Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 2 Pro ir Zoom / Air 2 / Mini dronai Inspire 2 / PRO dronai Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Spark dronai Žaisliniai Tello dronai Goggles akiniai Matrice 200/210 / 600 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Robotas Robomaster S1 nauja OSMO Mobile 3 stabilizatorius nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Ronin-SC / S / MX stabilizatoriai nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams
Lukas Pačkauskas: prieš skraidindamas savo pirmąjį brangesnį droną, pririšau jį virvele
2016-06-13 |

Prieš savaitę Vilniuje surengtoje „Popietėje su dronu“ („DJI New Pilot Experience“) bepiločių orlaivių entuziastai turėjo galimybę išbandyti naująjį „DJI Phantom 4“ droną ir įveikti su juo sudėtingas užduotis. Kaip valdyti bepiločio orlaivio skridimo trajektoriją ir kaip teisingai jį nutupdyti, mokėsi daugiau nei 20 žmonių. Vienas iš renginio instruktorių buvo muzikos kūrėjas Lukas Pačkauskas, savo pirmąjį droną įsigijęs prieš trejus metus.  

„Pirmąjį bepilotį orlaivį nusipirkau iš Kinijos. Jis nebuvo labai pažangus, jo kamera buvo prasta, baterija greitai išsekdavo. Vėliau įsigijau brangesnį ir geresnį droną. Prisimenu, prieš jį skraidindamas, pririšau virvele. Nenorėjau, kad jis kur nors nuskristų. Viskas baigėsi gerai, bet toks dronas su pavadėliu turėjo atrodyti gana juokingai“, – šypsosi dainininkas.

Įvairiausius renginius iš paukščio skrydžio mėgstantis filmuoti atlikėjas pasakoja, kad, nors „Popietė su dronu“ buvo labiau orientuota į pradedančiuosius bepiločių orlaivių entuziastus, tačiau dainininkas taip pat gavo naujos ir labai naudingos informacijos, taip pad džiaugėsi galėdamas pasidalinti savo patirtimi su „naujokais“.  

„DJI Phantom 4“ yra puikus pasiūlymas norintiems mėgautis vaizdu iš oro, filmuoti bei fotografuoti. Jis yra labai draugiškas vartotojui. Patogus valdymas ir gebėjimas išvengti kliūčių yra itin naudingi jo privalumai“, – tikina L. Pačkauskas.  

Popietę organizavusios parduotuvės „Promaksa“ vadovo Antano Petrausko teigimu, renginio tikslas buvo pademonstruoti, kaip progresuoja dronų technologijos, parodyti, kokios inovacijos jau dabar yra prieinamos Lietuvoje bei apmokyti žmones saugiai valdyti bepiločius orlaivius.  

„Būtent nepatyrusiems vartotojams naujojo „Phantom 4“ valdymas bus daug lengviau suprantamas. Naujieji bepiločiai orlaiviai turi galimybę matyti prieš save kliūtis ir jų išvengti. Iki šiol to negalėjo padaryti jokie vartotojams siūlyti dronai. Taip pat nuo šiol „Phantom“ galima daug paprasčiau valdyti užduodant misijas išmaniajame telefone ar planšetėje  – todėl net ir pradedantieji gali atlikti tokius tokius sudėtingus manevrus filmuojant, kuriuos galėtų atlikti tik kelių metų patirtį turintys profesionalai, kontroliuodami droną įprastu valdymo pultu“, – tikina A. Petrauskas.  

Tačiau jis priduria, kad naujojo „Phantom 4“ savybės pradžiugins ir patyrusius dronų entuziastus. Šis bepilotis orlaivis ore gali išsilaikyti daug ilgiau, be to, jis skrenda greičiau nei jo pirmtakas – maksimalus „Phantom 4“ greitis yra 72 km/h.  

„Taip pat tai yra pirmasis „Phantom“ bepilotis orlaivis, galintis filmuoti net 120 kadrų per sekundę sulėtintus vaizdus pilna HD kokybe“, – priduria parduotuvės „Promaksa“ vadovas.

Susiję produktai

 • Nebegaminama

  Automatiškas kliūčių išvengimas. Judančių objektų automatinis sekimas naudojant "ActiveTrack" funkciją. "TapFly" funkcija, leižia nurodyti automatinio skrydimo kryptį vieno piršto prilietimu. Smart Return Home - grįžimas namo išvengiant kliūčių 28 min. skrydžio laikas, maksimalus atstumas kliūčių neturinčiose teritorijose 3,5 km. Maksimalus greitis...

  970 € 1 599 €
 • Nebegaminama

  Stabilizatorius Ronin-M skirtas kameroms iki 3.6kg, pats sveria vos 2.3kg. Variklių valdymo tikslumas vos ±0.02°. Pridedamas RC pultas. Tylus darbas. Bluetooth Wireless nustatymų valdymas. Tvirtinimo taškai aksesuarams.

  1 059 € 1 559 €
 • Nebegaminama

  Orlaivis profesionalams, ieškantiems patogaus skrydžio valdymo ir aukščiausios foto video kokybės. Pažangi DJI X5 kamera su Micro 4/3 matrica, keičiamu objektyvu, aštriu 4k video ir 16Mpx nuotraukomis. Puikus vaizdo detalumas ir dinaminis diapazonas. Dronas paruoštas darbui.

  3 899 € 4 999 €