Naujausias Mavic Air 2 dronas - perėjimas į aukštesnį lygį!
2020-05-14 |

DJI gamintojas ir vėl mus stebina naujausiu dronu - Mavic Air 2. Stulbinančios funkcijos, kompaktiškas dydis, patobulintos kokybės vaizdo įrašai ir nuotraukos, ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas, ir dar daugiau įdomių šio drono specifikacijų aptarsime šiame straipsnyje.

Mavic Air 2 filmuoja 4K per 60 sekundžių raiškos vaizdo įrašus, todėl galima sukurti profesionalų turinį. Dronas taip pat filmuoja kūrybingus 8k Hyperlapse filmukus, kuomet galima pavaizduoti gražų jūros bangavimą su saulėlydžiu, išryškinant tik vandenį ir pan. O FullHD 1080p rezoliucija galima filmuoti sulėtintus net iki 240 kadrų per sekundę vaizdo įrašus, taip galima kūrybiškai užfiksuoti sulėtintą ekstremalų šuolį į vandenį nuo uolos. Mavic Air 2 turi ½ colio CMOS jutiklį, todėl fotografuoja 48 MP raiška, kuomet net ir priartinus yra išryškinamos detalės. Kaip ir dauguma dronų, Mavic Air 2 fotografuoja Panorama režimo nuotraukas. O 1080p vaizdą perduoda net iki 10 kilometrų atstumu. Hyperlight režimas sutvarko nuotraukas, net esant silpnam apšvietimui, taip pat išryškina vaizdo skaidrumą.

„Quad Bayer“ vaizdo jutiklis didelio našumo, todėl yra įrašomas dinaminis diapazonas (HDR) - tai kontrastingas ir daugiau spalvų turintis vaizdas, kuris yra ryškus ir atrodo taip, kaip mūsų akys mato realų pasaulio vaizdą ir jo spalvas. Mavic Air 2 turi SmartPhoto režimą, kuris sujungia vaizdo atpažinimą, Hyperlight ir HDR, kad būtų gaunamas geriausias rezultatas. Puikiai išryškina gamtos vaizdus: sniegą, žolę, dangų, saulėlydį, medžius.

Mavic Air 2 turi anaujintą “Active Track 3.0” sekimo funkciją, kuomet gali fiksuoti judantį objektą ir jį sekti. Dronas seka objektą net jei jis pasislepia už krūmų ar medžių, gali susekti objektą 100 metrų atstumu. Kliūčių vengimas yra dar labiau patobulintas nei kada nors anksčiau. Matymo jutiklis yra tikslus - iki 23,6 metrų. Pagalbinė šviesa padeda vizualiai pamatyti padėtį ore ir dronui saugiai nusileisti. Ją galima išjungti ir įjungti rankiniu būdu. Skrydžio laikas, maksimaliai pakrauta baterija - iki 34 minučių.

Mavic Air 2 dronas turi puikią stabilizaciją net ir labai vėjuotoje aplinkoje, todėl galite pilotuoti droną net ir ekstremaliomis oro sąlygomis.

DJI Fly programėlėje galima kurti įvairius ir profesionalius kadrus. Tik reikia pasirinkti Free, Circle, Course Lock ar Waypoint vieną iš režimų ir turinys bus stulbinamas, kaip iš kino filmo. Įvairūs garso efektai, filtrai, Story šablonai suteikia galimybę sukurti fantastišką turinį socialinei medijai.

Nuotolinio valdymo pultas pasižymi ergonomiška konstrukcija, kad būtų patogesnis sukibimas ir gali pasigirti įspūdingai ilgu akumuliatoriaus tarnavimo laiku - 240 minučių. Naujas spaustukas leidžia greitai ir lengvai pritvirtinti išmaniuosius telefonus, o integruotos antenos pagerina vartotojo patirtį.

2,4 / 5,8 GHz dviejų dažnių ryšys automatiškai prisitaiko prie kanalo, kuris skrydžio metu, realiu laiku, sukelia mažiausiai trikdžių.

Galima įsigyti bazinę arba combo komplektaciją. Combo komplektacijoje yra Mavic Air 2 dronas, valdymo pultas, 3 išmaniosios skrydžio baterijos, baterijos įkroviklis, AC įkrovimo laidas, 6 poros tylių propelerių, 3 skirtingos jungtys, skirtos prisijungti prie skirtingų telefonų, gimbalo apsauga, type C kabelis, 1 pora valdymo lazdelių, ND filtrų komplektas ND16/64/256, kuris leidžia suvaldyti vaizdą net esant prastam apšvietimui, baterijų įkrovimo stotelė, kuomet galima įkrauti 3 baterijas vienu metu, maitinimo šaltinis bei dėklas, saugiam transportavimui. 

Bazinėje komplektacijoje yra Mavic Air 2 dronas, valdymo pultas, išmanioji skrydžio baterija, baterijos įkroviklis, AC įkrovimo laidas, 3 poros tylių propelerių, 3 skirtingos jungtys, skirtos prisijungti prie skirtingų telefonų, gimbalo apsauga, type C kabelis, 1 pora valdymo lazdelių. 

Mavic Air 2 dronui yra reikalinga licencija, nes sveria 570 gramų, dvigubai daugiau nei daugumos numylėtinis Mavic Mini, kuriam licencija nereikalinga. Licenciją gauti yra paprasta, pas oficialų atstovą Promaksa. O kaip viską reikia atlikti, galima rasti straipsnyje -  Kaip gauti leidimus skraidyti dronu mieste?

Mavic Air 2 droną galima apdrausti už 89 eurus metams mūsų Promaksa parduotuvėje. Atsitikus draudiminiam įvykiui, galima kreiptis į mus ir sumokėti nedidelį franšizės mokestį - ir droną pakeisime į naują. Pirma franšizė kainuoja - 79 eurus, antra - 109 eurus. DJI gamintojas, per metus, droną  gali pakeisti į naują iš viso du kartus. Kad ir kas dronui nutiktų - atsitrenktų į medį, sieną, smarkiai sušlaptų, pervažiuotų mašina ar pan., dronas yra keičiamas, bet svarbiausia - droną būtina turėti su savimi ir jį pateikti oficialiam atstovui.

Susiję produktai