DJI Ronin-S stabilizatorius - pirmieji įspūdžiai
2018-07-25 |

Naujasis Ronin-S Stabilizatorius atvyko iš putplasčio pagamintame dėkle, tokiuose jau esame pratę matyti įvairius šio gamintojo dronus, apie jų tvirtumą ir ilgaamžiškumą žinome iš praktikos. Visos dalys ten turi tiksliai joms pritaikytas vietas, galbūt net per tiksliai nes po kalibracijos Stabilizatoriaus atgal sudėti nebegalėjome, kol neatstatėme visko į pradinę padėti. Vienaip ar kitaip transportavimui šio lagamino pilnai užteks.

Paėmus į rankas iškart jaučiasi aukšta kokybė. Visos dalys preciziškai pagamintos su aiškiomis linijomis ir žymėjimais. Tiesiog jaučiasi kokybė. Visos jungtys lengvai įsistato į vietas, o kalibravimas lengvas ir intuityvus.


Rankenoje yra integruota neišimama baterija. DJI Ronin-S stabilizatorius tiesiog lengvai įsifiksuoja į vietą ir gali veikti net iki 12 valandų. Vienintelis pastebėtas minusas, kad netgi turint papildomą rankeną krovimas vyksta per USB-C jungtį esančią pačiame stabilizatoriuje, taigi nebent atsiras specialus įkroviklis, viską teks įkrauti iš anksto.

Prie rankenos iškart primontuotas fokusavimo ratukas nors ir nedidelis valdosi maloniai ir tiksliai, deja iki ateinančių atnaujinimų jį pilnai išnaudoti galima tik su GH5 kamera. Tačiau DJI teigia jog dirba su SONY ir kitais gamintojais ir tikimės, jos suderinamų kamerų skaičius ženkliai padidės ateityje.
Reikia paminėti ir pačio DJI Ronin-S stabilizatoriaus svorį. Jis šiuo metu yra sunkiausias ir sveria 1.86 kg, o pridėjus kamerą, objektyvą ir kitus montuojamus priedus, kurių galima sudėti netgi iki 3,6 kg, išlaikyti jį vienoje rankoje ilgesnį laiką prireiks praktikos.
Vienaip ar kitaip, atsižvelgiant į jo kainą, pagaminimo kokybę ir siūloma funkcionalumą, kuris ateityje turi dar plėstis, šis stabilizatorius yra vertas dėmesio visų, užsiimančių filmų kūryba, nuo ‚vlogerių‘ iki profesionalių video operatorių.

Susiję produktai