Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja Likučių išpardavimas nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Therabody nauja SONOS nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
yra parduotuvėje
Ribotas kiekis
DJI RoboMaster S1 robotas
DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas
  • DJI RoboMaster S1 robotas

Promaksa pataria

Naujausias DJI kūrinys - mokomasis robotas RoboMaster S1, su kuriuo galėsite mokytis ne tik robotikos pagrindų, bet ir programavimo, fizikos bei matematikos!

DJI RoboMaster S1 robotas

Kaina:

549 €

su PVM
Prekę turime sandėlyje, galima užsisakyti internetu.
Pristatymas 1-2 darbo dienos.
Taip pat galima rastiVilniausPromaksa salone.
Būsena atnaujinta prieš 1 val.
Techninė informacija:

DJI

CP.RM.00000114.01

Kiekis sandėlyje ribotas

DJI RoboMaster S1 robotas

Šią prekę per Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI.

RoboMaster S1 - išmok laimėti!

RoboMaster S1 tai mokomasis robotas, kuris atskleis kiekvieno besimokinančio potencialą. Įkvėptas kasmetinių DJI robotikos varžybų, S1 suteiks galimybę mokytis matematikos, fizikos ir programavimo. Įtraukiantys žaidimo scenarijai ir išmaniosios funkcijos leis dar labiau pasinerti į mokslo žinias.

Sukurtas nugalėti

S1 dizainas yra efektyvumo pavizdys. Galingos šio roboto konfigūracijos leis kurti, nugalėti ir pastūmėti savo ribas, tiek kiek esate pasiruošęs. Modulinio dizaino privalumai suteiks galimybę viską pasidaryti pačiam.

Mokinkitės praktiškai

RoboMaster S1 sujungia skaitmeninį pasaulį su realiuoju, paversdamas abstrakčias teorijas į praktines užduotis. S1 palaiko Scratch ir Python programavimo kalbas, ir tokiu būdu vartotojams suteikia galimybę iš arti pažvelgti į dirbtinio intelekto kūrinius. 

Begalinės galimybės

Net 46 modifikuojami komponentai suteiks neribotą laisvę eksperimentavimui ir naujovėms. Taip jūs mokysitės ir tobulėsite pačiu įdomiausiu keliu.

*Priedai, kurie pavaizduoti žemiau esančiame paveikslėlyje, nėra oficialūs ir skirti tik iliustracijai.

Pažinkite dirbtinio intelekto technologijas

AI technologijos leidžia S1 atpažinti gestus, garsus ir net kitus S1 robotus. Žaidimas su RoboMaster S1 paverčiamas praktiniu dirbitnio intelekto tehcnologijų pažinimu. 

Pradėkite nuo automatinio vairavimo

Naudodami vizualius markerius kaip "šviesaforus" ar kitokias kliūtis, naudotojai gali sukurti savo programas, kurios suteikia galimybę S1 robotui važiuoti automatiškai ir vykdyti skompleksines užduotis. 

RoboMaster robotikos varžybos

S1 įkvėpė kasmetinės DJI robotikos varžybos „RoboMaster“. Nuo įkūrimo 2015 m. daugiau nei 20 000 mokinių iš daugiau nei 400 mokyklų dalyvavo šiame įkvėpiančiame konkurse, kuriame išbandomi intelektas, inžinerijos ir problemų sprendimo įgūdžiai.

Pasaulis jūsų žaidimų arena

Kurkite savo varžybų areną bet kur ir bet kada ir mėgaukitės įvairiais žaidimo režimais, naudodamiesi svaiginančia FPV patirtimi. Jūs netgi galite įrašyti ir pasidalyti visu veiksmu vienu mygtuko paspaudimu.

Inovatyvus praktinis mokymasis

S1 robotas komplektuojamas su viskuo, ko reikia vartotojams. "Road to Mastery" siūlo kursus, kurie pagerina vartotojų supratimą apie programavimo kalbas, o "RoboAcademy" siūlo vaizdo įrašų programą ir išsamų programavimo vadovą su išsamiais S1 komponentų ir modulių paaiškinimais.

RoboMaster programėlė

Speciali RoboMaster programėlė palaiko įvairias platformas ir skirtingus S1 veikimo metodus. Programėlėje rasite gausius mokymo šaltinius ir keletą varžybų režimų.

Video

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - naujos istorijos pradžiai" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo partneryste su: