Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
Kaip tinkamai pasiruošti filmavimui slidinėjimo sezonu kalnuose?
2020-01-17 |

Nors Lietuvoje žiema dar nesirodo, tačiau slidinėjimo sporto mėgėjai jau ruošia slides ir planuoja savo kelionę į kalnus užsienyje. Dažnas į tokią kelionę pasiima ir filmavimo įrangą tam, kad užfiksuotų savo kelionės įspūdžius video formatu. Kaip tinkamai tam pasiruošti? Keliais svarbiais patarimais drąsiai gali pasidalinti Promaksa parduotuvės vadovas Antanas Petrauskas. 

Antanas Petrauskas, taip pat yra tikras aktyvaus laisvalaikio entuziastas, galintis suteikti naudingos informacijos ir žiemos pramogų mylėtojams, norintiems užfiksuoti savo atostogų akimirkas filmuojant. Pirmiausia, į ką reikia atsižvelgti – tai tinkama kameros baterijos priežiūra šaltuoju metu. „Kai baterijos yra atšalusios, jos nesukuria pakankamai srovės. Dėl to norint filmuoti šaltuoju sezonu, rekomenduoju kameros nelaikyti visą dieną prisegtos prie šalmo, o laikyti kišenėje, kur yra šilta. Kai jau esate pasiruošę filmuoti, galite pritvirtinti kamerą prie šalmo. Kamera po truputi vės, bet filmuojant ji vis tiek šyla ir taip greitai neišsikrauna”. 

Norint būti maksimaliai tikru, kad filmavimas vyks be trukdžių, vertėtų pagalvoti apie daugiau baterijų bei baterijų įkrovimo mazgą „Battery Hub”. Jo dėka, vienu metu galite įkrauti kelias baterijas. Norint net 20 proc. ilgiau išlaikyti bateriją gyvą, filmuokite ne 4k raiška, o full HD su 30 kadrų per sekundę. Nuotykiams užfiksuoti tokios vaizdo kokybės pilnai užtenka. 

Dažnai tik pradedančiam filmuoti kyla klausimas: kaip pagerinti filmavimo techniką, kad video įrašas atrodytų įdomesnis? A. Petrauskas pataria: „Kuo daugiau eksperimentuokite su filmavimo kampais, filmuokite tik vertus dėmesio momentus. Visada peržiūrėkite filmuotą medžiagą, galbūt galite pasirinkti kitą kompoziciją? Tada paeksperimentuokite su kameros tvirtinimo taškais”. 

Geresniems kadrams užfiksuoti, išbandykite šalmo priekinį ir šonininį šarnyrinį “GoPro Helmet Front & Side Mount” tvirtinimą. Komplektą sudaro: 

  1. Dvi lenktos priklijuojamos sagtys;
  2. Sukiojamas segtukas;
  3. Aukštesnio profilio vertikalaus tvirtinimo segtukas;
  4. Ilgas GoPro varžtas užveržimui;

Populiariausias slidinėtojų pasirinkimas – krūtinės diržai “Chesty Mount”. A. Petrauskas teigia: „Įdomius ir įtraukiančius vaizdus galima filmuoti tvirtinant kamerą ant krūtinės. Krūtinės laikiklis yra tinkamas ir vasara, važiuojant dviračiu. Taip pat siūlau turėti teleskopinę lazdą, ji gali būti įvairių ilgių. Jei tarkim, labiau mėgstate snieglentes – tai siūlome įsigyti „GoPro El Grande” teleskopinę lazdą. Ją patogu laikyti rankoje, nes rankena yra pagumuota ir ranka nuo jos nepavargsta dėl išbalansuoto svorio centro. Būna lazdų ir su trikojais, jas galima kažkur pastatyti ar į sniegą įsmeigti. Taip pat yra ir kitų lazdų tokių kaip: „GoPro MAX grip”„3-WAY” ar „SP Gadgets” įvairūs modeliai. 

Nuo dūžių apsaugoti kamerą galima su 4 skirtingais priedais:

  1. GoPro HERO8 silikoninis įdėklas su virvele / Sleeve + Lanyard;
  2. GoPro HERO8 grūdinto stiklo lęšis + ekrano apsauga / Tempered Glass Lens + Screen Protectors;
  3. GoPro HERO8 apsauginis silikoninis rėmelis su lęšiu / Rollcage;
  4. GoPro HERO8 kameros kevalas-įdėklas nardymui / Super Suit Protective Housing;

Promaksa yra pirmasis oficialus GoPro atstovas, pirmąsias kameras pradėjęs importuoti dar 2008-aisiais. Kviečiame apsilankyti Promaksa parduotuvėse Vilniuje ir Kaune, kur galima rasti platų GoPro kamerų priedų asortimentą, pasikonsultuoti dėl įrangos bei gauti naudingų patarimų.

Susiję produktai