Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas
Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas
  • Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas
  • Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas
  • Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas
  • Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas
  • Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas
  • Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas
  • Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas

Promaksa pataria

  • Kompaktiškas, bet tuo pačiu ir galingas Mavic Mini dronas yra puikus kūrybinis kompanionas. Šis mažylis sveria vos 249 g., turi 3 ašių stabilizatorių su 2.7k kamera ir ore gali išbūti net iki 30 minučių. Kartu su lengvai naudojama DJI Fly programėle galėsite mėgautis nesudėtinga drono valdymo patirtimi.
  • Pasitikrinkite ar jūsų išmanusis įrenginys suderinamas su DJI Fly programėle. Sąrašą rasite produkto aprašymo apačioje.

DJI Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas

Kaina:

399 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 23-40 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 1 val.
Techninė informacija:

DJI

CP.MA.00000121.01

24 mėn.

susisiekite dėl tikslaus pristatymo termino

DJI Mavic Mini - The Everyday FlyCam dronas

Šią prekę per Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI.

Atrask savo kelią į padanges

Kompaktiškas, bet tuo pačiu ir galingas Mavic Mini dronas yra puikus kūrybinis kompanionas, užfiksuojantis jūsų akimirkas be ypatingų pastangų. Kartu su lengvai naudojama DJI Fly programėle galėsite mėgautis nesudėtinga skraidymo patirtimi.

Beveik toks pat lengvas kaip išmanusis telefonas

Sveriantis mažiau nei 250 gramų, Mavic Mini yra beveik toks pat lengvas kaip vidutinis išmanusis telefonas. Dėl to jis yra ypač patogus nešiotis su savimi ir priskiriamas mažiausiai ir saugiausiai dronų svorio klasei, todėl daugelyje šalių tam tikri teisės aktai gali būti netaikomi.

Paprastas naudojimas

Naujoji DJI Fly programėlė suteiks paprastą ir intuityvią vartotojo patirtį. Su šia programėle sukursite puikius vaizdus vos keliais bakstelėjimais. Joje rasite net Flight Tutorial - funkcija, padedanti greitai ir saugiai pradėti naudotis Mavic Mini dronu.

Mažiau rūpinkitės, daugiau skraidykite

Mavic Mini“ komplektuojamas su 360° propelerių apsauga*, kuri padidina skrydžių saugą. Dėl patobulintų jutiklių Mavic Mini taip pat gali skristi tiksliau.

*Propeleriai pridedami Pro Combo komplektacijoje

Leiskite programėlei atlikti darbą už jus

DJI Fly programėlėje yra įvairių šablonų, kurie padės sukurti nuostabius vaizdo įrašus. Net pradedantieji, neturintys vaizdo medžiagos redagavimo patirties, bet kurią akimirką savo įrašą gali paversti socialinių tinklų hitu.

Kiekvieną momentą paverskite meno kūriniu

Mavic Mini fiksuoja 12 MP nuotraukas ir 2.7K Quad HD vaizdo įrašus. 3 ašių stabilizatorius užtikrina puikų kameros stabilumą ir ypač sklandų vaizdą.

Matykite tai, ką mato jūsų Mavic Mini dronas

Nuotolinio valdymo pultas palaiko HD vaizdo įrašo perdavimą iki 4 km atstumu. Nuimamas vairalazdes galima laikyti nuotolinio valdymo pulte.

Prailgintas skrydžio laikas

Mavic Mini dėl savo nedidelio svorio ore išsilaiko ilgiau nei kiti panašios kategorijos dronai. Mėgaukitės iki 30 minučių skrydžio laiko su pilnai įkrauta baterija.

Sudėtingi įrašai tapo dar paprastesni nei bet kada anksčiau

Su QuickShot funkcija vos keliais paspaudimais sukursite įrašūs, kurie atrodys lyg iš Holivudo kino studijos. Šiame režime rasite Dronie, Circle, Helix ir Rocket parinktis. Tiesiog pasirinkite QuickShot funkciją, o Mavic Mini vaizdo įrašymo metu atliks iš anksto nustatytą skrydžio trajektoriją. Automatiškai sugeneruotu trumpu vaizdo įrašu pasidalinkite su draugais socialiniuose tinkluose.

CineSmooth funkcija

Sulėtinkite Mavic Mini skrydžio greitį ir judesius, kad gautumėte dar didesnį tikslumą ir stabilumą. Šis funkcija ypač naudinga skrendant siaurose ar erdvėse su kliūtimis.

Atraskite vaizdingas vietas, kurios yra šalia jūsų

DJI Fly programėlė vartotojams suteikia prieigą prie SkyPixel, socialinės medijos platformos, kurioje vartotojai gali dalintis savo nuotraukomis ir vaizdo įrašais iš oro. Naršykite, dalinkitės savo kūriniais ir net atraskite populiarias fotografavimo vietas šalia jūsų.

 

DJI Fly programėlės suderinamumas su išmaniasiais įrenginiais (programėlė nuolat atnaujinama)

Video

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - naujos istorijos pradžiai" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo partneryste su: