yra parduotuvėje
nuolaida
DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais
DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais
 • DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais
 • DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais
 • DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais
 • DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais
 • DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais
 • DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais

Promaksa pataria

DJI Mini 4 Pro - daugiausiai sensorių turintis mini serijos dronas (įvairiakryptis kliūčių matymas). Atnaujinta ryšio sistema leis saugiai nuskristi tolimesnį atstumą. Iki 34 minučių skrydžio laikas, HDR video, Waypoint funkcija ir dar daugiau galimybių mažame korpuse.

DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais

Kaina:

1 199 €

1 249 €

su PVM
    Sutaupote:   -50 €
* kaina parduotuvėje gali skirtis nuo kainos internete
Techninė informacija:

DJI

CP.MA.00000735.01

6941565969101

24 mėn.

Prekės likutis Promaksa parduotuvėse:
 Būsena atnaujinta prieš 18 min.

Vilnius,  Ozo g. 4
Parduotuvėje yra
Kaunas,  Veiverių g. 134
Parduotuvėje yra

Užsakant internetu
Galima užsakyti internetu - kiekis pakankamas
         Gavimas per 1-2 darbo dienas.


Įvertinkite produktą:

DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais

Šią prekę pristatome nemokamai per Omniva paštomatus.

DJI Mini 4 Pro Fly More Combo dronas su DJI RC 2 valdymo pultu ir papildomais aksesuarais

Imkite ir skriskite. Lengvai.

Svoris vos mažiau nei 249 g, [1] Mini 4 Pro yra idealus aktyvaus gyvenimo palydovas. Be to, šis svoris leidžia išvengti sudėtingų registracijos procedūrų daugelyje šalių ir regionų.

Skraidykite ilgiau ir kurkite nepakartojamai

Standartinė baterija suteikia iki 34 minučių skrydžio laiko – tai daugiau nei pakankamai, kad įamžintumėte visus norimus vaizdus iš aukščio. [2]

Įspūdinga vaizdo kokybė

1/1.3" CMOS sensorius garantuoja 4K/60fps HDR vertikalaus vaizdo įrašymą. O 10 bitų D-Log M/HLG spalvų režimai užfiksuoja iki vieno milijardo spalvų tankį.

Patikimas ir stabilus vaizdo perdavimas

Dronas pasižymi DJI O4 vaizdo perdavimo technologija. Sklandūs 1080p/60fps vaizdo įrašai tiesiogiai perduodami net iki 20 km atstumu. [3]

Pažangiausių technologijų saugumas

Mini serijos modelis su išskirtine kliūčių vengimo ir atpažinimo sistema, leidžianti naujiems pilotams skraidyti be jokių rūpesčių.

Kinematografinis efektas

Su ActiveTrack 360° funkcija ir kelete sekimo režimų kiekvienam filmavimo scenarijui, profesionalios kokybės rezultatai tapo lengvai pasiekiami.

Neleiskite masės apgauti: mažiau nei 249 g [1]
Ilgalaikis baterijos veikimas [2]

4K/60fps HDR tikrasis vertikalus vaizdo įrašymas
20 km FHD vaizdo perdavimas [3]

Kompleksinis kliūčių atpažinimas

ActiveTrack 360° funkcija

Žavingi kadrai su Mini

DJI Mini 4 Pro – tai mūsų iki šiol pažangiausias mini dronas su kamera. [4] Jis apjungia aukšto lygio vaizdo įrašymo galimybes, kliūčių atpažinimo sistemą, ActiveTrack 360° su nauju rankiniu režimu bei 20 km FHD vaizdo perdavimą, atveriant dar platesnes galimybes tiek ekspertams, tiek pradedantiesiems.

Imkite ir skriskite. Lengvai.

Išskleiskite drono sparnus kai tik pajausite įkvėpimą. Mini 4 Pro sveria mažiau nei 249 g [1] ir yra suprojektuotas būti patogus kelionėse, leidžiantis išvengti mokymų ir egzaminų daugumoje šalių ir regionų.

Įspūdinga vaizdo kokybė

Mini 4 Pro kamera, varoma 1/1.3 colių CMOS jutiklio su Dual Native ISO Fusion, f/1.7 diafragmos ir 2,4μm 4-in-1 pikselių, leidžia lengvai užfiksuoti sudėtingesnes detales. [5] Didesnis šviesos ir šešėlių detalių užfiksavimas su aukštu dinaminiu diapazonu užtikrina nekompromisuotus rezultatus kiekviename kadre.

Maksimalus vizualinis efektas

Suteikite scenoms įspūdingą detalių gylį su 4K/60fps HDR ir 4K/100fps vaizdo įrašais, o 10 bitų D-Log M ir HLG padės užfiksuoti platų spalvų diapazoną bei suteiks redagavimo lankstumą.

4K/60fps HDR

Užfiksuokite saulėlydžio ar saulėtekio nuostabią spalvų paletę. 4K/60fps HDR režimas leidžia gyvai perteikti šiuos momentus.

Slo-Mo 4K/100fps

Įtraukite žiūrovą į kiekvieną kadro momentą. 4K raiška lėtame judesyje leidžia detalizuotai stebėti veiksmą 100 fps greičiu.

Išryškinkite naktį

Mini 4 Pro pažangus triukšmo mažinimo algoritmas naktinėse scenose slopina šiukšles ir užtikrina aiškesnį, švaresnį vaizdą.

1.07 milijardo spalvų

10 bitų D-Log M įrašai suteikia natūralius spalvų perėjimus ir švelnias detalių paletės nianses, atveriančius duris profesionalaus lygio postprodukcijai ir redagavimui.

Dinamiškas vaizdas visose platformose

HLG užtikrina, kad jūsų turinys išliks natūraliai ryškus ir tikroviškas ne tik jūsų ekrane, bet ir publikuojant, dėka aukštos dinaminės spalvų gamos.

RAW formate įamžintos detalės

Smulkmenos nusprendžia viską. 48MP RAW failuose ir naujos kartos technologijos SmartPhoto [6] išsaugoma kiekviena detalė, leidžianti nuotraukoms išsiskirti iš minios.

Daugiau galimybių atskleisti viską

Pasiekite itin sklandų kameros judėjimą su maksimaliu 60° pasvirimo kampu, kuris atveria didesnes kinematografinės išraiškos galimybes.

Intuityvios ir tobulėjančios funkcijos

Visapusiškas kliūčių atpažinimas padaro Mini 4 Pro itin patikimą. Su keturiais plačiakampiais ir pora žemyn nukreiptais vaizdo jutikliais, jis efektyviai atpažįsta kliūtis iš visų pusių. Pažangi piloto pagalbos sistema (APAS) garantuoja dar didesnį saugumą, leisdama automatiškai stabdyti ir apeiti kliūtis skrydžio metu.

Skraidykite ilgiau ir kurkite daugiau

Europoje Mini 4 Pro pripažintas C0 klasės sertifikatu. Naudojant standartinę bateriją, galite mėgautis iki 34 minučių skrydžio laiko, taip išvengdami baterijos įkrovimo pertraukčių. [2]

34 min

Standartinės baterijos užtikrintas veikimo laikas

C0 Klasės identifikacija

20 km vaizdo perdavimas

Mini 4 Pro pasižymi DJI O4 vaizdo perdavimo technologija, leidžiančia mėgautis ultra-atsakikiu valdymu ir 1080p/60fps FHD tiesioginiais vaizdo įrašais iš net iki 20 km atstumo. [3]

Išplėstos funkcijos

Mini 4 Pro gali automatiškai suplanuoti saugų skrydžio maršrutą atgal į pradinę vietą ir efektyviai apeiti kliūtis. Be to, AR RTH maršruto funkcija suteikia didesnį pasitikėjimą valdant grįžimo skrydžius.

Paprastumas ir meistriškumas

Kinematografinis prisilietimas

Ar esate bėgiodami, važiuodami dviračiu ar riedlente, naujai patobulintas ActiveShots 360° leidžia pasiekti įvairius kameros judėjimus, pritaikytus prie kiekvieno filmavimo scenarijaus. Mini 4 Pro visapusiškas kliūčių atpažinimas leidžia planuoti skrydžio maršrutus ir apeiti kliūtis, užtikrinant sklandžius ir stabiliai dinamiškus vaizdo įrašus. Net vienišam nuotykių ieškotojui leidžiama tapti realaus laiko režisieriumi, kuriant kinematografinius vaizdo įrašus.

