Profesionali DJI Enterprise serija - dronai verslui, ūkiui ir tarnyboms
2021-04-16 |

Profesionalūs „DJI Enterprise“ serijos dronai ženkliai skiriasi nuo įprastų DJI dronų. Tai nėra laisvalaikiui ar žaidimams skirti dronai. Dėl specialių kamerų ar krovinių pakėlimo galimybių ir įmantresnių funkcijų jie yra naudojami pramonėje, valstybės institucijų kasdieniniame darbe. Daugelis jų turi šilumines, multispektrines ar net labai artinančias vaizdą kameras. Straipsnyje papasakosime apie profesionalius dronus, jų funkcijas ir kokioms misijoms jie yra naudojami.

DJI - žinomiausias ir savo gerą vardą užsitikrinęs dronų gamintojas nuolat atsižvelgia į vartotojų poreikius ir ieško naujų sprendimų, tobulina ir kuria geresnes bepiločių orlaivių versijas. Taigi, dabar turime geriausius DJI įrankius savo kainų kategorijose“ - teigia UAB „Promaksa“ vadovas Antanas Petrauskas.

Populiariausi profesionalūs dronai:

Mavic 2  Enterprise Advanced

„DJI M2EA“ - pats naujausias technologijų šedevras - dronas už sąlyginai labai nedidelę kainą, bet su stebinančiomis galimybėmis - mažas, lengvas, kompaktiškas, tačiau turintis 4x optinį ir 8x skaitmeninį artinimą (viso 32x) ir kartu turintis aukštos rezoliucijos 640x512px termosensorių. Vizualios šviesos sensorius fiksuoja 48 MP raiškos nuotraukas. Kitaip sakant, turintis visa tai, ko reikia didžiajai daliai specialiųjų misijų, norint atlikti darbą kokybiškai ir laikantis saugaus atstumo. „Mavic 2  Enterprise Advanced“ droną galima naudoti gaisrų gesinimo procese, žmonių paieškai ir gelbėjimui, saulės kolektorių ar elektros linijų patikrai, aplinkos apsaugai ar teisėsaugos institucijose. Droną jau turime gyvai parduotuvėse ir kviečiame atvykti jį apžiūrėti.

Mavic 2 Enterprise serija

„Zoom“ ir „DUAL“ dronai yra „Mavic 2  Enterprise Advanced“ pirmtakai. Šių dronų skraidyklės yra vienodos, skiriasi tik kamera: vizualaus spektro „Zoom“ kamera turi 2x optinį ir 3x skaitmeninį artinimą (viso 6x); „DUAL“ - turi du sensorius: 160x120px rezoliucijos termo ir 4K raiškos vizualaus spektro sensorių.

Matrice M300 RTK

„DJI Matrice M300 RTK“ yra pažangiausia ir įspūdingas galimybes turinti platforma. Ji pakeitė keletą metų gyvavusią „M200/M210 skraidyklę“. „Matrice 300 RTK“ dronas turi begalę atnaujinimų - kliūčių vengimo sensorius į visas puses, atsparumą lietui ir šalčiui, didesnę keliamąją galią ir ilgesnį skrydžio laiką net iki 55 minučių, o taip pat daug išmaniųjų funkcijų padedančių tiek žmonių ar gyvūnų paieškos operacijose, tiek persekiojimo, tiek aukštos raiškos ortofoto  žemėlapių sudarymui. 

Ant „M300“ drono galima montuoti šias kameras: 

  • H20 - 20x optinį artinimą turinčią kamerą; 

  • H20T - 20x optinį artinimą turinčią kamerą + aukštos raiškos 640x512px ir didelio jautrumo termo sensorių + plataus kampo kamerą pilotui, kuri yra nepamainoma norint greitai pakeisti stebimą bei daug kartų pritrauktą objektą; 

  • P1 - pilno kadro „full frame“ sensorių turinčią kamerą ortofoto skenavimui; 

  • Dar prekyboje nepasirodžiusią L1 kamerą su „LiDar“ lazerio sistema, skirtą tiksliam spalvotų taškų 3D objektų ir reljefo žemėlapių sudarymui. 

Visos šios kameros yra integruotos sistemos dalis, kuri kartu su pažangia programine įranga ir intuityvia vartotojo sąsaja užtikrina darbo komfortą pilotui, ir efektyviausią rezultatų pasiekimą.

Phantom 4 Pro RTK

Šis dronas yra skirtas 3D objektų ir 2D ortofoto žemėlapių sudarymui. Palyginus su „M300 RTK“ - jis yra labai kompaktiškas, tačiau lygiai taip pat tikslus dėka RTK technologijos. RTK (Real Time Kinematic) GPS referencinių stočių tinklas - ši sistema suteikia patikslintą drono padėties informaciją siekiančią centimetro tikslumu. Tai ypatingai svarbu norint su dronu skenuoti 3D objektus ar teritorijas, kuriant ortofoto žemėlapius. Turi 1’’ colio ir 20 Mpx jutiklį. Su „OcuSync“ perdavimo sistema galimas stabilus ir patikimas HD vaizdo perdavimas iki 7 kilometrų atstumu, norint nuskenuoti ir sukurti didesnių vietų žemėlapius.

Phantom 4 Multispectral

Šis dronas yra skirtas ūkininkams, multispektrinė kamera yra skirta pasėlių ir kitų augalų laukams skenuoti, ir analizuoti augalų būklę, vegetaciją. Dronas nustato duomenis centimetrų tikslumu. Inovatyvūs ūkininkai naudoja šį droną ir teigia, jog jis labai palengvina darbą, leidžia pastebėti problemines vietas, gali sutaupyti lėšas trąšoms.

Agras T16

Šį droną taip pat naudoja inovatyvūs ūkininkai. Dėka dirbtinio intelekto su „Agras T16“ galima efektyviai atlikti darbą. Dronas gali iškelti bakelį su skysčiu iki 16 litrų ir skystį su trąšomis purkšti ant augalų. „Agras T16“  turi RTK technologiją ir plataus kampo FPV kamerą. Sistemoje yra net 8 purkštuvai ir jis puikiai tinka pasėlių priežiūrai. Su juo sudaromi 3D planai, pagal medžių aukštį ir pasiskirstymą.

„Mes padedame išsirinkti tinkamiausius dronus kiekvienam kliento poreikiui. Rinktis tikrai yra iš ko, technologijos pažengusios į priekį, taupo laiką bei kaštus. O DJI bepiločius valdyti tikrai nesudėtinga, tereikia šiek tiek praktikos, įgūdžių ir be abejo laikytis visų bepiločių orlaivių naudojimo taisyklių“ - teigia UAB „Promaksa“ vadovas Antanas Petrauskas.

Jeigu turite svarbią misiją ar reikia profesionalaus drono - kreipkitės į mus ir padėsime išsirinkti. Taip pat organizuojame bepiločių orlaivių naudojimo mokymus, kuriuose išmokome profesionaliai pilotuoti dronus. Apie tai skaitykite straipsnyje: „Promaksa - profesionalus ir patikimas DJI bepiločių orlaivių tiekėjas“

Susiję produktai