Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja Likučių išpardavimas nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja Senesni GoPro modeliai GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 3 Pro nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Therabody nauja SONOS nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
Įmantrusis DJI OM4 stabilizatorius
2020-09-02 |

Išskirtinių video ir nuotraukų improvizacija ir kūryba dabar yra dar paprastesnė su DJI OM4 stabilizatoriumi. Novatoriškas OM4 turi naują sprendimą - magnetinį išmaniojo telefono tvirtinimą prie stabilizatoriaus.

DJI OM4 - tai kompaktiškas, sveriantis vos 390 g., sulankstomas stabilizatorius. Išmanusis telefonas magnetu tvirtinimas prie OM4 stabilizatoriaus, juo paprasta ir patogu naudotis.

Magnetinis telefono spaustukas ar priklijuojamas magnetinis žiedelis leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti telefoną prie stabilizatoriaus, todėl filmuoti yra dar paprasčiau. Viską ką reikia padaryti, tai tinkamai pritvirtinti telefoną ir pradėti kurti. Galima pasirinkti ar priklijuoti magnetą prie telefono visam laikui, ar tiesiog uždėti magnetinį spaustuką, kuris nuo telefono nusiima. Magnetinį žiedelį galima naudoti kaip telefono atramą ir patogiai žiūrėti video ar uždėti ant šaldytuvo, naudoti vietoje trikojo stovo video blogų ar dienos istorijų filmavimui. Magnetinis telefono spaustukas yra ypač lengvas ir plonas, tinka platiems telefonams, iki 8,4 cm pločio ir 1 cm storio. Šio stabilizatoriaus vienas iš pagrindinių pliusų yra stiprūs varikliai, kurie išlaiko net ir sunkiuosius telefonus iki 290 g.

Vienas iš esminių dalykų yra tai, jog skambučio metu, reikia tik nuimti telefoną nuo stabilizatoriaus ir įrenginys pereina į laukimo režimą.

Net jei nesate profesionalus filmuotojas – pažangūs filmavimo režimai padės sukurti išskirtinį vaizdo turinį. Pavyzdžiui, su Active Track sekimo funkcija galima sekti ir filmuoti kuomet augintinis vejasi kamuolį. Su Dynamic Zoom funkcija, galima sukurti Holivudinį vaizdo klipą. Funkcija veikia labai paprastai, tiesiog reikia paliesti telefono ekraną ir filmuojant vaikščioti pirmyn, vaizdą nutolinant, o einant atgal, vaizdą pritraukiant.

Kitas režimas yra CloneMe Pano - tai nuotraukos, kuomet galima būti keliose vietose, vienu metu, sukuriant vieną panoraminę nuotrauką. Įsiamžinti su draugais galima labai paprastai, nes OM4 galima valdyti nuotoliniu būdu, vienu judesiu. Su visų mylimu Timelapse režimu, vaizdo įraše galima paspartinti baltus debesis, dreifuojančius atvirame danguje arba sutrumpinti kelionę mieste vos per kelias sekundes, nufilmuoti saulėlydį arba tamsią žvaigždėtą naktį ir sukurti trumpą video siužetą. 

DJI OM4 turi programėlę DJI Mimo, kurioje yra gausu įvairių efektų bei šablonų įdomesniam turiniui. OM4 efektai yra naudingi, kuomet tiesiogiai filmuojama į socialinius tinklus ar dienos istorijas.

Stabilizatoriaus baterija išlaiko net iki 15 valandų. Bateriją pilnai galima įkrauti per maždaug 2,5 valandas. 

OM4 stabilizatoriaus intuityvus dizainas leidžia jį laikyti viena ranka ir norint perjungti tarp portreto ir gulsčiojo režimo, tereikia dukart paspausti mygtuką M.

Ką rinktis OSMO Mobile 3 ar OM4?

Pagrindinis šių stabilizatorių modelių skirtumas yra tas, jog telefonas prie OM4 stabilizatoriaus tvirtinamas magnetu. Tai labai patogu, norint greitai užfiksuoti vaizdus ar jeigu reikia paskambinti filmavimo metu, stabilizatorius persijungia į laukimo režimą. OM4 stabilizatoriaus komplektacijoje nėra kieto dėklo, o prie OSMO Mobile 3 yra. OM4 turi naujų funkcijų, tokią kaip SpinShot, kuri leidžia pakreipti telefoną didesniu kampu ar CloneMe Pano foto režimas, kuomet galima būti keliose vietose, vienoje nuotraukoje. OM4 yra stipresni varikliai, kurie išlaiko sunkesnius telefonus iki 290 g., o pats stabilizatorius yra lengvesnis.

DJI OM 4 kainuoja 20 eurų brangiau nei OSMO Mobile 3. OM4 komplektacijoje yra stabilizatorius, trikojis, medžiaginis minkštas maišelis su virvute, magnetinis žiedo laikiklis, magnetinis spaustukas. OSMO Mobile 3 komplektacijoje yra ne tik stabilizatorius, trikojis ir medžiaginis minkštas maišelis su virvute, bet taip pat dar ir standus dėklas su užtrauktuku saugiam transportavimui. 

Stabilizatorius sukurtas įvairiems mobiliems telefonams: suderinamumas. Dėl mobiliųjų telefonų gaminių skirtumų, kai kurios funkcijos nėra suderinamos su Android modeliais, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į suderinamumo lentelę. Nerekomenduojama magnetinį laikiklį naudoti ant mobiliojo telefono dėklo.

Susiję produktai