Insta360 X3 kamera

Kaina:

469 €

589 €

su PVM
* kaina parduotuvėje gali skirtis nuo kainos internete
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 2-4 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 13 min.
Techninė informacija:

Insta360

CINSAAQ/B

842126103742

24 mėn.

susisiekite dėl tikslaus pristatymo termino


Įvertinkite produktą:

Insta360 X3 kamera

Šią prekę pristatome nemokamai per Omniva paštomatus.

Insta360 X3 – visapusė 360° kamera.

5.7K 360° FILMAVIMAS

Leiskite vaizduotei skraidyti.

Insta360 X3 užfiksuoja aukštos raiškos 5.7K 360° vaizdo įrašus, užtikrinant, kad nei vienas momentas nepasprūstų pro šalį. Turėdami 360 laipsnių vaizdo įrašą, atsiveria neribotos kūrybinės galimybės.

PERKADRAVIMAS

Filmuokite dabar, kadruokite vėliau.

Tiesiog pritvirtinkite kamerą, įjunkite įrašymą, o kadro pasirinkimą atlikite vėliau naudojant intuityvius perkadravimo įrankius mūsų išmaniojoje Insta360 programėlėje. Dalinkitės įspūdingos kokybės kūriniais socialiniuose tinkluose vos vienu paspaudimu.

DU 1/2" 48MP JUTIKLIAI

Dideli jutikliai – aukščiausios kokybės turinys.

X3 yra įdiegti du nauji 1/2" 48MP jutikliai, kurie užfiksuoja daugiau pikselių ir perteikia itin didelį vaizdo aiškumą bei detalizaciją net ir silpnesnėje šviesoje.

72MP 360 NUOTRAUKOS

Rekordinis megapikselių skaičius.

Sukurkite kvapą gniaužiančias 360° nuotraukas, pasinaudojant didžiausiu iki šiol veiksmo kamerose įmontuotu megapikselių skaičiumi.

insta360

360° AKTYVUS HDR

Pabrėžkite detales.

Inovatyvus aktyvus HDR režimas leidžia įrašyti stabilizuotus veiksmo vaizdo įrašus net ir sudėtingose šviesos sąlygose, atskleidžiant detales tiek šviesiose tiek tamsiose srityse, kurias praleistų kitos veiksmo kameros.

VIENO OBJEKTYVO REŽIMAS

4K pirmojo asmens vaizdo įrašai.

Galite pasirinkti norimą objektyvą ir filmuoti kaip su standartine vieno objektyvo veiksmo kamera, pasiekdami iki 4K30fps raišką, arba įamžinti itin platų 170° vaizdą 2.7K MaxView raiška. Jūsų pirmojo asmens vaizdo įrašai bus aukščiausios kokybės.

AŠ REŽIMAS

Įsiamžinkite 60fps filmuotėse.

Išmėginkite novatorišką Asmeninį režimą, kuris fiksuoja aukšto kadro dažnio vaizdo įrašus, su fokusavimu tik į jus. Užfiksuokite epinius veiksmo momentus 60fps greičiu be jokio papildomo kadro reguliavimo – tiesiog būkite įsiamžinimo centre!

NEMATOMA SELFIE LAZDA

Neįtikėtini trečiojo asmens vaizdai.

Nematomos selfie lazdos naudojimas leidžia sukurti įspūdingus vaizdus iš oro, pasitelkiant trečiojo asmens perspektyvas, kuriuos galima pasiekti tik su 360 veiksmo kamera. Jums nebereikės drono ar susidurti su kitomis komplikacijomis!

FLOWSTATE STABILIZAVIMAS

Stabilumo garantija visomis sąlygomis.

Nelygumai ar didelės bangos - ne problema X3. FlowState stabilizavimas užtikrina, kad jūsų įrašai būtų nepriekaištingai sklandūs, nepaisant išorinių sąlygų.

Be stabilizavimo

FlowState stabilizavimas

360° HORIZONTO UŽRAKTAS

Naujas stabilizavimo lygis veiksmo kameroje.

Nesvarbu, ar manevruojate akrobatiniais triukais paraplanu, ar važiuojate kalnelių amerikietiškais kalneliais, 360° horizonto užraktas visada išlaiko jūsų įrašus stabiliais bei lygiais.

LAIKO TIMELAPSE

Kokybiškas laiko tėkmės greitinimas 8K raiška.

Įamžinkite aukščiausios klasės 360° laiko tėkmės vaizdo įrašus, pasižyminčius traukiančia 8K raiška, dėka X3 didelio jutiklio.

4K 120FPS BULLET LAIKAS

Kinematografiniai sulėtinti vaizdai.

Pakelkite savo vaizdo įrašus į naują lygį su 4K120fps arba 3K180fps sulėtintais vaizdais. Bullet Time efektas dabar atrodo dar įspūdingiau dėl didesnės raiškos ir filmavimo greičio.

IŠANKSTINIS ĮRAŠYMAS

Prisiminkite praleistus momentus.

Išsaugokite 15 arba 30 sekundžių įrašą prieš paspausdami įrašymo mygtuką! Užtikrinkite, kad niekada nepraleisite svarbaus akimirkos.

CYKLO ĮRAŠYMAS

Kamera kaip vaizdo juostos registratūra.

Pavertus X3 vaizdo registravimo įrenginiu, kamera nepertraukiamai įrašo vaizdą ir išsaugo tik jūsų nustatytą paskutinių minučių intervalą, tausodama atminties kortelės vietą.

IPX8 ATSPARUMAS VANDENIUI IKI 10M

Vandens malonumams skirta veiksmo kamera.

X3 yra paruošta narui iki 10 metrų (33 pėdų) gylio tiesiog išpakavus. Įsigykite nardymo dėklą ir užfiksuokite tobulus 360° vaizdo įrašus iki 50 metrų (164 pėdų) gylio.

insta360

TVIRTA KONSTRUKCIJA

Patikimai atspari smūgiams.

Insta360 X3 – tai veiksmo kamera, sukurta atlaikyti įvairius išbandymus. Įtaisytas grūdintas stiklas užtikrina jutiklinio ekrano apsaugą, o galimi papildomi objektyvų apsauginiai dėklai suteikia dar didesnę atsparumą.

insta360

ERDVUS JUTIKLINIS EKRANAS

Patogus 2,29 colio jutiklinis ekranas su grūdinto stiklo apsauga suteikia ryškų ir aiškų vaizdo bei nuotraukų peržiūrėjimą.

INTUITYVŪS VALDYMO MYGTUKAI + VIBRACIJOS ATSILIEPIMAS

Dideli, lengvai pasiekiami mygtukai yra patogūs naudoti net judant ar dėvint pirštines, o vibracijos atsiliepimas užtikrina aiškų komandų vykdymą.

insta360

BALSU VALDOMA 2.0

Valdymas balsu padarytas dar patogesnis.

Naujas balsu valdymo algoritmas leidžia lengviau kontroliuoti X3, net kai ji pritvirtinta sunkiai pasiekiamoje vietoje.

insta360

ULTRAGREITI DUOMENŲ PERDAVIMAI

Wi-Fi perdavimo greitis iki 50% didesnis nei X2 modelyje. Greitai perkelkite ir redaguokite savo failus naudodamiesi Insta360 programėle.

insta360

1800MAH BATERIJA

Didelės talpos, ilgai išliekanti baterija.

Užtikrinkite ilgesnį veiksmo laiką su nauja 1800mAh talpos baterija.

1800 mAh

PAGERINTAS GARSO ĮRAŠAS

Įtraukiantis ir natūralus garso įrašas.

Su keturių mikrofonų sistema ir pažangiu algoritmu, X3 užtikrina skaidrų, natūralų ir subalansuotą garso įrašą. Naudodami Krypties Fokusavimo režimą, galite perkadruoti savo vaizdo įrašą, o garso takelis seks pagrindinį veiksmą.

AUTO FRAME

Tegul dirbtinis intelektas atranda puikius kadrus už jus.

Nesate tikri, kuriam momentui suteikti prioritetą? Auto Frame funkcija atrinks aukso grūdus iš jūsų 360° vaizdo įrašų, suteikdama pasirinkimą iš įvairių siūlomų perkadravimų.

SNAP WIZARD

Aukščiausios klasės perkadravimas paprastai.

Tiesiog pajudinkite telefoną norima kryptimi ir nukreipkite kamerą į pageidaujamą vaizdo įrašo sceną. Tai neįtikėtinai paprasta ir taip pat šiek tiek magiška!

DEEP TRACK 2.0

Kadravimas, kuris nenuvilia.

Pasirinkite žmogų, gyvūną ar kitą judantį objektą savo vaizdo įraše, o dirbtinis intelektas padės išlaikyti juos kadro centre net judant.

NUOTRAUKŲ ANIMATORIUS

Statinių vaizdų įkvėpimas gyvybei.

Pavirkite savo statines 360° nuotraukas į gyvus vaizdo įrašus vienu prisilietimu naudodamiesi nuotraukų animatoriumi. Veido atpažinimo technologija ir iš anksto nustatytos animacijos leidžia šią magiją atlikti be jūsų pastangų.

SHOT LAB

Kūrybiškumas vieno mygtuko paspaudimu.

Shot Lab yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti įdomius ir unikalius trumpus vaizdo klipus savo socialiniams tinklams. Tereikia pasirinkti vieną iš mūsų platus Shot Lab šablonų kolekcijos ir sekti paprastas instrukcijas, ir tegul dirbtinis intelektas atlieka likusį darbą!

Dangaus pakeitimas

Nosies režimas

Gatvės laikas

FLASHCUT

Jūsų pasakojimas, sukurtas dirbtinio intelekto pagalba.

Sukurkite stulbinančius vaizdo įrašus viena mygtuko paspaudimu! Pasirinkite temą, kuri jus domina, FlashCut sistemoje, ir pridėkite norimus klipus, kad dirbtinis intelektas juos sujungtų. FlashCut taip pat pritinka jūsų klipus prie muzikos ritmo, suteikdamas jūsų kūrybai dar daugiau charakterio!

NAUJIENOS

INSTA360 STUDIJA

Detaliai suderinti montažo darbai.

Pakelkite savo 360° montažo įgūdžius į aukštesnį lygį su Insta360 studija. Panaudokite visas siūlomas redagavimo priemones, kad jūsų vaizdo įrašai išsiskirtų, išlaikant pradinę medžiagos kokybę.

360° TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

Dalinkitės nepakartojamomis akimirkomis tiesiogiai.

Pateikite savo auditorijai galimybę pasirinkti! Įstatykite X3 ir pradėkite transliuoti 360° vaizdą. Siųskite įtraukiančią transliaciją, leidžiančią žiūrovams pasigrožėti aplinka iš visų kampų.

VAIZDO KONFERENCIJŲ REŽIMAS

Pasirinkimas profesionalioms konferencijoms.

Kas sakė, kad virtualiame susitikime dalyviai turi sėdėti vienas šalia kito? Vaizdo konferencijų režimas įamžina susitikimo aplinką 360°, tad puikiai tinka platiems dalyvių ratams.

insta360 insta360 insta360 insta360 insta360

Insta360 X3 360° kameros specifikacijos:

BaterijaĮkraunama ličio jonų baterija
Baterijos talpa1800 mAh
SpalvaElegantiška juoda
Išmatavimai114 x 46 x 33.1 mm (4.49 x 1.81 x 1.3 colių)
LCD ekranas2,3 colių (diagonale)
Maksimali raiška5760x2880 pikselių
ModelisX3
Jutiklio dydis1/2 colių
Bendrasis bruto svoris0.49 kg
Grynasis svoris0.18 kg
USB-C1 prievadas
Belaidis ryšysWi-Fi
X Daugiau nei 14 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro ir DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 50€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 24 mėn. garantija
UAB Promaksa - naujos istorijos pradžiai. Esame partneris, kuriuo galima pasitikėti!
Ypatingai didžiuojamės partneryste su: