Specialios nuolaidos nauja DJI nuolaidos GoPro nuolaidos Ekspozicinės, panaudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Phantom 4 Pro+ v2.0 ir ankstesni modeliai nauja Mavic 2 Pro ir Zoom / Air serija DJI Spark DJI Goggles akiniai OSMO Pocket / Mobile 2 stabilizatoriai nauja Ronin-S / M / MX stabilizatoriai nauja Inspire 2 / PRO bepiločiai Matrice 600 / 200 / 100 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Žaisliniai Tello dronai Yuneec dronai Parrot dronai 3DR Robotics dronai HEXO+ dronas Flytrex LIVE 3G GPS logger'is XIRO dronai GoPro Fusion kamera nauja HERO7 video kameros nauja HERO6 video kameros nauja HERO5 video kameros Session 5 video kamera HERO4 video kameros HERO video kameros HERO3 / HERO3+ kamerų priedai KARMA dronas Papildomi priedai ir aksesuarai Garmin laikrodžiai ir kameros TomTom kameros ir navigacijos nauja Brinno kameros 360fly 4K veiksmo kamera Filtrai bepiločiams orlaiviams GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai Mikrofonas Kiti aksesuarai Ninebot by Segway riedžiai nauja Nibebot by Segway paspirtukai Xiaomi paspirtukai Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja Kitų gamintojų dėklai Lowepro Kuprinės ir Dėklai nauja iPad nauja iPhone nauja Pebble Time Pebble Ausinės sportui Ausinės su lankeliu Moteriškos ausinės Bevielės ausinės Raiščiai telefonui Atminties kortelės GNARBOX - SSD montažui nauja Vidvie baterijų bankai RAM amerikietiški laikikliai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms The Pirate Bay gero garso ausinės RC hobio prekės Stabilizatoriai Priedai
DJI Ronin-S stabilizatorius - pirmieji įspūdžiai
2018-07-25 |

Naujasis Ronin-S Stabilizatorius atvyko iš putplasčio pagamintame dėkle, tokiuose jau esame pratę matyti įvairius šio gamintojo dronus, apie jų tvirtumą ir ilgaamžiškumą žinome iš praktikos. Visos dalys ten turi tiksliai joms pritaikytas vietas, galbūt net per tiksliai nes po kalibracijos Stabilizatoriaus atgal sudėti nebegalėjome, kol neatstatėme visko į pradinę padėti. Vienaip ar kitaip transportavimui šio lagamino pilnai užteks.

Paėmus į rankas iškart jaučiasi aukšta kokybė. Visos dalys preciziškai pagamintos su aiškiomis linijomis ir žymėjimais. Tiesiog jaučiasi kokybė. Visos jungtys lengvai įsistato į vietas, o kalibravimas lengvas ir intuityvus.


Rankenoje yra integruota neišimama baterija. DJI Ronin-S stabilizatorius tiesiog lengvai įsifiksuoja į vietą ir gali veikti net iki 12 valandų. Vienintelis pastebėtas minusas, kad netgi turint papildomą rankeną krovimas vyksta per USB-C jungtį esančią pačiame stabilizatoriuje, taigi nebent atsiras specialus įkroviklis, viską teks įkrauti iš anksto.

Prie rankenos iškart primontuotas fokusavimo ratukas nors ir nedidelis valdosi maloniai ir tiksliai, deja iki ateinančių atnaujinimų jį pilnai išnaudoti galima tik su GH5 kamera. Tačiau DJI teigia jog dirba su SONY ir kitais gamintojais ir tikimės, jos suderinamų kamerų skaičius ženkliai padidės ateityje.
Reikia paminėti ir pačio DJI Ronin-S stabilizatoriaus svorį. Jis šiuo metu yra sunkiausias ir sveria 1.86 kg, o pridėjus kamerą, objektyvą ir kitus montuojamus priedus, kurių galima sudėti netgi iki 3,6 kg, išlaikyti jį vienoje rankoje ilgesnį laiką prireiks praktikos.
Vienaip ar kitaip, atsižvelgiant į jo kainą, pagaminimo kokybę ir siūloma funkcionalumą, kuris ateityje turi dar plėstis, šis stabilizatorius yra vertas dėmesio visų, užsiimančių filmų kūryba, nuo ‚vlogerių‘ iki profesionalių video operatorių.

Susiję produktai