yra sandėlyje
Saramonic Blink 500 RX UC bevielis imtuvas su USB-C jungtimi / Wireless Receiver USB-C
Saramonic Blink 500 RX UC bevielis imtuvas su USB-C jungtimi / Wireless Receiver USB-C
  • Saramonic Blink 500 RX UC bevielis imtuvas su USB-C jungtimi / Wireless Receiver USB-C
  • Saramonic Blink 500 RX UC bevielis imtuvas su USB-C jungtimi / Wireless Receiver USB-C

Promaksa pataria

Mažas belaidis imtuvas su USB-C išvestimi. Jis veikia 2,4 GHz radijo dažnių juostoje ir yra suderinamas su visais „Android“ ir „iOS“ įrenginiais, pateiktais su C tipo USB jungtimis.

Saramonic Blink 500 RX UC bevielis imtuvas su USB-C jungtimi / Wireless Receiver USB-C

Kaina:

116,99 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 4-8 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 1 min.
Techninė informacija:

Saramonic

BLINK 500 RX UC

6971008024654

24 mėn.

susisiekite dėl tikslaus pristatymo termino


Įvertinkite produktą:

Saramonic Blink 500 RX UC bevielis imtuvas su USB-C jungtimi / Wireless Receiver USB-C

Šią prekę pristatome nemokamai per Omniva paštomatus.

Prekės aprašymas

Saramonic Blink 500 RX UC yra itin kompaktiška, lengva ir profesionali belaidžio mikrofono sistema, sukurta naudoti su mobiliaisiais įrenginiais, turinčiais USB-C jungtis, pvz., „Android“ išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais, kompiuteriais ir kt. Šiame rinkinyje yra vienas bevielis siųstuvas su įmontuotu mikrofonu, profesionalus prisegamas lavalierinis mikrofonas ir dviejų kanalų imtuvas. Galima įrašyti du pašnekovus, vienu metu.

Blink 500 yra neįtikėtinai kompaktiškas ir lengvas, tačiau užtikrina profesionalią garso kokybę. Universalus siųstuvas turi mikrofoną, kuris kokybiškai įrašo balsus. Pakankamai mažas, kad būtų galima prisegti ant marškinių apykaklės ar įsidėti į kišenę, ir pakankamai universalus, kad būtų galima padėti ant stalo, ar net laikyti rankoje.

Jis taip pat veikia kaip tradicinis „bodypack“ siųstuvas su komplekte esančiu profesionaliu SR-M1 įvairiakrypčiu prisegamu lavalieriniu mikrofonu, suteikdamas dar profesionalesnį sprendimą. „RXUC“ imtuvas jungiamas tiesiai į prietaiso USB-C jungtį ir veikia su USB-C jungtimi. Jis suderinamas su įvairiais produktais, turinčiais USB-C jungtis, pradedant „Android“ išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, baigiant šiuolaikiniais „Apple Mac“ kompiuteriais, ir „Windows“ kompiuteriais, baigiant „Chromebook“ kompiuteriais ir net 2018 m. „IPad Pro“ planšetiniais kompiuteriais.

Kai kurias belaidžio mikrofono sistemas yra sudėtinga valdyti, todėl reikia išsamių žinių apie jų meniu ir nustatymus, tačiau „Blink 500“ yra  techniškai pažangi sistema, todėl ja naudotis paprasta. Nepaisant to, kad yra labai nedaug valdiklių, kuriuos reikia reguliuoti, „Blink 500“daug ką daro, kad užtikrintų puikų našumą. Jis veikia be trukdžių 2,4 GHz dažnių diapazone ir automatiškai persijungia į kanalus, kad išvengtų statinio triukšmo ir garso išsiderinimo. Suporuoti siųstuvą su imtuvu yra paprasta.

Puikus lygis ir galia. Vienas iš aspektų yra garso lygio valdymas. Vieni žmonės kalba labai garsiai, kiti - labai švelniai. Štai kodėl „Blink 500“ siųstuvas turi lengvai naudojamus stiprinimo mygtukus, kad pakeltų ar sumažintų garso lygį, o išmanusis LED ekranas rodo reguliuojamą lygį. Jo vidinė baterija veikia iki 5 valandų, o USB-C įkrovimo jungtis gali būti naudojama su Power Bank'u. 10 mililitų siųstuvo galia veikia iki 30 metrų atstumo su kliūtimis ir 50 metrų atvirose erdvėse.

„Saramonic Blink 500“ yra nešiojama ir daugiafunkcinė 2,4 G bevielio mikrofono sistema, kurią galima naudoti su dviem siųstuvais vienu metu su vienu imtuvu.

Techninė informacija

  • Dažnio atsakas:20Hz~16kHz;
  • Išvesties jungtis:Usb-C;
  • Maitinimo šaltinis:Li-Ion;
  • Kam skirta:Mobile.
X Daugiau nei 14 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro ir DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 50€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 24 mėn. garantija
UAB Promaksa - naujos istorijos pradžiai. Esame partneris, kuriuo galima pasitikėti!
Ypatingai didžiuojamės partneryste su: