Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Therabody nauja SONOS nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
DJI Mavic 2 Enterprise dronas
DJI Mavic 2 Enterprise dronas
  • DJI Mavic 2 Enterprise dronas
  • DJI Mavic 2 Enterprise dronas
  • DJI Mavic 2 Enterprise dronas
  • DJI Mavic 2 Enterprise dronas
  • DJI Mavic 2 Enterprise dronas

Promaksa pataria

Dėl drono komplektacijos, kainos bei pristatymo terminų prašome kreiptis asmeniškai.

DJI Mavic 2 Enterprise dronas

Kaina:

2 299 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 10-20 darbo dienos.
Techninė informacija:

DJI

susisiekite dėl tikslaus pristatymo termino

DJI Mavic 2 Enterprise dronas

Šią prekę per Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI.

MAVIC 2 ENTERPRISE

Sukurtas įgalinti ir tarnauti

Suprojektuotas įgalinti naują darbininkų kartą, DJI Mavic 2 Enterprise yra aukščiausia įrankio išraiška, kuris duoda daugiau nei iš jo tikimasi, kad susidorotų su šiuolaikinės darbo vietos įšūkiais ir poreikiais.

Jis suteikia tokias funkcijas kaip:
♦Priartinanti kamera
♦Dviguba kamera (termo kamera ir įprasta kamera)
♦Ocusync 2.0 sistema
♦Keičiami aksesuarai
♦Apsaugota slaptažodžiu
♦DJI AirSense sistema

DJI MAVIC 2 ENTERPRISE

♦Didelės priartinimo galimybės
♦12 MP ½.3‘‘ CMOS jutiklis
♦Dinamiškas priartinimas: 2x optinis ir 3x skaitmeninis priartinimas
♦Metaduomenys analizei: GPS pozicijos fiksavimas laike

Dirbkite be apribojimų. Perženkite savo ribas

Atrakinkite naujas skrydžio galimybes su papildoma jungtimi1 kuri leidžia prie drono prijungti papildomus įrenginius, taip padėdama jums siekti geriausių rezultatų įvairiose kritinėse misijose

M2E Prožektorius

Raskite ir nukreipkite pasiklydusius asmenis reikiama kryptimi, padedami prožektoriaus, kuris pagerins matomumą prasto apšvietimo aplinkoje

M2E Garsiakalbis

Bendraukite su komandomis dirbančiomis ant žemės kritinėse situacijose, efektyviai vesdami pilotus ir darbininkus operacijos metu.

M2E Švyturys

Kai skrydžio saugumas yra pagrindinis prioritetas.

Jūsų skrydžio saugumas mums yra svarbiausia.

Nuo pakilimo iki nusileidimo, buvo ištobulinta tai kaip jūs bendraujate su dronu ir aplinka, užtikrinant saugų ir produktyvų skrydi bet kuriuo metu.

Jūsų orlaivio duomenys jūsų kontrolėje.

Tiesiog įveskite slaptažodį, kad gautumėte prieigą prie visų jūsų įrenginio galimybių ir funkcijų. Toks paprastas ir intuityvus prisijungimo būdas užtikrina saugų ryšį su dronu ir jo vidine atmintimi, taip apsaugant nuo jautrios informacijos nutekėjimo.

Visada žinokite kas vyksta oro erdvėje aplink jūsų droną.

Išvenkite pavojų su DJI AirSense sistema, kuri padidina oro erdvės aplink droną saugumą iškart ir realiu laiku jums praneša apie netoli esančius, žmonių valdomus orlaivius.

Skiskite saugiau nei bet kada anksčiau.

Patobulinta skrydžio autonomiškumo sistema suteikia kliūčių atpažinimą2 visomis kryptimis, pažangi kliūčių aptikimo sistema susidedanti iš 8 aukštos raiškos vaizdo jutiklių ir 2 infraraudonųjų spindulių jutiklių esančių orlaivio šonuose . Rezultatas? Galingas jutiklių rinkinys įvertinantis santykinį greitį ir atstumą iki objekto, kad galėtumėte skristi ir kyboti ore su daugiau stabilumo ir tikslumo nei bet kada anksčiau, ir atvirose erdvėse ir sudėtingoje aplinkoje.

Itin lengvai aptikite ir išvenkite kliūčių

Pažangi piloto asistavimo sistema3 padeda dronui intuityviai aptikti objektus net ir mažiausio judesio metu, tai leidžia jums lengvai apskristi kliūtis, tai ypač aktualu ankštose erdvėse.

Ištobulintas filmavimas ir fotografavimas taktinėms ir praktinėms užduotims

Vaizdo fiksavimo sistema buvo sukurta galvojant apie dvi užduotis; padėti pilotams nedidelio atstumo misijose; ir užtikrinti kat užfiksuota vaizdo medžiaga yra dar labiau tinkama ir patikima, nei kada anksčiau.

Supraskite ir išnaudokite savo duomenų galią.

Stebėkite besivystančius scenarijus realiu laiku, stebėkite ir matuokite objektus esančius teritorijoje saugiau ir efektyviau, kad galėtumėte padaryti informuotus sprendimus naudodami:

♦FLIR MSX
♦Konkrečios vietos temperatūros matavimas
♦Teritorijos temperatūros matavimai

Veikia su aiškumu ir patobulintu vaizdu

Patobulintam vaizdo aiškumui visoje jūsų užfiksuotoje medžiagoje, Isotherm padeda jums tiksliai išmatuoti temperatūra įvairiems objektams ir įvaruose scenarijuose.

Priartinkite ir atitolinkite vaizdą

Visada būkite prie pat veiksmo, bet toli nuo pavojaus. DJI Mavic 2 Enterprise turi 2x optinio ir 3x skaitmeninio priartinimo kamerą, kuri leidžia jums veikti pakankamai arti kiek reikia misijai, bet tuo pačiu metu laikytis saugaus atstumo.

 

Duomenys, kuriais galite pasitikėti.

Kaip ir jūsų iOS ar Android įrenginys, GPS laiko žyma užregistruoja laiką ir datą, kada buvo darytos nuotraukos, taigi galite šia informaciją naudoti pramoninio lygio reikmėms, kur tikslumas ir punktualumas yra itin svarbūs.

Sulankstomas , kompaktiškas, portabilus

Sveriantis 905 g DJI Mavic 2 Enterprise yra greitai sulankstomas ir lengvai įsidedą į transportavimo krepšį, suteikdamas jums lengvai pasiekiamą ir transportuojamą galingą įrankį darbui, kad ir kur bebūtumėte.

Savaime šylančios baterijos nepalankioms sąlygoms.

 Nepraraskite galios net ir sudėtingiausiomis sąlygomis turėdami komplektą išmanių, savaime besišildančių baterijų darbui net ir neigiamose temperatūrose.

Padarykite daugiau įvairiose srityse.

Ieškojimas ir gelbėjimas

Efektyviai suraskite dingusius ar paklydusius žmones, vietose kurias būtų sudėtinga apžiūrėti plika akimi.

Gaisrų gesinimas

Pastebėkite plintančias liepsnas ir gelbėkite gygybes su daugiau mobilumo nei bet kada anksčiau

Teisėsauga

Išlaikykite bendrąją tvarka ir lengvai koordinuokite komandų darbą

Reagavimas į ekstremalias situacijas

suraskite dingusius žmones ir greitai reaguokite į besivystančią situaciją.

Elektros linijų apžiūros

Saugiai vykdykite itin svarbios infrastruktūros dalie priežiurą ir inspekcijas taupydami laiką ir gerindami efektyvumą.

Mobilaus ryšio bokštų inspektavimas

Vykdykite apžiūras su dar daugiau saugumo ir efektyvumo.

Tiltų apžiūros

Pamatykite didesnį paveikslą susidedantį iš sudėtingų struktūrų, be poreikio būti prie pat ar ant jų.

1. Kai kuriais atvejais modulinių priedų naudojimas gali reikalauti papildomų leidimų. Prašome tai pasitikrinti vietinėse instancijose.
2. Daugiapusis kliūčių aptikimas veikia į kairę/dešinę, viršų/apačią ir pirmyn/atgal. bet nepadengia visų 360 laipsnių aplink droną.
3. Prašome atkreipti dėmesį, kad APAS šiuo metu neveikia su DJI Mavic 2 Dual versijoja, o tik su Zoom modeliu.
4. Dėl vietinių reglamentų, kai kurios šalys nepalaiki 5.8 GHz dažnio signalo.
5. Be kliūčių ir trigdžių, FCC reglamento teritorijose. Maksimalus skrydžio atstumas naudojamas apibūdinti signalo stiprumui ir atsparumui. Visada pilotuokite savo droną tiesiogino matomumo zonoje, nebent turite atitinkamus leidimus.
6. Pasiekiamas, skrendant pastoviu 25 km/val greičiu, be vėjo. Praktinis skrydžio laikas gali keistis priklausomai nuo aplinkos, skrydžio rėžimu naudojimo, ar papildomų priedų.

