Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja Likučių išpardavimas nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja Senesni GoPro modeliai GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 3 Pro nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Therabody nauja SONOS nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
yra parduotuvėje
nuolaida
Ribotas kiekis
Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema / White 2,4GHz wireless w/3,5mm
Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema / White 2,4GHz wireless w/3,5mm
 • Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema / White 2,4GHz wireless w/3,5mm
 • Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema / White 2,4GHz wireless w/3,5mm
 • Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema / White 2,4GHz wireless w/3,5mm
 • Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema / White 2,4GHz wireless w/3,5mm
 • Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema / White 2,4GHz wireless w/3,5mm
 • Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema / White 2,4GHz wireless w/3,5mm

Promaksa pataria

Tai puikus variantas vestuvių filmavimui, kuomet prie nuotakos baltos suknelės galėsite prisegti šį mikrofoną ir jo beveik nesimatys nufilmuotame video.

Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema / White 2,4GHz wireless w/3,5mm

Kaina:

190 €

239,99 €

su PVM
* kaina parduotuvėje gali skirtis nuo kainos internete
Prekę turime sandėlyje, galima užsisakyti internetu.
Pristatymas 1-2 darbo dienos.
Taip pat galima rastiKaunoPromaksa salone.
Būsena atnaujinta prieš 1 val.
Techninė informacija:

Saramonic

BLINK 500 PRO B1W

Kiekis sandėlyje ribotas

Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema / White 2,4GHz wireless w/3,5mm

Šią prekę per Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI.

„Saramonic Blink 500 Pro B1“ yra pažangi 2,4 GHz belaidė sistema, užtikrinanti tobulą aukštos kokybės garso signalo perdavimą į fotoaparatus, mobiliuosius įrenginius ir kt. Idealiai tinka transliuotojams, tinklalaidžių kūrėjams, vaizdo tinklaraštininkams, tiesioginiams transliuotojams, „YouTube“ ir filmų kūrėjams. Šis itin mažas ir beveik besvoris komplektas pateikiamas su vienu prisegamu belaidžiu siųstuvu su įmontuotu mikrofonu, profesionaliam naudojimui skirtu „Lavalier“ tipo mikrofonu, dviejų kanalų imtuvu ir nešiojamuoju įkrovimo dėklu. Imtuvas pateikiamas kartu su TRS ir TRRS išėjimo kabeliais. Jį taip pat lengvai galima prijungti prie fotoaparato arba narvo, turinčio „shoe mount“ jungtį. Jis yra toks kompaktiškas ir lengvas, kad jį galite tvirtinti prie išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar net fotoaparato dirželio. Suteikia galimybę lengvai belaidžiu mikrofonu perduoti savo ar kito asmens kalbą ir, jei reikia dviems asmenims prisegti atskirus mikrofonus, tiesiog naudokite antrą „Blink 500 Pro TX“ belaidį siųstuvą (įsigyjamas atskirai) ir paverskite jį antrajam asmeniui skirtu belaidžiu mikrofonu.

Tikrai profesionali naujos kartos 2,4 GHz belaidė sistema „Blink 500 Pro B1“ yra naujos kartos nepaprastai sėkminga „Blink 500“ sistema. Naudojimo paprastumą ir rinkoje pirmaujantį originalios sistemos universalumą derinome su atnaujintu dizainu, OLED ekranais, ilgesniu akumuliatoriaus veikimo laiku, išplėstu asortimentu, pagerinta garso kokybe ir įspūdingu sąrašu naujų profesionalių funkcijų, kad šis modelis išsiskirtų iš originalios „Blink 500“ sistemos serijos ir konkurentų. Bet pačios sistemos naudojimo paprastumas išliko nepakitęs. Tiesiog įjunkite ir pradėkite įrašymą.

Mažas, bet galingas TX siųstuvas „Blink 500 Pro TX“ siųstuvas yra neįtikėtinai kompaktiškas ir lengvas, tačiau jis užtikrina aukštos kokybės profesionalų garsą, todėl norėsite jį naudoti visur ir visada. Siųstuve įmontuotas bekryptis mikrofonas, turintis įspūdingą –39dB jautrumą. Tai užtikrina dinamišką ir išskirtinai švarų garsą siųstuve, kurį lengvai galima prisegti prie marškinių, apykaklės arba įsidėti į kišenę. Be to, jis yra pakankamai universalus, kad jį būtų galima pastatyti ant stalo. TX siųstuvas su pateikiamu SR-M1 profesionaliu bekrypčiu „Lavalier“ tipo mikrofonu taip pat gali būti naudojamas kaip tradicinis prie diržo tvirtinamas siųstuvas, suteikdamas dar mažiau pastebimą garso signalo perdavimo sprendimą. Jis taip pat gali būti laikomas rankoje, laikant už paties mikrofono arba naudojant papildomai pasirenkamą „Blink500 Pro HM Handheld Mic Holder“ laikiklį (įsigyjamas atskirai).

Mikrofono ar linijos signalas – tai ne problema „Blink 500 Pro TX“ siųstuvas turi papildomą ir universalią funkciją – mikrofono arba linijos lygio signalo perdavimą belaidžiu būdu. Taip pat jis užtikrina maitinimą prijungtiems laidiniams mikrofonams. Dėl to sistema tampa neįtikėtinai universalia, todėl galite ją prijungti prie beveik bet kokio garso šaltinio. Galite naudoti pateikiamą SR-M1 „Lavalier“ tipo arba prijungiamą „Mini-Shotgun“ tipo mikrofoną, prijungti ausinių mikrofoną arba pažangesnį „Lavalier“ tipo mikrofoną. Galite prijungti bet kurį 3,5 mm mikrofoną, kurio kištukas atitinka TRS standartą, o reguliuojamas mikrofono stiprinimas suteikia jums galimybę kiekvieną kartą gauti tobulą garso lygį. Perjunkite TX siųstuvą į linijos lygio signalą ir prijunkite jį prie mišrinimo pultų, muzikos leistuvų ar bet kurio įrenginio, užtikrinančio linijos lygio signalą išėjime ir šio signalo perdavimą imtuvui belaidžiu būdu.

Fotoaparatams, mobiliesiems įrenginiams, kompiuteriams ir kt. „„Blink 500 Pro B1“ sistemos RX dviejų kanalų imtuvas pateikiamas su TRS ir TRRS išėjimo kabeliais. Sistema puikiai veikia su DSLR, beveidrodiniais fotoaparatais ir kitų rūšių fotoaparatais, įrašymo įrenginiais, vaizdo mišrinimo pultais, šiuolaikiniais kompiuteriais ir kt. Taip pat su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais,turinčiais ausinių lizdus. Lengvai prijunkite prie „Lightning“ arba USB-C universaliosios jungties (nepateikiama) mobiliuosiuose įrenginiuose, neturinčiuose 3,5 mm įėjimo. 3,5 mm ausinių išėjimo lizdas su lygio valdymu suteikia galimybę sekti garsą realiu laiku, net jei jūsų fotoaparate ar įrenginyje nėra ausinių išėjimo jungties. RX naudojama itin pageidauta mono arba stereo išėjimo pasirinkimo funkcija, o kai naudojamas papildomas TX siųstuvas (įsigyjamas atskirai), yra galimybė įrašyti priimamą kiekvieno mikrofono signalą į atskirą fotoaparato kanalą. Jame taip pat sumontuotas ryškus OLED ekranas, todėl galite greitai peržiūrėti svarbiausią informaciją, imtuvo ir siųstuvo akumuliatoriaus įkrovos lygį neatverdami meniu.

Neprilygstama galia ir perdavimo atstumas sujungtas su rafinuotu paprastumu „Blink 500 Pro B1“ galią ir perduodamą atstumą pakėlė į aukštesnį lygmenį. Padidinus signalo perdavimo nuotolį iki 100 m (328 pėdų), o akumuliatoriaus veikimo trukmę iki 8 valandų, naudotojai dabar turi galimybę filmuoti didesniais atstumais, nebijodami, kad gali nutrūkti ryšys, o vieno akumuliatoriaus įkrovos dabar pakanka visai dienai. Pateikiamas įkrovimui skirtas nešiojamasis dėklas suteikia puikią apsaugą saugojimo metu ar pervežant bei užtikrina maitinimą, nes jame įmontuotas įkraunamas 1200 mAh vidinis akumuliatorius, suteikiantis galimybę įkrauti sistemą kad ir kur bebūtumėte. Puikiai tinka kūrėjams, kurie nuolatos keliauja, kad niekada neliktų be įkrovimui reikalingos energijos. Jūs netgi galite prijungti išorinį akumuliatorių su USB jungtimi, kai reikia sistemą įkrauti filmavimo vietoje. O perversmą sukėlęs susiejimo vienu mygtuko paspaudimo funkcijos mygtukas yra įkroviklio korpuse, todėl galite sinchronizuoti siųstuvą ir imtuvą neatverdami meniu, neieškodami kanalų ir net neišimdami jų iš dėklo.

Puiki belaidė sistema „Blink 500 Pro B1“ – tai daugiausiai funkcijų turinčios, itin kompaktiškos 2,4 GHz belaidės sistemos, kokias galite rasti rinkoje. Ši sistema siūlo novatoriškas funkcijas, efektyvumą ir universalumą, išskiriantį ją iš konkurentų ir tuo pat metu užtikrinantį profesionalaus ir be pašalinių triukšmų garso signalo perdavimą. Todėl ši sistema idealiai tinka reikliems turinio kūrėjams, specialistams ir profesionalams, kuriems reikia pažangios ir tuo pat metu neįtikėtinai paprastai naudojamos belaidės sistemos, kuri nesulėtintų jų darbo tempo. Pakankamai maža, kad galėtumėte įsidėti į fotoaparato dėklą arba kuprinę, todėl galite lengvai jį pasiimti visur, kur vykstate, ir būti tikri, kad atvykus, sistema bus įkrauta. „Blink 500 Pro B1" sistema taip pat puikiai tinka naudotojams, kuriems dabar reikia tik vieno belaidžio mikrofono, bet nori turėti galimybę ateityje naudoti du mikrofonus.

 • Itin kompaktiška, lengva ir neįtikėtinai paprastai naudojama pažangi 2,4 GHz belaidžio ryšio sistema, užtikrinanti aukštos kokybės garso signalo perdavimą į fotoaparatus, mobiliuosius įrenginius ir kt.
 • Siųstuvas (TX) turi įmontuotą mikrofoną ir gali būti prisegtas prie marškinių ir drabužių arba kartu su pateikiamu profesionaliu „Lavalier“ tipo mikrofonu naudojamas kaip prie diržo tvirtinamas rinkinys. Komplektas pateikiamas su mikrofono arba linijos lygio įėjimo pasirinkimo funkcija ir ryškiais OLED ekranais
 • Prie fotoaparato tvirtinamas dviejų kanalų imtuvas (RX) turi mono / stereo išėjimo pasirinkimo galimybę, ausinių išėjimą, ryškų OLED ekraną bei TRS ir TRRS išėjimo kabelius, kad būtų suderinamas su bet kokiu įrenginiu, turinčiu 3,5 mm jungtį
 • Akumuliatoriaus veikimo trukmė yra iki 8 valandų, signalas gali būti perduodama iki 100 m (328 pėdų) atstumu, 1200 mAh nešiojamasis įkrovimo dėklas; automatinis kanalų perjungimas padeda išvengti atmosferinių trukdžių ir perdavimo sutrikimų
 • Dviejų kanalų imtuvas gali valdyti dviejų atskirų asmenų mikrofonus, kai naudojamas antras „Blink 500 Pro TX“ siųstuvas (parduodamas atskirai)
 • 1 x „Blink 500 Pro TX“ siųstuvas su OLED ekranu, įmontuotu mikrofonu ir segtuku
 • 1 x „Blink 500 Pro RX“ dviejų kanalų imtuvas su OLED ekranu, sumontuotu segtuku ir laikikliu, skirtu tvirtinti prie fotoaparato „shoe mount“ jungties
 • 1 × „Blink 500 Pro B1“ nešiojamasis įkrovimo dėklas
 • 1 x SR-M1 bekryptis „Lavalier“ tipo mikrofonas
 • 1 x segtukas, skirtas „Lavalier“ tipo mikrofonui
 • 1 x Vėjo keliamą triukšmą slopinantis kempinės tipo filtras „Lavalier“ tipo mikrofonui
 • 1 x Vėjo keliamą triukšmą slopinantis, įstatomas „DeadCat“ tipo filtras, skirtas „Blink 500 Pro TX“ siųstuvui
 • 1 × Dėklas su užtrauktuku
 • 1 x 1’ (30,5 cm) TRS į TRS išėjimo kabelis su paauksuotais 3,5 mm antgaliais, skirtas fotoaparatams
 • 1 x 1’ (30,5 cm) TRS į TRRS išėjimo kabelis su paauksuotais 3,5 mm antgaliais išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir kompiuteriai
 • 1 x 1’ (30,5 cm) USB-C į USB-A įkrovimo kabelis su paauksuotais antgaliais
 • 1 x 1’ Micro-USB į USB-A įkrovimo kabelis su paauksuotais antgaliais
Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - naujos istorijos pradžiai" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo partneryste su: