Remontuojame visus
DJI dronus ir GoPro veiksmo kameras


„Promaksa“ servisas Vilniuje ir Kaune

Kruopštūs ir atsakingi „Promaksa“ serviso darbuotojai nuolat tobulėja, gilindami žinias įvairiuose seminaruose bei mokymuose.

Nemokama konsultacija
DJI dronų ir GoPro remonto klausimais


Jau nuo 2008 metų remonto paslaugas teikiantis „Promaksa“ servisas vien per pastaruosius metus atliko beveik 800 dronų remonto ar aptarnavimo darbų. Augantį klientų pasitikėjimą rodo ir tai, kad palyginus su praėjusiais metais, išsprendėme net 20% daugiau garantinių ir negarantinių problemų. Galite būti tikri, kad servise bus suteiktos aukščiausios kokybės paslaugos tvarkant ir prižiūrint Jūsų bepilotį orlaivį.

Į „Promaksa“ servisą dažniausiai kreipiamasi dėl vienos priežasties – norint, kad dronas ar veiksmo kamera būtų sutaisyti, tačiau kiekviena situacija yra unikali. Remontuodami klientų įrangą esame išsikėlę tikslą ne tik suteikti kokybiškas remonto paslaugas, tačiau kartu įsigilinti į kiekvieną kliento problemą individuliai ir panaudojus sukauptą patirtį bei įgytas kompetencijas, geriausius rezultatus užtikrinti jau nuo tos akimirkos, kai droną atiduodate mums, iki kol jis vėl atsiduria jūsų rankose.

Kruopštūs ir atsakingi „Promaksa“ serviso darbuotojai nuolat tobulėja, gilindami žinias įvairiuose seminaruose bei mokymuose, todėl didžiuojamės galėdami teigti, jog augantys klientų poreikiai būna patenkinti suteikiant aukščiausios kokybės remonto darbus.Profesionali diagnostikaPrograminės įrangos atnaujinimasStabilizatoriaus remontasRemontas sudaužiusRemontas paskandinus

Kruopštus ir atsakingas DJI dronų remontas

„Promaksa“ serviso meistrai specializuojasi DJI bepiločių orlaivių tvarkyme. Nesvarbu, ar tai menkas korpuso dalies skilimas, ar į vandenį įkritęs dronas, užtikriname, kad mūsų servise bus užtikrinta aukščiausia remonto paslaugų kokybė. Dažniausiai į servisą pristatomi dronai po susidūrimų su medžiais, pastatais ar kitomis kliūtimis. Tokiais atvejais įranga sutvarkoma pakankamai greitai, o remonto kaina paprastai nebūna didelė. Tais atvejais, kai sudaužomos dronų kameros ar jie paskandinami, remonto darbai yra sudėtingesni, reikalaujantys daugiau darbo, dėl ko taisymo terminas yra šiek tiek ilgesnis.

Serviso meistrai ne tik atliks būtinus remonto darbus, tačiau ir įdiegs naujausius programinius atnaujinimus, sukalibruos kamerą, IMU sensorius, kompasą ar pulto vairalazdes. Po darbų atlikimo dronai visais atvejais išbandomi ir klientui grąžinami tik įsitikinus, kad gedimai pašalinti ir įranga veikia be priekaištų.

Net ir tais išskirtiniais atvejais, kai gamykliškai yra nustatyta, kad sugedusios drono dalies pakeisti neįmanoma, bendradarbiaujant su oficialiais DJI gamintojo servisais Olandijoje ir Vokietijoje, rasime geriausią sprendimą, kad dronas klientą pasiektų puikios būklės.Patyrę meistrai Kruopštūs ir atsakingi „Promaksa“ serviso darbuotojai nuolat tobulėja, gilindami žinias įvairiuose seminaruose bei mokymuose.

Greitas aptarnavimas Prekės gedimo priežastis nustatome greičiau nei per 5 darbo dienas. O jei dronas Jums reikalingas labai skubiai - remontą galime atlikti ir greičiau.

Profesionali diagnostika Ilgametė patirtis leidžia greitai indentifikuoti gedimus, o išsiaiškinti įvykio priežastis - padedame klientams suprasti klaidas ir jų nekartoti.

Kruopštus gedimų šalinimas Prieš remontą visuomet kontaktuojame su klientu, informuojame apie remonto kainą. Suremontuotus daiktus prieš grąžinant visuomet testuojame.

Programinės įrangos atnaujinimas Atliekame visus reikalingus programinius atnaujinimus. Kalibruojame IMU, kameros, kliūčių aptikimo sistemos sensorius ir k.t.

Tiesiog pristatykite savo sugedusią įrangą ir mes viskuo pasirūpinsime


Įrangą remontui galite atsiųsti ir paštomatais

 • LP EXPRESS paštomatas:
        LIDL, Veiverių g. 146 (Kaunas)
 • DPD paštomatas:
        LIDL, Veiverių g. 146 (Kaunas)
           
Siųsdami įrangą adresato laukeliuose nurodykite mūsų kontaktus:
        Promaksa Servisui     +370 601 30090
Patikėkite įrangą „Promaksa“ Servisui
        Sugedusius ir neveikiančius DJI dronus, DJI stabilizatorius, kameras ar kitą DJI įrangą, o taip pat ir GoPro veiksmo kameras galite pristatyti į „Promaksa“ parduotuves Vilniuje arba Kaune:

 • Promaksa Vilnius parduotuvė
  Ozo g. 4, Vilnius
 • Promaksa Kaunas parduotuvė
  Veiverių g. 134, Kaunas

Nustatę gedimus ir remonto kainą su Jumis susisieksime ir viskuo pasirūpinsime!

„Promaksa“ serviso meistras, apžiūrėjęs Jūsų įrangą ir nustatęs gedimus, pagal esamus pažeidimus apskaičiuos remonto kainą ir susisieks su Jumis.
 • jei drono gedimai yra garantiniai – nemokamai pakeisime įrenginį nauju;
 • jei dronas turi DJI CARE Refresh draudimą – jis bus išsiunčiamas gamintojui ir sugrįš pakeistas nauju, tačiau su iškart pririštu Jūsų draudimo planu.
  Jei remonto darbų kaina yra mažesnė nei draudimo franšizė – dėl mažesnės kainos ir gerokai greitesnio remonto termino pasiūlysime droną suremontuoti „Promaksa“ servise;
 • jei dronas neturi draudimo – remonto darbus atliekame „Promaksa“ servise, o ypač sudėtingais atvejais, kai suremontuoti droną galimybės nėra, jį išsiunčiame į DJI gamintojo servisą, iš kur jis sugrįžta pakeistas nauju.


  * nusprendus įrenginio neremontuoti, už gedimų nustatymą bei įrenginio apžiūrą yra taikomas 15 Eur mokestis. Šis mokestis netaikomas tais atvejais, kai patvirtinate remonto darbus ir Jūsų įranga yra taisoma mūsų servise arba esant įrenginio gedimui ne dėl vartotojo kaltės (garantinė situacija) ar turint galiojantį DJI CARE Refresh draudimą.

Už atliktą remontą galėsite sumokėti atsiimant

Apmokėjimą už remonto darbus arba DJI CARE Refresh draudimo franšizę galite atlikti atsiimdami įrenginį mūsų parduotuvėse Vilniuje arba Kaune. Taip pat yra galimybė atsiskaityti ir bankiniu pavedimu. Tokiu atveju suremontuotą įrenginį galėsime Jums išsiųsti autobusų siuntomis ar į Jūsų pasirinktą paštomatą bet kuriame mieste.
Daugeliui remonto darbų suteikiame nuo 14 iki 90 d. garantiją. Išimtis - vandens žala, kuriai garantija nėra taikoma.
Išrašome PVM sąskaitas faktūras.
Pasinaudoję „Promaksa“ serviso paslaugomis, būtinai palikite apie mus atsiliepimą:
Sekite mus:
   Facebook: www.facebook.com/Promaksa
   Instagram: www.instagram.com/Promaksa
Įvertinkite mus:
      Palikite FB atsiliepimą: www.fb.com/promaksa
      Rekomenduokite Verslo Žiniose: www.vz.lt/promaksa
      Įvertinkite Google - Promaksa Vilnius
      Įvertinkite Google - Promaksa Kaunas


Garantinis aptarnavimas ar DJI CARE dronų draudimo paslauga?

Tai dvi skirtingos, tačiau kartu labai panašios ir Jūsų bepiločiam orlaiviui reikalingos paslaugos. Žemiau pateikiame esminius šių paslaugų skirtumus.


    Garantinis aptarnavimas     DJI CARE Refresh draudimas
Perkant droną „Promaksa“ parduotuvėse suteikiama 24 mėnesių garantijaPerkant naują droną draudimo paslauga įsigyjama papildomai
Įsigalioja iškart nusipirkus dronąDroną galima apdrausti perkant arba ne vėliau kaip per 48 val. nuo drono aktyvacijos
Galioja 24 mėnesius nuo prekės įsigijimo dienosDroną galime apdrausti metams arba dvejiems. Apsidraudus tik vieneriems metams, antrųjų metų draudimą galima įsigyti iki paskutinės pirmųjų metų draudimo galiojimo dienos
Galioja ir dronas keičiamas nauju dėl drono gedimų, atsiradusių dėl gamintojo kaltėsGalioja esant drono gedimui ar bet kokiam sudaužymui, kuris nutinka dėl piloto kaltės
Šių paslaugų taikymo pavyzdžiai
Garantinis aptarnavimas taikomas kai:
 • Sutrinka kameros stabilizatoriaus veikimas
 • Įjungę droną matote klaidos pranešimą, kurio nepavyksta pašalinti
 • Po atnaujinimų sutrinka drono funkcionalumas
 • Jums skrendant dronas pradeda nereaguoti į Jūsų komandas, dėl ko patiriama žala
DJI CARE Refresh draudimas naudojamas kai:
 • Skrendant kliudote objektą (medį, namą, laidus ir pan)
 • Netyčia išmetate droną iš rankų
 • Skrendant arti vandens banga nubloškia droną į vandenį
 • Prarandate ryšį ir nebesusigrąžinate drono*

  * Tai yra Away Coverage nemokama paslauga – galioja praradus droną skrydžio metu, bet prieš tai būtina susieti (angl. bind) valdymo pultą su išmaniuoju telefonu ir jūsų DJI paskyra.Programinės įrangos atnaujinimasLęšių keitimasRemontas paskandinus

GoPro veiksmo kamerų remontas

Per didesnę nei 14 metų patirtį prekiaujant GoPro veiksmo kameromis puikiai išmanome net ir smulkiausius šių kamerų niuansus bei galimus gedimus ar jų priežastis.

Susidūrus su GoPro veiksmo kameros gedimais, siūlome ją pristatyti į mūsų servisą apžiūrai bei tiksliam gedimų nustatymui. Identifikavus problemą, daugeliu atvejų galėsime Jums padėti. Sutaisysime ne tik smulkius gedimus, tačiau ir pakonsultuosime, kaip maksimaliai galite išnaudoti savo GoPro veiksmo kameros galimybes. Mūsų servisas taip pat bendradarbiauja su GoPro kamerų garantiniu servisu, todėl garantiniu laikotarpiu, net ir didžiausi gedimai bus pašalinti ar kamera pakeista į naują nemokamai.

NEGARANTINIO REMONTO TAISYKLĖS

Nemokama konsultacija
DJI dronų ir GoPro remonto klausimais


 • Prekės gedimo priežastis nustatome greičiau nei per 5 (penkias) darbo dienas. Testuojant įrangą stengiamės atkartoti nupasakotą gedimą, o pastebėjus papildomus nesklandumus – informuojame apie tai klientą prieš pradedant remonto darbus.
 • Rekomenduojame įrenginius servisui per duoti be microSD atminties kortelių, o vidinės atminties laikmenas persikelti - „Promaksa“ servisas neatsako už laikmenas ir medžiagą paliktą įrenginuose.
 • Remontui naudojame tik originalias detales, išskytus tuos atvejus, kuomet originalių detalių gamintojas netiekia.
 • 15 Eur minimalus apžiūros, gedimų paieškos ir problemų nustatymo mokestis mokamas atsiimant prekę. Tačiau esant garantinei problemai – šis mokestis taikomas nėra.
 • Suremontuotus daiktus testuojame. Jei reikia, atliekame programinius atnaujinimus, kompaso, IMU ir kliūčių aptikimo sensorių kalibraciją ir pan.
 • Daugeliui remonto darbų suteikiame garantiją nuo 14 iki 90 dienų.
 • Jei reikalingas ypatingai skubus remontas - galime droną ar kamerą suremontuoti proriteto tvarka. Express remontas kainuoja papildomai, kaina priklauso nuo įrenginio, gedimo ir remonto pobūžio. Dėl detalesnės teiraukitės mūsų serviso darbuotojų.„Promaksa“ serviso meistrai ne tik nustatys įrangos gedimus, tačiau duos Jums naudingų patarimų, todėl į servisą galite kreiptis visais Jums aktualiais klausimais.„Promaksa“ Servisas Instagram'e: www.instagram.com/Promaksa