytuve įtaisyta patikima vidinė „CFexpress“ kortelių saugykla (1), o guminis jo galo gaubtas apsaugo nuo sutrenkimų, smūgių, vandens, dulkių ir kitokių nešvarumų.

Kompaktiškas ir patogus kelionėse

Šį vos 8 cm ilgio ir 110 g sveriantį skaitytuvą galima be jokio vargo pasiimti su savimi į kelionę. Kad ir kur vykstate, tiesiog įsimeskite įrenginį į kuprinę, lagaminą, nešiojamojo kompiuterio krepšį... kur tik sugalvosite! Ir nesvarbu, ar aplink jus tvyro beribė dykuma, atogrąžų miškas ar užšalusi tundra, kompaktiškas skaitytuvas leis pasiekti svarbius failus kur bebūsite ir kada tik panorėsite, o jis pats beveik neužims vietos.

„Prijungti ir leisti“

Pasiekite savo failus vos per kelias sekundes! Nereikia jokių tvarkyklių ar išorinių energijos šaltinių – tiesiog prijunkite skaitytuvą prie bet kurio kompiuterio A tipo arba C tipo USB prievado (atskiri laidai pridedami) ir po akimirkos galėsite peržiūrinėti nuotraukas bei vaizdo įrašus. Skaitytuvas taip pat dera su USB 3.0, 2.0 ir 1.1 prievadais, tačiau duomenys bus perduodami lėčiau.

Techninė informacija

  • Tinka B tipo „CFexpress“ atminties kortelei
  • USB 3.1 antrosios kartos C tipo sąsaja (10 GB/s)
  • Visapusė apsauga
  • Integruota kortelės saugykla su guminiu galiniu gaubtu
  • Dera su „Mac“ ir „Windows“ kompiuteriais
  • Pridedami A tipo ir B tipo USB kabeliai
  • „Prijungti ir leisti“ įrenginys
X Daugiau nei 14 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro ir DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 50€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 24 mėn. garantija
UAB Promaksa - naujos istorijos pradžiai. Esame partneris, kuriuo galima pasitikėti!
Ypatingai didžiuojamės partneryste su: