Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO9 veiksmo kamera nauja HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai DJI Air 2S nauja DJI Mini 2 nauja Mavic 2 Pro ir Zoom / Air 2 / Mini dronai Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja DJI FPV sistema DJI CARE dronų draudimas Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai OM 4 / OSMO Mobile 3 stabilizatorius nauja DJI Pocket 2 kamera nauja RS 2 / RSC 2 / Ronin-SC / S / MX stabilizatoriai nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
nuolaida
DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi
DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi
  • DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi
  • DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi
  • DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi
  • DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi
  • DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi
  • DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi
  • DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi

Promaksa pataria

Mažiausiais trijų ašių stabilizatorius, kurį yra sukūręs DJI, kompaktiškas ir išmanus Osmo Pocket bet kokį momentą gali paversti kinematiniu vaizdo įrašu.

DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi

Kaina:

329 €

359 €

su PVM
* kaina parduotuvėje gali skirtis nuo kainos internete
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 23-40 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 1 val.
Techninė informacija:

DJI

CP.ZM.00000097.02

Laukiame atvykstančios siuntos- susisiekite

DJI Osmo Pocket kamera su stabilizatoriumi

Šią prekę per Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI.

Susijusios prekės:

Kaina:  329 €    Sutaupote:30 €

Osmo Pocket

Nes gyvenimas yra didelis

Lengvas ir kompaktiškas

Mažiausia, kada nors DJI sukurta kamera su 3 ašių stabilizavimu, kompaktiška ir išmani Osmo Pocket leidžia bet kokį epizodą nufilmuoti kinematiškai. Osmo Pocket suteikia galimybę pasidalinti savo gyvenimo momentais iš bet kur ir bet kada, per kelias sekundes.

3-ašių mechanininis stabilizatorius

DJI Osmo Pocket kamera aprūpinta puikiu 3-ašių stabilizatoriumi, bei nauju algoritmu, kuris užtikrina ±0.005° valdymo tikslumą ir 120°/s maksimalų valdymo greitį

Kameros išmatavimai: 38.4 x 28.6 x 36.9 mm
Valdymo tikslumas: ±0.005°

Neįtikėtinai maža, tikrai sklandi

Osmo Pocket naudoja mažiausią DJI 3-ašių rankinį stabilizatorių. Realiu laiku tiksliai prisitaiko prie jūsų judesių, paversdami rankomis filmuotą auksinį saulėlidį ar jūsų vaiko pirmuosius žingsnius, filmo vertais kadrais.

Mechaninis stabilizavimas                    Elektroninis stabilizavimas                  Optinis vaizdo stabilizavimas

Neįtikėtinai galingos savybės

Osmo Pocket jūsų gyvenimo momentus transformuoja į stulbinančius vaizdus. 1/2.3 colio jutiklis, 80° matymo kampas (FOV) ir f/2.0 diafragma, leidžia fotografuoti 12 MP fotografijas, kuriose vieno pikselio dydis yra 1.55 µm,su neįgtikėtinu detalumu ir filmuoti 4K/60 kps su 100Mbps duomenų srautu, kadrams vertiems dalintis visur.

Jutiklis: 1/2.3
Filmavimas: 4K 60kps
Pikselio dydis: 1.55 µm
Veikimo laikas (su vienu įkrovimu): 140 min [1]

Dizainas skirtas naudoti viena ranka

Neslystanti ir prakaitui atspari smiltainio rankena suteikia patogų suėmimą. Integruotas liečiamas ekranas ir mygtukai leidžią greita valdymą viena ranka, pasirenkant rėžimus ir keičiant nustatymus, keliais prisilietimais.

Sukurtas galvojant apie išmanumą

Turėdamas prieigą prie keletos išmaniųjų funkcijų kaip “Active Track”, “Motionlapse” ir “Panorama”, Osmo Pocket leis atsiskleisti jūsų kūrybingumui, jaudojant efektus, kurie yra neįmanomi naudojant išmaniuosius telefonus.

FPV (Pirmojo asmens vaizdas)

Pirmojo asmens vaizdo rėžimas seka stabilizatoriaus orientaciją, kad sklandžiai nufilmuotų jaudinančius veiksmo kadrus.

ActiveTrack

Tiesiog spustelėkite ant objekto ir ActiveTrack automatiškai jį seks. O įjungus Asmenukės rėžimą automatiškai įsijungia FaceTrack (veido sekimas) kad visada išliktumėte kadro centre.

3x3 Panorama

3x3 Panorama užfiksuos jūsų pasirinktą vaizdą su neįtikėtina raiška ir detalumu.[2]

Motionlapse

Nuostabią dieną paverskite trumpu klipu, „Timelapse“ valandas paverčia sekundėmis, o „Motionlapse“ prideda sklandų kameros judėjimą, dramatiškam efektui.

Naktinis fotografavimas (NightShot)

Osmo Pocket automatiškai aptinka ir pašviesina prasto scenas su prastu apšvietimu. Taip pat galite nufotografuoti nuotraukas su 2-3s išlaikymu Pro rėžime naunaudojant trikojo.

