Specialios nuolaidos nauja DJI nuolaidos GoPro nuolaidos Ekspozicinės, panaudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Phantom 4 Pro+ v2.0 ir ankstesni modeliai nauja Mavic 2 Pro ir Zoom / Air serija DJI Spark DJI Goggles akiniai OSMO Pocket / Mobile 2 stabilizatoriai nauja Ronin-S / M / MX stabilizatoriai nauja Inspire 2 / PRO bepiločiai Matrice 600 / 200 / 100 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Žaisliniai Tello dronai Yuneec dronai Parrot dronai 3DR Robotics dronai HEXO+ dronas Flytrex LIVE 3G GPS logger'is XIRO dronai GoPro Fusion kamera nauja HERO7 video kameros nauja HERO6 video kameros nauja HERO5 video kameros Session 5 video kamera HERO4 video kameros HERO video kameros HERO3 / HERO3+ kamerų priedai KARMA dronas Papildomi priedai ir aksesuarai Garmin laikrodžiai ir kameros TomTom kameros ir navigacijos nauja Brinno kameros 360fly 4K veiksmo kamera Filtrai bepiločiams orlaiviams GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai Mikrofonas Kiti aksesuarai Ninebot by Segway riedžiai nauja Nibebot by Segway paspirtukai Xiaomi paspirtukai Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja Kitų gamintojų dėklai Lowepro Kuprinės ir Dėklai nauja iPad nauja iPhone nauja Pebble Time Pebble Ausinės sportui Ausinės su lankeliu Moteriškos ausinės Bevielės ausinės Raiščiai telefonui Atminties kortelės GNARBOX - SSD montažui nauja Vidvie baterijų bankai RAM amerikietiški laikikliai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms The Pirate Bay gero garso ausinės RC hobio prekės Stabilizatoriai Priedai
GoPro HERO7 Black kamera Dusk White spalvos
GoPro HERO7 Black kamera Dusk White spalvos
 • GoPro HERO7 Black kamera Dusk White spalvos
 • GoPro HERO7 Black kamera Dusk White spalvos
 • GoPro HERO7 Black kamera Dusk White spalvos
 • GoPro HERO7 Black kamera Dusk White spalvos

GoPro HERO7 Black kamera Dusk White spalvos

429,99 €

459,99 €

su PVM

Pasiūlymas galioja iki: 2019 07 14

* kaina parduotuvėje gali skirtis nuo kainos internete
Prekę turime sandėlyje, galima užsisakyti internetu.
Pristatymas 1-2 darbo dienos.
Arba galima rasti Kauno Promaksa salone.
Būsena atnaujinta prieš 3 min. ago
Techninė informacija:

GoPro

CHDHX-702

Kiekis sandelyje ribotas

GoPro HERO7 Black kamera Dusk White spalvos

Šią prekę per LPexpress.lt terminalą PRISTATOME NEMOKAMAI.

Susijusios prekės:

Kaina: 429,99 €     Sutaupote: 30 €

Daugiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija


Itin sklandus vaizdas. ‘Smart‑capture’ super galios. Išbandyta atšiauriausiomis sąlygomis ir atspari vandeniui be papildomų priedų. Tai HERO7 Black, pažangiausia GoPro kamera. Su ‘HyperSmooth’ stabilizavimo technologija, gausite vaizdo medžiagą, kuri atrodo lyg nufilmuota naudojant stabilizatorių. Naujas išmanus fotografavimo rėžimas padės nufotografuoti neįtikėtino grožio fotografijas. Taip pat GoPro aplikacija turi naują, tiesioginės transliacijos funkciją, taiga galite dalintis savo nuotykiais gyvai. HERO7 kamera paima GoPro galimybes, ir jūsų fotografijas bei video ir pakelia į naują lygmenį.

Savybės ir naujovės

HyperSmooth vaizdo stabilizavimas

Gaukite vaizdą lyg naudodami išorinį kameros stabilizatorių – jo nenaudodami. HERO7 Black nuspėja jūsų judesius ir kompensuoja kameros drebėjimą sukurdama neįtikėtinai sklandų vaizdą.

Tvirta ir atspari

vandeniui

Dalinkitės patirtimis kurių negalite užfiksuoti su telefonu. GoPro HERO7 Black kamera yra tvirta, atspari vandeniui iki 10m gylio ir pasiruošusi nuotykiams kurių neužfiksuosite telefonu.

Valdymas balsu

Likite veiksme. Valdykite savo HERO7 Black kamerą balso komandomis, kaip “GoPro, take a photo” ir “GoPro, start recording.”nenaudodami rankų.

SuperPhoto

Automatiškai gaukite geriausias fotografijas. Naudojant ‘SuperPhoto’ rėžimą, GoPro HERO7 Black pritaiko HDR technologiją, pakoreguoja spalvų tonus ir sumažina triukšmą, taip optimizuodama jūsų fotografuojamus kadrus.

Tiesioginė transliacija

 

Pasidalinkite savo istorijomis iškart, dar vykstant pačiam veiksmui, gyvai viską transliuodami naudojant Facebook Live platformą. O jei norite aukštos rezoliucijos, transliaciją galite išsaugoti SD kortelėje.

TimeWarp video

nufilmuokite super stabilizuotą ‘time lapse’ filmuką, tiesiog vaikščiodami norimoje aplinkoje. Pagreitinkite veiksmą iki 30 kartų, kad paverstumėte ilgai trunkančius įvykius į lengvai pasidalinamus momentus.

4K60 video + 12MP

fotografijos

GoPro HERO7 Black filmuoja neįtikėtinus 4K60 video filmus ir 12 MP fotografijas, kurios yra tokios pat neįtikėtinos, kaip ir jūsų patiriami nuotykiai.

8x sulėtinta vaizdo medžiaga

 

Su itin aukštu kadrų per sekundę skaičiumi 1080p240 vaizdo medžiaga gali būti sulėtinta iki 8 kartų, kad galėtumėte pamatyti linksmus ir įdomius momentus visame gražume.

Intuityvus liečiamas ekranas

Jei turite išmanųjį telefoną, naudotis HERO7 black bus labia paprasta. Trys pagrindiniai filmavimo ir fotografavimo rėžimai su supaprastintais nustatymais padaro valdymą itin intuityvų.

Veido, šypsenos ir aplinkos atpažinimas

HERO7 Black žino kada jūs žiūrite į kamerą, kada šypsotės ir dar daugiau. GoPro aplikacija pasinaudoja šiais duomenimis, kad atrinktų geriausius kadrus ir sukurtų stulbinančius trumpus filmukus.

Filmuokite ir

fotografuokite

vertikaliai

Fotografuokite ir filmuokite portretiniu rėžimu, idealiai tinkančiu Snapchat ir Instagram istorijoms.

Fotografavimo

laikmatis

Atsidurkite veiksme. Fotografavimo laikmatis leidžia lengvai padaryti GoPro asmenukę, ar nuotrauką su visais draugais viename kadre.

Priartinkite vaizdą

vienu palietimu

Atsidurkite arčiau veiksmo. Idealiai nusitaikykite norimam kadrui, tiesiog prisiliesdami prie ekrano.1

Trumpi filmukai

Užfiksuokite 15 ar 30 sekundžių trunkančius filmukus idealiai tinkančius pasidalinti socialiniuose tinkluose.

Automatiškai

perkelkite į savo

telefoną

Lengvai pereikite nuo filmavimo į dalinimąsi. Jūsų nuotraukos ir nufilmuoti kadrai automatiškai atsiranda GoPro aplikacijoje, kad galėtumėte lengvai ir greitai juos įkelti į socialinius tinklus ar išsiųsti žinute.2

Dalinkitės tiesiai į

Instagram istorijas

Įkelkite savo istorija tiesiai iš GoPro aplikacijos ir pasidalinkite visais šlapiais, smėlėtais ar snieguotais nuotykiais, kurių tiesiog negalėtumįte užfiksuoti telefonu.

GPS parodymaų

pranešimai

Sekite savo greitį, nukeliautą atstumą ir dar daugiau. Pridėkite pranešimus prie savo nufilmuotos medžiagos GoPro aplikacijoje, kad parodytumėte kaip greitai, toil ir aukštai atsidūrėte vykstant veiksmui.3

QuikStories funkcija

HERO7 Black automatiškai nusiūs vaizdo medžiagą į GoPro aplikaciją, kur ji bus paversta į linksmą, trumpą tinkama dalijimuisi filmuką kartu su muzika ir vaizdo efektais.4

Automatinė atsarginė

Kopija debesų

taplykloje

Atlaisvinkite vietos. Su GoPro Plus prenumerata į debesų talpyklą galite iškelti neribotą kiekį nuotraukų ir iki 250 GB vaizdo medžiagos. 

Pažangus triukšmo

panaikinimas

GoPro HERO7 Black aktyviai filtruoja vėjo, vibracijų ir kameros naudojimo metu sukeliamą triukšmą, kad gautumėte kuo aiškesnę ir geresnę garso kokybę.

RAW fotografijos

Fotografuokite RAW format, kad gautumįte aukštesnę nuotraukų kokybę ir daugiau laisvės nuotraukų redagavime

HEVC vaizdo medžiaga

Sutaupykite vietos savo SD kortelėje. Naudokite aukšto efektyvumo vaizdo suspaudimą, taip sumažindami medžiagos užimamą vietą per pusę, neprarasdami vaizdo kokybės.

Priima greitąjį

įkrovimą

Nepraleiskite nuotykių dėl nepakrautos baterijos. Su GoPro Supercharger įkrovimo blokeliu (parduodamas atskirai) ženkliai greičiau įkrausite baterija ir galėsite pradėti filmuoti.

Suderinama su GoPro

priedais

Dėvekite, pritvirtinkite ir džiaukitės šia kamera visur. Daugiau nei 30 tinkamų priedų padės užfiksuoti jūsų gyvenimą iš netikėčiausių perspektyvų.

 

Pagrindinės specifikacijos ir funkcijos

 • Filmavimas: 4K60, 2.7K120, 1440p120, 1080p240 ir kiti pasirinkimai / looping video / 15, 30 sek klipai / 8x sulėtinimas
 • Fotografavimas: 12MP / 30 kps pliūpsnis / viena fotografija / naktinis fotografavimas
 • Time Lapse: TimeWarp video / time lapse video / time lapse fotografijos / night lapse fotografijos
 • HyperSmooth 3‑ašių vaizdo stabilizavimas
 • Atsparumas vandeniui iki 10m be papildomų priedų
 • Valdymas balsu
 • SuperPhoto išmanus fotografijų optimizavimas
 • Tiesioginis transliavimas
 • 2‑cilių liečiamas ekranas su priartinimu vienu palietimu1
 • Veido, šypsenos ir aplinkos atpažinimas
 • Portretinė vaizdo orientacija
 • Fotografavimo laikmatis
 • Automatinis perkėlimas į telefoną
 • GPS + judesio jutikliai
 • QuikStories funkcija4
 • Automatinis duomenų iškėlimas į debesų saugyklas su GoPro Plus5
 • 3 mikrofonai su pažangia triukšmo panaikinimo sistema
 • RAW fotografijos
 • HEVC vaizdo formatas
 • Wi‑Fi + Bluetooth® technologija
 • Linear, Wide ir SuperView matymo laukai (FOV) fotografavimui ir filmavimui
 • HDMI su galimybe rodyti 4K
 • Stereo + RAW audio medžiaga
 • Protune fotografijoms ir vaizdo medžiagai
 • HiLight žymos
 • Automatinis prisitaikymas prastam apšvietimui (Auto low light)
 • Automatinis vaizdo apvertimas
 • Išimama baterija

 

Kas įeina

 • HERO7 Black kamera
 • Įkraunama baterija
 • The Frame rėmelis (HERO7 Black)
 • Lenkti tvirtinimo lipdukai
 • Plokšti tvirtinimo lipdukai
 • Tvirtinimo sagtis
 • USB‑C laidas

 

Išnašos

1Priartinimas palietimu galimas tik fotografijoms ir suderinamiems filmavimo rėžimams.

2Jūsų kamera turi būti sujungta su GoPro aplikacija, kad veiktų automatinis failų perkėlimas. Įprasta filmuota medžiaga, Tile lapse filmukai ir fotografijos perkeliamos automatiškai; pliūpsninės fotografijos gali būti perkeltos rankiniu būdu.  

3Kameroje būtina įjungti GPS funkciją, kad GoPro aplikacijoje prie nufilmuotos medžiagos galėtumėte pridėti GPS žymas.

4QuikStories veikimui reikalingos GoPro ir Quick aplikacijos, kurias galite parsisiųsti nemokamai iOS® ir Android™ įrenginiams.

5GoPro Plus yra prenumeruojama paslauga šiuo metu veikianti tik tam tikrose teritorijose. Prenumeratą galite atšaukti bet kada.

 

 

***Tiesioginė transliacija į FaceBook.***

Truputi nuvilia, kad tiesioginės transliafijos į FaceBook grupes funkcija bent, jau kolkas, nėra automatiškai paruošta naudoti GoPro aplikacijoje. Tačiau tai galima padaryti naudojant RTMP. Užėjus į FaceBook ir spustelėjus "Pradėti transliaciją" ("Go Live") viršutinėje dalyje pamatysite 2 skirtukus: "Kamera" ("Camera") ir "Prisijungimai" ("Connections"). Paspauskite ant prisijungimų (Connections) skirtuko, kad patektumėte į RTMP puslapi. Pažymėkite pasirinkimą nurodantį naudoti nuolatinio transliavimo raktą (persistent stream key). Nukopijuokite serverio adreso nuorodą (URL) ir minėtą nuolatinio transliavimo raktą. Mes tiesiog elektroniniu laišku persiuntėme jį į mobilujį įrenginį, kad galėtume nukopijuoti ir įkelti į GoPro aplikaciją. Tuomet GoPro aplikacijoje nueikite į tiesioginių transliacijų (Live) sekciją ir paspauskite Facebook piktogramą. Pasirinkite "Kita" ("Other") arba "RTMP" (skirtinguose įrenginiuose pasitaiko skirtingi pasirinkimai). Įkelkite nukopijuotą RMTP nuorodą (URL) tokiu formatu: rtmp://URL/PERSISTENTKEY
Paleiskite tiesioginę transliaciją savo GoPro kameroje. Tai pradės duomenų perdavimą iš kameros į FaceBook, tačiau pati transliacija nebus matoma kitiems žmonėms, kol užsukę į FaceBook nepaspausite "pradėti tiesioginę transliaciją" (Start live session).

3000 Clearview Way | San Mateo CA 94402

Produkto specifikacijos gali skirtis, visos savybės, funkcionalumas, ar kitos produkto specifikacijos keistis be išankstinio pranešimo ar įsipareigojimų.

Video