yra parduotuvėje
DJI Mic 2 belaidžių mikrofonų sistema v2.0 / 1TX + 1RX
DJI Mic 2 belaidžių mikrofonų sistema v2.0 / 1TX + 1RX
 • DJI Mic 2 belaidžių mikrofonų sistema v2.0 / 1TX + 1RX
 • DJI Mic 2 belaidžių mikrofonų sistema v2.0 / 1TX + 1RX
 • DJI Mic 2 belaidžių mikrofonų sistema v2.0 / 1TX + 1RX
 • DJI Mic 2 belaidžių mikrofonų sistema v2.0 / 1TX + 1RX

Promaksa pataria

Kiekvienas siųstuvas turi patogų segtuką, kurį galima lengvai pritvirtinti prie drabužių ir kitų daiktų. Siųstuvai ir imtuvai bendrauja galingu radijo ryšiu, kuris išlaiko garsą stabilų dideliais atstumais ir sumažina garso delsą. Integruotas jutiklinis ekranas.

DJI Mic 2 belaidžių mikrofonų sistema v2.0 / 1TX + 1RX

Kaina:

219 €

su PVM
Techninė informacija:

DJI

CP.RN.00000326.01

6941565971371

24 mėn.

Prekės likutis Promaksa parduotuvėse:
 Būsena atnaujinta prieš 13 min.

Vilnius,  Ozo g. 4
Parduotuvėje yra
Kaunas,  Veiverių g. 134
Parduotuvėje yra

Užsakant internetu
Galima užsakyti internetu - kiekis pakankamas
         Gavimas per 1-2 darbo dienas.


Įvertinkite produktą:

DJI Mic 2 belaidžių mikrofonų sistema v2.0 / 1TX + 1RX

Šią prekę pristatome nemokamai per Omniva paštomatus.

Neprilygstamas garsas

Užtikrinkite išskirtinę garso kokybę su DJI Mic 2 omnidirekciniu mikrofonu, ypač tinkamu vokalo įrašams. Puikiai tinka vlogams, interviu ir kitoms situacijoms.

Tylos prioritetas

Inovatyvi triukšmo mažinimo funkcija [1] efektyviai neutralizuoja aplinkos garsus, užtikrindama skaidrų ir aiškų pokalbių garsą net ir triukšmingose aplinkose.

Ištverminga baterija

Kiekvienas mikrofono siųstuvas ir imtuvas dirba įspūdingas 6 valandas [2], o papildomas įkrovimas dėžutėje išplečia darbo laiką iki 18 valandų.

250 m (820 pėdų) garso perdavimo diapazonas

DJI Mic 2 gali siųsti garsą iki 250 m atstumu [3], padengiant įvairias filmavimo situacijas.

Integruotas saugojimas

Įkrovimo dėžutė automatiškai sukonfigūruoja imtuvą ir siųstuvus, suteikiant galimybę nedelsiant naudotis įrangą.

Plati funkcionalumas ir aukščiausias našumas

Kiekvienas siųstuvas turi 8 GB vidinę atmintį, užtikrinančią iki 14 valandų aukštos raiškos 48 kHz 24 bitų garso įrašymą ir 32 bitų su plaukiojančiuoju tašku vidinį įrašymą [4].

Universalus suderinamumas

Mic 2 palaiko USB-C ir Lightning jungtis bei 3,5 mm TRS analoginį išėjimą, tad yra suderinamas su dauguma įrenginių, įskaitant fotoaparatus, išmaniuosius telefonus ir kompiuterius.

Profesionalios kokybės garso įrašymas

Pagrindiniai privalumai:

 • 14 valandų nepertraukiamo įrašymo ir 32 bitų su plaukiojančiuoju tašku vidinis įrašymas
 • Pažangi triukšmo mažinimo funkcija užtikrina kristalų skaidrumą vokalams
 • 250 m garso perdavimo diapazonas
 • 18 valandų nepertraukiamo darbo laikas

DJI Mic 2 mikrofono sistema

Įrašykite autentiškus garsus su aukščiausios klasės DJI Mic 2 mikrofonu. Ši sistema pasižymi pažangiomis funkcijomis, tokiomis kaip aukštos kokybės garso įrašymas, efektyvus triukšmo mažinimas ir 32 bitų su plaukiojančiuoju tašku įrašymas. DJI Mic 2 yra puikus pasirinkimas vlogeriams, interviu vedėjams, tiesioginiams transliuotojams ir kitoms kūrėjams.

 • Profesionalios kokybės garso įrašymas
 • 250 m (820 pėdų) garso perdavimo diapazonas [2]
 • Pažangi triukšmo mažinimo funkcija užtikrina kristalų skaidrumą vokalams
 • Vieno mygtuko paspaudimu paruoštas darbui
 • 14 valandų nepertraukiamo įrašymo ir 32 bitų su plaukiojančiuoju tašku vidinis įrašymas [1]
 • 18 valandų nepertraukiamo darbo laikas

Įsigykite DJI Mic 2 oficialioje DJI elektroninėje parduotuvėje, kad gautumėte asmeninę ekspertų konsultaciją, profesionalią pagalbą bei papildomas pirkėjo privilegijas.

Subtilus dizainas su naujomis funkcijomis

DJI Mic 2 išsiskiria stilingu ir moderniu dizainu. Nauja aukštos kokybės medžiagų įkrovimo dėžutė ne tik atrodo elegantiškai, bet ir yra patogi dėl pridėtos užrakinimo funkcijos, užtikrinančios saugumą ir patikimumą.

Galite rinktis iš dviejų siųstuvų spalvų variantų: sodrios "Shadow Black" arba elegantiškos "Pearl White". [3] "Shadow Black" variantas suteikia įrangai aukštų technologijų išvaizdą, o "Pearl White" yra stilingas pasirinkimas.

Profesionalus garso įrašymas

Išskirtinis garsas bet kada

Įrašykite aiškų garso takelį su DJI Mic 2, kuris ypač tinka vokalo įrašams. Puikiai pritaikytas daugiabalsiams scenarijams, tai ideali įranga vlogeriams, interviu vedėjams ir kitoms kūrybinėms veikloms.

Efektyvus triukšmo slopinimas

Naujos kartos triukšmo slopinimo funkcija [4] efektyviai mažina aplinkos triukšmo lygį, užtikrindama nepriekaištingą ir sklandų pokalbių garsą net ir triukšmingose vietose. Norėdami dar labiau sumažinti vėjo garsus, naudokite specialų vėjo dangtį, kuris puikiai tinka naudojimui lauke ar judant.

Garsų įrašymo saugumo takelis

Šalia pagrindinio takelio įrašomas antrasis, -6dB lygio takelis, užtikrinantis apsaugą nuo staigių garso stiprumo pokyčių. DJI Mic 2 pasižymi puikiu adaptavimu net sudėtingose akustinėse aplinkose, pavyzdžiui, roko koncerte, garantuodamas subalansuotus rezultatus.

Paruoštas darbui iškart po išpakavimo

Vieno mygtuko paspaudimu paruoštas darbui

DJI Mic 2 įjungiamas automatiškai atidarius įkrovimo dėžutę. Ši inovatyvi dėžutė taip pat suteikia USB-C ir Lightning adapterius, todėl įrangos paruošimas naudojimui su jūsų įrašymo įrenginiais yra itin paprastas.

Lengva sinchronizacija

Imtuvas prie fotoaparato jungiamas lengvai per 3,5 mm TRS laidas, sinchronizuodamas įrašymo būseną su fotoaparato veikimu, todėl užtikrinama puiki garso įrašymo patirtis be techninių nesklandumų.

Universalus suderinamumas

DJI Mic 2 pasižymi plačiu palaikymu, jungiantis per USB-C, Lightning ar 3,5 mm TRS jungtis. Naudodamiesi šiuo mikrofonu su įvairiais įrenginiais, išmaniuosiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais, galite būti tikri dėl jo universalumo. Stereo funkcija palaikoma iPhone ir daugumos Android įrenginių, leidžianti klausytis per išmanųjį telefoną net neatsiejant imtuvo. Taip pat yra skirtas 3,5 mm TRS stebėjimo prievadas, kuris leidžia realiu laiku stebėti garsą per ausines.

Intuityvus jutiklinio ekrano valdymas

1,1 colio OLED jutiklinis ekranas su reguliavimo ratuku suteikia prieigą prie svarbios informacijos apie garso lygį bei baterijos būseną ir leidžia lengvai keisti įgarsinimo parametrus, tokius kaip garsumas, ryškumas ir kt. Pasiekite optimalius garso nustatymus be vargo.

Reguliavimo ratukas

Jutiklinis ekranas

Ekranas rodo informaciją, pavyzdžiui, įrašymo garsumą realiu laiku, imtuvo ir siųstuvų baterijos lygį, įkrovimo būseną, bevielio ryšio signalo stiprumą, ir kt. Braukdami į viršų ar žemyn, galite lengvai patekti į nustatymų meniu.

Su įmontuotu vibruojančiu signalizatoriumi, DJI Mic 2 siųstuvas suteikia aiškų taktilinį atsiliepimą esminėmis operacijomis, pvz., įjungimo/išjungimo, vidinio įrašymo pradžios/pabaigos, tildymo/attildymo metu, triukšmo slopinimo įjungimo/išjungimo metu. Tai leidžia jums lengvai sekti įrenginio būseną.

Magnetinis prisegimas ir patogus laikymas

Siųstuvai turi patogų segės dizainą su magnetiniu užsegimu, palengvinantį prisegimą prie apdarų.

Dvikanalio įrašymas suteikia lankstumą redagavimo metu

Stereo režimu įvyksta dviejų šaltinių garso įrašymas vienu metu. Du siųstuvai gali įrašinėti atskirai arba sinchronizuoti į vieną takelį, supaprastindami daugiašalį įrašymą ir postprodukcijos darbą.

Kompaktiškas nešiojimo dėklas

Moderniai suprojektuotas DJI Mic 2 nešiojimo dėklas pasižymi elegantišku ir neperkrautu dizainu, bei yra patogus nešiotis dėka riešo kilpos. Jame patogiai sutalpinsite visus DJI Mic 2 komplekto elementus (2 TX + 1 RX + Įkrovimo Dėklas). Ergonomiška vidinė struktūra garantuoja akuratūšką priedų susidėjimą bei leidžia greitai juos paimti naudojimui.

Universalumas ir Lankstumas

Įmontuota Įrašymo Funkcija ir Atsarginė Įrašų Kopija

Kiekvienas siųstuvas talpina 8 GB vidinę atmintį, leidžiančią išsaugoti iki 14 valandų aukštos kokybės 48kHz 24-bitų nesuspausto audio. Įrašus galite eksportuoti tiesiai į postprodukcijos įrangą. Be to, siųstuvai gali veikti autonomiškai kaip garso įrašymo įrenginiai arba kaip garso atsarginės kopijos įrašymo priemonė filmavimo metu.

Išplėstas Dinaminis Diapazonas su 32-bit Float Įrašymu

DJI Mic 2 palaikymas 32-bit float technologijai garantuoja platumą dinaminiame diapazone, leidžiantį detalizuotai įrašyti net ir sudėtingiausiose akustinėse sąlygose. Įrašymo sistema nepriekaištingai tvarkosi su bet kokio lygio garsumu – nuo šnabždesio iki aukščiausių decibelų, užtikrinant patikimumą neprognozuojamose situacijose ir didesnį lankstumą garso redagavimo metu.

Nepriekaištingas Belaidis Ryšys

250m (820 ft) Nuotolis [2]

DJI Mic 2 siūlo iki 250 metrų (820 pėdų) maksimalų belaidžio signalo perdavimo atstumą atviroje erdvėje, be trukdžių, optimaliai tiksiantį įvairioms situacijoms, kaip tiesioginės transliacijos, studijiniai ar lauko įrašai.

Intuityvus Valdymas Judėjimo Metu

DJI Mic 2 išsiskiria tvirta atsparumu trikdžiams, užtikrinančiais nepriekaištingą signalo perdavimą net ir labai judriose, trikdžių pilnose vietose, pavyzdžiui, miesto gatvėse ar prekybos centruose.

Ilgaamžiška Baterija

Kiekvieno DJI Mic 2 siųstuvo ir imtuvo baterija veikia iki 6 valandų, [6] o naudojant įkrovimo dėklą, baterijos veikimo laikas pratęsiamas iki 18 valandų, puikiai tinkančių ilgalaikiam darbui, tokiame kaip tiesioginės transliacijos ar videoprodukcija. Be to, USB-C prievadas imtuve leidžia jungiant prie išmaniojo telefono, tuo pačiu metu įkrauti tiek telefoną, tiek imtuvą.

Didelis Suderinamumas

Nesudėtingas Bluetooth Susiejimas

Be papildomo imtuvo, siųstuvas gali būti sujungtas tiesiogiai su Osmo Pocket 3 ar Osmo Action 4 naudojant Bluetooth ryšį.

Taip pat, prijungus prie išmaniojo telefono per Bluetooth, siųstuvas suderinamas su trečiųjų šalių video įrašymo programomis. [7]

Papildoma Įrangos Suderinamumo Galimybė

Imtuvas yra pritaikomas prie įvairių kameros modelių, suteikiant galimybę pasirinkti konkretų prekės ženklą ir modelį bei su aktyviais nustatymais pasiekti aukščiausios raiškos garso įrašymą vienu mygtuko paspaudimu. [8]

Imtuvą galima jungti prie išmaniojo telefono, kas leidžia kontroliuoti įrašymo pradžią arba pauzę tiesiogiai iš siųstuvo, suteikiant papildomo lankstumo kūrybiniam darbui.

Praktiški Priedai

DJI Apykaklės Mikrofonas [9]

Inteligentiškas sukamasis mikrofono dizainas leidžia įrašinėti lanksčiai, o patogus kabelių tvarkymas neleidžia jiems neprognozuotai atsijungti. Discreet in size and easy to hide, it is perfect for interviews, vlogs, live broadcasts, and more.

DJI Mic 2 Įkrovimo Dėklas [9]

DJI Mic 2 įkrovimo dėklas yra optimizuotas imtuvo ir siųstuvų poravimui jų įkrovimo metu. Naudojant įkrovimo dėklą, įrenginys pasižymi iki 18 valandų veikimo trukme, o dėl kompaktiškumo yra patogus nešiotis bei paprastas įkrauti.

Video

 • DJI MIC 2 Siųstuvas
 • DJI MIC 2 Imtuvas
 • Audio kabelis (3,5mm TSR)
 • Adapteris prijungimui telefono (Type-C)
 • Adapteris prijungimui telefono (Lightning)
 • Apsauga nuo vėjo
 • Magnetinis mikrofono laikiklis
 • Dvigubas USB krovimo laidas
 • Transportavimo krepšys
X Daugiau nei 14 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro ir DJI.
Per Omniva paštomatus nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 50€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 24 mėn. garantija
UAB Promaksa - naujos istorijos pradžiai. Esame partneris, kuriuo galima pasitikėti!
Ypatingai didžiuojamės partneryste su: