Gladius Mini – išmanusis povandeninis dronas
2020-07-23 |

Pirmasis pasaulyje povandeninis ir išmanus mini dronas - Gladius Mini. Šis dronas yra modernaus dizaino, stabilus bei lengvai valdomas. Su juo pasinerti į nuotykius po vandeniu tikras malonumas!

Gladius Mini sveria 2,5 kg ir yra atsparus vandeniui net iki 100 metrų gylio, todėl galima filmuoti net ir giliausiose vandenyno, jūros ar ežero gelmėse. Gladius Mini gali užfiksuoti įspūdingus kadrus su 12 MP nuotraukų ir 4K UHD vaizdo įrašų raiška. Taip pat Gladius Mini turi 1200 liumenų LED lemputes, su kuriomis galima pateikti aiškius, aukštos kokybės vaizdus. Turi 1/2.3" CMOS jutiklius ir f/3 lęšį.

Su Gladius Mini dronu galima panerti žemyn, pakilti aukštyn, pakreipti jį į norimą pusę, nes dronas turi 2 patvarius pagrindinius propelerius, 3 atsarginius propelerius ir yra stabilus visomis kryptimis bei gali plaukti 2 m/s greičiu.

Gladius Mini baterija išlaiko iki 2 valandų, o valdymo stotelės veikimo laikas yra iki 8 valandų. Galima įsigyti droną su 50 arba 100 metrų ilgio laidu, kuriuo galėsite nerti tolyn, norimu atstumu nuo valdymo stotelės.

Valdymo stotelė skirta naudoti sausumoje, kad galima būtų prijungti drono laidą ir jį valdyti.

Užfiksuotais vaizdais vienu paspaudimu galėsite pasidalinti socialinėje medijoje. Taip pat daryti gyvas transliacijas. Vartotojai teigia, kad su šiuo dronu užfiksuoti vaizdai yra įspūdingi bei sklandūs.

Galima patogiai transportuoti visą komplektą, kuriame yra dronas, valdymo pultas, valdymo stotelė, 100 metrų arba 50 metrų jungiamasis kabelis, vyniojimo įrenginys, telefono/planšetės laikiklis, įkroviklis bei kuprinė.

Chasing Dory - mažiausias povandeninis dronas

Chasing Dory - dar vienas mažytis dronas, sveriantis 1,1 kg. Šis dronas turi mažiau galimybių nei Gladius Mini, tačiau taip pat yra smagus ir lengvai valdomas įrenginys. Dory dronas naudojamas ramesniuose vandenyse, kuriuose nėra didelių srovių ar bangų. Dronas gali panerti net į 15 metrų gylį, po vandeniu. Dory dronas turi 15 metrų ilgio laidą, kuris jungiamas prie WIFI stotelės, plūduriuojančios vandens paviršiuje. Dory droną paprasta transportuoti, nes jis yra labai kompaktiškas. 

Šis dronas yra net 56% lengvesnis ir 65% mažesnis nei kitas Chasing dronas Gladius Mini.

Dory dronas suteikia galimybę stebėti aplinką po vandeniu 45 laipsnių kampu, neriant aukštyn ar žemyn. Su pilnai įkrauta drono baterija, galima tyrinėti pasaulį po vandeniu net iki 1 valandos. 

Šio drono valdymui reikia arba išmaniojo telefono, arba valdymo pulto.

Su Dory dronu filmuotas ir fotografuotas turinys pateikia tikrąsias vandenyno gelmių spalvas, filmuoja 1080p raiška, turi fiksuotą f1.6 diafragmą. Užfiksuotą turinį galima redaguoti, naudojant nuotraukų bei video efektus, o galiausiai, vienu paspaudimu pasidalinti turiniu socialinėje medijoje.

Jeigu turite klausimų ar norite įsigyti Gladius Mini droną, susisiekite nurodytais kontaktais mūsų svetainėje.

Susiję produktai