Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja Likučių išpardavimas nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 3 Pro nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Therabody nauja SONOS nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
DJI Ronin-S stabilizatorius - pirmieji įspūdžiai
2018-07-25 |

Naujasis Ronin-S Stabilizatorius atvyko iš putplasčio pagamintame dėkle, tokiuose jau esame pratę matyti įvairius šio gamintojo dronus, apie jų tvirtumą ir ilgaamžiškumą žinome iš praktikos. Visos dalys ten turi tiksliai joms pritaikytas vietas, galbūt net per tiksliai nes po kalibracijos Stabilizatoriaus atgal sudėti nebegalėjome, kol neatstatėme visko į pradinę padėti. Vienaip ar kitaip transportavimui šio lagamino pilnai užteks.

Paėmus į rankas iškart jaučiasi aukšta kokybė. Visos dalys preciziškai pagamintos su aiškiomis linijomis ir žymėjimais. Tiesiog jaučiasi kokybė. Visos jungtys lengvai įsistato į vietas, o kalibravimas lengvas ir intuityvus.


Rankenoje yra integruota neišimama baterija. DJI Ronin-S stabilizatorius tiesiog lengvai įsifiksuoja į vietą ir gali veikti net iki 12 valandų. Vienintelis pastebėtas minusas, kad netgi turint papildomą rankeną krovimas vyksta per USB-C jungtį esančią pačiame stabilizatoriuje, taigi nebent atsiras specialus įkroviklis, viską teks įkrauti iš anksto.

Prie rankenos iškart primontuotas fokusavimo ratukas nors ir nedidelis valdosi maloniai ir tiksliai, deja iki ateinančių atnaujinimų jį pilnai išnaudoti galima tik su GH5 kamera. Tačiau DJI teigia jog dirba su SONY ir kitais gamintojais ir tikimės, jos suderinamų kamerų skaičius ženkliai padidės ateityje.
Reikia paminėti ir pačio DJI Ronin-S stabilizatoriaus svorį. Jis šiuo metu yra sunkiausias ir sveria 1.86 kg, o pridėjus kamerą, objektyvą ir kitus montuojamus priedus, kurių galima sudėti netgi iki 3,6 kg, išlaikyti jį vienoje rankoje ilgesnį laiką prireiks praktikos.
Vienaip ar kitaip, atsižvelgiant į jo kainą, pagaminimo kokybę ir siūloma funkcionalumą, kuris ateityje turi dar plėstis, šis stabilizatorius yra vertas dėmesio visų, užsiimančių filmų kūryba, nuo ‚vlogerių‘ iki profesionalių video operatorių.

Susiję produktai