Paslaugos

Nuoma

Keliaujate atostogauti ir norite užfiksuoti savo akimirkas kokybiškoje vaizdo medžiagoje?
Tuomet Jums reikia kreiptis į mūsų atstovybes ir išsinuomoti GoPro HERO4 (Black, Silver, Session) veiksmo kamerą. Nedidelė, atspari ir neįtikėtina kokybė pasaulį fiksuojanti kamera leis kelionių įspūdžius parsivežti namo. Mūsų specialistai išsiaiškins Jūsų lūkesčius, kelionės detales ir padės išsirinkti reikiamus aksesuarus - nepriklausomai ar keliaujate slidinėti į Alpes ar nardyti į Bahamus  - turėsite visą reikalingą įrangą.
Taip pat siūlome "Išbandyk prieš pirkdamas" paslaugą. Norite įsitikinti, jog Jūsų pasirinkta kamera atitinka Jūsų lūkesčius? Griebkite vieną iš mūsų ir bandykite. Jei pabandžius nuspręsite įsigyti - nuomos mokesčio neskaičiuosime (pasiūlymas galioja nuomojant įrangą 1-2 dienoms).
Be GoPro kamerų taip pat nuomojame ir vaizdo stabilizavimo sistemas DJI Ronin-M (su "FOCUS" ir "Thumb Controller" priedais). Taip pat DJI bepiločius orlaivius - "dronus" Phantom 3 Advanced, Professional, Inspire PRO X5, S900 su pilotais. Bei "Video Bloggerių" auditorijoje revoliuciją sukėlusį DJI OSMO.
Dėl detalių sąlygų kreipkitės į bet kurį Promaksa filialą.

Remontas

Atliekame garantinį ir pogarantinį "GoPro" kamerų, "DJI" bei kitų bepiločių orlaivių aptarnavimą.
Suremontuosime Jūsų nukritusį droną, pasiūlysime jam patobulinimus, atnaujinsime programinę įrangą ar tiesiog pakeisime lęšiuką Jūsų "GoPro" kamerai po nesėkmingo kritimo. Kadangi savo parduodamą įrangą naudojame patys, susiduriame su techniniais pažeidimais ir turime ilgamete kvalifikacija pasižyminčius meistrus, kurie netruks Jūsų įrangą "pastatyti ant kojų". 

EPIC MEDIA

EPIC Media - tai Promaksos grupės dalis, atsakinga už įspūdingiausių kadrų fiksavimą Lietuvoje ir už jos ribų. Miesto šventė, festivalis, automobilių sporto renginys ar tiesiog Jūsų vestuvės - mūsų video operatoriai, fotografai, bei dronų pilotai užfiksuos nepamirštamas akimirkas perpektyvomis, kurių Jūs net neįsivaizdavote. Naudodami naujausią įrangą ir komandoje turėdami stiprius profesionalus - savo klientams galime pasiūlyti įvairiausius media sprendimus - nuo įmonės švenčių, naujų produktų pristatymų iki žemės ūkio ar pramonės produktų pristatymų. Platesnė informacija - www.epicmedia.lt