DJI Mimo

DJI Osmo Pocket skirtas visiems turintiems ka parodyti ir papasakoti, būtent todėl buvo sukurta DJI Mimo. Ši speciali aplikacija, leis išplėsti savo fantaziją naudojant vaizdo koregavimo įrankius, ir atveria duris į bendruomenę kuri dar labiau paskatins jūsų kurybą. [3]

Papasakokite naują istoriją

Pasakojimo „Story“ rėžimas kombinuoja iš ansto paruoštus filmavimo efektus ir kameros judesius, kad padėtų jums sukurti profesionaliai atrodančius vaizdo įrašus, kada tik panorėsite. Specialiai sukurti filtrai ir garso takeliai padės unikaliai užbaigti jūsų kūrinį. Mimo tai jūsų kompanijinas, leidžiantis nusitaikyti, filmuoti, koreguoti ir dalintis įspūdingais momentais.

Pažangūs nustatymai

Pro rėžime galite rankiniu būdu reguliuoti kameros parametrus ir koreguoti išlaikymą. Stiprios vaizdo fiksavimo galimybės leis fotografuori RAW formato nuotraukas ir filmuoti D-Cinelike vaizdo įrašus, išlaikant sodrias detales ir suteikiant daugiau laisvės medžiagos koregavimui.

Plačios redagavimo galimybės

DJI Mimo buvo sukurtas, įvairasu tipo vartotojams, kad padėtų jiems patobulinti, jų kuriamą turinį, profesionaliu prisilietimu. „My Story“ leidžzia nustatyti kuriamo filmuko nuotaiką naudojantis šablonais, filtrais, muzika ir wandens ženklais, vienu prisilietimu.

Priedai, didžiausiam kūrybiškumui

Priedų idealiai pritaikytų Osmo Pocket komplektas siūlo dar daugiau galimybių filmavimui ir fotografavimui, padės jums sukurti nepamirįtamus kadrus.

Krovimo dėlas

Talpina ir įkrauna Osmo Pocket, su specialia vieta dviejoms microSD kortelėms, keturiems ND filtrams ir dviejoms išmaniųjų telefonų jungtims.

Bevielis modulis

Suteikia Bluetooth ir Wi-Fi ryšį, kuriuo galite sujungti Osmo Pocker ir išmanujį telefona, nuotoliniam valdymuyi ir vaizdo perdavimui.

Prailginimo lazda

Turi teleskopinę lazdą, stabilizatoriaus valdymo vairalazdę bei valdymo mygtukus ant rankenos ir 1/4” sraigtą trikojo tvirtinimui.

Vandeniui atsparus dėklas

Leidžia naudoti Osmo Pocket iki 60m gylio, sklandiems povandeniniams fimavimams.

Priedų laikiklis

Leidžia Osmo Pocket suderinti su daugybe veiksmo kameroms skirtų priedų, naudojimui veiksmo pilnuose scenarijuose.

ND filtrų komplektas

Sumažina patenkančios šviesos kiekį ir suteikia daugiau kontrolės, kameros nustatymuose, esant įvairioms apšvietimo sąlygoms.

Valdymo ratukas

Turi specialų ratuką kameros pozicijos kontrolei ir du valdymo mygtukus.

3.5mm Adapteris

Leidžia prijungti ir naudoti išorinį mikrofoną, maksimaliai garso kokybei įvairiose situacijose.

Įdėklas

Lengvas ir tvirtas, leidzia lengvai supakuoti ir transportuoti Osmo Pocket.

Greito tvirtinimo pagrindas

Naudoja pasukamo užrakto dizainą, tvirtinimui prie priedų laikiklio, pramonine klijavimo juosta tvirtam primontavimui prie šalmo, lentos ar kitų paviršių.

[1] Išbandyta neprijungus prie telefono ar kitų priedų.
[2] Panoramos turi būti peržiūrimos DJI Mimo aplikacijoje.
[3] Story rėžimas ir D-Cinelike vaizdo įrašai bus prieinami po aplikacijos atnaujinimų ateityje.

Video

Bendri Parametrai

Matmenys121.9×36.9×28.6 mm
Svoris116 g

Kamera

Jutiklis1/2.3” CMOS
Efektyvūs pikseliai: 12M
LęšisFOV: 80° F2.0
ISO ribosFotografavimas: 100-3200
Filmavimas: 100-3200
Elektroninių užuolaidėlių greitis8s-1/8000s
Maks vaizdo dydis4000×3000 pikseliai
Fotografijų rėžimaiSingle Shot, Panorama, Timelapse, Motionlapse
Filmavimo rezoliucija4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30/48/50/60p
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60
Vaizdo įrašymo rėžimaiAuto
Maks duomenų srautas100 Mbps
Palaikomas failų formatasFAT32 (≤32 GB), exFAT (>64 GB)
Fotografijų formataiJPEG/JPEG+DNG
Filmavimo formataiMP4/MOV (MPEG-4 AVC/H.264)
Palaikomos SD atminties kortelėsmicroSD (Maks. tapla: 256 GB)
Garso išvestis48 KHz AAC

Stabilizatorius

Valdymo ribosPan: -230° to +50°
Tilt: -95° to +50°
Roll: ±45°
Maks valdymo greitis120°/s

BATerija

TipasLiPo
Talpa875 mAh
Energija6.738 Wh
Voltažas7.7 V
Veikimo temperatūra0°-40° C (32°-104° F)
Veikimo laikas140 min
Krovimo laikas73 min

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - Get the BEST" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo pertneryste su: