DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal
DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal
  • DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal
  • DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal
  • DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal
  • DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal
  • DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal
  • DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal
  • DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal

Promaksa pataria

DJI RS 3 PRO – nieko, ko nebūtų galima pasiekti. Pro klasės dizainas, stabilizavimas, fokusavimas ir daugybė kitų funkcijų, padėsiančių sukurti išskirtinį turinį. Stabilizatorių patogu valdyti, jis itin lengvas ir kompaktiškas, tačiau tuo pat metu ir tvirtas, dėl ko prie stabilizatoriaus galėsite pritvirtinti tokius fotoaparatus kaip  Sony FX6 arba Canon C70 su pritvirtintu 24–70 mm priartinimo objektyvu. Integruotas 1,8 colio OLED spalvotas jutiklinis ekranas yra 28% didesnis, palyginti su RS 2, todėl jame itin patogu nustatyti parametrus, tikrinti fotografavimo būseną ir kadruoti objektus. DJI RS 3 Pro taip pat pritaikyta ir Ronin 4D LiDAR fokusavimo technologija, o sujungus LiDAR nuotolio jutiklį su naujuoju fokusavimo varikliuku, taip pat įmanomas automatinis fokusavimas, nudojant rankinio fokusavimo objektyvus.

DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal

Kaina:

1 099 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 23-40 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 1 min.
Techninė informacija:

DJI

CP.RN.00000218.03

6941565930965

24 mėn.

susisiekite dėl tikslaus pristatymo termino


Įvertinkite produktą:
5.0

DJI RS 3 Pro Combo stabilizatorius / Gimbal

Šią prekę pristatome nemokamai per Omniva paštomatus.

Nauja išplėsta apatinė greito atleidimo plokštė

Ši naujoji išplėstinė apatinė greito atleidimo plokštė užtikrina dar stabilesnį fotoaparato pritvirtinimą ir yra patogu montuoti objektyvo atramą saugesniam naudojimui.

Stabilizavimo procesas dabar dar lengvesnis, nes prie pakreipimo ašies pridėta tikslaus reguliavimo rankenėlė leidžia fotoaparatui  judėti milimetrų tikslumu. Dėl teflonu dengtų kompotentų sumažinama trintis, todėl RS 3 Pro galima sklandžiau subalansuoti net ir montuojant sunkius fotoaparatus.

Automatiniai ašies užraktai

Kai stabilizatorius išjungtas, paspauskite ir palaikykite įjungimo mygtuką, trys ašys atsirakins ir stabilizatorius automatiškai išsiskleis, todėl pradėti dirbti galėsite vos per kelias akimirkas, taip nepraleisdami nei vieno reikšmingo kadro. Vieną kartą paspaudus įjungimo mygtuką ašys automatiškai užsifiksuos ir persijungs į budėjimo režimą, dėl ko stabilizatoriaus transportavimas bus žymiai efektyvesnis. Paspaudus ir palaikius įjungimo mygtuką, stabilizatorius automatiškai susilankstys, užsifiksuos ir išsijungs.

Didesnė naudingoji apkrova

Anglies pluošto stabilizatoriaus korpusas sveria vos 1,5 kg, o jo apkrova gali būti iki 4,5 kg., todėl prie stabilizatoriaus galėsite pritvirtinti tokius fotoaparatus kaip  Sony FX6 arba Canon C70 su pritvirtintu 24–70 mm priartinimo objektyvu.

 

Belaidis užrakto valdymas

Dviejų režimų „Bluetooth“ RS 3 palaiko belaidį užrakto valdymą. Po pirminio „Bluetooth“ susiejimo filmavimą ir fotografavimą galite valdyti tiesiog paspaudę įrašymo mygtuką ant stabilizatoriaus, o anksčiau susieti fotoaparatai automatiškai vėl prisijungs, taip sutaupydami Jūsų laiką.

Momentinis režimų perjungimas

Papraščiausiai pastumdami naujajį stabilizatoriaus režimo jungiklį, lengvai galite keisti „Pan Follow“, „Pan“, „Tilt Follow“ režimus ir FPV režimus. FPV režimas taip pat pritaikomas prie 3D Roll 360, Portrait arba Custom režimų, taip leidžiant greitai sureguliuoti įrangą prieš pradedant filmuoti.

Didelis 1,8 colio OLED lietimui jautrus ekranas

Integruotas 1,8 colio OLED spalvotas jutiklinis ekranas yra 28% didesnis, palyginti su RS 2, todėl jame itin patogu nustatyti parametrus, tikrinti fotografavimo būseną ir kadruoti objektus. Be to, naudojant pertvarkytą vartotojo sąsają, kiekvienas nustatymas yra intuityvesnis ir tikslesnis. OLED ekranas taip pat pasižymi didesniu ryškumu nei RS 2 LCD ekranas, kad būtų galima geriau įžiūrėti vaizdą lauke, sunaudojant mažiau energijos.

Anglies pluošto konstrukcija

RS 3 Pro svirtys yra pagamintos iš nepjaustyto anglies pluošto lakštų, kaip ir Ronin 2, dėl ko yra lengvesnės ir tvirtesnės nei RS 2. Dėl jų tvirtumo ir mažesnio svorio yra lengviau filmuoti esant sudėtingoms sąlygoms.

Trečiosios kartos RS stabilizavimo algoritmas

Dėl naujos kartos RS stabilizavimo algoritmo RS užtikrina didesnį stabilumą bet kokiu atveju. Laboratorinių bandymų metu nustatyta, kad palyginus su RSC 2,  RS 3 užtikrina 20% didesnį stabilumą, be jokio vargo valdydamas žemos pozicijos, greitai judančius kadrus ar perjungiant aukštą ir žemą padėtis.

Dar tobulesni rezultatai

Įjungus „SuperSmooth“ režimą pasieksite dar geresnių rezultatų, kadangi tuo metu RS 3 padidina variklio sukimo momentą tam, kad dar labiau pagerintų stabilizavimą ir užtikrintų stabilią filmuotą medžiagą netgi greitai judant arba kai naudojami 100 mm kintamo židinio objektyvai.

LiDAR suderinamumas

Kad fokusuoti būtų lengviau, Ronin 4D LiDAR fokusavimo technologija pritaikyta ir RS 3 Pro. Naujasis LiDAR nuotolio jutiklis (RS) gali projektuoti 43200 nuotolio taškų 14 metrų atstumu. Jame taip pat yra įmontuota kamera, kurios lygiavertis 30 mm židinio nuotolis ir platus 70° FOV, atitinka daugelio scenarijų fokusavimo poreikius, pvz. esant silpnam apšvietimui ar keliems objektams. Jis palaiko „Wide Mode” ir „Spot Mode” režimus. Naudojant „Wide Mode“ atstumo jutiklis objektą aptinka ir fokusuoja automatiškai, o su „Spot Mode“ kadruoti galima rankiniu būdu arba bakstelėjus objektą.

Naujas fokusavimo varikliukas / Focus Motor

Naujos kartos DJI RS fokusavimo varikliukas / DJI RS 3 Focus Motor (2022) užtikrina tris kartus didesnį sukimo momentą (iki 1 N m), o triukšmas sumažinamas iki 50 %. Tai užtikrina sklandesnį fokusavimą ir sumažina poveikį garso įrašymui. Jis taip pat turi greito atjungimo struktūrą, dėl ko jį galima greitai surinkti, nenaudojant jokių papildomų įrankių.

Automatinis fokusavimas

Sujungus LiDAR nuotolio jutiklį su naujuoju fokusavimo varikliuku, taip pat įmanomas automatinis fokusavimas, nudojant rankinio fokusavimo objektyvus. Kartą paspaudus ant stabilizatoriaus esantį „M“ mygtuką galima lengvai keisti rankinį ir automatinį režimus. Sureguliavus rankinio fokusavimo objektyvus, skirtingų objektyvų nustatymų profiliai gali būti saugomi fokusavimo varikliuke, todėl  nereikės kaskart iš naujo jų reguliuoti prieš naudojant. Tam tikri objektyvai prie fokusavimo varikliuko gali būti prijungiami tiesiogiai, jų nereguliuojant. LiDAR nuotolio jutiklis ir fokusavimo varikliukas gali būti jungiami tiesiogiai prie fotoaparato ir veikti nepriklausomai nuo stabilizatoriaus.

ActiveTrack Pro

Naujos kartos „ActiveTrack Pro“ gali tiesiogiai nuskaityti vaizdus iš kameros, integruotos į LiDAR nuotolio jutiklį, nenaudojant Ronin vaizdo siųstuvo /Ronin Image Transmitter (anksčiau žinomo kaip Ronin RavenEye aktyvaus sekimo sistemą / Ronin RavenEye Image Transmitter. LiDAR nuotolio jutiklis taip pat turi mikroschemą, identišką tai, kuri naudojama Ronin 4D, kuri padidina „ActiveTrackPro“duomenų perdavimo galią daugiau nei 60 kartų, palyginus su „ActiveTrack 3.0, esančiu Ronin aktyvaus sekimo sistemoje / Ronin Image Transmitter. Naudojant „ActiveTrack Pro“ objektą galima tiesiogiai stebėti OLED lietimui jautriame ekrane. Tiesioginio perdavimo delsa sumažinta iki 40 ms (60 % mažesnė nei Ronin vaizdo siųstuvo / Ronin Image Transmitter), todėl objektą galima lengvai sekti šiam greitai judant. Naudojant neuroninio tinklo greitintuvą, objektus jis gali atpažinti ir sekti, netgi kai jų yra daug ar jiems esant nutolus.

Greitas montavimas

RS 3 Pro galima susieti su DJI Transmission perdavimo sistema. DJI tiesioginio vaizdo siųstuvas gali būti maitinamas tiesiogiai iš RS 3 Pro ir pritvirtinamas prie stabilizatoriaus apačios per „cold shoe“ jungtį, nereikalaujant papildomos baterijos.

Tolimojo nuotolio belaidis vaizdo perdavimas

DJI O3 Pro vaizdo perdavimo sistema palaiko 6 km vaizdo ir garso perdavimo diapazoną su itin maža delsa, taip pat automatinį dažnių perjungimą tarp 2.4 GHz, 5.8 GHz ir DFS, taip suteikdama galimybę vaizdą stebėti be trikdžių.

Koordinuotas filmavimas

DJI didelio ryškumo nuotolinis monitorius / High-Bright Remote Monitor palaiko vaizdo perdavimą iki 1080p/60 kadrų per sekundę greičiu ir vieną siųstuvą su keliais imtuvas. Valdymo funkcijos režime, vienu metu galima naudoti du imtuvus, taip bendrai valdant RS 3 Pro stabilizatorių, fokusavimą bei kameros parametrus. Didelio ryškumo nuotolinį monitorių / High-Bright Remote Monitor galima naudoti su Ronin 4D rankenų / Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels arba DJI Force Pro, taip nuotoliniu būdu dar tiksliau valdant fokusavimą bei stabilizatoriaus judesius. Jame taip pat įmontuotas giroskopinis jutiklis, kuris nuotolinį monitorių gali paversti atskiru RS 3 Pro judesio valdikliu be jokių papildomų priedų, kad būtų galima atlikti sudėtingus kameros judesius iš judančios transporto priemonės ar su krano strėle.

Belaidis kameros valdymas

Kai stabilizatorius pritvirtintas prie laikiklių, pvz. krano strėlės, troso ar prie automobilinio laikiklio su siurbtuku, Mirror Control Mode atrakina belaidį valdymą iš bet kurios įrenginio vietos. Šis režimas leidžia tiesiogiai valdyti pagrindines Sony sisteminių fotoaparatų meniu funkcijas naudojant nuotolinį monitorių, neatjungiant fotoaparato.

Platus įvairių priedų pritaikymas

Su stabilizatoriuje esančiais RSA/NATO prievadais bei baterijos prievadu RS 3 Pro galima prijungti prie įvairių priedų, tokių kaip DJI R dviguba stabilizatoriaus rankena / Twist Grip Dual Handle, DJI Ronin pririšta valdymo rankena / Tethered Control Handle ar nauja DJI portfelio rankena / Briefcase Handle tam, kad būtų patenkinti skirtingi filmavimo poreikiai.

Sprendimas bet kuriai situacijai

DJI RS SDK protokolas suteikia galimybę trečiųjų šalių gamintojams ir individualiems kūrėjams pritaikyti savo pakeitimus, kurie filmavimo kontekste gali būti reikalingos tokiais atvejais kaip filmuojanš iš judančios transporto priemonės ar filmuojant su krano strėle.

Ronin vaizdo siųstuvas

RS 3 Pro palaiko du oficialius vaizdo perdavimo sprendimus. Be DJI Transmission perdavimo sistemos, Ronin vaizdo siųstuvas / Ronin Image Transmitter aprūpina HD kokybės vaizdo perdavimu, nuotoliniu stabilizatoriaus ir fotoaparato valdymu, ActiveTrack 3.0, Force Mobile ir daug kitų funkcijų, skirtų stebėjimui ir valdymui.

Atnaujinta portfelio rankena / Briefcase Handle

Atnaujinta DJI RS Briefcase Handle stabilizatoriaus rankena padės lengvai perjungti stabilizatorių į „Briefcase“ režimą. Integruotas „cold shoe“ laikiklis ir 1/4“-20 tvirtinimo skylė su sriegiu gali būti prijungti prie išorinių prietaisų, kad padėtų filmuoti ar, kad fotoaparato judesiai žemu kampu būtų lankstesni.

Accessory Port

RSA/NATO Ports
1/4"-20 Mounting Hole
Cold Shoe
Video Transmission/LiDAR Range Finder Port (USB-C)
RSS Camera Control Port (USB-C)
Focus Motor Port (USB-C)

Battery

Model: BG30-1950 mAh-15.4V
Type: LiPo 4S
Capacity: 1950 mAh
Energy: 30 Wh
Max. Runtime: 12 hours [1]
Charging Time: Approx. 1.5 hours (using 24W charger; it is recommended to use QC 2.0 or PD protocol chargers)
Suggested Charging Temperature: 5° to 40° C (41° to 104° F)

Connections

Bluetooth 5.0
Charging Port (USB-C)

Ronin App Requirements

iOS 11.0 or above
Android 7.0 or above

Languages Supported by the Touchscreen
English, Simplified Chinese, Traditional Chinese, German, French, Korean, Japanese, Spanish, Portuguese (Brazil), Russian, Thai

Working Performance

Tested Payload

4.5 kg (10 lbs)

Maximum Controlled Rotation Speed

Pan: 360°/s
Tilt: 360°/s
Roll: 360°/s

Mechanical Range
Pan axis: 360° continuous rotation
Roll axis: -95° to +240°
Tilt axis: -112° to +214°

Mechanical & Electrical Characteristics

Operating Frequency

2.400-2.484 GHz

Bluetooth Transmitter Power

<8 dBm

Operating Temperature

-20° to 45° C (-4° to 113° F)

Weight

Gimbal: Approx. 1,143 g (2.51 lbs)
Grip: Approx. 265 g (0.58 lbs)
Extended Grip/Tripod (Metal): Approx. 226 g (0.49 lbs)
Upper and Lower Quick-Release Plates: Approx. 107 g (0.23 lbs)

Gimbal Dimensions
Folded: 268×276×68 mm (L×W×H, excluding camera, grip, and the Extended Grip/Tripod)
Unfolded: 415×218×195 mm (L×W×H, height includes grip and excludes the Extended Grip/Tripod)

DJI Ronin Image Transmitter

Connections

Power/Communication Port (USB-C)
HDMI Port (Mini HDMI)
RSS Camera Control Port (USB-C)

Expansion Port

Cold Shoe

Operating Frequency

2.400-2.484 GHz
5.725-5.850 GHz

Weight

126 g (0.27 lbs)

Dimensions

Length: 82×63×24 mm (L×W×H)

Transmitter Power (EIRP)
2.400-2.484 GHz:
<25 dBm (FCC)
<20 dBm (CE/SRRC/MIC)

5.725-5.850 GHz:
<25 dBm (FCC/SRRC)
<14 dBm (CE)

Battery

Capacity: 2970 mAh
Compatible Charger: 5 V/2 A
Charging Time: Approx. 2.5 hours
Operating Time: Approx. 3.5 hours

Transmission Range

200 m (SRRC/FCC) [2]
100 m (CE) [2]

Latency

60 ms

Operating Current/Voltage

900 mA/3.7 V

Operating Temperature
0° to 45° C (32° to 113° F)

DJI LiDAR Range Finder (RS)

Accessory Port

Cold Shoe
1/4"-20 Mounting Hole
USB-C Port
USB-C Power/CVBS/CAN Data Port

Image Sensor

Resolution: 448×298 on the RS touchscreen
FOV: 57.4° (horizontal), 44.6° (vertical), 70.1° (diagonal)
Frame Rate: 30fps
Focal Length: 30mm Equivalent

ToF Sensor

Resolution: 240×180
Sensing Range: 0.5 to 14 m [3]
FOV: 57.4° (horizontal), 44.6° (vertical), 70.1° (diagonal)
Frequency: 25 Hz
Focal Length: 30mm equivalent
Distance Error: 1%

Machine Learning

Frequency: 30 Hz
Tracking Subjects: Can recognize up to five subjects at the same time, and choose one to follow
Smart Object Identification: Human face, head, and body

Electrical Properties

Power Consumption: 6.8 W
Input: 7 to 16 V

Operating Temperature

-20° to 45° C (-4° to 113° F)

Mechanical Properties
Dimensions: 66×57×24 mm (L×W×H)
Weight: Approx. 130 g (0.28 lbs)
Mounting Plate Height: 30 mm

Lenses that Do Not Need Calibration
DZOFILM Vespid Cyber 35 mm
DZOFILM Vespid Cyber 50 mm
DZOFILM Vespid Cyber 75 mm

X Daugiau nei 14 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro ir DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 50€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 24 mėn. garantija
UAB Promaksa - naujos istorijos pradžiai. Esame partneris, kuriuo galima pasitikėti!
Ypatingai didžiuojamės partneryste su: