Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
Osmo Mobile 3 stabilizatorius - stabiliam ir kūrybiškam vaizdui išmaniajame telefone
2020-04-06 |

Ar žinote tą jausmą, kuomet norint nufilmuoti ar nufotografuoti mobiliuoju telefonu sudreba rankos ir vaizdas būna išsiliejęs, ir nekokybiškas? Daugelis susiduria su šia problema. Tačiau tam yra optimaliausias sprendimas. Tai  DJI Osmo Mobile 3 stabilizatorius  išmaniesiems telefonams, kuris tikrai Jus nustebins.

Osmo Mobile 3 stabilizatorius yra nebrangus, lyginant su kitais stabilizatoriais. Turi trijų ašių antgalį, kuris efektyviai sumažina drebantį vaizdą bei jis tampa stabilus ir aiškus. Osmo 3 yra lengvas ir reaguoja į Jūsų rankos judesius, taip užtikrindamas sklandų vaizdą. Todėl galite drąsiai kurti turinį bėgant, važiuojant ar einant. Stabilizatorius susilanksto, sveria vos 405 gramus, todėl patogu jį transportuoti bet kur, kompaktiškame dėkle. Naudojant Standby režimą, kuomet stabilizatorius sulankstytas, galima naudoti mobilųjį telefoną ir norint filmuoti, užtruksite tik akimirką, kol būsite pasiruošę kurti turinį. Ekonomiškai labiausiai verta įsigyti Combo rinkinį - stabilizatorių su dėklu ir trikoju.

Su Osmo Mobile 3 yra paprasta filmuoti dienos istorijas, skirtas socialiniams tinklams. Su Story režimu, tuo pačiu galima koreguoti vaizdo įrašą, pridėti muziką ar kitus papildomus efektus bei dalintis  su draugais ir sekėjais socialinėje medijoje. Osmo Mobile 3 turi USB jungtį, su kuria galima įkrauti telefoną tiesiai iš stabilizatoriaus. Stabilizatorius veikia iki 15 valandų trukmės, todėl galima kurti turinį ilgą laiką, nevaržant savęs.

Priekinis ir galinis fotoaparatas atpažįsta rankos judesį, t.y., su paprastu rankos mostu galima fotografuoti asmenukę ar įrašinėti vaizdo įrašą. Patogu, tiesa? Active Track 3.0 technologija seka judantį objektą vaizdo įraše, todėl aiškiai perteikiamas judančiojo veiksmas, pavyzdžiui, važiuojantį asmenį su riedučiais, jį filmuoja kitas riedučiais riedantis asmuo. Būtent, dėl Active Track 3.0 funkcijos vaizdas bus sklandus. Taip pat Osmo Mobile 3 turi Hyperlapse funkciją, su kuria galima filmuoti dar ilgesnius vaizdo įrašus.

Be visų minėtų funkcijų, šis stabilizatorius turi Panorama funkciją, su kuria galima užfiksuoti 180 laipsnių kampu supančius vaizdus. Taip pat Timelapse funkciją, dėl kurios judesys susilieja su laiku. Bei Slow Motion funkciją, su kuria galima užfiksuoti įsimintiną judesį, kurį vėliau, galėsite sulėtinti net 4 kartus ir analizuoti, ar tiesiog pasidalinti kvapą gniaužiančia akimirka, pavyzdžiui, šokio judesiais ar staigiu šuoliu su riedlente per barjerą.

Osmo Mobile 3 patogūs mygtukai užtikrina paprastą naudojimą su viena ranka, suteikiant daugiau universalumo ir judėjimo laisvės. Paspaudus du kartus ant M mygtuko, galima patogiai ir greitai keisti filmavimo režimą iš vertikalaus į horizontalų arba atvirkščiai. Su Dolly Zoom priartinimo funkcija, galima atkartoti Hitchcock efektą su savo mobiliuoju įrenginiu. 

Su Sport režimu galima filmuoti žaidžiant krepšinį, bėgant, važiuojant ir pan., o vaizdas yra sklandus ir stabilus. Osmo Mobile 3 paruošė programą DJI Mimo, kurioje galima rasti naudingų patarimų, išmaniųjų funkcijų, šablonų, kurie praplės Jūsų kūrybiškumo ribas.

Stabilizatorius yra suderinamas su Android 6.0 ir vėlesne bei iOS 10.0 ir vėlesne programinėmis įrangomis.

Susiję produktai