DJI Mavic 2 Fly More rinkinys / Kit
DJI Mavic 2 Fly More rinkinys / Kit

Promaksa pataria

DJI Priedų rinkinys skirtas DJI Mavic 2 Pro ir Zoom dronams

DJI Mavic 2 Fly More rinkinys / Kit

Kaina:

389 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 23-40 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 1 val.
Techninė informacija:

DJI

Mavic 2 Pro Mavic 2 Zoom

CP.MA.00000037.01

susisiekite dėl tikslaus pristatymo termino

DJI Mavic 2 Fly More rinkinys / Kit

Šią prekę per Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI.

.

Prekės aprašymas

DJI Mavic 2 Fly More rinkinyje yra dvi išmaniosios skrydžio baterijos, DJI Mavic 2 automobilinis įkroviklis, baterijų krovimo mazgas, adapteris iš baterijos į USB lizdą, kitų įrenginių įkrovimui, tylių propelerių komplektas, ir transportavimo krepšys viskam sudėti..

Abi išmaniosios skrydžio baterijos turi 59.29 Wh energijos talpą ir suteikia iki 31 minučių papildomo skrydžio laiko. Dėka DJI išmaniųjų baterijų valdymo sistemos, baterijos būklė yra stebima ir rodoma realiu laiku, todėl leidžia jums mažiau koncentruotis į baterijos būklę ir labiau džiaugtis įspūdingu skrydžiu.

DJI Mavic 2 automobilinis įkroviklis leidžia jums krauti baterijas keliaujant automobiliu, gali išduoti iki 80W galią ir turi apsaugos nuo žemo voltažo technologiją, kuri užtikrina, kad baterijų įkrovimas netrugdys įprastai užvesti automobilio.

Baterijų įkrovimo mazgas padidina įkrovimo efektyvumą, pasirinkdamas kurią bateriją pirmąją įkraudinėti priklausomai nuo energijos likučio esančio baterijose, seka parenkama nuo akumuliatoriaus, kuriam reikia mažiausiai laiko pilnai įkrauti. Sulankstomo dizaino dėka įkrovimo mazga lengva pasiimti su savimi į bet kokią kelionę. Jis veikia ir su įprastu, ir su automobiliniu įkrovikliu ir leidžia vienu metu sujungti iki keturių baterijų.

Adapteris iš DJI Mavic baterijos į 2 USB A-tipo lizdus suteikiancius 10W bendrą išduodamą galia. Įprastam išmaniajam telefonui pilnai įkrauti užtenka apie 20% vienoje DJI Mavic 2 išmaniojoje baterijo esančios energijos.

Dvi poros tyliųjų propelerių taip pat yra šiame rinkinyje. Šie naujos kartos rotoriai naudoją visiškai naują aerodinaminį dizainą, kurio rezultate jūs gaunate tylesnį skrydį, padidėjusį efektyvumą ir pailgėjusį skrydžio laiką.

Universalus DJI Mavic 2 krepšys yra specialiai sukurtas šios serijos dronams. Į jį galite sutalpinti patį orlaivį, nuotolinio valdymo pultą, keturias išmaniasias baterijas, išmanujį telefoną, paildomų propelerių komplektą, ND filtrus, laidus, ir kitų turimų priedų.

Dežutėje yra

Išmaniosios skrydžio baterijos × 2 
DJI MAvic 2 automobilinis įkroviklis × 1
Baterijų įkrovimo mazgas × 1
Adapteris iš baterijos į USB lizdus × 1
Tylieji propeleriai × 2 poros
DJI MAvic 2 krepšys × 1

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - naujos istorijos pradžiai" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo partneryste su: