Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės, panaudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujausios prekės mūsų parduotuvėje nauja HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros Ankstesnės HERO kameros: 6, 5, 4, 3/3+ .. GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 2 Pro ir Zoom / Air serija Inspire 2 / PRO dronai Phantom 4 RTK / Pro+ serija nauja DJI Spark Žaisliniai Tello dronai DJI Goggles akiniai Matrice 200/210 / 600 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Robomaster S1 nauja OSMO Mobile 3 serija nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Ronin-SC / S / MX stabilizatoriai nauja Hasselblad serija GoPro Filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai dronams Įvairūs priedai dronams Priedai fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam nauja Priedai telefonams Veiksmo kamerų priedai Priedai fotoaparatams Populiarūs rinkiniai B grupė C grupė D grupė E grupė HOL grupė Vehicle grupė Kiti elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja HPRC Plaber lagaminai Kitų gamintojų dėklai Kitų gamintojų dronai Kitos veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Atminties kortelės GNARBOX - mobilus kompiuteris montažui PGYTECH Vidvie baterijų bankai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai

Lietuvoje paskelbto karantino metu, visas prekes į Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI !

DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller

Promaksa pataria

 • 5.5 colio 1080p ekranas
 • OcuSync 2.0
 • nuo -20℃ iki 40℃
 • Specialiai pritaikyta Android sistema
 • DJI Go Share

DJI Mavic 2 išmanusis valdymo pultas RC / Smart Remote Controller

649 €

su PVM
Prekę turime sandėlyje, galima užsisakyti internetu.
Pristatymas 1-2 darbo dienos.
Taip pat galima rasti Kauno Promaksa salone.
Būsena atnaujinta prieš 7 min. ago
Techninė informacija:

DJI Global

CP.MA.00000079.01

Kiekis sandėlyje ribotas

DJI Mavic 2 išmanusis valdymo pultas RC / Smart Remote Controller

Šią prekę per LPexpress.lt terminalą PRISTATOME NEMOKAMAI.

DJI išmanusis valdymo pultas

DJI išmanusis valdymo pultas sukurtas taip, kad maksimaliai išnaudotumįte DJI Mavic 2 ar kitų bepiločių orlaivių, turinčių OcuSync 2.0[1] sistemą, skraidymo galimybes. 5.5 colio skersmens integruotas ekranas rodo aiškų ir šviesų vaizdą, net ir esant sudėtingoms aplinkybėms. Intuityvus valdymas ir iš anksto suinstaliuotos funkcijos, kaip SkyTalk ir DJI GO 4 aplikacija, leidžia pasiruošti ir pradėti skrydį greičiau, aiškiau ir patogiau nei bet kada anksčiau.

Itin ryškus ekranas

DJI išmanusis valdymo pultas turi 5.5 colio skersmens 1080p itin ryškų ekraną, kuris leis lengvai matyti tiesiogiai iš drono perduodamą vaizdą, net jeigu tiesiai į ekraną švies saulė. 1000 cd/m2 ekranas yra apie du kartus ryškesnis už vidutinį išmanujį įrenginį.

OcuSync 2.0 Full-HD vaizdo perdavimas

Aprūpintas OcuSync 2.0 vaizdo perdavimo technologija, DJI išmanusis valdymo pultas palaiko automatinį signalo dažnio keitimą tarp 2.4GHz ir 5.8 GHz, padedantį sumažinti trigdžių ir aplinkos veiksnių įtaką drono valdymui ir perduodamo vaizdo kokybei. Ši technologija taip pat užtikrina patikimą signalą dideliais atstumais, siekiančiais 8 km.[2]

Efektyvus ir patogus nešiotis

DJI išmanusis valdymo pultas prisijungia prie jūsų bepiločio orlaivio tik jį įjungus, todėl galite kilti akimirksniu ir niekada nepraleisti svarbių momentų. Kompaktiško dizaino su nuimamomis vairalazdėmis, DJI išmanusis valdymo pultas yra pakankamai mažas kad galėtų visur keliauti su jumis.

Patikimas įvairiomis oro salygomis.

DJI išmanusis valdymo pultas patikimai veikia aplinkos temperatūrai keičiantis nuo -20°C iki 40°C, suteikdamas jums patikimą HD ryšį su dronu įvairiose pasaulio vietose.

DJI Go Share

Lengvai perkelkite savo filmuotą medžiagą ir nuotraukas ir DJI išmaniojo valdymo pulto į savo mobilujį įrenginį naudodamiesi naujaja DJI GO4 aplikacijos Go Share funkcija.

Specialiai pritaikyta sistema

DJI išmaniojo valdymo pulto specialiai pritaikyta Android sistema ir optimizuota DJI GO 4 aplikacija išlaisvina nuo įprastinių mobiliųjų įrenginių suvaržymų ir užtikriną greitesnę ir į kuryba iš oro sufokusuotą aplinką. Išmanusis valdymo pultas taip pat palaiko trečiųjų šalių sukurtas aplikacijas[5], kad galėtumėte naudotis įvairiomis vaizdo apdorojimo ir dalinimosi galimybėmis.

Puikiai veikiančios garso ir vaizdo galimybės

DJI išmanusis valdymo pultas turi integruotą mikrofoną ir garsiakalbį kurie leidžia įvairiau naudoti jūsų bepilotį orlaivė tokios užduotims kaip tiesioginės transliacijos. Jis tiap pat gali perduoti 4K 60kps vaizdą su H.264 arba H.265 kodavimu, naudojant HDMI jungtį.

Daugiau funkcijų

SkyTalk

Naujoji SkyTalk[3] funkcija tai nuostabus būdas su kitais pasidalinti savo skraidymo patritimi. Naudokite ją tiesiogiai transliuoti savo kameros matomą vaizdą tiesiai į socialiniu tinklus, kaip Facebook ir Instagram.[4] Ji taip pat leidžia jums sukurti trumpus filmukus ir pasidalinti jais akimirksniu.

Ilgai veikianti baterija

5000mAh betrija palaiko greitąjį įkrovimą ir gali veikti be sustojimo iki 2.5 valandų.

[1] DJI išmanusis valdymo pultas yra suderinamas su bet kuriuo dronu, turinčiu OcuSync 2.0. jis taip pat veiks ir su Mavic 2 Enterprise. Kadd užtikrintumėte sklandų veikimą, visuomet įsitikinkite, kad yra naudojama naujausia programinė įranga.
[2] Rezutatai buvo pasiekti testuojant su Mavic 2 bepiločiu orlaiviu. Individualūs rezultatai gali skirtis priklausomai nuo aplinkos, naudojimo pobūdžio, ar programinės įrangos versijos.
[3] Greitai pasirodys, visuomet įsitikinkite ar DJI išmanusis valdymo pultas naudoja naujausią operacinės įrangos versiją ir DJI GO aplikaciją.
[4] Reikalingas Wi-Fi ryšys.
[5] DJI neprisiima atsakomybės už leidimų ar saugumo problemas kylančias naudojant trečiųjų šalių kurtas aplikacijas. Jei suinstaliuota trečiųjų šalių kurta aplikacija, neleidžia jums pilnai išnaudoti valdymo pulto, rekomenduojame ją pašalinti ir atstatyti pulto gamyklinius parametrus.

Video

DJI išmanusis valdymo pultas × 1
24 W USB Įkroviklis × 1
USB 3.0 Type-C Laidas × 1
Atsarginės vairalazdės (pora) × 1

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - Get the BEST" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo pertneryste su: