Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO9 veiksmo kamera nauja HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai DJI Air 2S nauja DJI Mini 2 nauja Mavic 2 Pro ir Zoom / Air 2 / Mini dronai Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja DJI FPV sistema DJI CARE dronų draudimas Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai OM 4 / OSMO Mobile 3 stabilizatorius nauja DJI Pocket 2 kamera nauja RS 2 / RSC 2 / Ronin-SC / S / MX stabilizatoriai nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
yra sandėlyje
nuolaida
GoPro HERO7 Silver
GoPro HERO7 Silver
 • GoPro HERO7 Silver
 • GoPro HERO7 Silver
 • GoPro HERO7 Silver
 • GoPro HERO7 Silver
 • GoPro HERO7 Silver
 • GoPro HERO7 Silver

Promaksa pataria

 • Kamera filmuoja 4K raiškos vaizdus
 • Fiksuoja Wide Dynamic Range (WDR) nuotraukas
 • Patobulinta pašalinių garsų sumažinimo sistema veikianti dviejuose mikrofonuose
 • Valdoma nuotoliniu Wi-Fi + Bluethooth® ryšiu GoPro App programėlės pagalba

GoPro HERO7 Silver kamera

Kaina:

219,99 €

329,99 €

su PVM
* kaina parduotuvėje gali skirtis nuo kainos internete
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 3-6 darbo dienos.
Būsena atnaujinta prieš 36 min.
Techninė informacija:

GoPro

CHDHC-601-RW

Laukiame atvykstančios siuntos- susisiekite

GoPro HERO7 Silver kamera

Šią prekę per Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI.

Susijusios prekės:

Kaina:  219,99 €

Kaina:  219,99 €    Sutaupote:110 €

Kaina:  349,99 €

Susipažinkite su HERO7 Silver, idealia kamera dideliems ir mažiems nuotykiams. Pagaminta, kad būtų tvirta ir visiškai atspari vandeniui. Tiesiog paimkite ją į rankas ir pirmyn. Skalndi 4K filmuota medžiaga ir ryškios WDR fotografijos kiekvieną momenta paverčia stulbinančiu. GPS suteikia galimybę sekti, kaip greitai, aukštai ir kokį atstumą nuekliavote.1 Intuityvus liečiamas ekranas leidžia tiesiog pasinerti į veiksma ir užfiksuoti puikius kadrus. Jūsų fotografijos ir nufilmuota medžiaga perkeliamos tiesiai I GoPro aplikaciją, lengvam pasidalinimui socialiniuose tinkluose.2 Nuo paplūdimio iki atsotogų, iki laiko su šeima – įamžinkite savo gyvenima įvairiausiais būdais su GoPro HERO7 Silver kamera.

Savybės ir naujovės

4K30 Video

Nufilmuokite stulbinančius 4K video, kurie bus tokie pat neįtikėtini, kaip ir jūsų patiriami nuotykiai. Taip pat galite filmuoti ‘time lapse’ filmukus, kad lengvai galėtumėte pasidalinti ilgiau trunkančiais įvykiais.

Tvirta ir atspari vandeniui

Dalinkitės patirtimis kurių negalite užfiksuoti su telefonu. GoPro HERO7 Silver kamera yra tvirta, maža, atspari vandeniui ir pasiruošusi nuotykiam.

 

Intuityvus liečiamas ekranas

Su liečiamu ekranu ir paprastais filmavimo bei fotografavimo rėžimais, itin paprasta tiesiog pasinerti į nuotykius ir užfiksuoti neįtikėtinus kadrus. Tieiog brūkštelkite ir spustelėkite.

Valdymas balsu

Likite veiksme. Valdykite savo HERO7 Silver kamerą balso komandomis, kaip “GoPro, take a photo” ir “GoPro, start recording.”nenaudodami rankų.

10MP Fotografijos su WDR

HERO7 Silver fotografuoja nuostabias ir ryškias 10MP fotografijas—net ir sudėtingus kadrus su skirtingu apšvietimu ir daug. O su pliūpsniniu rėžimu galine gauti net 15 nuotraukų per sekundę.

Vaizdo stabilizavimas

Sudie drebantiems vaizdams. HERO7 Silver filmuoja sklandžiai ir stabiliai, nesvarbu ar slidinėjate, nardote ar tiesiog žaidžiate su sunimi lauke.

Filmuokite ir fotografuokite vertikaliai

Fotografuokite ir filmuokite portretiniu rėžimu, idealiai tinkančiu Snapchat ir Instagram istorijoms.

Fotografavimo laikmatis

Atsidurkite veiksme. Fotografavimo laikmatis leidžia lengvai padaryti GoPro asmenukę, ar nuotrauką su visais draugais viename kadre.

GPS parodymų pranešimai

Sekite savo greitį, nukeliautą atstumą ir dar daugiau. Pridėkite pranešimus prie savo nufilmuotos medžiagos GoPro aplikacijoje, kad parodytumėte kaip greitai, toil ir aukštai atsidūrėte vykstant veiksmui.1

Priartinkite vaizdą vienu palietimu

Atsidurkite arčiau veiksmo. Idealiai nusitaikykite norimam kadrui, tiesiog prisiliesdami prie ekrano.3

Trumpi filmukai

Užfiksuokite 15 ar 30 sekundžių trunkančius filmukus idealiai tinkančius pasidalinti socialiniuose tinkluose.

2x sulėtinta vaizdo medžiaga

Sulėtinus laiką, viskas atrodo įspūdingai. Sulėtinkite veiksmą kad galėtumėte pamatyti linksmus ir įdomius momentus visame gražume.

Dalinkitės tiesiai į Instagram istorijas

Įkelkite savo istorija tiesiai iš GoPro aplikacijos ir pasidalinkite visais šlapiais, smėlėtais ar snieguotais nuotykiais, kurių tiesiog negalėtumįte užfiksuoti telefonu.

Automatiškai perkelkite į savo telefoną

Lengvai pereikite nuo filmavimo į dalinimąsi. Jūsų nuotraukos ir nufilmuoti kadrai automatiškai atsiranda GoPro aplikacijoje, kad galėtumėte lengvai ir greitai juos įkelti į socialinius tinklus ar išsiųsti žinute.2

QuikStories funkcija

HERO7 Silver automatiškai nusiūs vaizdo medžiagą į GoPro aplikaciją, kur ji bus paversta į linksmą, trumpą tinkama dalijimuisi filmuką kartu su muzika ir vaizdo efektais.4

Automatinė atsarginė Kopija debesų taplykloje

Atlaisvinkite vietos. Su GoPro Plus prenumerata į debesų talpyklą galite iškelti neribotą kiekį nuotraukų ir iki 250 GB vaizdo medžiagos.5  

Aukštos kokybės garsas

HERO7 Silver įrašo aiškų ir skairdrų karsą. Juk girdėti kas vyksta aplink sudaro pusę smagumo.

Suderinama su GoPro priedais

Dėvekite, pritvirtinkite ir džiaukitės šia kamera visur. Daugiau nei 30 tinkamų priedų padės užfiksuoti jūsų gyvenimą iš netikėčiausių perspektyvų.6

Priima greitąjį įkrovimą

Nepraleiskite nuotykių dėl nepakrautos baterijos. Su GoPro Supercharger įkrovimo blokeliu (parduodamas atskirai) ženkliai greičiau įkrausite baterija ir galėsite pradėti filmuoti.

 

Pagrindinės specifikacijos ir funkcijos

 • Filmavimas: 4K30, 1440p60, 1440p30 / 15, 30 sek klipai / 2x sulėtinimas
 • Fotografavimas: 10MP / 15 kps pliūpsnis fotografavimas
 • Time Lapse Video: 0.5 sek intervalais
 • Atsparumas vandeniui iki 10m be papildomų priedų
 • 2‑colių liečiamas ekranas su priartinimu vienu palietimu3
 • Valdymas balsu
 • WDR fotografijos
 • 2‑ašių vaizdo stabilizavimas
 • Portretinė vaizdo orientacija
 • Fotografavimo laikmatis
 • GPS
 • Automatinis medžiagos perkėlimas į telefoną2
 • QuikStories funkcija4
 • Automatinis duomenų iškėlimas į debesų saugyklas su GoPro Plus5
 • 2 mikrofonai su triukšmo panaikinimo sistema
 • Wi‑Fi + Bluetooth® technologija
 • Integruota baterija

 

What’s Included

 • HERO7 Silver kamera
 • Integruota baterija
 • The Frame rėmelis
 • Lenkti tvirtinimo lipdukai
 • Plokšti tvirtinimo lipdukai
 • Tvirtinimo sagtis
 • USB‑C laidas

 

Išnašos

1Kameroje būtina įjungti GPS funkciją, kad GoPro aplikacijoje prie nufilmuotos medžiagos galėtumėte pridėti GPS žymas.

2Jūsų kamera turi būti sujungta su GoPro aplikacija, kad veiktų automatinis failų perkėlimas. Įprasta filmuota medžiaga, Tile lapse filmukai ir fotografijos perkeliamos automatiškai; pliūpsninės fotografijos gali būti perkeltos rankiniu būdu.  

3Priartinimas galimas tik fotografijoms ir 1440p30 raiškos vaizdo įrašams.

4QuikStories veikimui reikalinga GoPro aplikacija, kurią galite parsisiųsti nemokamai iOS® ir Android™ įrenginiams.

5GoPro Plus yra prenumeruojama paslauga šiuo metu veikianti tik tam tikrose teritorijose. Prenumeratą galite atšaukti bet kada.

6Nesuderinama su Karma dronu, Karma Grip, Smart Remote, Remo (vandeniui atsparus, balsu valdomas nuotolinio valdymo pultas), Super Suit (Apsauginis ir nardymo kevalas skirtas HERO7 Black/HERO6 Black/HERO5 Black/HERO 2018) ar dvigubu baterijų įkrovikliu su baterija (HERO7 Black/HERO6 Black/HERO5 Black/HERO 2018).

 

 

***Tiesioginė transliacija į FaceBook.***

Truputi nuvilia, kad tiesioginės transliafijos į FaceBook grupes funkcija bent, jau kolkas, nėra automatiškai paruošta naudoti GoPro aplikacijoje. Tačiau tai galima padaryti naudojant RTMP. Užėjus į FaceBook ir spustelėjus "Pradėti transliaciją" ("Go Live") viršutinėje dalyje pamatysite 2 skirtukus: "Kamera" ("Camera") ir "Prisijungimai" ("Connections"). Paspauskite ant prisijungimų (Connections) skirtuko, kad patektumėte į RTMP puslapi. Pažymėkite pasirinkimą nurodantį naudoti nuolatinio transliavimo raktą (persistent stream key). Nukopijuokite serverio adreso nuorodą (URL) ir minėtą nuolatinio transliavimo raktą. Mes tiesiog elektroniniu laišku persiuntėme jį į mobilujį įrenginį, kad galėtume nukopijuoti ir įkelti į GoPro aplikaciją. Tuomet GoPro aplikacijoje nueikite į tiesioginių transliacijų (Live) sekciją ir paspauskite Facebook piktogramą. Pasirinkite "Kita" ("Other") arba "RTMP" (skirtinguose įrenginiuose pasitaiko skirtingi pasirinkimai). Įkelkite nukopijuotą RMTP nuorodą (URL) tokiu formatu: rtmp://URL/PERSISTENTKEY
Paleiskite tiesioginę transliaciją savo GoPro kameroje. Tai pradės duomenų perdavimą iš kameros į FaceBook, tačiau pati transliacija nebus matoma kitiems žmonėms, kol užsukę į FaceBook nepaspausite "pradėti tiesioginę transliaciją" (Start live session).

3000 Clearview Way | San Mateo CA 94402

Produkto specifikacijos gali skirtis, visos savybės, funkcionalumas, ar kitos produkto specifikacijos keistis be išankstinio pranešimo ar įsipareigojimų.

Video

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - Get the BEST" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo pertneryste su: