DJI OSMO Mobile 2 – pirmieji įspūdžiai
2018-05-16 |

DJI OSMO Mobile 2 – antros kartos elektroninis stabilizatorius išmaniajam telefonui. Nenuostabu, kad maža kaina ir puikus funkcionalumas pavertė šį įrankį vienu labiausiai geidžiamų daiktų visoje DJI gamoje.

Vos tik atidarius pakuotę dėmesį patraukia naujas dėklas, pagamintas iš tokios pat putos kaip ir Inspire 2 drono lagaminai. Nors ir neatrodo prabangiai, bet yra pakankamai patrauklaus dizaino, o iš patirties žinome apie jų patvarumą.

Pats DJI OSMO Mobile 2 stabilizatorius iš pirmo žvilgsnio apart pasikeitusios spalvos beveik nepakitęs. Tačiau paėmus į rankas iškart pasijaučia patobulinimai, kurie gerokai palengvina naudojimą ir praplečia jo galimybes.

Baterijos lygio indikatorius įmontuotas rankenoje, netgi naudojant įprastą telefono kameros aplikaciją, padeda orientuotis kiek filmavimo laiko dar yra likę. Įkrovimo lizdas pakeistas iš nestandartinės 3.5 mm „jack“ jungties į standartinę - micro USB. Naujo dizaino telefono laikiklis netik automatiškai prisitaiko prie jūsų telefono dydžio bet ir leidžia jį pasukti 90 laipsnių kampu, sukurdamas dar daugiau galimybių darant įvairias panoramines nuotraukas ar mėgstantiems „vlogginti“. O standartinio trikojo varžto sraigtas rankenos apačioje leidžia be jokių papildomų priedų naująjį DJI OSMO Mobile 2 tvirtinti prie bet kurio trikojo ir daugybės kitų laikiklių.

Naujasis stabilizatorius yra intuityvus, puikiai atliekantis savo pagrindinę užduoti – stabilizuoti rankoje laikomą telefoną ir beveik nereikalauja pastangų, kad pradėtumėte jį naudoti. Pirmieji įspūdžiai yra labai geri, ypač atsižvelgiant į kainą.

Su Pagarba,
PROMAKSA

Susiję produktai