Besiruošiant Šventiniam laikotarpiui paštomatų tarnybos jau susiduria su padidėjusiu siuntų srautu. Rekomenduojame dovanas ir kitus pirkinius užsisakyti truputį iš anksčiau.
Arba rinkitės prekių atsiėmimą Promaksa parduotuvėse Vilniuje arba Kaune.

DJI RoboMaster S1 robotas
DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas

Promaksa pataria

Naujausias DJI kūrinys - mokomasis robotas RoboMaster S1, su kuriuo galėsite mokytis ne tik robotikos pagrindų, bet ir programavimo, fizikos bei matematikos!

DJI RoboMaster S1 robotas

Kaina:

549 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 23-40 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 15 min.
Techninė informacija:

DJI

CP.RM.00000114.01

susisiekite dėl tikslaus pristatymo termino

DJI RoboMaster S1 robotas

Šią prekę pristatome nemokamai per Omniva paštomatus.

RoboMaster S1 - išmok laimėti!

RoboMaster S1 tai mokomasis robotas, kuris atskleis kiekvieno besimokinančio potencialą. Įkvėptas kasmetinių DJI robotikos varžybų, S1 suteiks galimybę mokytis matematikos, fizikos ir programavimo. Įtraukiantys žaidimo scenarijai ir išmaniosios funkcijos leis dar labiau pasinerti į mokslo žinias.

Sukurtas nugalėti

S1 dizainas yra efektyvumo pavizdys. Galingos šio roboto konfigūracijos leis kurti, nugalėti ir pastūmėti savo ribas, tiek kiek esate pasiruošęs. Modulinio dizaino privalumai suteiks galimybę viską pasidaryti pačiam.

Mokinkitės praktiškai

RoboMaster S1 sujungia skaitmeninį pasaulį su realiuoju, paversdamas abstrakčias teorijas į praktines užduotis. S1 palaiko Scratch ir Python programavimo kalbas, ir tokiu būdu vartotojams suteikia galimybę iš arti pažvelgti į dirbtinio intelekto kūrinius. 

Begalinės galimybės

Net 46 modifikuojami komponentai suteiks neribotą laisvę eksperimentavimui ir naujovėms. Taip jūs mokysitės ir tobulėsite pačiu įdomiausiu keliu.

*Priedai, kurie pavaizduoti žemiau esančiame paveikslėlyje, nėra oficialūs ir skirti tik iliustracijai.

Pažinkite dirbtinio intelekto technologijas

AI technologijos leidžia S1 atpažinti gestus, garsus ir net kitus S1 robotus. Žaidimas su RoboMaster S1 paverčiamas praktiniu dirbitnio intelekto tehcnologijų pažinimu. 

Pradėkite nuo automatinio vairavimo

Naudodami vizualius markerius kaip "šviesaforus" ar kitokias kliūtis, naudotojai gali sukurti savo programas, kurios suteikia galimybę S1 robotui važiuoti automatiškai ir vykdyti skompleksines užduotis. 

RoboMaster robotikos varžybos

S1 įkvėpė kasmetinės DJI robotikos varžybos „RoboMaster“. Nuo įkūrimo 2015 m. daugiau nei 20 000 mokinių iš daugiau nei 400 mokyklų dalyvavo šiame įkvėpiančiame konkurse, kuriame išbandomi intelektas, inžinerijos ir problemų sprendimo įgūdžiai.

Pasaulis jūsų žaidimų arena

Kurkite savo varžybų areną bet kur ir bet kada ir mėgaukitės įvairiais žaidimo režimais, naudodamiesi svaiginančia FPV patirtimi. Jūs netgi galite įrašyti ir pasidalyti visu veiksmu vienu mygtuko paspaudimu.

Inovatyvus praktinis mokymasis

S1 robotas komplektuojamas su viskuo, ko reikia vartotojams. "Road to Mastery" siūlo kursus, kurie pagerina vartotojų supratimą apie programavimo kalbas, o "RoboAcademy" siūlo vaizdo įrašų programą ir išsamų programavimo vadovą su išsamiais S1 komponentų ir modulių paaiškinimais.

RoboMaster programėlė

Speciali RoboMaster programėlė palaiko įvairias platformas ir skirtingus S1 veikimo metodus. Programėlėje rasite gausius mokymo šaltinius ir keletą varžybų režimų.

Video

X Daugiau nei 14 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro ir DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 50€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
UAB Promaksa - Naujos istorijos pradžiai - esame partneris, kuriuo galima pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės partneryste su: