DJI Mavic Mini - mažasis dronas, sveriantis tik 249g.
2020-04-15 |

Pristatome DJI Mavic Mini - mažiausią droną iš visos DJI serijos. Šis dronas sveria vos 249 gramus, todėl jam nereikalinga drono piloto licencija ir be jos galima pilotuoti daugelyje šalių. Norint įamžinti keliones, aktyvų laisvalaikį, gražias gyvenimo akimirkas - Mavic Mini dronas yra puikus įrankis kurti kūrybišką turinį.

Mavic Mini yra kompaktiškas ir lengvas. Su maksimaliai įkrauta baterija vienas skrydis trunka iki 30 minučių. Mavic Mini galima kompaktiškai įsidėti net ir į kišenę, keliaujant į gamtą, kelionę, važiuojant motociklu ar tiesiog vaikštant palei jūros pakrantę.

Mavic Mini drono 3 ašių stabilizatorius su 2.7k kamera suteikia puikų stabilumą ir užtikrina aiškią bei sklandžią filmuotą medžiagą. Dronas fotografuoja 12 MP raiška, todėl nuotraukos yra ryškios. Tokios rezoliucijos pilnai pakanka, kuriant turinį socialiniams tinklams.

Galima įsigyti dvi komplektacijas. Viena iš jų Mavic Mini bazinė komplektacija, į kurią įeina:

Taip pat, galima įsigyti DJI Mavic Mini Fly More Combo komplektaciją, kurioje yra viskas, kas yra reikalingiausia. Į Combo komplektaciją įeina:

  • Mavic Mini dronas, valdymo pultelis ir baterija;
  • Kiti papildomi priedai: dar 2 papildomos baterijos (iš viso 3), „battery hub“ - baterijų mazgas, kuriame galima įkrauti visas 3 baterijas ir dar gali būti naudojamas kaip valdymo pultelio, telefono ar kitų prietaisų maitinimo šaltinis, 18W USB įkroviklis, 360° propelerių apsaugos, kurios užtikrina skrydžio saugumą ir medžiaga aptrauktas dėklas viskam susidėti. Taip pat įeina 3 skirtingi USB laidai, skirti prisijungti prie skirtingų telefonų, 6 atsarginiai propeleriai, 2 atsarginės valdymo svirtelės, 2 micro USB laidai,  kameros stabilizatoriaus apsauga.

Lyginant su bazine komplektacija, Combo komplekte yra žymiai daugiau priedų, kurie yra labai reikalingi norint produktyviai pilotuoti droną ir kurti turinį. Šis komplektas yra tik 100 eurų brangesnis nei bazinė komplektacija, tačiau jame yra visi reikalingi ir dar papildomi priedai, kurių nėra baziniame komplekte.

Rekomenduojame įsigyti papildomus priedus, kurie į bazinę ar Combo drono komplektacijas neįeina. Propelerių laikikliai yra reikalingi, kuomet dronas transportuojamas kuprinėje, be specialaus dėklo ar krepšio ir taip apsaugo propelerius nuo pažeidimų, juos prilaikydami. Mavic Mini krepšys, kuriame galima susidėti reikalingą įrangą ir ją patogiai transportuoti. Taip pat krovimo stovas - tai elegantiško dizaino stotelė, kurioje yra įkraunamas dronas, tiesiog įstatant jį į stotelės vidų ir prijungiant 18W USB įkroviklį. O kuomet dronas yra įkraunamas, stovą galima naudoti kaip stilingo dizaino namų dekoraciją. Papildomai galima įsigyti Mavic Mini kūrybinį rinkinį, su kuriuo galima išlaisvinti kūrybiškumą, nuspalvoti ir papuošti droną unikaliu dizainu. 

Mavic Mini nuotolinio valdymo pultas palaiko HD vaizdo įrašo perdavimą iki 4 kilometrų atstumu. Siaurose ar sudėtingose erdvėse, galima sulėtinti skrydžio greitį ir judesius, kad tiksliai ir atsargiai skristi per šias vietas. Kopiant į pavojingus kalnus ar tarpeklius ir juose filmuojant, ar fotografuojant, Mavic Mini skrydį yra paprasta suvaldyti.

Naudojant DJI Fly programėlę, galima mėgautis nesudėtinga skraidymo patirtimi oro erdvėje, fotografuoti ir filmuoti unikalaus grožio vaizdus, juos redaguoti ir dalintis su kitais. Net ir neturint redagavimo patirties, norint sumontuoti vaizdus į vieną video, programėlėje yra įvairių šablonų, kuriuos galima pritaikyti ir sukurti nuostabų video.

Su šiuo Mini dronu galima kurti vaizdus tarsi kine. Mavic Mini QuickShot režimai, tarp kurių yra Dronie, Circle, Helix ir Rocket, sudaro įspūdį, kad jie atrodytų lyg iš Holivudo filmų. Važinėjant su riedlente per barjerus, galima užfiksuoti labai tikslius ir gražius triukus, filmuojant iš viršaus.

Nors Mavic Mini dronas ir yra nedidelis, tačiau užmiestyje, kuomet nėra ryšio trikdžių, palankiomis oro sąlygomis, galima nuskristi beveik 4 kilometrus. Tačiau esant elektromagnetiniams trikdžiams mieste, atstumas yra mažesnis, maždaug 200 - 500 metrų.

DJI Mavic Mini yra suderinamas su Android 6.0 ir vėlesne bei iOS 10.0, ir vėlesne programinėmis įrangomis. 

Visgi, jeigu turite ar ketinate įsigyti sunkesnį droną ir norėsite skraidyti mieste, Jums bus reikalinga drono licencija. Kaip ją įsigyti, galite skaityti mūsų kitame blogo įraše: Kaip gauti leidimus skraidyti dronu mieste?.

Susiję produktai