DJI Mavic 2 Pro dronas / M2P (TIK DRONAS, be baterijos ir pultelio)

Kaina:

900 €

1 499 €

su PVM
* kaina parduotuvėje gali skirtis nuo kainos internete
Prekę turime sandėlyje, galima užsisakyti internetu.
Pristatymas 23-40 darbo dienos.
Taip pat galima rastiVilniausPromaksa salone.
Techninė informacija:

DJI

CP.MA.00000013.01_just_drone

Prašome teirautis- susisiekite


Įvertinkite produktą:

DJI Mavic 2 Pro dronas / M2P (TIK DRONAS, be baterijos ir pultelio)

Šią prekę pristatome nemokamai per Omniva paštomatus.

DJI Mavic 2

Pamatyk didesnį paveikslą

Naujausias DJI flagmanas dronų rinkoje

•Iki 8 km atstumo perduodamas 1080p vaizdas2
•Skrydžio laikas iki 31 minutės3
•Įvairiakryptis kliūčių vengimas
•‚Hyperlapse‘
•Aktyvus sekimas 2.0
•Suderinami su DJI Goggles akinių serija

Sulankstomas ir kompaktiškas

Kurkite betkur, kur keliausite.

Gainga skraidanti platforma

OcuSync 2.0 Skaitmeninė vaizdo perdavimo sistema

Sklandžiai ir saugiai pamatykite dar daugiau pasaulio.
- 8 km 1080p tiesioginis vaizdo perdavimas2
- 2.4/5.8 GHz automatinis perjungimas realiu laiku5
- 40 Mbps persiunčiamas duomenų srautas.
- 120 ms latentinis laikas

Skriskite greičiau, ilgiau ir tyliau

31 min3 – Šiuo metu ilgiausias skrydžio laikas ne komerciniuose dronuose.
72 km/val. Maksimalus greitis sportiniame rėžime (be vėjo)
Naudoja DJI tyliojo skrydžio technologiją.

Įvairiapusis kliūčių fiksavimas

- Kliūčių vengimo jutikliai visose orlaivio pusėse
- Pažangi piloto asistavimo sistema (APAS) leidžia orlaiviui veiksmingai išvengti kliūčių atsirandančių jo kelyje skrendant į priekį ir atgal.
- Papildomas pagalbinis apšvietimas drono apačioje, veiksmingas skraidant prasto apšvietimo sąlygomis ir padeda dugne esantiems jutikliams

*Į įvairiapusį kliūčių fiksavimą įeina kairys/dešinys, priekiniai/galiniai bei apatiniai ir viršutiniai, kliūčių atpažinimo jutikliai. Kliūčių jutimas kairėje ir dešinėje pusėse veikia tik aktyvaus sekimo (ActiveTrack) ir trikojo (Tripod) rėžimuose. Įvairiapusio kliūčių fiksavimo sistema neapima viso 360o apskritimo. Kairės ir dešinės pusės jutikliai veikia tik specifiniuose rėžimuose ir esant tinkamoms aplinkos sąlygoms. DJI Garantija nepadengs žalos patirtos dėl avarijos skrendant į šonus, net jei aktyvaus sekimo arba trikojo rėžimai buvo įjungti. Prašome, kad būtumėte atidūs, ir apžvelgtumėte aplinką ir kreiptumėte dėmesį į pranešimus aplikacijoje, kai pilotuosite DJI Mavic 2 bepiločius orlaivius, kad užtikrintumėte savo, aplinkinių, bei drono saugumą.

3 Ašių stabilizatorius

DJI Mavic 2 turi 3 ašių stabilizatorių, kuris užtikrina sklandžią ir stabilią vaizdo medžiagą, bet kokioje situacijoje.

Aukštos kokybės filmavimo sistema

Mavic 2 Pro | Hasselblad kamera

Pagamintos Švedijoje, Hasselblad kameros yra žinomos dėl savo ikoniškai ergonominio dizaino, nepriekaištingos vaizdo kokybės, ir Švediško meistriškumo. Nuo 1941 metų, Hasselblad kameros užfiksavo nemažą dalį ikoniškiausių pasaulio kadrų – įskaitant ir pirmąjį nusileidimą mėnulyje.

Bendrai suprojektuota, bendradarbiaujant su Hasselblad po dviejų metų nenuilstamų bandymų, DJI Mavic 2 Pro atvyksta su visiškai nauja Hasselblad L1D-20c kamera, kuri turi unikalią Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) sistemą, padedančia naudotojams užfiksuoti neįtikėtinas 20 megapikselių kadrus iš oro su stulbinančiu spalvų detalumu.

1 colio CMOS jutiklis

Visiškai naujas 1 colio CMOS jutiklis turi keturis kartus didesnę aktyvaus jutimo zoną, nei originalus DJI Mavic Pro dronas, tai jam leidžia užfiksuoti daugiau informacijos kiekviename pikselyje dar geresniam dinaminiam diapazonui, perdavimo signalo – vizualinio triukšmo santykiui ir veikimui prasto apšvietimo sąlygomis.

10-bit Dlog-M Spalvų profilis

DJI Mavic 2 pro palaiko 10 bitų Dlog-M spalvų profilį kuris suteikia platesnį dinaminį diapazoną, didesniam lankstumui programiškai apdorojant vaizdo medžiagą.

10 bitų HDR filmavimas

Su 4K 10-bit HDR palaikymu, DJI Mavic 2 Pro gali būti prijungtas prie 4K televizoriaus su HLG ir tuojau pat pradės rodyti nufilmuotą medžiagą su teisingais spalvų tonais, ryškesniais akcentais ir padidintu kontrastu, kas padaro HDR tokį patrauklų.

Reguliuojama diafragma

f/2.8-f/11 reguliuojama diafragma suteikia jums daugiau lankstumo, dirbant skirtingo apšvietimo sąlygomis.

Nufotografuota su DJI Mavic 2 Pro

Mavic 2 Zoom | 24-48 mm1 optiškai artinanti kamera

Remdamasis į galingą 1/2.3 colio, jutiklį, galintį pritraukti vaizdą iki 4 kartų, įskaitant du kartus vaizdą didinantį optinį pritraukimą (24mm-48mm),5 DJI Mavic 2 Zoom drono pagrindinė paskirtis suteikti kuo daugiau dinamiškų perspektyvų. Užfiksuokite viską, nuo plataus kampo iki vidutinio nuotolio kadrų dar didesnėms kūrybinėms galimybėms.

Išraiškingesni vidutinio nuotolio kadrai

Lyginant su 24mm1 plataus kampo lęšiu, 48mm1 teleobjektyvas suspaudžia jūsų perspektyvą, sustiprindamas paralakso efektą, sukurdamas klasikinį kinematinį vaizdą.

Ramus ir efektyvus filmavimas

Filmuojant Full HD video, galite priartinti vaizdą 4x (įskaitant 2x optinė priartinimą) neprarasdami vaizdo kokybės, tai suteikia galimybe aiškiai nufilmuoti toli esančius objektus, prie kurių skraidyti arti būtų tiesiog per pavojinga.

Greitas ir tikslus fokusavimas

Hibridinis auto-fokusavimas esantis DJI Mavic 2 Zoom kombinuoja kadro aspektų ir kontrasto aptikimą, kad pasiektų kuo tikslesnį fokusavimą net iki 40% greičiau nei anksčiau. Auto-fokuso sekimo sistema išlaiko objektus ryškius ir aiškius artinant ir tolinant vaizdą.

Priartinimas skrydžio metu

Dolly Zoom7 yra naujas Quishot rėžimas skirtas DJI Mavic 2 Zoom dronui, kuris suteikia neįtikėtiną perspektyvą, niekad anksčiau nematytą drone su integruota kamera. Dolly Zoom automatiškai reguliuoja fokusavimą skrydžio metu, pridėdamas intensyvų, vaizdinį efektą. Nustatykite atitinkamą fokusavimo greitį dar kūrybiškesniems vaizdams, skraidant rankiniu būdu.

48 Megapikselių super rezoliucijos fotografijos

Fotografuojant su 24 mm ekvivalento matymo lauku,1 kamera nufotografuos ir sujungs devynias fotografijas, naudodama savo teleobjektyvą, ko rezultatas yra super rezoliucijos 48 Megapikselių fotografija su itin dideliu detalumu.

DJI Mavic 2 Pro ir Zoom

Hyperlapse funkcija

Su Hyperlapse funkcija bepilotis orlaivis fotografuoja stabilius kadrus iš oro ir automatiškai juos apdoroja. JPEG ir RAW formato nuotraukos gali būti papildomai išsaugomos microSD kortelėje, taip paliekant jums dar daugiau laisvės jas apdoroti savarankiškai.

Laisvas skrydis (Free)                                                Apskritimas (Circle)

Užrakintas kursas (CourseLock)      |       Kelio taškų rėžimas (Waypoint)

Užduočių biblioteka8

Užduočių biblioteka leidžia jums išsaugoti skrydžio trajektorijas, kad galėtumėte ta pačia scena nufilmuoti skirtingu metu.

HDR fotografijos

Patobulintas HDR algoritmas sujungia, kelių fotografijų seką, kad išgautų platesnį dinaminį diapazoną, ir sumažintų nenorimus nenatūralius efektus.

HyperLight

HyperLight fotografijų nustatymai skirti prasto apšvietimo zonoms, jie pagerina jūsų nuotraukų kokybę, tuo pačiu metu drastiškai sumažindamos ‚triukšmą‘.

H.265 Kodavimas aukštesnės kokybės filmuotai medžiagai

Abu DJI Mavic 2 modeliai (Pro ir Zoom) palaiko aukštesnės kartos H.265/HEVC kodavimą,5 kuris išsaugo 50% daugiau informacijos nei vaizdo medžiaga koduota H.264/AVC formatu, taip išlaikydami dar daugiau detalių.

Išmanus ir lengvai valdomas

Aktyvus sekimas 2.0 (ActiveTrack)

Patobulinus ir programinę, ir techninę įrangą Aktyvus sekimas 2.0 suteiks jums fimavimo patirtį visiškai naujame lygmenyje.

•Tikslus atpažinimas
Anksčiau, kad atpažintų ir sektų objektus, aktyvaus sekimo funkcija pagrinde rėmėsi 2D vaizdais iš pagrindinės kameros. Dabar su aktyviu sekimu 2.0 DJI Mavic 2 naudoja priekinius kliūčių vengimo jutiklius ir pagrindinę kamerą, kad sukurtų sekamo objekto ir aplinkos 3D modelį, padidintam sekimo efektyvumui

•Trajektorijos nuspėjimas
Trajektorijos nuspėjimo algoritmas padeda išlaikyti kameros judėjimą pagal spėjamą objekto buvimo vietą, net jei jo vaizdą trumpam užstoja kliūtys.

•Sekimas dideliu greičiu.
Atvirose vietose be kliūčių DJI Mavic 2 gali sekti greitai judančius objektus, kaip automobiliai ir valtys, net iki 72 km/val.3 greičiu.
*Kliūčių vengimas neveikia šio rėžimo metu.

•Kliūčių vengimas
Sekant objektą, DJI Mavic 2 gali planuoti savo skrydžio trajektoriją sudarytame 3D žemėlapyje. Jis atpažins ir išvengs kliūčių atsirandančių prieš ir už jo, visą tai darydamas, kol filmuoja pasirinktą objektą be sustojimo.

Panoramos

DJI Mavic 2 dronas palaiko keturis panoraminius rėžimus įskaičiuojat Sferinę, 180o,Horizontalią ir Vertikalią panoramas.

Fotografija iš oro tapo lengva

•Norimo objekto apskridimas 2.0 - POI 2.0 (Point of interest)

•Užregistruotos misijos 2.0 – Waypoint 2.08

•Asteroidas

•Bumerangas

Priedai

‚Skrisk daugiau‘ rinkinys

•Dvi išmaniosios skrydžio baterijos
•Dvi propelerių poros
•Įkrovimo mazgas (įkrauna keturias baterijas parinkdamas įkrovimo seką pagal baterijos energijos lygį nuo aukščiausio iki žemiausio)
•Automobilinis įkroviklis
•Adapteris iš baterijos į USB lizdą (Leidžia įkrauti kitus įrenginius naudojant DJI Mavic 2 bateriją)
•Transportavimo krepšys

•DJI Goggles serija
Naudodami OcuSync technologiją, DJI Goggles serijos4 akiniai susijungia su DJI Mavic 2 bevieliu ryšiu, suteikdami naudotojams dar labiau įtraukiančią pirmojo asmens skrydžio perspektyvą.

•DJI ND filtrų komplektas
ND 4 / 8 / 16 / 32 filtrai praleidžia atitinkamai 1/4, 1/8, 1/16, 1/32 ateinančios šviesos dalis, kas yra lygu 2/3/4/5-stop‘u filtrams

Apibendrinimas

•Puikios kokybės kameros sistemos

Mavic 2 Pro – Hasselblad kamera su 1 colio jutikliu ir ikoniška vaizdo kokybe
Mavic 2 Zoom – 24-48mm optinis priartinimas, maksimaliam lanstumui

•Galinga skraidymo platforma

72 km/val. Maksimaliu greičiu, 31 minutės maksimaliu skrydžio laiku ir sumažinto triukšmo dizainu.

•Išmanūs ir lengvai naudojami

Vieninteliai dronai palaikantys Hyperlapse, ActiveTrack 2.0 rėžimus ir daugiau.
  1. 35 mm ekvivalento židinio nuotolis.
  2. Neužstojant signalo, be trigdžių, esant FCC reglamento teritorijose
  3. Pasiekiamas skrendant pastoviu 25 kmk/val. Greičiu, be vėjo. Praktikoje skrydžio laikas gali skirtis, nuo aplinkos veiksnių ir naudojamų skrydžio rėžimų
  4. DJI Goggles akiniai palaiko 2.4 GHz dažnį, tuo tarpu DJI Goggles RE palaiko abu 2.4/5.8 GHz dažnius ir automatinį jų perjungimą realiu laiku geresniam veikimui.
  5. Kai kurios šalys dėl savo įstatymų neleidžia 5.8 GHz dažnio naudojimo
  6. HNCS buvo sukurtas tam, kad būtų galima pasiūlyti vieną spalvų profilį, kuris optimizuotų matomą vaizdą ir suteiktų platesnę spalvų paletę ir pagerintą kontrastą, daugybei objektų vienu metu. Standartinių spalvų profilių dažnai neužtenka dirbant su subtiliais natūralių spalvų aspektais, skirtingomis sąlygomis, kadangi pritaiko per daug arba per mažai norimų efektų ant esamų spalvų.
  7. Ši funkcija veikia tik su DJI Mavic 2 Zoom dronu.
  8. Netrukus bus rinkoje.

Video

Mavic 2 Pro & Mavic 2 Zoom

Mavic 2 Pro Kamera

Jutiklis1” CMOS
Efektyvių pikselių: 20 millijonai
ObjektyvasMatymo laukas: apie 77°
35 mm formato ekvivalentas: 28 mm
Diafragma: f/2.8–f/11
Filmavimo atstumas: 1 m to ∞
ISO ribosVideo:
100-6400
Foto:
100-3200 (automatinis)
100-12800 (rankinis)
Užuolaidėlių greitisElekroninės užuolaidėlės: 8–1/8000s
Fotografijos dydis5472×3648
Fotografijos rėžimaiViena nuotrauka
Pliūpsninis fotgrafavimas: 3/5 kadrai
Automatinis ekspozicijos sugretinimas (AEB): 3/5 sujungti kadrai su 0.7 EV paklaida
Intervalinis fotografavimas (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60s RAW:5/7/10/15/20/30/60s)
Filmavimo raiška4K: 3840×2160 24/25/30p
2.7K: 2688x1512 24/25/30/48/50/60p
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p
Maksimalus duomenų srautas (Bitrate)100Mbps
Spalvų profilisDlog-M (10bit), palaiko HDR video (HLG 10bit)
Palaikomos failų sistemosFAT32 (≤ 32 GB)
exFAT (> 32 GB)
Fotografijų formataiJPEG / DNG (RAW)
Filmavimo formataiMP4 / MOV (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)

Mavic 2 Zoom Camera

Jutiklis1/2.3" CMOS
Efektyvių pikselių: 12 millijonų
ObjektyvasMatymo laukas: apie 83° (24 mm); apie 48° (48 mm)
35 mm formato ekvivalentas: 24-48 mm
diafragma: f/2.8 (24 mm)–f/3.8 (48 mm)
filmavimo atstumas: 0.5 m to ∞
ISO RibosFilmavimas:
100-3200
Fotografavimas:
100-1600 (automatinis)
100-3200 (manualrankinis)
Užuolaidėlių greitisElektroninės užuolaidėlės: 8–1/8000s
Nuotraukos dydis4000×3000
Fotografavimo rėžimaiViena nuotrauka
Pliūpsninis fotografavimas: 3/5/7 kadrai
Automatinis ekspozicijos sugretinimas (AEB): 3/5 sujungti kadrai su 0.7 EV paklaida
Intervalinis fotografavimas (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60s RAW:5/7/10/15/20/30/60s)
Filmavimo raiška4K: 3840×2160 24/25/30p
2.7K: 2688×1512 24/25/30/48/50/60p
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p
Maksimalus duomenų srautas (Bitrate)100Mbps
Spalvų profilisD-Clinelike
Palaikomos failų sistemosFAT32 (≤ 32 GB)
exFAT (> 32 GB)
Fotografijų formataiJPEG / DNG (RAW)
Filmavimo formataiMP4 / MOV (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)

Stabilizatorius

Mechaninės ribosPlinkimas: -135–45° Pasukimas: -100–100°
Valdomos ribosPalinkimas: -90–30° Pasukimas: -75–75°
Stabilizavimas3-ašių (palinkimas, pavertimas, pasukimas)
Maks. valdomas greitis (Palinkimas)120° /s
Kampinių vibracijų ribos±0.01° (Mavic 2 Pro)
±0.005° (Mavic 2 Zoom)

Orlaivis

Orlaivio svoris (paruoštas skrydžiui)Mavic 2 Pro: 907 g
Mavic 2 Zoom: 905g
IšmatavimaiSulankstytas:
214×91×84 mm (ilgis×plotis×aukštis)
Išlankstytas:
322×242×84 mm (ilgis×plotis×aukštis)
Istrižainė354 mm
Maks. pakilimo greitis5 m/s (S-rėžime)
4 m/s (P-rėžime)
Maks. nusileidimo greitis3 m/s (S-rėžime)
3 m/s (P-rėžime)
Maks. greitis (apytiksliai jūros lygyje, be vėjo)72 kph (S-rėžime)
Maks. veikimo aukštis virš jūros lygio6000 m
Maks. skrydžio laikas (be vėjo)31 minutės (pastoviu 25 km/val greičiu)
Maks. kybojimo laikas (be vėjo)29 minutės
Maks. skrydžio atstumas (be vėjo)18 km (pastoviu 50 km/val greičiu)
Maks. atsparumas vėjo greičiui29–38 km/val.
Maks. pasvirimo kampas35° (S-rėžime, su valdymo pultu)     25° (P-rėžime)
Maks. kampinis greitis200°/s
Veikimo temperatūros ribos-10°C - 40°C
Veikimo dažniai2.400 - 2.483 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Signalo perdavimo galia (EIRP)2.400 - 2.483 GHz
FCC:≤26 dBm
CE:≤20 dBm
SRRC:≤20 dBm
MIC:≤20 dBm
5.725-5.850 GHz
FCC:≤26 dBm
CE:≤14 dBm
SRRC:≤26 dBm
GNSSGPS+GLONASS
Kybojimo vietoje tikslumo ribosVertical:
± 0.1 m (su įjungta vizualine pozicionavimo sistema)
± 0.5 m (su GPS pozicionavimu)
Horizontal:
± 0.3 m (wsu įjungta vizualine pozicionavimo sistema)
± 1.5 m (su GPS pozicionavimu)
Vidinė atmintis8 GB

Nuotolinio valdymo pultas

Veikimo dažnis2.400 - 2.483 GHz; 5.725 - 5.850 GHz
Maksimalus signalo perdavimo atstumas (be kliūčių ir trigdžių)2.400 - 2.483 GHz; 5.725 - 5.850 GHz
FCC: 8000 m
CE: 5000 m
SRRC: 5000 m
MIC: 5000 m
Veikimo temperatūros ribos0℃ - 40℃
Signalo perdavimo galia (EIRP)2.400 - 2.483 GHz
FCC: ≤26 dBm
CE: ≤20 dBm
SRRC: ≤20 dBm
MIC: ≤20 dBm
5.725-5.850 GHz
FCC: ≤26 dBm
CE: ≤14 dBm
SRRC: ≤26 dBm
Baterija3950 mAh
Veikimo srovė/voltažas1800 mA ⎓ 3.83 V
Palaikomas mobiliųjų įrenginių dydisMaks. ilgis: 160 mm; maks. storis: 6.5–8.5 mm
Palaikomi USB jungties tipaiLightning, Micro USB (Type-B), USB-C

Išmanioji skrydžio baterija

Talpa3850 mAh
Voltažas15.4 V
Maks. įkrovimo voltažas17.6 V
Baterijos tipasLiPo 4S
Energija59.29 Wh
Svoris297 g
Įkrovimo temperatūros ribos5℃ - 40℃
Maks. įkrovimo galia80 W

Sensing System

Jutiklių sistemaĮvairiakryptis kliūčių atpažinimas1
Priekiniai jutikliaiTikslaus matavimo ribos: 0.5 - 20 m
Aptikimo ribos: 20 - 40 m
Efektyvus atpažinimo greitis: ≤ 14m/s
Matymo laukas: Horizontalus: 40°, Vertikalus: 70°
Galiniai jutikliaiTikslaus matavimo ribos: 0.5 - 16 m
Aptikimo ribos: 16 - 32 m
Efektyvus atpažinimo greitis: ≤ 12m/s
Matymo laukas: Horizontalus: 60°, Vertikalus: 77°
Viršutiniai jutikliaiTikslaus matavimo ribos: 0.1 - 8 m
Apatiniai jutikliaiTikslaus matavimo ribos: 0.5 - 11 m
Aptikimo ribos: 11 - 22 m
Šoniniai jutikliaiTikslaus matavimo ribos: 0.5 - 10 m
Efektyvus atpažinimo greitis: ≤ 8m/s
Matymo laukas: Horizontalus: 80°, Vertikalus: 65°
Veikimui reikalingos aplinkos salygosPriekiniai, galiniai ir šoniniai:
Paviršius su aiškiu raštu ir tinkamas apšvietimas (lux > 15)
Viršutiniai:
Aptinka, šviesai sklaidžius ir atspindinčius paviršius (>20%) (Sienos, medžiai žmonės ir t.t.)
Apatiniai:
Paviršius su aiškiu raštu ir tinkamas apšvietimas (lux > 15)
Aptinka, šviesai sklaidžius ir atspindinčius paviršius (>20%) (Sienos, medžiai žmonės ir t.t.)

Įkroviklis

Tiekiamas galingumas100-240 V, 50/60 Hz, 1.8A
Išduodamas galingumasMain: 17.6 V ⎓ 3.41 A
or 17.0 V ⎓ 3.53 A USB: 5 V⎓2 A
Voltažas17.6 ± 0.1 V
Įvertinta galia60 W

Aplikacija

Vaizdo perdavimo sistemaOcuSync 2.0
PavadinimasDJI GO 4
Tiesioginio vaizdo kokybėNuotolinio valdymo pultas:
720p@30kps / 1080p@30kps
DJI Goggles:
720p@30kps / 1080p@30kps DJI Goggles RE:
720p@30kps / 1080p@30kps
Vaizdo atsilikimas (Priklausomai nuo aplikos sąlygų ir mobilaus įrenginio)120 - 130 ms
Maks. perduodamas duomenų srautas40Mbps
Reikalinga operacinė sistemaiOS 9.0 arba naujesnis Android 4.4 arba naujesnis

Palaikomos SD atminties kortelės

Palaikomos SD kortelėsMicro SD™
palaikomos Micro SD, kurių talpa yra iki 128 GB ir įrašymo/nuskaitymo greičiai atitinka UHS-I greičio 3 klasę
Rekomenduojamos microSD kortelės32G
Sandisk V30
Sandisk Extreme V30 Pro
64G
Sandisk Extreme Pro V30
128G
Sandisk Extreme V30
Sandisk Extreme Pro V30
Kingston

Pastabos

Pastabos[1] Įvairiakryptė kliūčių aptikimo sistema turi jutiklius drono šonuose, priekyje, gale, apačioje ir viršuje. Šoniniai (kairėje ir dešinėje) jutikliai būna aktyvūs tik aktyvaus sekimo ir trikojo rėžimuose. Įvairakryplė kliūcių aptikimo sistema neapima visos 360-laipsnių sferos aplink droną. Kairės ir dešinės pusių sensoriai veikia tik specifiniuose rėžimuose ir esant tinkamoms aplinkos sąlygoms. DJI garantinis aptarnavimas nepadengs žalos atsiradusios, dėl avarijų įvykusių skrendant šonu, net jei buvo naudojami aktyvaus sekimo arba trikojo skrydžio rėžimai. Skristadmi su DJI Mavic 2 būkite atidūs ir stebėkite aplinka kurioje skraidote, bei sekite pranešimus aplikacijoje, kad užtikrintumėte savo, aplinkinių ir drono saugumą.
Visos specifikacijos nustatytos atliekant testus su naujausia programine įranga. Programinės įrangos atnaujinimas gali pagerinti orlaivio veikimą, todėl reguliarūs atnaujinimai yra rekomenduotini.

X Daugiau nei 14 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro ir DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 50€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 24 mėn. garantija
UAB Promaksa - naujos istorijos pradžiai. Esame partneris, kuriuo galima pasitikėti!
Ypatingai didžiuojamės partneryste su: