Įmantrusis DJI OM4 stabilizatorius
2020-09-02 |

Išskirtinių video ir nuotraukų improvizacija ir kūryba dabar yra dar paprastesnė su DJI OM4 stabilizatoriumi. Novatoriškas OM4 turi naują sprendimą - magnetinį išmaniojo telefono tvirtinimą prie stabilizatoriaus.

DJI OM4 - tai kompaktiškas, sveriantis vos 390 g., sulankstomas stabilizatorius. Išmanusis telefonas magnetu tvirtinimas prie OM4 stabilizatoriaus, juo paprasta ir patogu naudotis.

Magnetinis telefono spaustukas ar priklijuojamas magnetinis žiedelis leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti telefoną prie stabilizatoriaus, todėl filmuoti yra dar paprasčiau. Viską ką reikia padaryti, tai tinkamai pritvirtinti telefoną ir pradėti kurti. Galima pasirinkti ar priklijuoti magnetą prie telefono visam laikui, ar tiesiog uždėti magnetinį spaustuką, kuris nuo telefono nusiima. Magnetinį žiedelį galima naudoti kaip telefono atramą ir patogiai žiūrėti video ar uždėti ant šaldytuvo, naudoti vietoje trikojo stovo video blogų ar dienos istorijų filmavimui. Magnetinis telefono spaustukas yra ypač lengvas ir plonas, tinka platiems telefonams, iki 8,4 cm pločio ir 1 cm storio. Šio stabilizatoriaus vienas iš pagrindinių pliusų yra stiprūs varikliai, kurie išlaiko net ir sunkiuosius telefonus iki 290 g.

Vienas iš esminių dalykų yra tai, jog skambučio metu, reikia tik nuimti telefoną nuo stabilizatoriaus ir įrenginys pereina į laukimo režimą.

Net jei nesate profesionalus filmuotojas – pažangūs filmavimo režimai padės sukurti išskirtinį vaizdo turinį. Pavyzdžiui, su Active Track sekimo funkcija galima sekti ir filmuoti kuomet augintinis vejasi kamuolį. Su Dynamic Zoom funkcija, galima sukurti Holivudinį vaizdo klipą. Funkcija veikia labai paprastai, tiesiog reikia paliesti telefono ekraną ir filmuojant vaikščioti pirmyn, vaizdą nutolinant, o einant atgal, vaizdą pritraukiant.

Kitas režimas yra CloneMe Pano - tai nuotraukos, kuomet galima būti keliose vietose, vienu metu, sukuriant vieną panoraminę nuotrauką. Įsiamžinti su draugais galima labai paprastai, nes OM4 galima valdyti nuotoliniu būdu, vienu judesiu. Su visų mylimu Timelapse režimu, vaizdo įraše galima paspartinti baltus debesis, dreifuojančius atvirame danguje arba sutrumpinti kelionę mieste vos per kelias sekundes, nufilmuoti saulėlydį arba tamsią žvaigždėtą naktį ir sukurti trumpą video siužetą. 

DJI OM4 turi programėlę DJI Mimo, kurioje yra gausu įvairių efektų bei šablonų įdomesniam turiniui. OM4 efektai yra naudingi, kuomet tiesiogiai filmuojama į socialinius tinklus ar dienos istorijas.

Stabilizatoriaus baterija išlaiko net iki 15 valandų. Bateriją pilnai galima įkrauti per maždaug 2,5 valandas. 

OM4 stabilizatoriaus intuityvus dizainas leidžia jį laikyti viena ranka ir norint perjungti tarp portreto ir gulsčiojo režimo, tereikia dukart paspausti mygtuką M.

Ką rinktis OSMO Mobile 3 ar OM4?

Pagrindinis šių stabilizatorių modelių skirtumas yra tas, jog telefonas prie OM4 stabilizatoriaus tvirtinamas magnetu. Tai labai patogu, norint greitai užfiksuoti vaizdus ar jeigu reikia paskambinti filmavimo metu, stabilizatorius persijungia į laukimo režimą. OM4 stabilizatoriaus komplektacijoje nėra kieto dėklo, o prie OSMO Mobile 3 yra. OM4 turi naujų funkcijų, tokią kaip SpinShot, kuri leidžia pakreipti telefoną didesniu kampu ar CloneMe Pano foto režimas, kuomet galima būti keliose vietose, vienoje nuotraukoje. OM4 yra stipresni varikliai, kurie išlaiko sunkesnius telefonus iki 290 g., o pats stabilizatorius yra lengvesnis.

DJI OM 4 kainuoja 20 eurų brangiau nei OSMO Mobile 3. OM4 komplektacijoje yra stabilizatorius, trikojis, medžiaginis minkštas maišelis su virvute, magnetinis žiedo laikiklis, magnetinis spaustukas. OSMO Mobile 3 komplektacijoje yra ne tik stabilizatorius, trikojis ir medžiaginis minkštas maišelis su virvute, bet taip pat dar ir standus dėklas su užtrauktuku saugiam transportavimui. 

Stabilizatorius sukurtas įvairiems mobiliems telefonams: suderinamumas. Dėl mobiliųjų telefonų gaminių skirtumų, kai kurios funkcijos nėra suderinamos su Android modeliais, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į suderinamumo lentelę. Nerekomenduojama magnetinį laikiklį naudoti ant mobiliojo telefono dėklo.

Susiję produktai