DJI RS 4 Pro stabilizatorius / Gimbal
DJI RS 4 Pro stabilizatorius / Gimbal
 • DJI RS 4 Pro stabilizatorius / Gimbal
 • DJI RS 4 Pro stabilizatorius / Gimbal
 • DJI RS 4 Pro stabilizatorius / Gimbal
 • DJI RS 4 Pro stabilizatorius / Gimbal

DJI RS 4 Pro stabilizatorius / Gimbal

Kaina:

869 €

su PVM
Techninė informacija:

DJI

CP.RN.00000345.03

6941565974686

24 mėn.

Prekės likutis Promaksa parduotuvėse:
 Būsena atnaujinta prieš 5 min.

Vilnius,  Ozo g. 4
Parduotuvėje nėra
Kaunas,  Veiverių g. 134
Parduotuvėje nėra

Užsakant internetu
Tiekime yra, galite užsisakyti
         Apytikslis gavimo terminas apie 23-40 d.d.

Ilgas pristatymo terminas - prieš užsakantbūtinai pasiteiraukite


Įvertinkite produktą:

DJI RS 4 Pro stabilizatorius / Gimbal

Šią prekę pristatome nemokamai per Omniva paštomatus.

DJI RS 4 Pro

Perženkite Galimybes

DJI RS 4 Pro pažangus stabilizatorius integruojasi su DJI Focus Pro objektyvo valdymo sistema, DJI Transmission ir plačiu valdymo ekosistemos diapazonu. Ši sinergija suteikia kino ir televizijos pramonei pilnavertį gamybos sprendimą, apjungiantį stabilizavimą, perdavimą, stebėjimą, fokusavimą ir valdymą. Tai plečia kūrybines galimybes, leidžiant kinematografams išnaudoti visą savo potencialą ir parodyti savo gebėjimus.

 • PRO Dizainas
 • PRO Stabilizacija
 • PRO Filmavimas
 • PRO Veikimo Laikas
 • ‌PRO Ekosistema

PRO Dizainas

Galingas Apkrovos Pajėgumas

‌Su anglies pluošto ašimis, DJI RS 4 Pro turi 4,5 kg apkrovos pajėgumą taip pat pasižymi tvirta galia ir sukimo momentu, todėl lengvai prisitaiko prie įprastų veidrodinių / kino kamerų ir objektyvų

2-osios Kartos Vertikalus Filmavimas

‌Naujai sukurta horizontali plokštė leidžia RS 4 Pro atlikti antrosios kartos vertikalų filmavimą, padidindama efektyvumą. Be papildomų priedų, kinematografai gali paprasčiausiai atleisti horizontalią plokštę ir pritvirtinti ją vertikalioje padėtyje, kad lengvai pereitų į vertikalų filmavimą.

Sklandus Balansavimas

Riedėjimo ašis dabar turi dvigubus riedėjimo guolius, palengvindama reguliavimus.

Visos trys ašys turi Teflon™ dangą su mažu trinties koeficientu, užtikrinant sklandų balansavimą net ir su sunkiomis kameromis.

Kai keičiamos kameros ar objektyvai, pakreipimo ašies reguliavimo rankenėlė leidžia judinti kamerą pirmyn arba atgal, pasiekiant precizišką, milimetrų lygio balansavimą.

Viršutinė greito atleidimo plokštė turi reguliuojamą padėties vadovą, kad būtų išvengta kameros atsipalaidavimo ar pasislinkimo.

Automatinis Ekrano Užrakinimas

OLED jutiklinis ekranas turi naują automatinio užrakinimo funkciją, apsaugančią nuo atsitiktinių palietimų filmavimo metu. Kai ekranas užrakintas, jis vis dar rodo dabartinius stabilizatoriaus ir valdymo režimus su mažu šviesumu, sumažinant energijos suvartojimą.

2-osios Kartos Automatiniai Ašių Užraktai

Su naujos kartos automatiniais ašių užraktais, DJI RS 4 Pro gali greitai pradėti darbą arba įeiti į miego režimą, žymiai padidindamas filmavimo, perėjimo ir laikymo efektyvumą. Be to, ašių užraktai buvo atnaujinti, kad būtų mažesni tarpai, dar labiau sumažinant stabilizatoriaus drebėjimus, kai yra užrakinti.

PRO Stabilizacija

Puikus Stabilumas, Išskirtiniai Standartai

DJI RS 4 Pro turi 20% padidintą variklio sukimo momentą visose trijose ašyse, suteikiant didesnį galios rezervą po balansavimo. Tai užtikrina, kad stabilizatorius išliks jautrus ir tikslus savo sekimo judėjimuose, net su sunkiomis kameromis ar įvairiais priedais. Be to, jis suteikia pakankamą galią palaikyti stabilizatorių įvairiose filmavimo situacijose.

Automobilio Laikiklio Režimas

Naujas Automobilio Laikiklio režimas optimizuoja stabilizatoriaus stabilizavimo algoritmą pagal transporto priemonės vibracijas ir vėjo pasipriešinimo duomenis, leidžiant stabiliai filmuoti net drebėjimo sąlygomis.

4-osios Kartos RS Stabilizavimo Algoritmas

Naujos kartos RS stabilizavimo algoritmas buvo išsamiai optimizuotas skirtingiems naudojimo scenarijams. Jis pasiekia puikų stabilizavimo stiprumo ir kameros judėjimo taktilinio pojūčio balansą, pateikdamas puikų našumą ir padidintą naudotojo patirtį. Be to, RS 4 Pro suteikia ženkliai pagerintą stabilumą vertikaliam filmavimui, lengvai valdant dinaminius kadrus, pvz., bėgimą ar žemų kampų perspektyvas.

PRO Filmavimas

Universalumo Meistras

76,800 Matavimo Taškai.

77% šuolis, aštrinant žmogaus subjekto kraštų aptikimą ir efektyviai sumažinant fokusavimo "medžioklę".

20m Maksimalus Fokusavimo Atstumas.

Žmogaus subjekto fokusavimo atstumas yra maždaug tris kartus didesnis nei ankstesnės kartos, lengvai valdantis ilgojo nuotolio fokusavimą su teleobjektyvais.

70° Regėjimo Kampas (FOV).

Naudinga kraštų kompozicijoms ir stambiems planams, suteikiant didesnį kadro plotą.

30Hz LiDAR Atnaujinimo Dažnis

Fokusuokitės į judančius objektus su pasitikėjimu, turint greitesnį subjekto informacijos rinkimą ir padidintą Focus Pro variklio greitį. 

Naudojant naująją Focus Pro LiDAR ir AI algoritmus, naujos kartos ActiveTrack Pro leidžia RS 4 Pro stabilizatoriui tvirtai sekti jūsų subjektą. Net jei subjektas trumpam pasislepia, jis gali greitai vėl surasti ir išlaikyti fokusą. ActiveTrack Pro taip pat pasižymi puikiu atpažinimu ir sekimo našumu, esant keliems subjektams ar kai subjektas yra didesniu atstumu.

Dvigubi Fokusavimo ir Priartinimo Varikliai Aukštajam Našumui

DJI Focus Pro Variklis

Patobulintas variklio našumas suteikia dar tikslesnį valdymą, didinant kinematografinės kalbos universalumą.

Greitas atsakas sklandžiam veikimui.

Aukšto Efektyvumo Objektyvo Valdymas

DJI RS 4 Pro pristato naują valdiklio režimo perjungiklį, leidžiantį valdyti stabilizatoriaus judėjimą arba objektyvo priartinimą per valdiklį. Priartinimo valdymo režime kinematografai gali atlikti Power Zoom objektyvams, Clear Image Zoom, ir išorinio fokusavimo variklio priartinimą. Kai naudojami du Focus Pro varikliai, [4] RS 4 Pro leidžia kinematografams reguliuoti objektyvo priartinimą per valdiklį ir tiksliai valdyti fokusavimą per ratuką, užtikrinant sklandų ir lengvą objektyvo valdymą.

Nuotolinio Valdymo Sistema Profesionaliam Bendradarbiavimui

DJI Focus Pro Rankinis Vienetas

DJI Focus Pro įveda naujovišką LiDAR automatinio fokusavimo technologiją ir pristato aukštos tikslumo magnetinio slopinimo rankinio valdymo vienetą: Focus Pro Rankinis Vienetas.

FIZ Valdymo Kanalai. Palaiko FIZ valdymą, lengvai valdo fokusavimo, rainelės ir priartinimo galią.

160m Komunikacijos Atstumas. Palaiko transporto priemonių filmavimą ir ilgų atstumų filmavimą vienu kadru.

A-B Taškai.

Elektroninis Žymėjimas.

Suteikia prisilietimo grįžtamąjį ryšį galiniams taškams, padedant tiksliau fokusuoti fiksuotu keliu arba dviem subjektams statiškose pozicijose.

Įrašymo Pradžia/Sustojimas.

Bluetooth Funkcionalumas.

Leidžia nuotolinį įrašymo pradžią/sustabdymą, pagerinant filmavimo efektyvumą su kabelinėmis kameromis, džibais ir kitais laikikliais.

Bendradarbiaujant su komanda, stabilizatoriaus operatorius gali valdyti RS 4 Pro stabilizatorių per tokius įrenginius kaip DJI Master Wheels, DJI Ronin 4D Rankiniai Rankiniai ir DJI Aukštos Ryškumo Nuotolinis Monitorius. Fokusavimo operatorius taip pat gali įjungti LiDAR Bangos Formą ant Aukštos Ryškumo Nuotolinio Monitoriaus, kad būtų galima tiksliau valdyti naudojant Focus Pro rankinį įrenginį.

Efektyvus Darbas, Lankstus Kūrimas

Bluetooth Belaidis Valdymas
Trigerio Funkcijos Pritaikymas
Stabilizatoriaus Režimo Perjungimas

DJI RS 4 Pro naudoja Dvigubo Režimo Bluetooth technologiją ir palaiko belaidį užrakto ir belaidžio priartinimo valdymą. Perjungus valdiklio režimą į priartinimo valdymą, kinematografai gali naudoti valdiklį Power Zoom funkcijai Power Zoom objektyvams taip pat ir Clear Image Zoom.

PRO Našumas

Prailgintas Baterijos Veikimo Laikas

Didelio Pajėgumo Baterijos Rankena

Tęskite filmavimą – su DJI RS BG70 didelio pajėgumo baterijos rankena prailginkite RS 4 Pro baterijos veikimo laiką iki 29 valandų. Ji taip pat palaiko jūsų kameros ir priedų maitinimą iki 18 W per USB-C jungtį apačioje.

PRO Ekosistema

Patobulinta Sudėtis

Su Focus Pro objektyvo valdymo sistema, integruota DJI PRO ekosistema, buvo dar labiau patobulinta, suteikdama tvirtą komplektą, atveriantį naujas galimybes kino ir televizijos gamybai.

Fokusavimo Valdymo Ekosistema

DJI Focus Pro suteikia visapusišką ir galingą objektyvo valdymo sprendimą RS 4 Pro kinematografams. Tiek solo kūrėjai, tiek komandiniai bendradarbiai gali lengvai pasiekti intelektualų LiDAR automatinį fokusavimą ir daugiakanalį fokusavimo, diafragmos ir priartinimo valdymą, kad dinamiškai valdytų kiekvieną fokusą.

Vaizdo Perdavimas Ekosistema

Parama DJI Transmission

Integruotas Montavimas ir Maitinimas

DJI RS 4 Pro gali maitinti Focus Pro LiDAR [3] ir DJI Vaizdo Siųstuvą  vienu metu per Focus Pro LiDAR į DJI Transmission Kabelių Hubą, panaikinant išorinės V-mount baterijos poreikį. DJI Vaizdo Siųstuvas taip pat gali būti lengvai ir tiesiogiai sumontuotas ant RS 4 Pro apačios per šaltą batą, palengvinant montavimą ir sumažinant rankinės konfiguracijos naštą.

Intelektualios Fokusavimo Pagalbos

‌Su Ronin 4D Rankiniais Rankiniais  ir Aukštos Ryškumo Nuotoliniu Monitoriumi, galite pasirinkti LiDAR fokusavimo subjektus, perjungti fokusavimo režimus ir įjungti LiDAR Bangos Formą.

Stabilizatoriaus/Fokusavimo/Kameros Parametrų Valdymas

Kartu su Ronin 4D Rankiniais Rankiniais, Focus Pro Rankiniu Vienetu, Master Wheels, ir Aukštos Ryškumo Nuotoliniu Monitoriumi, galite nuotoliniu būdu valdyti stabilizatorių, fokusą ir kameros parametrus, pasiekiant integruotą kūrybinį procesą, apimantį priėmimą, stebėjimą ir valdymą.

Veidrodinio Valdymo Režimas

Kai RS 4 Pro yra sumontuotas ant tokių laikiklių kaip džibas, kabelinė kamera ar automobilio siurbtuko laikiklis, galite tiesiogiai valdyti pagrindines meniu operacijas Sony ir kitose be veidrodinėse kamerose per Veidrodinio Valdymo režimą ant Aukštos Ryškumo Nuotolinio Monitoriaus, be poreikio nuimti kamerą.

Video

 • 30% Padidintas variklio greitis.
 • Greitesnis fokusavimas, priartinimas ir diafragmos valdymas.
 • 15 mm Universalus strypas
 • Labiau pritaikomas ir universalus.
 • 10 ms Mažiausia delsos trukmė 
 • 160 m Ryšio atstumas
 • 29 valandos Maksimalus baterijos veikimo laikas (
 • 45 W PD greitasis įkrovimas
 • 2,5 valandos Greitasis pilnas įkrovimas 
 • 18 W Maksimali galios išvestis
 • Stabilizatorius × 1

 • BG30 Baterijos Rankena × 1

 • Greito Atleidimo Plokštelė (Arca-Swiss/Manfrotto) × 1

 • Ilginama Rankena/Trikojis (Metalas) × 1

 • Portfelio Rankena × 1

 • Prailginta Objektyvo Tvirtinimo Parama × 1

 • Daugiakamera Valdymo Kabelis (USB-C, 30 cm) × 1

 • USB-C Įkrovimo Kabelis (40 cm) × 1

 • Varžtų Rinkinys × 1

 • Nešiojimo Krepšys × 1

 • DJI Logotipo Lipdukas × 1

X Daugiau nei 14 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro ir DJI.
Per Omniva paštomatus nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 50€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 24 mėn. garantija
UAB Promaksa - naujos istorijos pradžiai. Esame partneris, kuriuo galima pasitikėti!
Ypatingai didžiuojamės partneryste su: