Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai DJI Air 2S nauja DJI Mini 2 nauja Mavic 2 Pro ir Zoom / Air 2 / Mini dronai Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja DJI FPV sistema DJI CARE dronų draudimas Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai OM 5 / OSMO Mobile stabilizatorius nauja DJI Pocket 2 kamera nauja Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 / Ronin-SC / S / MX serija nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja

Promaksa draugai ir partneriai


Rekomenduokite savo draugams:
 

Pažymėtas.lt

Pažymėtas.lt

J5X7DC

Promaksa - puikus partneris kuriant sąžiningą visuomenę Lietuvoje, asmeninių ir komercinių daiktų ID žymėjimo partneris. Pažymėtas.lt rekomenduoja.

M-Idea video produkcija, operatorius Mantas Ivanauskas

Mantas Ivanauskas

M-Idea video produkcija

Video produkcijos srityje norint išgauti neįtikėtinus filmavimo rakursus reikalingos veiksmo kameros. "Promaksoje" randame mums reikalingas veiksmo kameromas ir visus priedus.

sportininkas Tauras Tunyla

Tauras Tunyla

sportininkas

Profesionaliam sportininkui svarbu turėti kokybiškos video medžiagos, kurioje būtų užfiksuoti svarbiausi varžybų momentai, peržiūrėti klaidas ar išsiaiškinti incidentus. „Promaksa“ ir ten dirbantys specialistai tam suteikia tikrai labai daug galimybių, ačiū jiems!

Asociacija PILOTAI.LT, pilotas/instruktorius Lukas Liekis

Lukas Liekis

Asociacija PILOTAI.LT

Mūsų klubui žodis "Promaksa" asocijuojasi su inovatyvumu, pažangumu, kūrybiškumu, komunikabilumu, begalo geru ir nuoširdžiu aptarnavimu! Džiaugiamės galėdami žmones supažindinti su skrydžio laisve ir Promaksos įrangos dėka įamžinti kiekvieną skrydžio akimirką!

 

sportininkė Ernesta Globytė

Ernesta Globytė

sportininkė

Promaksa - viskas ko reikia, siekiant įamžinti nerealiausius gyvenimo potyrius.

FotoSkrydis.lt, savininkas Kęstutis Fedirka

Kęstutis Fedirka

FotoSkrydis.lt

Su GoPro aplankiau pusę pasaulio - GoPro man atradimas! Tiek iš paukščio skrydžio, tiek ir po vandeniu. Tai mūsų stichija.

sportininkas Dominykas Butvilas

Dominykas Butvilas

sportininkas

Man labiausiai patinka Promaksos specialistų profesionalumas - jiems problemų nėra, nes visuomet suras sprendimą. Nusipirkti kamerą yra tik pirmas žingsnis, o ją išnaudoti ir pritaikyti savo poreikiams padeda savo srities ekspertai.

sportininkė Indrė Senkutė

Indrė Senkutė

sportininkė

Promaksa - tai žmonės, kurie įkvepia nuotykiams.

 

NP TEAM, ekstremalas Ramoška Linas

Ramoška Linas

NP TEAM

"Malonu bendradarbiauti" - pirmi žodžiai šaunantys į galvą. Visada pasiruošę pagelbėti, net jei paskambini vidury nakties ir sakai, kad bandysi nusisukt sprandą važiuodamas triratuku nuo Parodos g. kalno Kaune. NP TEAM rekomenduoja.

GSR Service, sportininkas Rokas Steponavičius

Rokas Steponavičius

GSR Service

Promaksa - ekstremalus kolektyvas, visada pasiruošęs ekstremalioms avantiūroms su ekstremaliais produktais. Neatsiejama ekstremalaus gyvenimo dalis.

PrimPrim dizaino studija, kūrybos vadovė Kotryna Zilinskienė

Kotryna Zilinskienė

PrimPrim dizaino studija

"Promaksa" turi labai aiškią viziją ir skiria daug jėgų ir energijos jos įgyvendinimui. Sėkmės ir niekad nepraraskite užsidegimo!

sportininkas Deividas Jocius

Deividas Jocius

sportininkas

Lenktynių metu esame ekipažas, kuris susideda ne tik iš vairuotuojo ir šturmano, bet ir svarbių mūsų draugų "Promaksos". Jie nuolat stebi mūsų puikų mikroklimatą sportiniame automobilyje !!!

 

Automanas.lt, įkūrėjas Ramūnas Žilionis

Ramūnas Žilionis

Automanas.lt

Jei vairuodamas patiri daug malonumo, būtina užfiksuoti ir pasidalinti su draugais. "Promaksa" rekomenduojamos kameros - paprasčiausias būdas. Filmuodami lenktynes patys naudojame GoPro kameras ir tvirtinimo elementus.

Šokių Centras In*Beat, Julijus Nosovas (Kenny)

Julijus Nosovas (Kenny)

Šokių Centras In*Beat

Promaksa - originalių kūrybinių sprendimų, sporto ir šokio rėmėja. Atsakingai ir nuosekliai dirbanti įmonė, verta pagyrimų ir tik gerų atsiliepimų.

Low Air šokio teatras, vadovas Laurynas Zaknevičius

Laurynas Zaknevičius

Low Air šokio teatras

Organizuojant renginius vienas iš svarbiausių dalykų yra partneriai. Promaksa - partneris, kurio įžvalgos ir kūrybingi patarimai padeda augti ir tobūlėti. Tikime, kad Gatvės kultūros ir meno festivalis Urban Essentials ir ateinančiais metais bus parodytas kitu, netradiciniu kampu.

Red-Hot dažasvydžio komanda, prezidentas Audrius Paukštys

Audrius Paukštys

Red-Hot dažasvydžio komanda

Filmuota varžybų medžiaga padeda išanalizuoti priešininkų, savo komandos žaidimą ir klaidas. Tai padeda mums tobulėti.

 

sportininkas Renaldas Šeinauskas

Renaldas Šeinauskas

sportininkas

Promaksa kolektyvas nuostabus, visada geranoriškai padeda, lengva bendrauti, greitai ir puikiai dirba.

Martin Sport Racing, sportininkas Ramūnas Šaučikovas

Ramūnas Šaučikovas

Martin Sport Racing

Siekiame būti ne tik viena iš greičiausių, bet ir operatyviausią, bei kokybiškiausią informaciją tiekianti komanda. Pradėjus bendradarbiauti su Promaksa jaučiamės padarę didelį žingsnį į priekį mūsų siekyje. Lengva dirbti kartu, nes sutampa ne tik tikslai, sugebėjimas dirbti komandoje, bet ir žmogiškos savybės, bei noras sukurti naujų, įdomių dalykų. Vertiname ne tik aukščiausio lygio techniką, kurią turi Promaksa, bet ypač sugebėjimą ją panaudoti.

Adrenalinas TV, Vylius Blauzdavičius

Vylius Blauzdavičius

Adrenalinas TV

Dirbame jau 5-erius metus ir esame labai dėkingi "Promaksos" komandai už palaikymą ir pagalbą!

Šokių Centras Ro, Ramūnas Kamandulis

Ramūnas Kamandulis

Šokių Centras Ro

Dirbti su "Promaksa" buvo paprasta ir malonu. Dėkojame, kad esate socialiai atsakingas verslas ir prisidedate prie Lietuvos gatvės šokių kultūros puoselėjimo.

 

Motomanai.lt, įkūrėjas Antanas Petrauskas

Antanas Petrauskas

Motomanai.lt

Promaksą prisimename kaip pačius pirmuosius, pradėjusius į Lietuvą importuoti mažas veiksmo kameras motociklininkams - tęskite!

sportininkas Kęstutis Petronis

Kęstutis Petronis

sportininkas

"Promaksos" video įranga fiksuoja ir pergalingas triumfo akimirkas, ir nepakartojamas varžybines nesekmes.. Ačiū jums!

DJ Kastis Torrau

Kastis Torrau

DJ

Džiugu, kad "Promaksos" žvitri akis visuomet su mumis ir užfiksuoja svarbiausias mūsų akimirkas varžybų metu. Puiki komanda ir gera technika yra raktas į sėkmę.

XPro parduotuvė narams, naras Ramūnas Poderys

Ramūnas Poderys

XPro parduotuvė narams

Profesianalūs konsultantai visada padės. Plačiausias aksesuarų ir ekstremalaus sporto kamerų pasirinkimas. Nufilmuoti vaizdai padina adrenalino kiekį kraujyje ir įkvepia naujiems siekiams !!! Pamatyk pasaulį kitų akimis su Promaksa !!!

 

300 Lakes Rally, organizatorius Audrius Gimžauskas

Audrius Gimžauskas

300 Lakes Rally

Noriu labai pasidžiaugti bendrove Promaksa, jog jų parduodamas produktas yra neatsiejama automobilių sporto dalis ir tai leidžia perteikti emociją žiūrovams ir fanams. Dėkojame už dalyvavimą šių metų projekte ir manau, jog bendri projektai mums leis glaudžiai bendradarbiauti ir tobulėti.

NORBE FILMS, Norbertas Daunoravičius

Norbertas Daunoravičius

NORBE FILMS

Promaksa išskirtinai greita! Ir negaili daug gerų praktinių patarimų.

Operatorius.lt, operatorius Aidas Bubinas

Aidas Bubinas

Operatorius.lt

UAB "Promaksa" vertinu už greitį, operatyvumą ir lankstumą. Čia sau tinkamą produktą ras ir ieškantis kokybės, ir ieškantis kainos.

White Puppy komanda, įkūrėjas Paulius Putelis

Paulius Putelis

White Puppy komanda

Promaksa - geriausias partneris, su juo įmanoma įamžinti viską. Įrangos atžvilgiu - visada dviem žingsniais priekyje!

 

Greičio Linija TV, įkūrėjas Tomas Žekonis

Tomas Žekonis

Greičio Linija TV

Gaudome greičiausius ralio lenktynininkus, ir pasitikime tik aukščiausios kokybės ir atsparumo kameromis iš UAB Promaksa.