Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO9 veiksmo kamera nauja HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 2 Pro ir Zoom / Air 2 / Mini dronai Inspire 2 / PRO dronai Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Spark dronai Žaisliniai Tello dronai Goggles akiniai Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Robotas Robomaster S1 nauja DJI FPV sistema OM 4 / OSMO Mobile 3 stabilizatorius nauja DJI Pocket 2 kamera nauja RS 2 / RSC 2 / Ronin-SC / S / MX stabilizatoriai nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams
Ryze Tech Tello Toy drone (Iron Man Edition)
Ryze Tech Tello Toy drone (Iron Man Edition)
  • Ryze Tech Tello Toy drone (Iron Man Edition)
  • Ryze Tech Tello Toy drone (Iron Man Edition)
  • Ryze Tech Tello Toy drone (Iron Man Edition)
  • Ryze Tech Tello Toy drone (Iron Man Edition)
  • Ryze Tech Tello Toy drone (Iron Man Edition)
  • Ryze Tech Tello Toy drone (Iron Man Edition)

Promaksa pataria

Darykite triukus, filmuokite trumpus filmukus ir išmokite apie bepiločių orlaivių programavimą. Įsigykite savo Tello droną ir sužinokite, kaip smagu vadyti bepilotį orlaivį!

Ryze Tech Tello Toy drone (Iron Man Edition)

Kaina:

139 €

su PVM
Prekę turime sandėlyje, galima užsisakyti internetu.
Pristatymas 2-4 darbo dienos.
Techninė informacija:

DJI

CP.TL.00000002.01

Prašome teirautis- susisiekite

Ryze Tech Tello Toy drone (Iron Man Edition)

Šią prekę per Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI.

Skrisk kaip Herojus

Su Tello Iron Man Edition ne tik išmoksite skraidyti su dronu - užkariaukite dangų. Šis įdomus mini dronas taip pat yra su įtraukiančia programa, leidžiančia jums tyrinėti „The Avengers“ pasaulį.

Iron Man dizainas

Įkvėptas klasikinių Iron Man šarvų, Tello Iron Man Edition korpusas papuoštas Arc Reactor imitacija, o varikliai ir
propelerio antgaliai padailinti aukso spalva.

Nepamirštama patirtis

Tello Hero programėlė suteikia svaiginančių įspūdžių ir leidžia iš arti pažvelgti į Geležinio žmogaus pasaulį. Naudodami FRIDAY, Geležinio Žmogaus dirbitnio intelekto asistentą, galite atlikti misijas, tyrinėdami įvairias Tello galimybes. Dėka išsamaus vartotojo vadovo, išmokti skraidyti su dronu tapo lengviau nei bet kada anksčiau.

Saugus kaip Geležinio Žmogaus šarvai

Remiamas DJI flight tech technologijų, Tello Iron Man Edition dronas užtikrina saugumą ore, nesvarbu, kur nuotykiai jus nuves. Tokios funkcijos kaip apsauga nuo baterijos išsikrovimo ar propelerių apsaugos, leidžia įsitikinti, kad Tello drono gynybinės sistemos yra sunkiai įveikiamos. Šie ir kiti apsauginiai elementai leidžia jums imtis misijų be baimės.

Išmaniosios skrydžio funkcijos

Įvaldykite Tello skrydžio režimus, kurie skirti atlikti didvyriškus žygdarbius. Kūrybinės funkcijos, tokios kaip 360, Throw & Go ir 8D Flips, leidžia skraidyti daug lengviau ir daug smagiau.

Kovok ir matyk geriau

Tello Iron Man kameros sistema suteikia patrauklų FPV vaizdą. 720p HD perdavimas, 5MP nuotraukos ir elektroninis vaizdo stabilizavimas užtikrina pranašumą prieš Geležinio Žmogaus priešus. Iki 13 minučių skrydžio laikas ir maksimalus 100 metrų atstumas leis tyrinėti naujas perspektyvas ir vietoves.

Programuok kaip Tony Stark

Tello Iron Man Edition palaiko Tello EDU ir Swift Playgrounds programėles, taip pat vizualines programavimo kalbas Python ir Scratch. Dėl šių suderinamumų galite užprogramuoti droną skristi ir atlikti triukus taip, kaip Tony Starkas programuoja savo technologiją kovai su blogio jėgomis.

Video

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - Get the BEST" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo pertneryste su: