naujiena
DJI Action 4/3 video imtuvas / Video Receiver
DJI Action 4/3 video imtuvas / Video Receiver

DJI Action 4/3 video imtuvas / Video Receiver

Kaina:

1 325 €

su PVM
Techninė informacija:

DJI

CP.RN.00000319.03

6941565957214

24 mėn.

Prekės likutis Promaksa parduotuvėse:
 Būsena atnaujinta prieš 11 min.

Vilnius,  Ozo g. 4
Parduotuvėje nėra
Kaunas,  Veiverių g. 134
Parduotuvėje nėra

Užsakant internetu
Tiekime yra, galite užsisakyti
         Apytikslis gavimo terminas apie 23-40 d.d.

Ilgas pristatymo terminas - prieš užsakantbūtinai pasiteiraukite


Įvertinkite produktą:

DJI Action 4/3 video imtuvas / Video Receiver

Šią prekę pristatome nemokamai per Omniva paštomatus.

Vizija už ribų

DJI Transmission evoliucionuoja iš pažangios DJI oro vaizdo perdavimo technologijos, siūlydama integruotą sprendimą, kuris sujungia vaizdo imtuvą, monitorių, valdiklį ir įrašymo įrenginį. Sukurtas natūraliai integracijai su Ronin serijos produktais ir DJI Master Wheels, šis sprendimas transformuoja pramonę, suteikdamas revoliucinę perdavimo patirtį, leidžiančią matyti už ribų.

Du komplektai, įvairios galimybės

DJI Transmission (Standartinis komplektas) jau čia! DJI Transmission serija dabar prieinama dviejų tipų: High-Bright Monitor ir Standartinis komplektas, atitinkantis įvairius filmavimo scenarijus.

DJI Transmission
(Standartinis komplektas)

Komplektą sudaro DJI vaizdo siųstuvas ir DJI vaizdo imtuvas.

Šis komplektas užtikrina ilgą atstumą ir mažą vėlavimą, todėl ypač tinkamas naudoti su gamybiniais monitoriais. Taip pat dabar palaiko metaduomenų perdavimą per SDI ir kadrų dažnio išvestį.

DJI Transmission
(High-Bright Monitor komplektas)

Komplektą sudaro DJI vaizdo siųstuvas ir DJI High-Bright nuotolinis monitorius.

Šis integruotas sprendimas sujungia priėmimą, stebėjimą, įrašymą ir valdymą į vieną įrenginį. Kartu su plačia DJI PRO ekosistema, užtikrina efektyvesnę ir koordinuotą patirtį.

Nauja perdavimo našumo era

Ilgo nuotolio HD tiesioginė transliacija

DJI Transmission naudoja O3 Pro vaizdo perdavimo technologiją, kuri siūlo neįtikėtiną 6 km (20,000 ft) antžeminio perdavimo atstumą. Taip pat palaiko 1080p/60fps perdavimą su maksimaliu 40Mbps duomenų srautu bei tiesioginį garso stebėjimą 16-bit 48 kHz, suteikdama didelėse filmavimo aikštelėse dirbančioms komandoms puikią nuotolinio vaizdo ir garso stebėjimo patirtį.

Itin mažo vėlavimo perdavimas

Vaizdo siųstuvas ir imtuvas naudoja tą patį mikroschemų sprendimą kaip Ronin 4D, su kiekvienu saitu, kuris aiškiai optimizuotas užtikrinti itin mažą perdavimo vėlavimą, kai suporuotas su kinematografinėmis kameromis, tokiomis kaip ALEXA Mini LF.

Sklandus automatinis dažnių keitimas

O3 Pro prideda DFS juostas prie tradicinių 2.4 GHz ir 5.8 GHz dažnių juostų, siūlydamas iki 23 kanalų pasirinkimų, kurie suteikia profesionalioms komandoms daugiau atitinkamų ir netrukdomų perdavimo kanalų. Be to, DJI Transmission palaiko trigubą juostos automatinį dažnių keitimą, kuris automatiškai skenuoja elektromagnetinę aplinką ir parenka geriausią belaidį kanalą.

Su integruotu dažnių skeneriu, vartotojai gali netgi rankiniu būdu pasirinkti optimalų kanalą, kad išvengtų trukdžių tarp įrenginių.

Naudojant didelio stiprinimo antenas, perdavimo pajėgumas dar labiau padidėja.

Vienas siųstuvas su keliais imtuvais

Tiek High-Bright nuotolinis monitorius, tiek vaizdo imtuvas palaiko vieną siųstuvą su keliais imtuvais vaizdo ir garso srautams dviejuose perdavimo rėžimuose. Numatytasis Transliacijos režimas leidžia neribotą imtuvų skaičių, kas patogu realiu laiku stebėti kelias komandas, tokias kaip apšvietimo, meno departamentas ir makiažas didelėse filmavimo aikštelėse. Be to, tiesioginio srauto bitreitas ir įvesties vaizdo kodeksai gali būti rodomi realiu laiku. Jei norite pakeisti kameros indeksą stebėjimui, tiesiog pasirinkite atitinkamą indeksą, išvengdami perdavimo kanalo tikrinimą, kas labai pagerina filmavimo efektyvumą.

Norėdami prisijungti prie DJI Master Wheels ar kitų valdymo įrenginių, pasirinkite Valdymo režimą High-Bright nuotoliniame monitoriuje arba vaizdo imtuve ir suporuokite jį su vaizdo siųstuvu. Tada Ronin 2, RS 3 Pro ir kameros fokusą galima valdyti nuotoliniu būdu iki dviejų imtuvų, nepaveikiant kitų įrenginių, prijungtų per Transliacijos režimą. Be to, vaizdo imtuvas palaiko balso skambučius realiu laiku, vienas prieš vieną, ilgų atstumų balso perdavimą, užtikrinant sklandų ryšį tarp kinematografo ir režisieriaus ar kliento.

Įvairūs nustatymai

Keli siųstuvai, keli imtuvai

Vienas siųstuvas, du imtuvai

Metaduomenų perdavimas

DJI vaizdo imtuvas palaiko kameros metaduomenų perdavimą per SDI. Naudojant su ARRI, RED ir kitomis pagrindinėmis kinematografinėmis kameromis, jis gali perduoti failo pavadinimą, laiko kodą, įrašymo trigerį, kameros nustatymus (diafragma, židinio nuotolis ir kt.), ir objektyvo informaciją (diafragma, židinio nuotolis) iš imtuvo į monitorius ir QTAKE, leidžiant režisieriams, kinematografams ir DIT komandoms gauti detalią filmavimo informaciją filmavimo aikštelėje.

Šifruotas perdavimas

DJI Transmission palaiko saugų poravimą ir AES 256-bit šifravimą, kad apsaugotų nuo neteisėtos prieigos prie jūsų informacijos. Kartu su DJI savarankiškai sukurta mikroschema ir perdavimo protokolu, DJI Transmission gali užtikrinti aukščiausio lygio saugumą jūsų filmuotai medžiagai.

Stebėjimo patirtis

Integruotas dizainas

Palyginti su įprastais sprendimais, DJI High-Bright nuotolinis monitorius integruoja didelio ryškumo monitorių su įmontuotu imtuvu, užtikrinant praktiškumą ir efektyvų nustatymą, padedantį pradėti darbą greitai bet kokioje aplinkoje.

Nuotolinis monitorius turi įmontuotą vaizdo apdorojimo mikroschemą, kuri yra tokia pati kaip naudojama Ronin 4D. Tai leidžia pasiūlyti daugybę funkcijų be stebėjimo, įskaitant priėmimą, stebėjimą, valdymą ir įrašymą.

Plataus spektro jutiklinis ekranas

High-Bright nuotolinis monitorius yra aprūpintas 7 colių plataus spektro jutikliniu ekranu, kurio ryškumas siekia iki 1,500 nitų. Standartiškai komplektuojamas su grūdinto stiklo ekrano apsauga ir profesionaliu monitoriaus dangteliu, kad būtų pateikiamos ryškios, realistiškos spalvos net ir stipriai apšviestomis sąlygomis. Su 1920×1200 raiška, ekranas rodo neinvazinę sąsają (OSD), su matomomis detalėmis tokiomis kaip filmavimo parametrai, taip užtikrindamas lengvai prieinamą informaciją ir sklandų stebėjimą.

Palaikomieji įrankiai

High-Bright nuotolinis monitorius yra su palaikomais įrankiais, tokiais kaip saugos zona, kadravimo vedlys, zebro juostos, klaidingos spalvos, piko, bangų forma, dvigubo bakstelėjimo priartinimas, taip pat monitoriaus spalvų kalibravimas ir individualus 3D LUT tiksliai kompozicijai, ekspozicijai ir fokusavimui.

Nepriklausomas įrašymas ir atkūrimas

High-Bright nuotolinis monitorius turi microSD kortelės lizdą ir leidžia nepriklausomai įrašyti ir saugoti iki 1080p/60fps H.264 tiesioginį srautą. Nuotolinis monitorius gali automatiškai pradėti ir sustabdyti įrašymą sinchronizuodamas su kamera, todėl lengva redaguoti proxy failus tiesiai vietoje. Kai keli nuotoliniai monitoriai naudojami kartu, kiekvienas monitorius gali netgi įrašyti arba atkurti filmuotą medžiagą nepriklausomai, netrukdant kitiems monitoriams.

Suderinamas su DJI ekosistema

Platus valdymo pasirinkimas

Įmontuotas judesio valdiklis

High-Bright nuotolinis monitorius turi įmontuotą giroskopinį jutiklį, kuris leidžia jam veikti kaip nepriklausomas judesio valdiklis Ronin 2 arba RS 3 Pro be papildomų priedų. Tai leidžia vartotojams pasiekti sudėtingesnius kameros judesius iš judančio automobilio ar su kranu.

Suderinamas su Ronin 4D rankenomis

High-Bright nuotolinis monitorius aprūpintas apsauginiu rėmu. Naudojant jį su Ronin 4D rankenomis, joystick gali valdyti Ronin 2 arba RS 3 Pro gimbalą, fokusavimo ratelis gali valdyti fokusavimą ir kameros parametrų, tokių kaip diafragma, užrakto greitis ir ISO reguliavimą, o įrašymo mygtukas valdo įrašymo pradžią/sustabdymą, suteikdamas patirtį panašią į Ronin 4D.

Suderinamas su DJI Master Wheels ir DJI Force Pro

Tiek vaizdo imtuvas, tiek High-Bright nuotolinis monitorius gali būti naudojami su DJI Master Wheels, pasiekiant pažangesnį gimbalo valdymą, kai naudojamas su Ronin 2 arba RS 3 Pro. Šiuo atveju originali įranga perduos valdymo signalus tiesiogiai per DJI Transmission, nereikia papildomai montuoti antenų ant DJI Master Wheels. Tai padidina perdavimo našumą tris kartus ir pagerina signalo diapazoną, stabilumą ir trukdžių atsparumą.

DJI LiDAR diapazono ieškiklis (RS) į DJI Transmission kabelių šakotuvą

Naudodami DJI LiDAR diapazono ieškiklį (RS) ir DJI Transmission kabelių šakotuvą, galite prijungti DJI vaizdo siųstuvą prie DJI LiDAR diapazono ieškiklio (RS) ir DJI RS fokusavimo variklio (2022), kad galėtumėte naudotis nepriklausoma fokusavimo ir stebėjimo sistema bei atlikti lęšio kalibravimą ir automatinį fokusavimą su rankiniu lęšiu, neturėdami prisijungti prie RS 3 Pro. Prijungus jį prie Ronin 4D rankenų, galėsite naudotis LiDAR bangų forma, kad palengvintumėte tikslų rankinį fokusavimą.

Be to, prisijungus prie DJI RS 3 Pro, turėsite visą filmavimo sprendimų rinkinį, kuris integruoja stabilizavimą, nuotolinį stebėjimą, gimbalo valdymą ir LiDAR fokusavimą.

Veidrodinio valdymo režimas

Kai RS 3 Pro montuojamas ant kranų, kabelinių kamerų ir transporto priemonių, veidrodinio valdymo režimas leidžia nuotoliniu būdu valdyti Sony be veidrodinių kamerų meniu iš bet kurios vietos aikštelėje.

Viskas viename

Lizdai ir maitinimas

Vaizdo imtuvo lizdai

3G-SDI išvesties lizdas

Palaiko 1080p/60fps vaizdo išvestį.

HDMI 1.4 Type-A išvesties lizdas

Palaiko 1080p/60fps vaizdo išvestį.

USB Type-C lizdas

Skirtas balso skambučiams ir programinės įrangos atnaujinimams.

Maitinimo lizdas

6,8 V iki 17,6 V maitinimo įvestis (įskaitant CAN įvestį ir išvestį bei jungtį su DJI Master Wheels).

Video

Svoris

DJI vaizdo imtuvas: Apytiksliai 350 g (be antenų)

Matmenys

DJI vaizdo imtuvas: 127×87×26 mm (I×P×A, be antenų)

Darbo dažnis

Naudojant DJI vaizdo siųstuvą su DJI High-Bright nuotoliniu monitoriumi:
Ne-DFS dažnių juosta:
2.400-2.484 GHz
5.150-5.250 GHz
5.725-5.850 GHz

DFS dažnių juosta:
5.250-5.350 GHz
5.470-5.600 GHz
5.650-5.725 GHz

Naudojant DJI vaizdo siųstuvą su DJI vaizdo imtuvu:
Ne-DFS dažnių juosta:
2.400-2.4835 GHz
5.150-5.250 GHz
5.725-5.850 GHz

DFS dažnių juosta:
5.250-5.350 GHz
5.470-5.725 GHz
Kai kuriose šalyse ir regionuose 5.1/5.2/5.8 GHz dažniai yra draudžiami, arba 5.1/5.2 GHz dažniai leidžiami naudoti tik patalpose. Patikrinkite vietinius įstatymus ir taisykles dėl daugiau informacijos. 5.600-5.650 GHz nėra naudojamas.

Siųstuvo galia (EIRP)

Naudojant DJI vaizdo siųstuvą su DJI High-Bright nuotoliniu monitoriumi:
2.400-2.484 GHz:
<33 dBm (FCC)
<20 dBm (SRRC/CE/MIC)

5.150-5.250 GHz:
<23 dBm (FCC/SRRC/MIC)

5.250-5.350 GHz:
<30 dBm (FCC)
<23 dBm (SRRC/MIC)

5.470-5.600 GHz, 5.650-5.725 GHz:
<30 dBm (FCC)
<23 dBm (CE/MIC)

5.725-5.850 GHz:
<33 dBm (FCC/SRRC)
<14 dBm (CE)

Naudojant DJI vaizdo siųstuvą su DJI vaizdo imtuvu:
2.400-2.4835 GHz:
<33 dBm (FCC)
<20 dBm (SRRC/CE/MIC)

5.725-5.850 GHz:
<33 dBm (FCC)
<14 dBm (CE)
<23 dBm (SRRC)

Maksimalus pralaidumas

40 MHz

Maksimalus bitų srautas

40 Mbps

Energijos suvartojimas

DJI vaizdo imtuvas: 9 W

Maitinimo įtampa

6 iki 18 V

Išėjimo įtampa

Maitinimo išėjimo prievadas: 6 iki 18 V

Veikimo laikas

DJI vaizdo imtuvas: 3 valandos 50 minučių
Testuota kambario temperatūroje (25°C/77°F), naudojant pilnai įkrautą WB37 išmaniąją bateriją ir DJI vaizdo siųstuvą.

Įvesties vaizdo formatas

DJI vaizdo siųstuvas:
1080p: 23.98/24/25/29.97/30/50/59.94/60fps
720p: 50/59.94/60fps

Išvesties vaizdo formatas

Naudojant DJI vaizdo siųstuvą su DJI High-Bright nuotoliniu monitoriumi:
1080p: 23.98/24/25/29.97/30/50/59.94/60fps
720p: 50/59.94/60fps
Tik DJI vaizdo siųstuvas palaiko vaizdo įvestį su trupmeniniu kadrų dažniu ir tiesioginį išėjimą. DJI High-Bright nuotolinis monitorius ir DJI Remote Monitor Expansion Plate nepalaiko vaizdo rodymo ar išvesties su trupmeniniu kadrų dažniu.

Naudojant DJI vaizdo siųstuvą su DJI vaizdo imtuvu:
1080p: 23.98/24/25/29.97/30/50/59.94/60fps
720p: 50/59.94/60fps

Naudojant Ronin 4D vaizdo siųstuvą su DJI vaizdo imtuvu:
1080p: 24/25/30/50/60fps

Įvesties garso formatas

SDI integruotas, HDMI integruotas

Išvesties garso formatas

PCM

Vaizdo perdavimo sistema

O3 Pro

Vaizdo perdavimo vėlavimas

70 ms
Išmatuota filmuojant 1080p/60fps vaizdo įrašą.

Vaizdo kodavimo formatas

H.264

Maksimalus perdavimo atstumas

6 km (FCC)
4 km (CE/SRRC/MIC)
Išmatuota atvirose aplinkose be kliūčių ar trikdžių.

Darbo temperatūra

-10°C iki 45°C (14°F iki 113°F)
Naudojant WB37 išmaniąją bateriją, rekomenduojama darbo temperatūra yra virš 0°C (32°F). Imkitės priemonių, kad išlaikytumėte bateriją šiltą, jei naudojate esant žemesnei nei 0°C (32°F) temperatūrai.

Veidrodžio režimo palaikomi kamerų modeliai

ZV1/A7 III/A7S III/A7M III/A7R III/A7R IV/A7 IV/FX3/A7S II/A6600/A6400 ir visi Sony fotoaparatai, kurie palaiko BRAVIA (HDMI valdymas).

Kita

Garantiniai programinės įrangos atnaujinimai iki

2026/12/31

  • DJI vaizdo imtuvas × 1
  • WB37 baterijos adapteris × 1
  • NP-F baterijos adapteris × 1
  • DC į P-TAP maitinimo kabelis × 1
  • SDI kabelis × 1
  • USB-C kabelis × 1
  • Ronin vaizdo perdavimo antena × 2
  • Montavimo įrankių rinkinys × 1

X Daugiau nei 14 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro ir DJI.
Per Omniva paštomatus nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 50€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 24 mėn. garantija
UAB Promaksa - naujos istorijos pradžiai. Esame partneris, kuriuo galima pasitikėti!
Ypatingai didžiuojamės partneryste su: