DJI Ronin-SC Pro Combo stabilizatorius / Gimbal

Kaina:

459 €

su PVM
Prekė nebegaminama. Alternatyvų teiraukitės mūsų vadybininkų.
Techninė informacija:

DJI

CP.RN.00000043

Prekyboje nebeturime

DJI Ronin-SC Pro Combo stabilizatorius / Gimbal

Ronin-SC

Iššūkis priimtas!

Su lengvesnio modelio dizainu ir pranašesniu stabilizavimu, 3 ašių stabilizatorius Ronin-SC sisteminiams fotoaparatams suteiks galimybę kurti profesionalią medžiagą visiškai paprastai.

Lengvas ir kompaktiškas

Filmų bei turinio kurėjai galės filmuoti bet kokioje situacijoje, nes Ronin-SC yra sukurtas keliauti bet kur. Magnio bei aliuminio konstrukcija, kartu su tvirtos kokybės medžiagomis stabiliai atliks savo funkciją sverdama tik 1.1 kg. Greitai sukomplektuojamas dizainas suteiks Jums galimybę lengvai keliauti bei išardyti ar surinkti Ronin-SC stabilizatorių.

Gimbalo matmenys

  • 220x200x75mm

  • Svoris 1.1 kg

Maksimalus baterijos veikimo laikas

  • 11valandų

Geresnis suderinamumas

Ronin-SC galima suderinti su daugybę fotoaparatų, kad atliktų visas funkcijas. Šis stabilizatorius buvo griežtai testuojamas siekiant suderinti su kameromis, kurios sveria 2.0 kg., norit išgauti sklandžią medžiagą. Intuityvus bei lengvo valdymo stabilizatorius gali būti naudojamas su daugelio gamintojų kameromis.

Išbandytas maksimalus kameros svoris - 2 kg.

Dinamiškas Stabilumas

Netgi veiksmo pilnuose kadruose Ronin-SC suteikia stabilų vaizdą. Sporto rėžimas pagerina kiekvienos ašies jautrumą, tačiau tuo pačiu išlaiko stabilizaciją, todėl Ronin-SC tampa dar efektyvesnis atliekant greitus veiksmus, staigius judesius ir netgi pilnus posūkius į skirtingas puses.

Judančios ašies rankena

Inovatyvus rėmas padidina kameros apkrovą virš judančios ašies, neleidžiant fotoaparato integruotam ekranui susidurti su kliūtimis. Po to kai DJI pristatė šią idėją, ją pradėjo taikyti dauguma stabilizatorių gamintojų.

Neribota posūkio ašis

Posūkio ašis suteikia galimybę nuolat judėti, siekiant užfiksuoti ispūdingus kadrus. Viena iš funkcijų, suktis 360° kampu, padeda išgauti unikalią video medžiagą.

Iki kiekvienos detalės

Mygtukai yra lengvai pasiekiami kiekvienai valdymo funkcijai. Išplatėjančią į apačią akumuliatoriaus rankena yra patogu laikyti rankoje, nes ji neišslysta ir suteikia galimybę užfiksuoti visus dienos momentus.

Automatizuotos Funkcijos

Panorama

Sklandus ir automatizuotas judėjimo valdymas suteiks galimybę užfiksuoti nepakartojamos kokybės panaromos tipo nuotraukas.

Timelapse

Ši funkcija gali būti pats geriausias pasakojimo įrankis norint užfiksuoti saulėlydį ar žiedo išsiskleidimą nejudančiame kadre.

Motionlapse

Sklandus gimbalo judėjimas suteikia pranašumo naudojant timelapse funkciją.

Judesio kontrolė

Sukurkite kameros judėjimo kelią tam, kad pakartotumėt tikslų kadrą kada tik panorėję.

ActiveTrack 3.0

Activetrack funkcija pirmą kartą atkeliauja Ronin modeliuose. Mobilusis telefonas pritvirtintas prie kameros, Ronin programėlė bei sklandus Ronin-SC stabilizatoriaus judėjimas suteikia galimybę užfiksuoti kadrus, kurie yra jūsų vaizduotėje.

Force Mobile

Ronin-SC Jums pristato ForceMobile programėlės versiją, kuri yra sukurta pagal Force Pro kamerų judėjimo valdymo sistemą. Keliant ir vartant savo išmanųjį telefoną Jūs galite kontroliuoti gimbalo judesius su ypač nedideliu delsimu ir užfiksuoti išraiškingus kadrus.

Ronin programėlė

Ronin programėlė taip pat yra atnaujinta dar geresniam ir profesionalesniam valdymui. Išdėstymas buvo patobulintas, kad būtų galima greičiau pasiekti funkcijas, taip pat pridėtas fotoaparatų balansavimo gidas kartu su mokymais, padėsiančiais įvaldyti gimbalo valdymą. 

Paprasti nustatymai su saugumo funkcijomis

Kiekviena ašis užsirakina ant rankenos suteikdama atskirą ašių balansavimą. Quick-release plokštėje yra padėties nustatymo blokas, kuris skirtas įsiminti tinkamiausią kameros padėtį, kuomet reikia nedelsiant ją nuimti. Kai stabilizatorius yra išjungiamas, motorai palaipsniui nuleidžia gimbalą žemyn, užtikrindami saugumą ir greitą surinkimą kada tik Jums reikia.

Priedai

Telefono laikiklis

Nuolat augantis papildomų priedų sąrašas stumia Ronin-SC stabilizatoriaus galimybės tolyn ir suteikia įrankį įgalinti nesibaigiančios fantazijos vaisius.

Telefono laikiklis

Pritvirtina Jūsų išmanųjų telefoną virš kameros ir suteikia galimybę naudotis ActiveTrack funkcija arba papildomu ekranu šalia.

Valdymo blokas

Sureguliuokite variklio nustatymus, perjunkite darbo rėžimus ir pasirinkite nuolatinio valdymo parametrus per liečiamą ekraną ir 5D mygtuką.

Fokusavimo ratukas

Nuimamas fokuso ratukas suteikia sklandžią fokusavimo kontrolę.

Fokuso motoras

Veikia kartu su fokuso ratuku siekiant kontroliuoti kameros fokusavimą.

"Cheese" plokštelė

Ši plokštelė yra su 1/4“-20 dydžio skylutėmis, skirtomis pritvirtinti papildomus priedus.

BG18 rankena

Suteikia 11 valandų baterijos gyvavimo laiką, su patogia į apačia platėjančią rankena.

Video

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - naujos istorijos pradžiai" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo partneryste su: