Specialios nuolaidos nauja DJI nuolaidos GoPro nuolaidos Ekspozicinės, panaudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Phantom 4 Pro+ v2.0 ir ankstesni modeliai nauja Mavic 2 Pro ir Zoom / Air serija DJI Spark DJI Goggles akiniai OSMO Pocket / Mobile 2 stabilizatoriai nauja Ronin-S / M / MX stabilizatoriai nauja Inspire 2 / PRO bepiločiai Matrice 600 / 200 / 100 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Žaisliniai Tello dronai Yuneec dronai Parrot dronai 3DR Robotics dronai HEXO+ dronas Flytrex LIVE 3G GPS logger'is XIRO dronai GoPro Fusion kamera nauja HERO7 video kameros nauja HERO6 video kameros nauja HERO5 video kameros Session 5 video kamera HERO4 video kameros HERO video kameros HERO3 / HERO3+ kamerų priedai KARMA dronas Papildomi priedai ir aksesuarai Garmin laikrodžiai ir kameros TomTom kameros ir navigacijos nauja Brinno kameros 360fly 4K veiksmo kamera Filtrai bepiločiams orlaiviams GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai Mikrofonas Kiti aksesuarai Ninebot by Segway riedžiai nauja Nibebot by Segway paspirtukai Xiaomi paspirtukai Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja Kitų gamintojų dėklai Lowepro Kuprinės ir Dėklai nauja iPad nauja iPhone nauja Pebble Time Pebble Ausinės sportui Ausinės su lankeliu Moteriškos ausinės Bevielės ausinės Raiščiai telefonui Atminties kortelės GNARBOX - SSD montažui nauja Vidvie baterijų bankai RAM amerikietiški laikikliai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms The Pirate Bay gero garso ausinės RC hobio prekės Stabilizatoriai Priedai

Apie Promaksą

Ieškome naujų komandos narių Vilniuje ir Kaune - prisijuk!

Kuo tu gali prisidėti?

Tikime, kad žmogiškos savybės daug svarbiau nei profesiniai įgūdžiai.
Netiek svarbu ką moki atlikti šiandien, svarbiau ką nori išmokti ir ką nuveikti ateityje.


Mums reikalinga pagalba:

 • Aptarnaujant klientus parduotuvėse;
 • Prižiūrint internetinę svetainę;
 • Ruošiant internetinę komunikaciją – tekstus ir vizualius maketus;
 • Ruošiant ir prižiūrint socialinę įmonės komunikaciją soc. tinkluose;
 • Remontuojant dronus ir kameras;
 • Video montažui ir grafiniam video apipavidalinimui;
 • Populiarinant DJI, GoPro ir kitą įrangą socialiniuose tinkluose.

Šiuo metu skubiai ieškome:

 • parduotuvės vadybininkės/konsultantės(o) Vilniuje ir Kaune;
 • meistro dronų/kamerų remontui servise Kaune;


Esame paprasti ir bendraujame laisvai, tad paskambink +370 619 22271
•  arba atsiųsk informaciją apie save motyvaciją el. paštu labas/ETA/promaksa.lt
•  na o jei nufilmuotum tris priežastis apie tai kodėl nori prisijungti prie Promaksos komandos
ir tris argumentus kodėl manai esąs/esanti tinkamas(a) - būtų tobula! :)

 

 

Apie Promaksą:   Padedame aktyviems žmonėms užfiksuoti jų gražiausias gyvenimo akimirkas, suteikdami tam tinkamiausius įrankius.

 

Ką mes darome?

 • Prekiaujame foto bei video ir aktyvaus laisvalaikio įranga. Parduotuvėse ir internetu;
 • Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, remontuojame;
 • Nuomojame kameras ir dronus;
 • Teikiame media paslaugas – kuriame skaitmeninį turinį, daugiausiai verslui;

 

3 svarbiausios vertybės: 

 • Pagalba ir paslaugumas – kolegai, klientui, draugui; 
 • Pozityvus požiūris;
 • Žingeidumas veiklos kompetencijų erdvėje, bendravime ir apskritai gyvenime.

Visi Promaksos kolektyvo žmonės yra labai draugiški ir paslaugūs, vienas kitam padedame. Beabejo darome klaidas ir iš jų mokomės - juk jei suklydome reiškia kažko nežinojome – ir tai tampa pamoka, o tai padeda mums tapti geresniais. Svarbiausia būti žmogiškais, o visa kita galima išmokti. Apskritai, nevartojame žodžio “darbas” – norime, kad mūsų veikla ir įranga tiesiog sukurtų džiaugsmą bei kitas pozityvias emocijas klientams.

 

Mūsų kredo – būkime profesionalūs ir maksimaliai išpildykime klientų lūkesčius!

Gūdžiais 2008-aisiais (kuomet Lietuvoje Youtube dar net nebuvo) jaunam ir aktyviam motociklų entuziastui, Antanui Petrauskui, kilo mintis įsigyti mažą filmavimo kamerą. Ieškant internete, Amerikoje pavyko rasti Oregon “bullet” formos skaitmeninę kamerą, tvirtinamą prie motociklinio šalmo (sensoriaus dydis 0.3 MPx, video raiška net 640x480@30fps). Kadangi vienos kameros siuntimas buvo brangus - jis užsisakė 3-is kameras, vieną sau ir dvi draugams. Tuo metu GoPro išleido pirmąjį kokybišką skaitmeninės veiksmo kameros HERO1 modelį (iki tol HERO 35mm buvo skaitmeninis fotoaparatas, o Digital HERO – galėjo įrašinėti tik iki 10 sec. trukmės video). Tuo metu technologiškai pažangus ir kokybiškas GoPro HERO1 modelis tapo vienu iš sėkmės faktorių pačiam GoPro, tiek ir naujam verslui lietuviškoje rinkoje. Rekomendacijos sklido iš lūpų į lūpas.


Verslas po truputį didėjo, tiek asortimentas, tiek komanda - ir tapo misija - suteikti aktyviems žmonėms geriausius įrankius ir įrangą, su kuria galėtų įsiamžinti brangias gyvenimo akimirkas ir dalintis jomis su draugais ir pasauliu.

Visuomet stengiamės būti profesionalūs ir maksimaliai išpildyti klientų lūkesčius – tad įmonę ir pavadinome - UAB „Promaksa“.

 

Esame pirmieji GoPro kamerų ir DJI dronų gamintojų atstovai Lietuvoje. Atrenkame ir dirbame tik mums patiems patinkančia ir laiko patikrinta įvairių gamintojų produkcija. Laisvalaikyje naudojami ir sporte gerai žinomi prekiniai ženklai: „GoPro“ kameros, „RAM Mounts“ „Joby“ „GoPOLE“ ir „SP-Gadgets“ aksesuarai, „Pebble“ išmanieji laikrodžiai, „DJI“ bepiločiai orlaiviai – dronai, bei jų aksesuarai, „PolarPro“ filtrai, „NineBot by Segway“ riedžiai. Patys naudojame produkciją, žinome naudojimo niuansus, tad visada konsultuojame ne “iš brošiūros”, o iš asmeninės patirties.

Bendradarbiauti su Lietuvos atletais ir sportininkais, padedame jiems įamžinti jų pergales. Įrangą tikriname dideliuose išbandymuose – kameros filmuoja vandenyno dugną, Dakaro ralio smėlynus ar audringas Lietuvos padanges.