Specialios nuolaidos nauja DJI nuolaidos GoPro nuolaidos Ekspozicinės, panaudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Phantom 4 Pro+ v2.0 ir ankstesni modeliai nauja Mavic 2 Pro ir Zoom / Air serija DJI Spark DJI Goggles akiniai OSMO Pocket / Mobile 2 stabilizatoriai nauja Ronin-S / M / MX stabilizatoriai nauja Inspire 2 / PRO bepiločiai Matrice 600 / 200 / 100 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Žaisliniai Tello dronai Yuneec dronai Parrot dronai 3DR Robotics dronai HEXO+ dronas Flytrex LIVE 3G GPS logger'is XIRO dronai GoPro Fusion kamera nauja HERO7 video kameros nauja HERO6 video kameros nauja HERO5 video kameros Session 5 video kamera HERO4 video kameros HERO video kameros HERO3 / HERO3+ kamerų priedai KARMA dronas Papildomi priedai ir aksesuarai Garmin laikrodžiai ir kameros TomTom kameros ir navigacijos nauja Brinno kameros 360fly 4K veiksmo kamera Filtrai bepiločiams orlaiviams GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai Mikrofonas Kiti aksesuarai Ninebot by Segway riedžiai nauja Nibebot by Segway paspirtukai Xiaomi paspirtukai Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja Kitų gamintojų dėklai Lowepro Kuprinės ir Dėklai nauja iPad nauja iPhone nauja Pebble Time Pebble Ausinės sportui Ausinės su lankeliu Moteriškos ausinės Bevielės ausinės Raiščiai telefonui Atminties kortelės GNARBOX - SSD montažui nauja Vidvie baterijų bankai RAM amerikietiški laikikliai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms The Pirate Bay gero garso ausinės RC hobio prekės Stabilizatoriai Priedai
DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller
 • DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller

Promaksa pataria

 • 5.5 colio 1080p ekranas
 • OcuSync 2.0
 • nuo -20℃ iki 40℃
 • Specialiai pritaikyta Android sistema
 • DJI Go Share

DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller

649 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 5-11 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 2 h. ago
Techninė informacija:

DJI Global

CP.MA.00000079.01

Laukiame atvykstančios siuntos - susisiekite

DJI išmanusis valdymo pultas / Smart Controller

Šią prekę per LPexpress.lt terminalą PRISTATOME NEMOKAMAI.

Daugiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija

DJI išmanusis valdymo pultas

DJI išmanusis valdymo pultas sukurtas taip, kad maksimaliai išnaudotumįte DJI Mavic 2 ar kitų bepiločių orlaivių, turinčių OcuSync 2.0[1] sistemą, skraidymo galimybes. 5.5 colio skersmens integruotas ekranas rodo aiškų ir šviesų vaizdą, net ir esant sudėtingoms aplinkybėms. Intuityvus valdymas ir iš anksto suinstaliuotos funkcijos, kaip SkyTalk ir DJI GO 4 aplikacija, leidžia pasiruošti ir pradėti skrydį greičiau, aiškiau ir patogiau nei bet kada anksčiau.

Itin ryškus ekranas

DJI išmanusis valdymo pultas turi 5.5 colio skersmens 1080p itin ryškų ekraną, kuris leis lengvai matyti tiesiogiai iš drono perduodamą vaizdą, net jeigu tiesiai į ekraną švies saulė. 1000 cd/m2 ekranas yra apie du kartus ryškesnis už vidutinį išmanujį įrenginį.

OcuSync 2.0 Full-HD vaizdo perdavimas

Aprūpintas OcuSync 2.0 vaizdo perdavimo technologija, DJI išmanusis valdymo pultas palaiko automatinį signalo dažnio keitimą tarp 2.4GHz ir 5.8 GHz, padedantį sumažinti trigdžių ir aplinkos veiksnių įtaką drono valdymui ir perduodamo vaizdo kokybei. Ši technologija taip pat užtikrina patikimą signalą dideliais atstumais, siekiančiais 8 km.[2]

Efektyvus ir patogus nešiotis

DJI išmanusis valdymo pultas prisijungia prie jūsų bepiločio orlaivio tik jį įjungus, todėl galite kilti akimirksniu ir niekada nepraleisti svarbių momentų. Kompaktiško dizaino su nuimamomis vairalazdėmis, DJI išmanusis valdymo pultas yra pakankamai mažas kad galėtų visur keliauti su jumis.

Patikimas įvairiomis oro salygomis.

DJI išmanusis valdymo pultas patikimai veikia aplinkos temperatūrai keičiantis nuo -20°C iki 40°C, suteikdamas jums patikimą HD ryšį su dronu įvairiose pasaulio vietose.

DJI Go Share

Lengvai perkelkite savo filmuotą medžiagą ir nuotraukas ir DJI išmaniojo valdymo pulto į savo mobilujį įrenginį naudodamiesi naujaja DJI GO4 aplikacijos Go Share funkcija.

Specialiai pritaikyta sistema

DJI išmaniojo valdymo pulto specialiai pritaikyta Android sistema ir optimizuota DJI GO 4 aplikacija išlaisvina nuo įprastinių mobiliųjų įrenginių suvaržymų ir užtikriną greitesnę ir į kuryba iš oro sufokusuotą aplinką. Išmanusis valdymo pultas taip pat palaiko trečiųjų šalių sukurtas aplikacijas[5], kad galėtumėte naudotis įvairiomis vaizdo apdorojimo ir dalinimosi galimybėmis.

Puikiai veikiančios garso ir vaizdo galimybės

DJI išmanusis valdymo pultas turi integruotą mikrofoną ir garsiakalbį kurie leidžia įvairiau naudoti jūsų bepilotį orlaivė tokios užduotims kaip tiesioginės transliacijos. Jis tiap pat gali perduoti 4K 60kps vaizdą su H.264 arba H.265 kodavimu, naudojant HDMI jungtį.

Daugiau funkcijų

SkyTalk

Naujoji SkyTalk[3] funkcija tai nuostabus būdas su kitais pasidalinti savo skraidymo patritimi. Naudokite ją tiesiogiai transliuoti savo kameros matomą vaizdą tiesiai į socialiniu tinklus, kaip Facebook ir Instagram.[4] Ji taip pat leidžia jums sukurti trumpus filmukus ir pasidalinti jais akimirksniu.

Ilgai veikianti baterija

5000mAh betrija palaiko greitąjį įkrovimą ir gali veikti be sustojimo iki 2.5 valandų.

[1] DJI išmanusis valdymo pultas yra suderinamas su bet kuriuo dronu, turinčiu OcuSync 2.0. jis taip pat veiks ir su Mavic 2 Enterprise. Kadd užtikrintumėte sklandų veikimą, visuomet įsitikinkite, kad yra naudojama naujausia programinė įranga.
[2] Rezutatai buvo pasiekti testuojant su Mavic 2 bepiločiu orlaiviu. Individualūs rezultatai gali skirtis priklausomai nuo aplinkos, naudojimo pobūdžio, ar programinės įrangos versijos.
[3] Greitai pasirodys, visuomet įsitikinkite ar DJI išmanusis valdymo pultas naudoja naujausią operacinės įrangos versiją ir DJI GO aplikaciją.
[4] Reikalingas Wi-Fi ryšys.
[5] DJI neprisiima atsakomybės už leidimų ar saugumo problemas kylančias naudojant trečiųjų šalių kurtas aplikacijas. Jei suinstaliuota trečiųjų šalių kurta aplikacija, neleidžia jums pilnai išnaudoti valdymo pulto, rekomenduojame ją pašalinti ir atstatyti pulto gamyklinius parametrus.

Video

DJI išmanusis valdymo pultas × 1
24 W USB Įkroviklis × 1
USB 3.0 Type-C Laidas × 1
Atsarginės vairalazdės (pora) × 1

Priedai