Aircraft

Takeoff Weight(Without Accessories)Zoom Edition:905 g
Dual Edition:899 g
Max Takeoff Weight1100 g
Dimensions(L×W×H)Folded: 214×91×84 mm
Unfolded: 322×242×84 mm
Unfolded+Spotlight:322×242×114 mm
Unfolded+Beacon:322×242×101 mm
Unfolded+Speaker:322×242×140 mm
Diagonal Length354 mm
Max Ascent Speed5 m/s (S-mode[1])
4 m/s (P-mode)
4 m/s (S-mode with accessories[1])
4 m/s (P-mode with accessories)
Max Descent Speed3 m/s (S-mode[1])
3 m/s (P-mode)
Max Speed (near sea level, no wind)72 kph (S-mode,without wind)
50 kph (P-mode,without wind)
Max Service Ceiling Above Sea Level6000 m
Max Flight Time (no wind)31 min (at a consistent speed of 25 kph)
Max Hovering Time (no wind)29 min
27 min (with beacon turned on)
28 min (with beacon turned off)
22 min (with spotlight turned on)
26 min (with spotlight turned off)
25 min (with speaker turned on)
26 min (with speaker turned off)
Max Wind Speed Resistance29–38 kph
Max Tilt Angle35° (S-mode, with remote controller)
25° (P-mode)
Max Angular Velocity200°/s(S-Mode)
100°/s(P-Mode)200°/s(S-Mode)
100°/s(P-Mode)
Operating Temperature Range-10°C to 40°C
GNSSGPS+GLONASS
Hovering Accuracy RangeVertical:
±0.1 m (with Vision Positioning)
±0.5 m (with GPS Positioning)
Horizontal: ±0.3m (with Vision Positioning)
±1.5 m (with GPS Positioning)
Operating Frequency2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Transmission Power (EIRP)2.400 - 2.4835 GHz
FCC:≤26 dBm
CE:≤20 dBm
SRRC:≤20 dBm
MIC:≤20 dBm5.725-5.850 GHz
FCC:≤26 dBm
CE:≤14 dBm
SRRC:≤26 dBm
Internal Storage24 GB

Gimbal

Mechanical RangeTilt: -135 – +45°
Pan: -100 – +100°
Controllable RangeTilt: -90 – +30°
Pan: -75 – +75°
Stabilization3-axis (tilt, roll, pan)
Max Control Speed (tilt)120°/s
Angular Vibration Range±0.005°

Sensing System

Sensing SystemOmnidirectional Obstacle Sensing [3]
ForwardPrecision Measurement Range:0.5 - 20 m
Detectable Range: 20 - 40 m
Effective Sensing Speed: ≤ 14m/s
FOV: Horizontal: 40°, Vertical: 70°
BackwardPrecision Measurement Range: 0.5 - 16 m
Detectable Range: 16 - 32 m
Effective Sensing Speed: ≤ 12m/s
FOV: Horizontal: 60°, Vertical: 77°
UpwardPrecision Measurement Range: 0.1 - 8 m
DownwardPrecision Measurement Range: 0.5 - 11 m
Detectable Range: 11 - 22 m
SidesPrecision Measurement Range:0.5 - 10 m
Effective Sensing Speed: ≤ 8m/s
FOV: Horizontal: 80°, Vertical: 65°
Operating EnvironmentForward, Backward and Sides:
Surface with clear pattern and adequate lighting (lux > 15)
Upward:
Detects diffuse reflective surfaces (>20%)
(walls, trees, people, etc.)
Downward:
Surface with clear pattern and adequate lighting (lux > 15)
Detects diffuse reflective surfaces (>20%)
(walls, trees, people, etc.)

Remote Controller

Operating Frequency2.400 - 2.483 GHz; 5.725 - 5.850 GHz
Max Transmission Distance(Unobstructed, free of interference)2.400 - 2.483 GHz; 5.725 - 5.850 GHz
FCC: 8000 m
CE: 5000 m
SRRC: 5000 m
MIC: 5000 m
Operating Temperature Range0℃ to 40℃
Transmitter Power(EIRP)2.4 - 2.4835 GHz
FCC:≤26 dBm;CE:≤20 dBm;SRRC:≤20 dBm MIC:≤20 dBm
5.725 - 5.850 GHz
FCC:≤26 dBm;CE:≤14 dBm;SRRC:≤26 dBm
Battery3950mAh
Charging Time2 hours 15 min
Operating Current/Voltage1800mA ⎓ 3.83V
Mobile Device HolderThickness Supported:6.5-8.5 mm,Max length: 160 mm
RC SizeFolded: 145×80×48 mm (L×W×H)
Unfolded: 190×115×100 mm (L×W×H)
Supported USB port typesLightning, Micro USB (Type-B), USB Type-C™

M2E Spotlight

Dimensions68x60x41 mm
Port TypeUSB Micro-B
Operating Range30 m
PowerMax 26W
IlluminanceFOV17°, Max:11lux @ 30m Straight

M2E Beacon

Dimensions68x40x27.8 mm
Port TypeUSB Micro-B
PowerAvg. 1.6W
Controllable Range5000 m
Light intensityMin Angle:55 cd;
Light intensity:157 cd

M2E Speaker

Dimensions68x55x65 mm
Port TypeUSB Micro-B
PowerMax 10W
Decibel100 db @ 1 meter distance
Bitrate16 kbps

M2ED Visual Camera

Sensor1/2.3" CMOS; Effective pixels: 12M
LensFOV: approx. 85°
35 mm format equivalent:24 mm
Aperture: f/2.8
Focus: 0.5 m to ∞
ISO RangeVideo: 100-3200 (auto)
Photo: 100-1600 (auto)
Max Image Size4056×3040(4:3);4056×2280(16:9)
Still Photography ModesSingle shot
Burst shooting: 3/5/7 frames
Interval (2/3/5/7/10/15/20/30/60 s)
Video Recording Modes4K Ultra HD:3840×2160 30p
2.7K:2688×1512 30p
FHD:1920×1080 30p
Max Video Bitrate100 Mbps
PhotoJPEG
Video FormatMP4,MOV (MPEG-4 AVC/H.264)

M2E Camera

Sensor1/2.3” CMOS;
Effective pixels:12 Megapixels
LensFOV:82.6°(24 mm);47.8°(48 mm)
Format equivalent:24-48 mm
Aperture:f/2.8(24 mm)-f/3.8(48 mm)
Auto focus at :0.5 - ∞
ISO RangeVideo:
100-3200
Photo:
100-1600(Auto)
100-3200(Manual)
Shutter Speed8-1/8000s
Still Image Size4000×3000
Still Photography ModesSingle shot
Burst shooting: 3/5/7 frames
Auto Exposure Bracketing (AEB): 3/5 bracketed frames at 0.7 EV Bias
Interval (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60s RAW:5/7/10/15/20/30/60s)
Video Resolution4K: 3840×2160 24/25/30p
2.7K: 2720×1530 24/25/30/48/50/60p
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p
Max Video Bitrate100 Mbps
Color ModeD-Cinelike
Supported File SystemFAT32(≤ 32 GB );exFAT(> 32 GB)
Photo FormatJPEG,DNG (RAW)
Video FormatMP4 / MOV (MPEG-4 AVC/H.264)

Charger

Input100-240V, 50-60Hz, 1.8A
OutputMain: 17.6V ⎓ 3.41A or 17.0V⎓3.53
USB: 5 V ⎓ 2 A
Voltage17.6±0.1V
Rated Power60W

Intelligent Flight Battery

Capacity3850 mAh
Voltage15.4 V
Max Charging Voltage17.6 V
Battery TypeLiPo
Energy59.29 Wh
Net Weight297 g
Charging Temperature5℃ - 40℃
Operating Temperature Range-10℃ to 40℃
Heating MethodsManual Heating;Auto Heating
Heating Temperature-20℃ to 6℃
Heating duration:500s (Max)
Heating Power55W (Max)
Charging Time90 min
Max Charging Power80W

APP / Live View

Video Transmission SystemOcuSync 2.0
Mobile AppDJI PILOT
Live View QualityRemote Controller:
720p@30fps / 1080p@30fps
Max Live View Bitrate40 Mbps
Latency120 - 130 ms
Required Operating Systemsios 10.0 or later Android 5.0 or later

Supported SD Cards

Supported SD CardsMicro SD™
Supporting Micro SD with capacity up to 128 GB and R/W speed up to UHS-I Speed Grade 3

Footnotes

Footnotes[1] Remote controller required.

[2] Due to real-time digital enhancements, the photo and video size of the thermal data is larger than the sensor's native resolution.

[3] Omnidirectional Obstacle Sensing includes left/right, up/down, and forward/backward obstacle sensing. Sensing for left/right directions is only available in ActiveTrack or Tripod Mode. Omnidirectional Obstacle Sensing does not fully cover the circumference of a 360-degree arc. And left and right obstacle sensing system only works in specific modes and environments. DJI warranty does not cover any loss caused by crashing when flying left or right, even when ActiveTrack or Tripod mode is activated. Please be aware of your surroundings and App notifications when operating the Mavic 2 to ensure safety. These specs have been determined through tests conducted with the latest firmware. Firmware updates can enhance performance, so updating to the latest firmware is highly recommended."

[4]These specs have been determined through tests conducted with the latest firmware. Firmware updates can enhance performance, so updating to the latest firmware is highly recommended."

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - naujos istorijos pradžiai" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo partneryste su: