Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja Likučių išpardavimas nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja Senesni GoPro modeliai GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 3 Pro nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Therabody nauja SONOS nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
Nebegaminama
DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
  • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
  • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
  • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
  • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
  • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
  • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
  • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
  • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller

Promaksa pataria

„DJI Smart Controller“ sukurtas taip, kad maksimaliai padidintų jūsų skraidymo lauke patirtį skraidant dronu. 5,5 colio įmontuotas ekranas rodo aiškius, ryškius vaizdus net ir sudėtingomis sąlygomis. Intuityvūs valdikliai ir iš anksto įdiegtos programėlės, tokios kaip „SkyTalk“, „DJI GO 4“ ir „DJI Fly App“, leidžia greičiau, aiškiau ir patogiau pakilti ore nei bet kada anksčiau.

DJI Smart Controller išmanusis valdymo pultas (tinka Mavic 2, Air 2/2S, Mini 2) / Smart Remote Controller RC

Kaina:

649 €

su PVM
Prekė nebegaminama. Alternatyvų teiraukitės mūsų vadybininkų.
Techninė informacija:

DJI

Mavic 2, Mavic Air 2, Air 2S, Mini 2

CP.MA.00000079.01

Prekyboje nebeturime

DJI Smart Controller išmanusis valdymo pultas (tinka Mavic 2, Air 2/2S, Mini 2) / Smart Remote Controller RC

DJI išmanusis valdymo pultas

DJI išmanusis valdymo pultas sukurtas taip, kad maksimaliai išnaudotumįte DJI Mavic 2, Mavic Air2 ar kitų bepiločių orlaivių, turinčių OcuSync 2.0[1] sistemą, skraidymo galimybes. 5.5 colio skersmens integruotas ekranas rodo aiškų ir šviesų vaizdą, net ir esant sudėtingoms aplinkybėms. Intuityvus valdymas ir iš anksto suinstaliuotos funkcijos, kaip SkyTalk ir DJI GO 4 aplikacija, leidžia pasiruošti ir pradėti skrydį greičiau, aiškiau ir patogiau nei bet kada anksčiau.

Itin ryškus ekranas

DJI išmanusis valdymo pultas turi 5.5 colio skersmens 1080p itin ryškų ekraną, kuris leis lengvai matyti tiesiogiai iš drono perduodamą vaizdą, net jeigu tiesiai į ekraną švies saulė. 1000 cd/m2 ekranas yra apie du kartus ryškesnis už vidutinį išmanujį įrenginį.

OcuSync 2.0 Full-HD vaizdo perdavimas

Aprūpintas OcuSync 2.0 vaizdo perdavimo technologija, DJI išmanusis valdymo pultas palaiko automatinį signalo dažnio keitimą tarp 2.4GHz ir 5.8 GHz, padedantį sumažinti trigdžių ir aplinkos veiksnių įtaką drono valdymui ir perduodamo vaizdo kokybei. Ši technologija taip pat užtikrina patikimą signalą dideliais atstumais, siekiančiais 8 km.[2]

Efektyvus ir patogus nešiotis

DJI išmanusis valdymo pultas prisijungia prie jūsų bepiločio orlaivio tik jį įjungus, todėl galite kilti akimirksniu ir niekada nepraleisti svarbių momentų. Kompaktiško dizaino su nuimamomis vairalazdėmis, DJI išmanusis valdymo pultas yra pakankamai mažas kad galėtų visur keliauti su jumis.

Patikimas įvairiomis oro salygomis.

DJI išmanusis valdymo pultas patikimai veikia aplinkos temperatūrai keičiantis nuo -20°C iki 40°C, suteikdamas jums patikimą HD ryšį su dronu įvairiose pasaulio vietose.

DJI Go Share

Lengvai perkelkite savo filmuotą medžiagą ir nuotraukas ir DJI išmaniojo valdymo pulto į savo mobilujį įrenginį naudodamiesi naujaja DJI GO4 aplikacijos Go Share funkcija.

Specialiai pritaikyta sistema

DJI išmaniojo valdymo pulto specialiai pritaikyta Android sistema ir optimizuota DJI GO 4 aplikacija išlaisvina nuo įprastinių mobiliųjų įrenginių suvaržymų ir užtikriną greitesnę ir į kuryba iš oro sufokusuotą aplinką. Išmanusis valdymo pultas taip pat palaiko trečiųjų šalių sukurtas aplikacijas[5], kad galėtumėte naudotis įvairiomis vaizdo apdorojimo ir dalinimosi galimybėmis.

Puikiai veikiančios garso ir vaizdo galimybės

DJI išmanusis valdymo pultas turi integruotą mikrofoną ir garsiakalbį kurie leidžia įvairiau naudoti jūsų bepilotį orlaivė tokios užduotims kaip tiesioginės transliacijos. Jis tiap pat gali perduoti 4K 60kps vaizdą su H.264 arba H.265 kodavimu, naudojant HDMI jungtį.

Daugiau funkcijų

SkyTalk

Naujoji SkyTalk[3] funkcija tai nuostabus būdas su kitais pasidalinti savo skraidymo patritimi. Naudokite ją tiesiogiai transliuoti savo kameros matomą vaizdą tiesiai į socialiniu tinklus, kaip Facebook ir Instagram.[4] Ji taip pat leidžia jums sukurti trumpus filmukus ir pasidalinti jais akimirksniu.

Ilgai veikianti baterija

5000mAh betrija palaiko greitąjį įkrovimą ir gali veikti be sustojimo iki 2.5 valandų.

[1] DJI išmanusis valdymo pultas yra suderinamas su bet kuriuo dronu, turinčiu OcuSync 2.0. jis taip pat veiks ir su Mavic 2 Enterprise. Kadd užtikrintumėte sklandų veikimą, visuomet įsitikinkite, kad yra naudojama naujausia programinė įranga.
[2] Rezutatai buvo pasiekti testuojant su Mavic 2 bepiločiu orlaiviu. Individualūs rezultatai gali skirtis priklausomai nuo aplinkos, naudojimo pobūdžio, ar programinės įrangos versijos.
[3] Greitai pasirodys, visuomet įsitikinkite ar DJI išmanusis valdymo pultas naudoja naujausią operacinės įrangos versiją ir DJI GO aplikaciją.
[4] Reikalingas Wi-Fi ryšys.
[5] DJI neprisiima atsakomybės už leidimų ar saugumo problemas kylančias naudojant trečiųjų šalių kurtas aplikacijas. Jei suinstaliuota trečiųjų šalių kurta aplikacija, neleidžia jums pilnai išnaudoti valdymo pulto, rekomenduojame ją pašalinti ir atstatyti pulto gamyklinius parametrus.

Video

DJI išmanusis valdymo pultas × 1
24 W USB Įkroviklis × 1
USB 3.0 Type-C Laidas × 1
Atsarginės vairalazdės (pora) × 1

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - naujos istorijos pradžiai" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo partneryste su: