Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės, panaudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujausios prekės mūsų parduotuvėje nauja HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros Ankstesnės HERO kameros: 6, 5, 4, 3/3+ .. GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 2 Pro ir Zoom / Air serija Inspire 2 / PRO dronai Phantom 4 RTK / Pro+ serija nauja DJI Spark Žaisliniai Tello dronai DJI Goggles akiniai Matrice 200/210 / 600 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Robomaster S1 nauja OSMO Mobile 3 serija nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Ronin-SC / S / MX stabilizatoriai nauja Hasselblad serija GoPro Filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai dronams Įvairūs priedai dronams Priedai fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam nauja Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja Priedai telefonams Veiksmo kamerų priedai Priedai fotoaparatams Populiarūs rinkiniai B grupė C grupė D grupė E grupė HOL grupė Vehicle grupė Kiti elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja HPRC Plaber lagaminai Kitų gamintojų dėklai Kitų gamintojų dronai Kitos veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Atminties kortelės GNARBOX - mobilus kompiuteris montažui PGYTECH Vidvie baterijų bankai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms

Lietuvoje paskelbto karantino metu, visas prekes į Omniva arba LPexpress terminalus PRISTATOME NEMOKAMAI !

Osmo Mobile 3 Combo stabilizatorius / Gimbal
Osmo Mobile 3 Combo stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 Combo stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 Combo stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 Combo stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 Combo stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 Combo stabilizatorius / Gimbal
 • Osmo Mobile 3 Combo stabilizatorius / Gimbal

Promaksa pataria

 • Naujasis Osmo Mobile 3 tai stabilizatorius išmaniesiems telefonams, kupinas išmaniųjų funkcijų ir garantuojantis skalndų bei stabilų vaizdą.
 • Prekės aprašyme pateikti pagrindiniai skirtumai tarp Osmo Mobile 3 ir Osmo Mobile 2 stabilizatorių. 

Osmo Mobile 3 Combo Kit stabilizatorius su dėklu ir trikoju / Gimbal

129 €

su PVM
Prekę turime sandėlyje, galima užsisakyti internetu.
Pristatymas 1-2 darbo dienos.
Taip pat galima rasti Kauno Promaksa salone.
Būsena atnaujinta prieš 1 h. ago
Techninė informacija:

DJI Global

CP.OS.00000040.01

Kiekis sandelyje pakankamas

Osmo Mobile 3 Combo Kit stabilizatorius su dėklu ir trikoju / Gimbal

Šią prekę per LPexpress.lt terminalą PRISTATOME NEMOKAMAI.

Naujasis Osmo Mobile 3 tai stabilizatorius išmaniesiems telefonams, kupinas išmaniųjų funkcijų ir garantuojantis skalndų bei stabilų vaizdą.

Virpantis vaizdas? Tai jau praeitis

Osmo Mobile 3 su trijų ašių stabilizavimo sistema suteikia ypatingai stabilų ir sklandų vaizdą. Lengvas, greitai reaguojantis į judesius, suteikiantis daugiau malonumo filmuojant - visą tai naujojo dizaino paslaptis. 

Sulankstomas dizainas

Kompaktiškas, lengvas (vos 405 g.) ir sulankstomas dizainas leis Osmo Mobile 3 stabilizatorių tūrėti visur su savimi. Su "Standby" funkcija galėsite naudotis savo išmaniuoju telefonu kai stabilizatorius sulankstytas, o užsimanę filmuoti viskam pasiruošti užtruksite tik kelias akimirkas.

Ergonomiška rankena

Dėka išmanaus dizaino, Osmo Mobile 3 stabilizatorius nevargina rankų. Patogi rankena puikiai telpa į delną ir suteikia nevaržomą malonumą fiksuoti jus supančias akimirkas.

Vieno bakstelėjimo šablonai jūsų istorijoms

"Story" funkcija kupina įvairių šablonų, kurie automatiškai jūsų užfiksuotus vaizdus pavers puikia istorija. Vienu lietimu pridėkite judesio efektus, muziką ir kitus patobulinimus.

Greitas redagavimas ir įspūdžių pasidalinimas

Paįvairinę savo nufilmuotus vaizdus su muzikos šablonais, įvairiais perėjimo efektais ar filtrais, greitai jais pasidalinsite savo socialiniuose tinkluose ir vaizdo medžiagos platformose.

Pasidaryti asmenukei - paprastas rankos judesys

Norėdami pasidaryti asmenukę tiesiog pakelkite ranką. Priekinė ir galinė kameros turi "Gesture Control" funkciją, kuri puikiai pasitarnaus keliaujant vienam ar filmuojant grupinius veiksmus.

ActiveTrack 3.0 

Rankos judesiu, mygtuko paspaudimu ar išmaniojo telefono pagalba aktyvuokite sekimo funkciją. Patikima ir sklandi Activetrack 3.0 technologija tai išmani, besimokanti sistema, suderinta su vizualiais kompiuteriniais algoritmais.

Hyperlapse funkcija

Galinga elektroninė vaizdo (EIS) stabilizacijos sistema ir "gimbal" stabilizatorius puikiai tinka fiksuoti Hyperlapse vaizdo įrašus. Norėdami sukurti unikalius filmukus aktyvuokite ActiveTrack 3.0 funkciją, kuri seks jūsų pažymėtą objektą, kol įrašinėsite vaizdo medžiagą.

Panoraminiai vaizdai

Užfiksuokite jus supančius vaizdus pasinaudoję 180 laipsnių panoramos funkcija.

Timelapse

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą suliedami laiką ir judesį su Timelapse funkcija.

Slow Motion

Įrašykite judesius su Slow Motion funkciją, kurių nenorite praleisti pro akis.

Patogumas naudoti viena ranka

Atsisveikinkite su laiką gaišinančiais veiksmais. Su Osmo Mobile 3 galite filmuoti betkuriuo kampu naudodami M mygtuką ar valdymo svirtelę. Quick Roll funkcija leis greitai keisti filmavimo režimus tarp portretinio ir peizažinio. 

Mygtukai pažangiam valdymui

Dėka patogiai išdėstytų valdymo mygtuku patogiai ir greitai keiskite filmavimo rėžimus, nustatymus ir kitas funkcijas.

Dolly Zoom priartinimo funkcija

Su Dolly Zoom priartinimo funkcija pridėsite išskirtinumo savo kadrams. Dėka reguliuojamo greičio priartinimo galėsite atkartoti "Hitchcock" efektą su savo mobiliuoju įrenginiu.

Sport Mode rėžimas

Atnaujintas sportinis rėžimas su pilnai optimizuotais algoritmais leidžia Osmo Mobile 3 stabilizatoriui lengvai įamžinti greitai judančius objektus. Dinamiški judesiai krepšinio aikštelėje ar jūsų šuns šėlionės - tai tik kelektas momentų, kuriuos galėsite be vargo užfiksuoti.

DJI Mimo app'sas

Naudokite Osmo Mobile 3 stabilizatorių su DJI Mimo programėle. Programėlėje rasite naudingų patarimų, įvairių  šablonų, išmaniųjų rėžimų ir dar daugybę funkcijų, kurios praplės jūsų kūrybiškumo ribas.

Skirtumai tarp Osmo Mobile 3 ir Osmo Mobile 2

Dizainas

 • Nors abu stabilizatoriai yra labai patogūs nešiotis kartu su savimi, OM3 yra lengvesnis ir sulankstomas. Be to, OM3 turi sulankstomą trikojį, kuris užtikrina patogesnį naudojimą bei stabilumą.
 • OM3 lengviau ir greičiau subalansuojamas, nes reikia subalansuoti tik "roll" ašį. Sulankstomame stabilizatoriuje taip pat yra naujai suprojektuotas telefono laikiklis, kuris leidžia atlikti nedidelius nustatymus, kad būtų lengviau subalansuoti įrenginį.
 • OM3 telefono laikiklis neužblokuoja telefono apačios, todėl naudojimo metu telefoną galima įkrauti.
 • OM3 turi patogų valdymo mygtuką, kurį galite naudoti norėdami pradėti sekti pažymėtą objektą, pakeisti stabilizatoriaus režimus ir perjungti priekinę bei galinę kameras.

Išmaniosios funkcijos

 • M mygtukas OM3 turi keletą naujų funkcijų, lyginant su OM2.
 • M mygtuką galima naudoti norint greitai pakeisti portreto ir kraštovaizdžio režimus, nereikia iš naujo subalansuoti įrenginio.
 • M mygtukas gali aktyvuoti naująjį budėjimo režimą, kuris leidžia naudoti išmanųjį telefoną, kai stabilizatorius yra sulankstytas.
 • M mygtuką taip pat galima naudoti norint pasiekti greitąjį meniu, kuris leidžia pakeisti fotografavimo režimus ir patikrinti filmuotą medžiagą neliečiant telefono ekrano.
 • OM3 palaiko naujus išmaniuosius fotografavimo režimus, kurie yra dar lengviau panaudojami.
 • Taikydami keletą paprastų gestų, OM3 gali pradėti jus sekti, fotografuoti ar pradėti filmuoti.
 • Naudojant DJI Mimo App programėlę, OM3 pateikia daugybę kūrybinių šablonų, kuriuos lengva redaguoti ir bendrinti.
 • Naudodama intelektualius stebėjimo algoritmus, OM3 ActiveTrack 3.0 funkcija gali tiksliai atpažinti žmones ir užtikrintai sekti žmones bei objektus.
 • OM3 suderina savo 3 ašių stabilizatoriaus veikimą su elektroniniu vaizdo stabilizavimu (EIS), todėl gaunami ypač sklandūs Hyperlapse vaizdo įrašai.
 • Sport Mode funkcija palaiko optimizuotus algoritmus, kurie leidžia stabilizatoriui lengviau ir stabiliau fiksuoti greito tempo veiksmus.

Specifikacijų santrauka

  

  

Video

Mažiau Daugiau nei 10 metų sėkmingai bendradarbiaujame su GoPro & DJI.   Nemokamai pristatome visus užsakymus nuo 30€
Gausus sandėlys Greitas pristatymas 1-2d. Saugus apsipirkimas 2-jų metų garantija
"Promaksa - Get the BEST" - partneris, kuriuo gali pasitikėti.
Ypatingai didžiuojamės savo pertneryste su:


Susijusios prekės