Apgailestaujame, pagal paieškos užklausą "" ir užduotus filtro parametrus prekių neradome.

Esame pirmieji popiliariausių dronų gamintojo DJI atstovai Lietuvoje, nuo 2014-ųjų metų.

Produkciją užsakome ir gauname tiesiai iš gamintojo sandėlių, dronams ir kitai elektronikos įrangai suteikiame dviejų metų garantiją. Turime daug praktikos - tiek skraidyme/naudojime, tiek ir priežiūroje. Taip pat remontuojame dronus tiek garantinius ir negarantinius gedimus, po dūžių ir kitų incidentų, daugelį dalių ir priedų turime savo sandėlyje, suteikiame garantinį aptarnavimą. Keičiame dronus naujais pagal DJI Care Refresh programą.

DJI dronų gamintojas gyvuoja nuo 2006-ųjų ir galima drąsiai teigti, kad šiuo metu yra didžiausią patirtį turintis, ir stipriausias dronų gamintojas, užimantis apie 80% pasaulinės dronų rinkos.
O mes, UAB Promaksa, bendradarbiauti su DJI pradėjome dar 2013-aisiais, kuomet pasaulyje milžiniško populiarumo sulaukė pirmoji Phantom bepiločio orlaivio versija. O dabar turime naujausius ir populiariausius dronus: 

  • Mavic Mini tiems, kurie nori išmokti valdyti droną bei geram laisvalaikio praleidimui ar profesionalams, kuriems tai būtų puikus fotografo asortimento papildymas. 
  • Mavic Air serija - keliautojams, pažengusiems ar mėgėjams.
  • Profesionalūs Mavic serijos dronai yra vieni iš populiariausių dronų verslui ar industrijai. 
  • Inspire dronai, skirti profesionalams, kurie juos naudoja įvairioms operacijoms ar darbui.
  • Matrice 350 RTK, skirti industriniams projektams, stebėjimui, žmonių paieškai. 
  • Phantom serija skirta darbui. 
  • Tello žaisliniai dronai, skirti norintiems išmokti apie bepiločių orlaivių programavimą ir kurti trumpus filmukus.
  • Užkininkams yapč reikalingas Agrodronas, galintis tiek purkšti tiek barstyti birias medžiagas ar sėklas.

Parduotuvėje Promaksa galima įsigyti įvairių dronų, tiesiog reikia turėti tikslą - ar  nufotografuoti gražų kraštovaizdį, ar darbo tikslais stebėti aplinką, Promaksos profesionalūs darbuotojai patars, koks tronas jums tinkamiausias ir kokio drono Jums reikia.