Ruošiantis Šventiniam laikotarpiui paštomatų tarnybos jau susiduria su padidėjusiu siuntų srautu. Rekomenduojame dovanas ir pirkinius užsisakyti truputį anksčiau.
Arba rinkitės prekių atsiėmimą Promaksa parduotuvėse Vilniuje arba Kaune.
29 €
su PVM
Jei produktas yra apdraustas "DJI Care Refresh" gamintojo draudimu - per metus galimi 2 pakeitimai į naują (jei apgadintas įrenginys pristatomas į servisą). Draudimas negalioja tyčinės žalos atvejais.
| Draudimo paslauga DJI Osmo Pocket 3 kamerai: | Kaina | |
|---|---|---|
| DJI Care Refresh (Osmo Action 5 Pro) 12 mėn. draudimas / pratęsimas | 19 € | |
| DJI Care Refresh (Osmo Action 5 Pro) EU 24 mėn. draudimas | 29 € | |
| Keitimo mokestis po įvykio: | ||
| Franšizė - pažeisto įrenginio pakeitimo nauju mokestis sudužus ar sugadinus | 19€ | |
Apdraudus "DJI Refresh Care" draudimu per metus pažeistą įrenginį galima pakeisti du kartus. Draudimas negalioja tuomet, kai įrenginys yra dingęs ar prarastas (vagystės, nuskendimo ir panašiais atvejais, nutikusiais ne skrydžio metu), bei tyčinės žalos atvejais.
"DJI Care Refresh" draudimo pratęsimas - sąlygos norint apdrausti įrenginį antriesiems metams:
Galima drausti iš karto dvejiems metams. Tokia paslauga tampa pigesnė, nei perkant metų draudimą ir pratęsimą atskirai.
Gausus sandėlys
Greitas pristatymas 1-2d.
Saugus apsipirkimas
24 mėn. garantija 


