Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 2 Pro ir Zoom / Air 2 / Mini dronai Inspire 2 / PRO dronai Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Spark dronai Žaisliniai Tello dronai Goggles akiniai Matrice 200/210 / 600 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Robotas Robomaster S1 nauja OSMO Mobile 3 stabilizatorius nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Ronin-SC / S / MX stabilizatoriai nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams
GoPro HERO7 White kamera
GoPro HERO7 White kamera
 • GoPro HERO7 White kamera
 • GoPro HERO7 White kamera
 • GoPro HERO7 White kamera
 • GoPro HERO7 White kamera
 • GoPro HERO7 White kamera
 • GoPro HERO7 White kamera
 • GoPro HERO7 White kamera

Promaksa pataria

HERO7 White kamera tai idealus partneris bet kokiam nuotykiui. Ji tvirta, maža ir visiškai atspari vandeniui. Intuityvus liečiamas ekranas suteikia galimybę lengvai užfiksuoti puikius kadrus. O jūsų nuotraukos bei nufilmuota medžiaga persikelia tiesiai į GoPro aplikaciją lengvam dalinimuisi.1

GoPro HERO7 White kameros instrukcija lietuvių kalba

GoPro HERO7 White kamera

Kaina:

219,99 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 4-21 darbo dienos.
Techninė informacija:

GoPro

CHDHB-601-RW

Laukiame atvykstančios siuntos - susisiekite

GoPro HERO7 White kamera

Šią prekę per Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI.

Susijusios prekės:

Kaina: 219,99 €     Sutaupote: 110 €

Kaina: 279,99 €     Sutaupote: 180 €

Pasisveikinkite su HERO7 White, idealiu partneriu bet kokiam nuotykiui. Ji tvirta, maža ir atspari vandeniui, taiga galie keliauti su jumis visur. Intuityvus liečiamas ekranas leidžia lengvai užfiksuoti puikius kadrus. Tiesiog perbraukite ir spustelėkite. Naudokite fotografavimo laikmatį pasidaryti puikiai asmenukei. Taip pat galite filmuoti vertikaliai ir tada iškart įkelti klipą į Instagram istorijas. Viskas ką filmuojate ir fotografuojate automatiškai perkeliama į GoPro aplikaciją, greitam pasidalijimui.1 Nuo neįtikėtinų momentų iki kasdienių patirčių, įamžinkite smagius momentus iš naujų perspektyvų su HERO7 White.

Savybės ir naujovės

Tvirta ir atspari

vandeniui

Dalinkitės patirtimis kurių negalite užfiksuoti su telefonu. GoPro HERO7 White kamera yra tvirta, maža, atspari vandeniui ir pasiruošusi nuotykiam.

Intuityvus liečiamas ekranas

Su liečiamu ekranu ir paprastais filmavimo bei fotografavimo rėžimais, itin paprasta tiesiog pasinerti į nuotykius ir užfiksuoti neįtikėtinus kadrus. Tieiog brūkštelkite ir spustelėkite.

Full HD video

 

HERO7 White filmuoja puikia Full HD raiška. Taip pat galite filmuoti ‘time lapse’ filmukus, kad lengvai galėtumėte pasidalinti ilgiau trunkančiais įvykiais.

10MP fotografijos

HERO7 White fotografuoja aukštos kokybės 10MP nuotraukas O su pliūpsniniu rėžimu galine gauti net 15 nuotraukų per sekundę, kad niekad nepraleistumėte tos itin svarbios akimirkos.

Vaizdo stabilizavimas

Sudie drebantiems vaizdams. HERO7 Silver filmuoja sklandžiai ir stabiliai, nesvarbu ar slidinėjate, nardote ar tiesiog žaidžiate su šunimi lauke.

Filmuokite ir

fotografuokite

vertikaliai

Fotografuokite ir filmuokite portretiniu rėžimu, idealiai tinkančiu Snapchat ir Instagram istorijoms

Fotografavimo

laikmatis

Atsidurkite veiksme. Fotografavimo laikmatis leidžia lengvai padaryti GoPro asmenukę, ar nuotrauką su visais draugais viename kadre.

Valdymas balsu

Likite veiksme. Valdykite savo HERO7 Black kamerą balso komandomis, kaip “GoPro, take a photo” ir “GoPro, start recording.”nenaudodami rankų.

Priartinkite vaizdą

vienu palietimu

Atsidurkite arčiau veiksmo. Idealiai nusitaikykite norimam kadrui, tiesiog prisiliesdami prie ekrano.2

Trumpi filmukai

Užfiksuokite 15 ar 30 sekundžių trunkančius filmukus idealiai tinkančius pasidalinti socialiniuose tinkluose.

2x sulėtinta vaizdo medžiaga

Sulėtinus laiką, viskas atrodo įspūdingai. Sulėtinkite veiksmą kad galėtumėte pamatyti linksmus ir įdomius momentus visame gražume.

Dalinkitės tiesiai į

Instagram istorijas

Įkelkite savo istorija tiesiai iš GoPro aplikacijos ir pasidalinkite visais šlapiais, smėlėtais ar snieguotais nuotykiais, kurių tiesiog negalėtumįte užfiksuoti telefonu.

Automatiškai

perkelkite į savo

telefoną

Lengvai pereikite nuo filmavimo į dalinimąsi. Jūsų nuotraukos ir nufilmuoti kadrai automatiškai atsiranda GoPro aplikacijoje, kad galėtumėte lengvai ir greitai juos įkelti į socialinius tinklus ar išsiųsti žinute.1

QuikStories funkcija

HERO7 White automatiškai nusiūs vaizdo medžiagą į GoPro aplikaciją, kur ji bus paversta į linksmą, trumpą tinkama dalijimuisi filmuką kartu su muzika ir vaizdo efektais.3

Automatinė atsarginė

Kopija debesų

taplykloje

Atlaisvinkite vietos. Su GoPro Plus prenumerata į debesų talpyklą galite iškelti neribotą kiekį nuotraukų ir iki 250 GB vaizdo medžiagos.4  

Aukštos kokybės

garsas

HERO7 White įrašo aiškų ir skairdrų karsą. Juk girdėti kas vyksta aplink sudaro pusę smagumo.

Suderinama su GoPro

priedais

Dėvekite, pritvirtinkite ir džiaukitės šia kamera visur. Daugiau nei 30 tinkamų priedų padės užfiksuoti jūsų gyvenimą iš netikėčiausių perspektyvų.5

Priima greitąjį

įkrovimą

Nepraleiskite nuotykių dėl nepakrautos baterijos. Su GoPro Supercharger įkrovimo blokeliu (parduodamas atskirai) ženkliai greičiau įkrausite baterija ir galėsite pradėti filmuoti.

 

Pagrindinės specifikacijos ir funkcijos

 • Video: 1440p60, 1440p30 / 15, 30 sek klipai / 2x sulėtinimas
 • Fotografavimas: 10MP / 15 kps pliūpsnis fotografavimas
 • Time Lapse Video: 0.5 sek intervalais
 • Atsparumas vandeniui iki 10m be papildomų priedų
 • 2‑colių liečiamas ekranas su priartinimu vienu palietimu2
 • 2‑ašių vaizdo stabilizavimas
 • Portretinė vaizdo orientacija
 • Fotografavimo laikmatis
 • Valdymas balsu
 • Automatinis medžiagos perkėlimas į telefoną1
 • QuikStories funkcija3
 • Automatinis duomenų iškėlimas į debesų saugyklas su GoPro Plus4
 • 2 mikrofonai su triukšmo panaikinimo sistema
 • Wi‑Fi + Bluetooth® technologija
 • Integruota baterija

 

What’s Included

 • HERO7 White kamera
 • Integruota baterija
 • The Frame rėmelis
 • Lenkti tvirtinimo lipdukai
 • Plokšti tvirtinimo lipdukai
 • Tvirtinimo sagtis
 • USB‑C laidas

 

Footnotes

1Jūsų kamera turi būti sujungta su GoPro aplikacija, kad veiktų automatinis failų perkėlimas. Įprasta filmuota medžiaga, Tile lapse filmukai ir fotografijos perkeliamos automatiškai; pliūpsninės fotografijos gali būti perkeltos rankiniu būdu.  

2Priartinimas galimas tik fotografijoms ir 1440p30 raiškos vaizdo įrašams.

3QuikStories veikimui reikalingos GoPro ir Quick aplikacijos, kurias galite parsisiųsti nemokamai iOS® ir Android™ įrenginiams.

4GoPro Plus yra prenumeruojama paslauga šiuo metu veikianti tik tam tikrose teritorijose. Prenumeratą galite atšaukti bet kada.

5Nesuderinama su Karma dronu, Karma Grip, Smart Remote, Remo (vandeniui atsparus, balsu valdomas nuotolinio valdymo pultas), Super Suit (Apsauginis ir nardymo kevalas skirtas HERO7 Black/HERO6 Black/HERO5 Black/HERO 2018) ar dvigubu baterijų įkrovikliu su baterija (HERO7 Black/HERO6 Black/HERO5 Black/HERO 2018).

 

 

***Tiesioginė transliacija į FaceBook.***

Truputi nuvilia, kad tiesioginės transliafijos į FaceBook grupes funkcija bent, jau kolkas, nėra automatiškai paruošta naudoti GoPro aplikacijoje. Tačiau tai galima padaryti naudojant RTMP. Užėjus į FaceBook ir spustelėjus "Pradėti transliaciją" ("Go Live") viršutinėje dalyje pamatysite 2 skirtukus: "Kamera" ("Camera") ir "Prisijungimai" ("Connections"). Paspauskite ant prisijungimų (Connections) skirtuko, kad patektumėte į RTMP puslapi. Pažymėkite pasirinkimą nurodantį naudoti nuolatinio transliavimo raktą (persistent stream key). Nukopijuokite serverio adreso nuorodą (URL) ir minėtą nuolatinio transliavimo raktą. Mes tiesiog elektroniniu laišku persiuntėme jį į mobilujį įrenginį, kad galėtume nukopijuoti ir įkelti į GoPro aplikaciją. Tuomet GoPro aplikacijoje nueikite į tiesioginių transliacijų (Live) sekciją ir paspauskite Facebook piktogramą. Pasirinkite "Kita" ("Other") arba "RTMP" (skirtinguose įrenginiuose pasitaiko skirtingi pasirinkimai). Įkelkite nukopijuotą RMTP nuorodą (URL) tokiu formatu: rtmp://URL/PERSISTENTKEY
Paleiskite tiesioginę transliaciją savo GoPro kameroje. Tai pradės duomenų perdavimą iš kameros į FaceBook, tačiau pati transliacija nebus matoma kitiems žmonėms, kol užsukę į FaceBook nepaspausite "pradėti tiesioginę transliaciją" (Start live session).

3000 Clearview Way | San Mateo CA 94402

Produkto specifikacijos gali skirtis, visos savybės, funkcionalumas, ar kitos produkto specifikacijos keistis be išankstinio pranešimo ar įsipareigojimų.

 

Video

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - Get the BEST" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo pertneryste su: