Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO9 veiksmo kamera nauja HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 2 Pro ir Zoom / Air 2 / Mini dronai DJI Mini 2 nauja Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Inspire 2 / PRO dronai Spark dronai Žaisliniai Tello dronai Goggles akiniai Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Robotas Robomaster S1 nauja DJI FPV sistema OM 4 / OSMO Mobile 3 stabilizatorius nauja DJI Pocket 2 kamera nauja RS 2 / RSC 2 / Ronin-SC / S / MX stabilizatoriai nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams

Paštomatų tarnybos informuoja: jau šiuo metu siuntų pristatymas gali vėluoti 1-2 dienas. Dėkojame už supratingumą.

Osmo Mobile 3 stabilizatorius / Gimbal
Osmo Mobile 3 stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 stabilizatorius / Gimbal

Promaksa pataria

 • Naujasis Osmo Mobile 3 tai stabilizatorius išmaniesiems telefonams, kupinas išmaniųjų funkcijų ir garantuojantis sklandų bei stabilų vaizdą.
 • Prekės aprašyme pateikti pagrindiniai skirtumai tarp Osmo Mobile 3 ir Osmo Mobile 2 stabilizatorių. 

Osmo Mobile 3 stabilizatorius / Gimbal

Kaina:

109 €

su PVM
Prekę galima užsisakyti internetu. Pristatymas apie 4-30 darbo dienos.
Techninė informacija:

DJI

CP.OS.00000022

Laukiame atvykstančios siuntos- susisiekite

Osmo Mobile 3 stabilizatorius / Gimbal

Šią prekę per Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI.

Naujasis Osmo Mobile 3 tai stabilizatorius išmaniesiems telefonams, kupinas išmaniųjų funkcijų ir garantuojantis sklandų bei stabilų vaizdą.

Virpantis vaizdas? Tai jau praeitis

Osmo Mobile 3 su trijų ašių stabilizavimo sistema suteikia ypatingai stabilų ir sklandų vaizdą. Lengvas, greitai reaguojantis į judesius, suteikiantis daugiau malonumo filmuojant - visą tai naujojo dizaino paslaptis. 

Sulankstomas dizainas

Kompaktiškas, lengvas (vos 405 g.) ir sulankstomas dizainas leis Osmo Mobile 3 stabilizatorių tūrėti visur su savimi. Su "Standby" funkcija galėsite naudotis savo išmaniuoju telefonu kai stabilizatorius sulankstytas, o užsimanę filmuoti viskam pasiruošti užtruksite tik kelias akimirkas.

Ergonomiška rankena

Dėka išmanaus dizaino, Osmo Mobile 3 stabilizatorius nevargina rankų. Patogi rankena puikiai telpa į delną ir suteikia nevaržomą malonumą fiksuoti jus supančias akimirkas.

Vieno bakstelėjimo šablonai jūsų istorijoms

"Story" funkcija kupina įvairių šablonų, kurie automatiškai jūsų užfiksuotus vaizdus pavers puikia istorija. Vienu lietimu pridėkite judesio efektus, muziką ir kitus patobulinimus.

Greitas redagavimas ir įspūdžių pasidalinimas

Paįvairinę savo nufilmuotus vaizdus su muzikos šablonais, įvairiais perėjimo efektais ar filtrais, greitai jais pasidalinsite savo socialiniuose tinkluose ir vaizdo medžiagos platformose.

Pasidaryti asmenukei - paprastas rankos judesys

Norėdami pasidaryti asmenukę tiesiog pakelkite ranką. Priekinė ir galinė kameros turi "Gesture Control" funkciją, kuri puikiai pasitarnaus keliaujant vienam ar filmuojant grupinius veiksmus.

ActiveTrack 3.0 

Rankos judesiu, mygtuko paspaudimu ar išmaniojo telefono pagalba aktyvuokite sekimo funkciją. Patikima ir sklandi Activetrack 3.0 technologija tai išmani, besimokanti sistema, suderinta su vizualiais kompiuteriniais algoritmais.

Hyperlapse funkcija

Galinga elektroninė vaizdo (EIS) stabilizacijos sistema ir "gimbal" stabilizatorius puikiai tinka fiksuoti Hyperlapse vaizdo įrašus. Norėdami sukurti unikalius filmukus aktyvuokite ActiveTrack 3.0 funkciją, kuri seks jūsų pažymėtą objektą, kol įrašinėsite vaizdo medžiagą.

Panoraminiai vaizdai

Užfiksuokite jus supančius vaizdus pasinaudoję 180 laipsnių panoramos funkcija.

Timelapse

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą suliedami laiką ir judesį su Timelapse funkcija.

Slow Motion

Įrašykite judesius su Slow Motion funkciją, kurių nenorite praleisti pro akis.

Patogumas naudoti viena ranka

Atsisveikinkite su laiką gaišinančiais veiksmais. Su Osmo Mobile 3 galite filmuoti betkuriuo kampu naudodami M mygtuką ar valdymo svirtelę. Quick Roll funkcija leis greitai keisti filmavimo režimus tarp portretinio ir peizažinio. 

Mygtukai pažangiam valdymui

Dėka patogiai išdėstytų valdymo mygtuku patogiai ir greitai keiskite filmavimo rėžimus, nustatymus ir kitas funkcijas.

Dolly Zoom priartinimo funkcija

Su Dolly Zoom priartinimo funkcija pridėsite išskirtinumo savo kadrams. Dėka reguliuojamo greičio priartinimo galėsite atkartoti "Hitchcock" efektą su savo mobiliuoju įrenginiu.

Sport Mode rėžimas

Atnaujintas sportinis rėžimas su pilnai optimizuotais algoritmais leidžia Osmo Mobile 3 stabilizatoriui lengvai įamžinti greitai judančius objektus. Dinamiški judesiai krepšinio aikštelėje ar jūsų šuns šėlionės - tai tik kelektas momentų, kuriuos galėsite be vargo užfiksuoti.

DJI Mimo app'sas

Naudokite Osmo Mobile 3 stabilizatorių su DJI Mimo programėle. Programėlėje rasite naudingų patarimų, įvairių  šablonų, išmaniųjų rėžimų ir dar daugybę funkcijų, kurios praplės jūsų kūrybiškumo ribas.

Skirtumai tarp Osmo Mobile 3 ir Osmo Mobile 2

Dizainas

 • Nors abu stabilizatoriai yra labai patogūs nešiotis kartu su savimi, OM3 yra lengvesnis ir sulankstomas. Be to, OM3 turi sulankstomą trikojį, kuris užtikrina patogesnį naudojimą bei stabilumą.
 • OM3 lengviau ir greičiau subalansuojamas, nes reikia subalansuoti tik "roll" ašį. Sulankstomame stabilizatoriuje taip pat yra naujai suprojektuotas telefono laikiklis, kuris leidžia atlikti nedidelius nustatymus, kad būtų lengviau subalansuoti įrenginį.
 • OM3 telefono laikiklis neužblokuoja telefono apačios, todėl naudojimo metu telefoną galima įkrauti.
 • OM3 turi patogų valdymo mygtuką, kurį galite naudoti norėdami pradėti sekti pažymėtą objektą, pakeisti stabilizatoriaus režimus ir perjungti priekinę bei galinę kameras.

Išmaniosios funkcijos

 • M mygtukas OM3 turi keletą naujų funkcijų, lyginant su OM2.
 • M mygtuką galima naudoti norint greitai pakeisti portreto ir kraštovaizdžio režimus, nereikia iš naujo subalansuoti įrenginio.
 • M mygtukas gali aktyvuoti naująjį budėjimo režimą, kuris leidžia naudoti išmanųjį telefoną, kai stabilizatorius yra sulankstytas.
 • M mygtuką taip pat galima naudoti norint pasiekti greitąjį meniu, kuris leidžia pakeisti fotografavimo režimus ir patikrinti filmuotą medžiagą neliečiant telefono ekrano.
 • OM3 palaiko naujus išmaniuosius fotografavimo režimus, kurie yra dar lengviau panaudojami.
 • Taikydami keletą paprastų gestų, OM3 gali pradėti jus sekti, fotografuoti ar pradėti filmuoti.
 • Naudojant DJI Mimo App programėlę, OM3 pateikia daugybę kūrybinių šablonų, kuriuos lengva redaguoti ir bendrinti.
 • Naudodama intelektualius stebėjimo algoritmus, OM3 ActiveTrack 3.0 funkcija gali tiksliai atpažinti žmones ir užtikrintai sekti žmones bei objektus.
 • OM3 suderina savo 3 ašių stabilizatoriaus veikimą su elektroniniu vaizdo stabilizavimu (EIS), todėl gaunami ypač sklandūs Hyperlapse vaizdo įrašai.
 • Sport Mode funkcija palaiko optimizuotus algoritmus, kurie leidžia stabilizatoriui lengviau ir stabiliau fiksuoti greito tempo veiksmus.

Specifikacijų santrauka

  

Video

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - Get the BEST" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo pertneryste su:


Priedai

Susijusios prekės