Apgailestaujame, pagal paieškos užklausą "" ir užduotus filtro parametrus prekių neradome.

Esame pirmieji DJI Global atstovai Lietuvoje, nuo pat 2014-ųjų metų.

Produkciją užsakome ir gauname tiesiai iš gamintojo sandėlio, suteikiame dviejų metų garantiją. Turime daug praktikos - tiek skraidyme/naudojime, tiek ir priežiūroje. Taip pat remontuojame dronų gedimus ar po dūžių, daugelį dalių ir priedų turime savo sandėlyje, suteikiame garantinį aptarnavimą.

DJI Global gyvuoja nuo 2006-ųjų ir galima drąsiai teigti, kad šiuo metu yra didžiausią patirtį turintis, ir stipriausias dronų gamintojas, užimantis apie 80% pasaulinės dronų rinkos. O mes, Promaksa, bendradarbiauti su DJI pradėjome dar 2013-aisiais, kuomet pasaulyje milžiniško populiarumo sulaukė pirmoji Phantom bepiločio orlaivio versija. O dabar turime naujausius ir populiariausius dronus: Mavic Mini tiems, kurie nori išmokti valdyti droną bei geram laisvalaikio praleidimui ar profesionalams, kuriems tai būtų puikus fotografo asortimento papildymas. Mavic Air serija - keliautojams, pažengusiems ar mėgėjams. Mavic 2 PRO serijos dronai yra vieni iš populiariausių dronų verslui ar industrijai. Inspire dronai, skirti profesionalams, kurie juos naudoja įvairioms operacijoms ar darbui. Matrice 200 / 210, skirti industriniams projektams, stebėjimui, žmonių paieškai. Phantom serija skirta darbui. Tello žaisliniai dronai, skirti norintiems išmokti apie bepiločių orlaivių programavimą ir kurti trumpus filmukus. 

Parduotuvėje Promaksa galima įsigyti įvairių dronų, tiesiog reikia turėti tikslą - ar  nufotografuoti gražų kraštovaizdį, ar darbo tikslais stebėti aplinką, Promaksos profesionalūs darbuotojai patars, kokio drono Jums reikia.