Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja Likučių išpardavimas nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja Senesni GoPro modeliai GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 3 Pro nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Therabody nauja SONOS nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
Naujų istorijų kūrimas prasideda parduotuvėje „Promaksa“
2020-08-06 |

Atsižvelgdama į veiksmo įrangos rinkos tendencijas ir vartotojų poreikius „Promaksa“ parduotuvė nuolat plečia asortimentą naujausiais DJI dronais, „GoPro“ veiksmo kameromis, o dabar dar ir įvairia garso, LED šviesų įranga ir suteikia įrankius naujoms istorijoms kurti. Vartotojai turi galimybę įsigyti naujausius bei aukščiausios kokybės veiksmo įrangos produktus, atitinkančius jų poreikius bei gauti išsamią konsultaciją apie dronus bei veiksmo kameras.

Dronų ir veiksmo kamerų rinka

Pagrindiniai veiksniai, kurie paskatino veiksmo kamerų rinką plėstis – tai socialiniai tinklai, poreikis dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais, nepakankamos įprastų kamerų ar išmaniųjų telefonų funkcijos. Tarp mažųjų kamerų rinkoje populiariausias prekės ženklas yra „GoPro“. Vartotojams, čia ir dabar, reikia aukštos filmavimo kokybės, stabilizacijos, kompaktiškumo ir atsparumo vandeniui, tam, kad galėtų užfiksuoti ekstremalius nuotykius danguje ar ant žemės. Dėl plataus priedų asortimento, veiksmo kameros tvirtinamos prie šalmų, banglenčių, automobilių, lėktuvų ir kitų priemonių. 

Pagal 2020 metų duomenis, daugiau nei 75 procentus dronų rinkos sudaro DJI prekės ženklas, kuris yra akivaizdus lyderis šioje nišoje. DJI yra pranašesnis už kitus dronų gamintojus, nes sparčiai kuria kokybiškus ir pažangiausius produktus bei yra pelnęs daugybės vartotojų pasitikėjimą visame pasaulyje. Kuo daugiau vartotojų, tuo daugiau atsiliepimų, o atsižvelgiant į juos yra aišku, ko vartotojui reikia ir ką reikia tobulinti sekančiuose naujuose dronuose. 

Kodėl naujasis šūkis „Naujos istorijos pradžiai“?

Prieš kiekvieną kelionę ar filmavimą, žmonės užsuka į „Promaksa“ parduotuvę įsigyti reikiamos įrangos. Vienas keliaudamas į kalnus nori įamžinti šuolį su snieglente, kiti - kuria profesionalius vaizdo įrašus, kurie garsėja socialiniuose tinkluose ar kitoje medijoje. Veiksmo įranga pasirūpina ir profesionalūs sportininkai, ir nuomonės formuotojai, kurie kuria savo istorijas komunikacijos tikslais bei profesionalai, kurie įamžina savo klientų istorijas. Su veiksmo įranga galima užfiksuoti neįtikėtinus vaizdus, kuriuos kitomis priemonėmis perteikti būtų neįmanoma. Į parduotuvę „Promaksa“ atvyksta žmonės, turintys įvairiausių profesijų ar hobių, bet nepaisant to, visų jų bendras tikslas yra sukurti tą „naują istoriją“.

„Mūsų klientai ateina į parduotuvę ieškodami geriausio produkto, tačiau ne visi žino kokį pirkti, kad pateisintų visus jų lūkesčius. „Promaksa“ ekspertai visuomet išsamiai ir dėmesingai konsultuoja klientus, ir padeda išsirinkti tinkamiausią variantą. Visuomet siekiame, kad visi mūsų klientai turėtų geriausią veiksmo įrangą kuriant naujas istorijas. Sekdami ir reaguodami  į pokyčius veiksmo įrangos rinkoje, siūlome geriausius bei naujausius produktus šioje nišoje, todėl kasmet atnaujiname prekių asortimentą.“, – sako „Promaksa“ vadovas Antanas Petrauskas.

„Promaksa“ jau dvylika metų išlaiko partnerystę su lyderiaujančiais veiksmo įrangos prekės ženklais „GoPro”, DJI, „PolarPro”, „Rode”, „Saramonic”„Joby” ir kitais. Taip pat, kiekvienas klientas atėjęs į „Promaksa“ parduotuvę ar susisiekęs telefonu, elektroniniu paštu, turi galimybę gauti rūpestingą konsultaciją, pagalbą renkantis veiksmo įrangą ir gali išbandyti, išsinuomoti ar įsigyti „GoPro“ kameras, DJI  dronus, jų priedus bei aksesuarus, LED apšvietimą, mikrofonus ar net gauti remonto, garantinio aptarnavimo paslaugas.

Partnerystė su stipriausiais atletais

Veiksmo įrangos parduotuvė „Promaksa” prisideda ir dalyvauja įvairiuose projektuose. Vienas iš jų – galimybė kurtiesiems įamžinti akimirkas Medeiros saloje. Suteikdama veiksmo įrangą, įmonė prisidėjo prie iniciatyvos, siekiančios parodyti, jog kurtumas nėra kliūtis džiaugtis gyvenimu, patirti geriausius įspūdžius ir juos įamžinti. „Promaksa“ taip pat kasmet skiria paramą organizacijai „Jaunimo linija”.

Įmonė bendradarbiauja su ralio lenktynininkais „SimaskaTeam”, bekelės motociklų fanais „CFMOTO Racing Team”, žinomu drifto entuziastu „Veega”, motociklų klubu „Adventuristai”, Dakaro žurnalistų ekipažu „iGo2Dakar”, motoakrobatais „Utena Stuntriders Team”, motokroso atletu Deividu Veikšra, ūkinininku Petru Šiaučiūnu, drono ir vandenlentės valdymo asu Dominyku Liekiu („Wake Way”), Šarūnu Jasiukevičium („Praeities žvalgu”), Tauru Tunyla („Dream 2 drive”) ir kitais. Suteikia filmavimo įrangą, kad partneriai galėtų įamžinti triukus, lenktynes bei sukurti vaizdo įrašus su kvapą gniaužiančiais vaizdais. 

Susiję produktai