Skrydžio maršrutą galite pritaikyti iš kelių krypčių ir naudoti rankinį ratelį kinematografiniams kameros judesiams, tokiais kaip apskriejimas, priartinimas ir atitolinimas, atlikti.

Full-Power Mini

MasterShots

Dinamiški kameros judėjimo šablonai, pritaikyti portretams, artimiesiems ir tolimiesiems kadrams, užtikrina puikų kiekvieną kadro pataikymą!

Redaguokite su LightCut

LightCut palaiko belaidį ryšį ir protingai atpažįsta kompozicijas bei skrydžio maršrutus, todėl galite greitai redaguoti ir sukurti įspūdingus vaizdo įrašus vienu mygtuko paspaudimu. Derindamas įrašytą medžiagą iš ActiveShots, MasterShots ir QuickShots, programėlė automatiškai priderina garso efektus ir unikalius šablonus, leidžiančius greitai kurti aukštos kokybės vaizdo įrašus. Be to, redaguojant nereikia atsisiųsti medžiagos, taip sutaupant saugojimo vietą jūsų išmaniajame telefone.

Pasiūlo įvairių oro fotografijos šablonų pasirinkimą, įskaitant gamtos, urbanistinių peizažų, tilt-shift efekto ir daugiau. Įkelkite savo oro vaizdo įrašus ir sukūrkite įspūdingus vaizdo klipus su minimaliomis pastangomis.

Išnaudokite maksimalų Mini potencialą

DJI RC 2

Šis lengvas ir intuityvus nuotolinio valdymo pultas turi integruotą DJI Fly programėlę ir pašalina būtinybę naudoti išmanųjį telefoną skrydžio metu. Aukštos raiškos ekranas užtikrina aiškų ir ryškų vaizdą net esant tiesioginiam saulės šviesos poveikiui, optimizuojant visą jūsų Mini 4 Pro naudojimo patirtį.

DJI Mini 4 Pro Dvikryptė Įkrovimo Stotelė

Ta pati dvikryptė įkrovimo stotelė, naudojama ir DJI Mini 3 serijai. Tai leidžia ne tik įkrauti nuotolinio valdymo pultą ir tris baterijas viena po kitos, bet ir veikia kaip mobilus maitinimo šaltinis, įkraunantis nuotolinio valdymo pultus, išmaniuosius telefonus ir kitus prietaisus. Be to, įkrovimo stotelė gali būti naudojama baterijoms saugiai laikyti ir nešioti.

DJI Mini 4 Pro dvipusis įkrovimo centras

DJI Mini 4 Pro plataus kampo lęšis

Gaukite įspūdingus vaizdus, fotografuodami su DJI Mini 4 Pro superplataus kampo objektyvu, kurio matymo laukas yra net 100°.

DJI Mini 4 Pro platų kampo objektyvas

DJI Mini 4 Pro ND filtrų komplektas (ND16/64/256)

Reguliuokite savo drono kameros ekspoziciją šviesių sąlygų metu, naudodamiesi ND16, ND64, ND256 filtrais. Su šiais filtrais visada būsite pasirengę užfiksuoti tobulą kadrą.

DJI Mini 4 Pro ND filtrų komplektas

Video

 • Mini 4 Pro dronas
 • RC 2 pultelis
 • Baterija (3 vnt.)
 • Įkrovimo stotelė
 • Krepšys su diržu per petį
 • Atsarginiai propeleriai (3 poros)
 • Propelerių apsauga
 • TYPE-C ir USB-C laidai
 • Atsuktuvas

X Daugiau nei 14 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro ir DJI.
Per Omniva paštomatus nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 50€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 24 mėn. garantija
UAB Promaksa - naujos istorijos pradžiai. Esame partneris, kuriuo galima pasitikėti!
Ypatingai didžiuojamės partneryste su: