Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 2 Pro ir Zoom / Air 2 / Mini dronai Inspire 2 / PRO dronai Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Spark dronai Žaisliniai Tello dronai Goggles akiniai Matrice 200/210 / 600 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Robotas Robomaster S1 nauja OSMO Mobile 3 stabilizatorius nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Ronin-SC / S / MX stabilizatoriai nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams
nuolaida
Nebegaminama
DJI Mavic Air Fly More Combo
DJI Mavic Air Fly More Combo
 • DJI Mavic Air Fly More Combo
 • DJI Mavic Air Fly More Combo
 • DJI Mavic Air Fly More Combo
 • DJI Mavic Air Fly More Combo
 • DJI Mavic Air Fly More Combo
 • DJI Mavic Air Fly More Combo
 • DJI Mavic Air Fly More Combo

Promaksa pataria

Naujesnis, elegantiškesnis, mažesnis ir su galinga kamera - viskas ko reikia kelioniniam dronui skirtam mėgėjams ir profesionalams.

DJI Mavic Air Fly More Combo dronas baltos spalvos / Arctic White

Kaina:

1 049 €

1 172 €

su PVM
* kaina parduotuvėje gali skirtis nuo kainos internete
Prekė nebegaminama. Alternatyvų teiraukitės mūsų vadybininkų.
Techninė informacija:

DJI Global

CP.PT.00000168.02

24 mėn.

Prekyboje nebeturime

DJI Mavic Air Fly More Combo dronas baltos spalvos / Arctic White

Naujoji Arktinio baltumo spalvos DJI Mavic Air drono Fly More komplektacija

DJI Mavic Air

Nuotykiai prasideda

Inžinerijos ir dizaino stebuklas, naujasis Mavic Air sukurtas taip, kad būtų su jumis nesvarbu, kur nuotykių paieška jus nuves. Išlaikydamas geriausias Mavic serijos savybes, šis, itin kompaktiškas, sulankstomas bepilotis orlaivis (BO) suteikia aukščiausios klasės skrydzio valdymo ir funkcionalumo galimybes, neribotiems potyriams

 • 32MP Sferinės panoramos
 • Sulankstomas ir kompaktiškas
 • 3-ašių stabilizatorius ir 4K kamera
 • 3 Krypčių aplinkos atpažinimas
 • Valdymas gestais 'SmartCapture'
 • 21 minutės skrydžio trukmė

Vaizdavimo sistema

Kamera su 3-ašių stabilizavimu

Mavic Air dronas, tai kompaktiškiausias DJI bepilotis orlaivis, turintis 3 ašių mechaninį stabilizatorių, kurio dėka kambinių vibracijų ribos sumažintos iki ±0.005°. Stabilizatoriaus vibracijų slopintuvai sumontuoti trikampio formacija, padeda nufilmuoti dar stabilesnius kadrus.

Mavic Air drone įmontuota kamera turi 1/2.3" 12-megapikselių CMOS sensorių ir f/2.8 lęšį su 35 mm-ekvivalento, 24 mm židinio nuotoliu, aukštos kokybės nuotraukoms ir video medžiagai filmuoti.

32 MP Sferinės panoramos[1]

Mavic Air bepilotis orlaivis, prie horicontalių, vertikalių ir 180° panoramų, per 8 sekundes gali sujungti 25 fotografijas ir sukurti itin švarią 32 MP sferinę panoramą[1] . Geriausiam efektui patirti ją rekomenduojama žiūrėti naudojant DJI Goggles.

4K 100Mb/s vaizdo medžiaga

DJI Mavi Air dronas neįtikėtina 4K raiška 30 kadrų per sekundę greičiu, ir įrašinėja vaizdo medžiagą 100 Mb/s duomenų srautu, kad kiekviena sekundė būtų užfiksuota UHD kokybe.

Vaizdo sulėtinimas

Palaikydamas 1080p raiškos filmavimą 120 kadrų per sekundę, naujasis Mavic Air dronas yra pasiruošes užfiksuoti jūsų nuotykius vykstančius net ir didžiausiu greičiu.

HDR Fotografijos

Naujasis HDR algoritmas padeda išmaniai parinkti tinkamus išlaikymo nustatymus, atsižvelgdamas į apšvietimo sąlygas. Per šviesios ir itin tamsios vietos yra papildomai apdorojamos, kad būtų pasiektas kuo naturalesnis perėjimas iš šviesos į šešėlius, tuo tarpu DSP akseleravimas leidžia dar efektyvesnį fotografavimą.

8 GB vidinė atmintis

Papildomai prie microSD kortelės, 8 GB vidinė atmintis leidžia jums išsaugoti fotografijas ir nufilmuotą medžiagą tiesiai drono viduje ir iškelti juos naudojant USB 3.0 Type-C jungtį.

Dizainas

Geometrinė elegancija

Sukurtas su geometriška precizija, Mavic Air drono kojos susilanksto prie pat jo aerodinamiško korpuso. Magnio lydinio sriegiai sutvirtina septynias integruotas kameras, tuo tarpu pagrindinė kamera ir stabilizatorius įtraukti į korpuso vidų pagerintai apsaugai, o karštis efektyviai pašalinamas per galines ventiliavimo angas.

3D sulankstomas dizainas

Sulankstytas Mavic Air bepilotis orlaivis yra įprastinio telefono aukščio ir pločio, yra itin portabilus ir meta įšūkį bendram suvokimui, kas yra įmanoma tokio dydžio įrenginyje.

Sulankstomas nuotolinio valdymo pultas

Originalus nuotolinio valdymo pultas naudoja sulankstomą, žemo profilio dizainą, kad išlaikytų jūsų mobilujį telefoną patogiausioje pozicijoje. Vairalazes galima nuimti ir sudėti į pulto vidų, tam, kad užimtų dar mažiau vietos keliaujant.

Išmanus ir intuityvus.

Aktyvus sekimas "ActiveTrack"

Aktyviojo sekimo rėžimas gali atpažinti iki 16 pažymėtų objektų[3] vienu metu ir leidžia keisti norimą sekti objektą skrydžio metu. Su padidintu sekimo tikslumu, ir didesniu užprogramuotų scenarijų skaičiumi, "ActiveTrack" gali sekti objektus netgi bėgiojant, šokinėjant ar važiuojant dviračiu.

"QuickShots" rėžimai

Pasirinkite iš šešių galimų "QuickShots" rėžimų - "Rocket", "Dronie", "Circle", "Helix", "Asteriod" ir "Boomerang". Visos jos įjungiamos vieninteliu prisilietimu ir automatiškai nufilmuos nuostabius asmeninius vaizdus, negalvojant apie jų kompoziciją. Taip pat akimirksniu galite pasidalinti savo nauju kūriniu, naudodami DJI GO 4 Aplikaciją.

"SmartCapture" rėžimas

Smagus, paprastas ir intuityvus, "SmartCapture" rėžimas siūlo naująir interaktyvų būdą valdyti Mavic Air droną ranka. Paleiskite ir kontroliuokite bepilotį orlaivį rankų gestais, filmuokite ir fotografuokite be jokios papildomos įrangos.

Skrydžio sauga

Skrydžio autonomiškumas 2.0

Skrydžio autonomiškumas 2.0 yra galingos Mavic Air drono vizualinių sensorių sistemos rezultatas. Bepilotis orlaivis stebi savo aplinką, is suprantą savo poziciją, kliųčių atžvilgiu, taip suteikdamas dar didesnį saugumą nei anksčiau. Jūsų nuotykiai ir atradimai dar niekada nebuvo filmuojami taip saugiai ir paprastai.

Skrydžio charakteristikos

21 minutės maksimalus skrydžio laikas

Mavic Air drono išmaniosios skrydžio baterijos pagamintos iš didelio tankio ličio polimerų, ir suteikia solidų skrydžio laiką iki 21 minutės[2], užfiksuoti visiems jūsų nuotykiams.

FOC ESC valdikliai ir varomoji galia

FOC sinusoidinės architektūros pavaros ESC valdiklių pritaikymas suteikia Mavic Air dronui sklandesnį motorų komutacijos procesą, bei geresnį ESC valdiklių ir motorų efektyvumą. Po tūkstančius valandų trukusių patikimumo testų, ši bepiločio orlaivio skrydžio sistema utikrina saugumą ir patikimumą, netgi skraidant 5000 metrų virš jūros lygio.

68.4 km/val[4]

Pajauskite jaudulį ir adrenaliną skrendant aukščiausios klasės dronu, pasiekiančiu 68.4 km/val[4] maksimalų greitį, sportiniame rėžme[5].

Pagerintas Wi-Fi Vaizdo perdavimas

Naujoji Wi-Fi vaizto perdavimo sistema palaiko dviejų dažnių bangas 2.4/5.8 GHz[6] ir 720p tiesioginę vaizdo transliaciją, iki 4 km atstumu[7].

DJI Goggles

Suporuokite DJI Goggles akinius ir Mavic Air bepilotį orlaivį kad įvystumėte skrydi savo akimis ir išvyskite pasaulį iš debesų, įtraukiančiam nuotykiui iš oro.

[1] Dangus esantis virš kameros/drono, negali būti matomas dėl kameros pakreipimo diapazono ribų. Vietoje to dangaus vaizdas automatiškai sugeneruojamas naudojant zenito sujungimo algoritmą.
[2] Pasiektas skrendant pastoviu 25 km/val greičiu, be vėjo. Skrydžio laikas gali skirtis, priklausomai nuo aplinkos veiksnių ir naudojamų skrydžio rėžimų.
[3]Įskaitant žmones, automobilius, ir vandens transporto priemones.
[4] Pasiektas skrendant auktyje netoli jūros lygio ir be vėjo.
[5] Būtinas nuotolinio valdymo pultas. Skrendant sportiniu rėžimu, kliūčių vengimo sistema neveiks. Skristi atsargiai ir laikantis saugumo taisyklių.
[6] Dėl vietinių nuostatų, kai kuriose šalyse neleidžiamas 5.8 GHz dažnio naudojimas.
[7] Be kliūčių, ir be pašalinių trigdžių, skrendant FCC reglamento šalyse. Šalyse kuriose galioja CE reglamentas maksimalus ryšio atstumas yra 2 km.

Video

Orlaivis

Orlaivio svoris430 g
IšmatavimaiSuskleistas:
168×83×49 mm (Ilg×Plot×Auk)
Išskleistas:
168×184×64 mm (Ilg×Plot×Auk)
Istrižainė213 mm
Maks. kilimo greitis4 m/s (S - rėžimas[1])
2 m/s (P - rėžimas)
2 m/s (Wi-Fi rėžimas)
Maks. leidimosi greitis3 m/s (S - rėžimas[1])
1.5 m/s (P - rėžimas)
1 m/s (Wi-Fi rėžimas)
Maks. greitis (arti jūros lygio, be vėjo)68.4 kph (S - rėžimas[1])
28.8 kph (P - rėžimas)
28.8 kph (Wi-Fi rėžimas)
Maks. veikimo aukštis virš jūros lygio5000 m
Maks skrydžio laikas (be vėjo)21 minutė (pastoviu 25 kph greičiu)
Maks. kybojimo laikas (be vėjo)20 minutė
Maks skrydžio atstumas (be vėjo)10 km
Maks atsparumas vėjo greičiui29 - 38 km/val
Maks pasvirimo kampas35° (S - rėžimas[1])
15° (P - rėžimas)
Maks kampinis greitis250°/s (S - rėžimas[1])
250°/s (P - rėžimas)
veikimo temperatūros ribos0°C - 40°C
Darbinis dažnis2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Siūstuvo galingumas (EIRP)2.400 - 2.4835 GHz
FCC: ≤28 dBm
CE: ≤19 dBm
SRRC: ≤19 dBm
MIC: ≤19 dBm

5.725 - 5.850 GHz
FCC: ≤31 dBm
CE: ≤14 dBm
SRRC: ≤27 dBm
GNSSGPS + GLONASS
Kybojimo tikslumo paklaidaVertikalus:
±0.1 m (su 'Vision' pozicionavimu)
±0.5 m (su GPS pozicionavimu)

Horizontalus:
±0.1 m (su 'Vision' pozicionavimu)
±1.5 m (su GPS pozicionavimu)
Vidinė atmintis8 GB

Kliūčių atpažinimo sistema

PriekinėTikslaus matavimo ribos: 0.5 - 12 m
Kliūčių fiksavimo ribos: 0.5 - 24 m
Efektyvus atpažinimo greitis: ≤ 8 m/s
Matymo kampas (FOV): Horizontalus 50°, Vertikalus ±19°
GalinėTikslaus matavimo ribos: 0.5 - 10 m
Kliūčių fiksavimo ribos: 0.5 - 20 m
Efektyvus atpažinimo greitis: ≤ 8 m/s
Matymo kampas (FOV): Horizontalus 50°, Vertikalus ±19°
ApatinėAukščio valdymo ribos: 0.1 - 8 m
Veikimo ribos: 0.5 - 30 m
Veikimo aplinkaPriekinė:
Paviršius su aiškiu raštu ir tinkamu apšvietimu (lux > 15)

Galinė:
Paviršius su aiškiu raštu ir tinkamu apšvietimu (lux > 15)

Apatinė:
Aptinka paviršius su aiškiu raštu ir tinkamu apšvietimu (lux>15) ir difuziniu atspindžio koeficientu (>20%)

Nuotolinio valdymo pultas

Veikimo dažnis2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Maks transliavimo atstumas (neužstotas, be trigdžių)2.400 - 2.4835 GHz:
FCC: 4000 m
CE: 2000 m
SRRC: 2000 m
MIC: 2000 m

5.725 - 5.850 GHz:
FCC: 4000 m
CE: 500 m
SRRC: 2500 m
Veikimo temperatūros ribos0℃ - 40℃
Siūstuvo galia (EIRP)2.400 - 2.4835 GHz:
FCC:≤26 dBm
CE: ≤18 dBm
SRRC: ≤18 dBm
MIC:≤18 dBm

5.725 - 5.850 GHz:
FCC: ≤30 dBm
CE: ≤14 dBm
SRRC: ≤26 dBm
Baterija2970 mAh
Veikimo Srovė/Voltažas1400 mA ⎓ 3.7 V (Android)
750 mA ⎓ 3.7 V (iOS)
Palaikomi mobiliųjų įrenginių dydžiaiMaks ilgis: 160 mm
Tinkamas storis: 6.5-8.5 mm
Palaikomi USB jungčių tipaiLightning, Micro USB (Type-B), USB-C

Įkroviklis

Įvestis100 - 240 V, 50/60 Hz, 1.4 A
IšdavimasMain: 13.2 V ⎓ 3.79 A
USB: 5 V ⎓ 2 A
Voltažas13.2 V
Galia50 W

Aplikacija

Vaizdo perdavimo sistemaEnhanced Wi-Fi
PavadinimasDJI GO 4
Tiesioginio vaizdo perdavimo kokybėNuot valdymo pultas:
720p@30fps
Išmanusis įrenginys:
720p@30fps
DJI Goggles:
720p@30fps
Atsilikimas (Priklausomai nuo aplinkos veiksnių ir mobilaus įrenginio)170 - 240 ms
Reikalinga operacinė sistemaiOS v9.0 arba vėlesnis
Android v4.4 arba vėlesnis

Pastabos

Pastabos[1] Reikalingas nuotolinio valdymo pultas.
Šios specifikacijos gautos testuojant įrangą su naujasia operacine įranga. Operacinės sistemos atnaujinimas gali pagerinti rezultatus, taigi atnaujinimai yra rekomenduojami.

Stabilizatorius

Mechaninės ribosTilt: -100° to 22°
Roll: -30° to 30°
Pan: -12° to 12°
Valdymo ribosTilt: -90° to 0° (gamykliniai nustatymai)
-90° to +17° (galimos ribos)
Stabilizavimas3-ašių (tilt, roll, pan)
Maks palinkimo valdymo greitis120°/s
Kampinių vibracijų ribos±0.005°

Kamera

Sensorius1/2.3” CMOS
Efektyvus pikseliai: 12 MP
LęšisFOV: 85°
35 mm Formato ekvivalentas: 24 mm
Diafragma: f/2.8
Veikimo atstumas: 0.5 m to ∞
ISO ribosVideo:
100 - 1600 (auto)
100 - 1600 (rankinis)

Nuotraukos:
100 - 1600 (auto)
100 - 3200 (rankinis)
Užrakto greitisElektroninis užraktas: 8 - 1/8000s
Fotografijų dydis4:3: 4056×3040
16:9: 4056×2280
Fotografavimo rėžimaiViena nuotrauka
HDR
Pliūpsninis fotografavimas: 3/5/7 kadrai
Automatinio išlaikymo sugretinimas (AEB): 3/5 sugretinti kadrai sut 0.7EV paklaida
Intervalinis: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
Filmavimo rezoliucija4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30p
2.7K: 2720×1530 24/25/30/48/50/60p
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p
HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p
Maks duomenų srautas100Mb/s
Palaikoma failų sistemaFAT32
Fotografijų formataiJPEG/DNG (RAW)
Video formataiMP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC)

Kontroliavimas mobiliuoju įrenginiu

Veikimo Dažnis2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Maks transliavimo atstumas (neužstotas, be trigdžių)Atstumas: 80 m
Aukštis: 50 m

Išmanioji skrydžio baterija

Talpa2375 mAh
Voltažas11.55 V
Maks krovimo voltažas13.2 V
Baterijos tipasLiPo 3S
Energija27.43 Wh
Net svoris140 g
Krovimo temperatūros ribos5℃ - 40℃
Maxks krovimo galia60 W

Palaikomos SD kortelės

Palaikomos SD kortelėsmicroSD reikalingas
Class 10 arba UHS-1 vertinimas
Rekomenduojamos microSD kortelės16G
Sandisk Extreme
Kingston 16GB SDHC-I SDCAC/16GB
32G
Sandisk Extreme V30
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme V30 Pro A1
64G
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme Pro V30 A1
128G
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme Plus V30 A1

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - Get the BEST" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo pertneryste su:


Priedai